Egzaminy na stopnie kyu PDF Drukuj Email
niedziela, 07 września 2014 20:52

Na naszej stronie zamieszczona jest aktualna lista trenerów na 2014 na której zaznaczony jest wykaz ilości przeprowadzonych egzaminów przez poszczególnych trenerów mających licencje na ten rok. Wykaz jest aktualny.
Widać jak aktywni są niektórzy trenerzy w szkoleniu i przeprowadzaniu egzaminów na stopnie uczniowskie. Widać też brak aktywności w tym zakresie u części naszych trenerów.
W najbliższym czasie przeprowadzimy w ramach naszego Związku podział obowiązków szkoleniowych i organizacyjnych między naszymi trenerami. Oczywiście obowiązki takie będą pełnili szkoleniowcy którzy są aktywni i prowadzą normalną działalność szkoleniową w swoich klubach. Nie można powiedzieć, że ktoś prowadzi normalną działalność szkolniową jak nie ma wyników na zawodach, ma mało licencji zawodniczych i nie przeprowadza egzaminów w swoim klubie.
Proszę sprawdzić czy wszystkie egzaminy zostały zanotowanie na tej liście. jeśli ktoś ma zastrzeżenia do tego wykazu, to proszę skontaktować się z naszym biurem, drogą mailową i wskazać nieprawidłowości które dotyczą jego klubu lub jego samego.
 
Pseudo Mistrzostwa Swiata PDF Drukuj Email
czwartek, 04 września 2014 20:25
Praktycznie co miesiąc w naszym kraju mają się odbywać Mistrzostwa Świata w Karate. Problem ten omówimy na najbliższym zebraniu Zarządu Związku. Zawody te organizują kluby będące poza strukturami naszego Związku i korzystając z popularności karate chcą na tych imprezach zarobić spore pieniądze. Traktujemy to jako działanie na szkodę naszej dyscypliny i działanie na szkodę naszego Związku.
Dlaczego uważam że jest to działanie na szkodę naszej dyscypliny? Na każdej z tych imprez rozdanych zostanie mnóstwo medali, w części konkurencji będzie więcej medali niż uczestników. Poziom sportowy będzie bardzo niski, gdyż startować tam będą liczne reprezentacje klubowe, złożone z zawodników którzy ngdy nie startowali na większej imprezie karate i nie mieliby żadnych szans na medal na naszych Mistrzostwach Polski. Po zakończeniu tych dwóch imprez w polskich klubach pojawi się kilkuset medalistów tzw Mistrzostw Swiata. Dlatego między innymi żadna poważna prasa nie chce pisać o wynikach zawodów w karate, bo nie są w stanie określić którą imprezę w karate należy traktować poważnie.
Wczoraj słuchałem w szczecińskim radio informacji o zawodach które mają się odbyć za ponad miesiąc w Szczecinie. W każdym zdaniu tej reklamy było kłamstwo.
W sumie to godzi w nas wszystkich. Gdyż lokalne władze wydają potężne pieniądze na byle jakie zawody, a później brakuje w naszych kluach środków na właściwe przygotowanie naszych zawodników do naszych zawodów.
 
Zgrupowanie kadry kata WKF PDF Drukuj Email
czwartek, 04 września 2014 20:22

W związku z planowanym seminarium kata z shihan Santo Torre 7 dan w Głubczycach planuje się zorganizowanie treningów dla kadry kata młodzików,kadetów,juniorów oraz seniorów. Treningi odbędą się od dnia 18.09 tj. czwartku o godz. 17.00 oraz w kolejne dni 2 razy dziennie.
Wobec powyższego uprzejmie proszę o kontakt z semsei Markiem Chwiralskim w celu uzgodnienia szczegółów zgrupowania.
Szkolenie to jest w ramach przygotowywania kadry do udziału w zawodach międzynarodowych i do udziału w World Games 2017. Z tego składu kadry wybierani będą zawodnicy do reprezentacji, która będzie brała udział w zawodach międzynarodowych w tym roku. Ponadto udział w wybranych zawodach krajowych oraz wybranych zawodach międzynarodowych punktować będzie w rankingu zawodników startujących w PZK. Pierwszych dwóch lub trzech zawodników z tego rankingu (w każdej kategorii wagowej i z kata) wejdzie do nowej kadry na 2015.
Poprawiony: wtorek, 09 września 2014 21:38
 
Otwarte Zgrupowanie Karate PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 września 2014 10:25
W dniach 19-21.09.2014r w Głubczycach odbędzie się Otwarte Zrupowanie Karate prowadzone przez shihana Santo Torre (7dan). Zajęcia odbywać się będą w hali Ośrodka Kultury, Oswiaty i Sportu w Głubczycach ul. Olimpijska 1.
Pierwszy trening odbędzie się w piątek w godzinach 17:00-18:15 (dla grupy młodziezowej) i w godzinch 18:30-20:00 (dla kadry i grupy instruktorskiej).
Zakwaterowanie jest przygotowane w hotelu Domino (Głubczyce ul. Slowackiego 3) Z hotelu jest bezpośrednie wejście na halę, gdzie odbywać się będą zajęcia na zgrupowaniu.
Koszt udziału w zgrupowaniu:
- dla młodzieży do 14 rż - 50zł (13Euro),
- dla osób powyżej 15 rż - 100zł (25 Euro).

Płatne przy zapisach przed rozpoczęciem zgrupowania.
Koszt dziennego wyżywienia i zakwaterowania w hotelu sportowym "Domino" wynosi 100zł od osoby za kazdy dzień. Rezerwacja miejsc hotelowych bezpośrednio w hotelu Domino - telefon 77 485 0901 lub e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przy zgłoszeniu należy podać że jest to rezerwacja w związku z udziałem w zgrupowaniu, na hasło karate. Normalnie cena za pokój jest duzo wyzsza.
Zgłoszenia na zgrupowanie u sensei Janusza Hołdy tel.- 725 486 205 lub mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 25
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS