VI International Open Championship Cup 18.10.2014 - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 11 listopada 2014 22:17

VI INTERNATIONAL OPEN CHAMPIONSHIP CHAMPION CUP

18.10.2014

WYNIKI:

Klub

Z艂ote

Srebr

Br膮z

Pkt

Vitebsk Belarus

13

4

6

142

Champion 艁贸d藕

6

9

15

138

KS OLIMP 艁脫D殴

6

5

7

94

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

5

8

4

92

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

2

6

6

64

Pleszewski KK PL

3

1

9

56

Harasuto 艁贸d藕 PL

1

6

5

53

Budokai Belarus

5

0

3

49

LKS Zarzewie Prudnik PL

5

0

3

49

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w PL

2

2

2

32

Rensei Borz臋cin

1

2

4

30

Atemi Warszawa

0

2

6

28

EDELWEISS BELARUS

1

2

2

24

Nidan Zawadzkie PL

1

2

1

21

KKS Tora Legnica PL

0

1

4

17

Atemi Bielsko Bia艂a PL

1

1

1

16

Kumade 艁贸d藕

1

0

1

11

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

3

9

MUKS Tornado Kalisz PL

0

1

0

5

Najlepszy zawodnik

Nazwisko

Klub

Z艂ote

Srebr

Br膮z

Pkt

Staliarova Maryia

Vitebsk Belarus

3

1

1

32

Khaladnik Aliaksandr

Vitebsk Belarus

3

0

1

27

Haiko Mikita

Vitebsk Belarus

2

2

0

26

Sieradzki Jan

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

3

0

0

24

Jakub Klepacki

Rensei Borz臋cin

1

2

1

21

Karaliova Anastasiya

Vitebsk Belarus

2

0

1

19

Yahorau Valery

Vitebsk Belarus

2

0

1

19

Makarau Heorhi

Budokai Belarus

2

0

1

19

Mitu艂a Adrian

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w PL

2

0

1

19

Vogt Kacper

Pleszewski KK PL

2

0

1

19

Lewandowska Magdalena

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

1

2

0

18

LUCI艃SKI DAMIAN

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

1

2

0

18

Tsishkevich Kanstansin

Budokai Belarus

2

0

0

16

Kurayedau Aleh

Budokai Belarus

2

0

0

16

Ko艂odzieczak Przemys艂aw

KS OLIMP 艁脫D殴

2

0

0

16

Mitu艂a Krystian

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w PL

1

1

1

16

Knapik Martyna

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

1

1

1

16

Bykowski Jakub

Champion 艁贸d藕

1

0

2

14

Meinel Aleksandra

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

1

1

0

13

Kr贸l Justyna

Champion 艁贸d藕

1

1

0

13

Pytko Anastasia

EDELWEISS BELARUS

1

1

0

13

G艂owacki Wiktor

Champion 艁贸d藕

1

1

0

13

Flis Martyna

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

1

1

0

13

Sici艅ski Patryk

KS OLIMP 艁脫D殴

1

1

0

13

Netter Mateusz

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w PL

1

1

0

13

S艂ota Jakub

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

1

1

0

13

KARWOWSKI KRZYSZTOF

Atemi Bielsko Bia艂a PL

1

1

0

13

W贸jcik Jakub

Champion 艁贸d藕

1

1

0

13

Nadrowski Kamil

Champion 艁贸d藕

0

2

1

13

Karbownik Oliwia

KS OLIMP 艁脫D殴

1

0

1

11

Kroze Karolina

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

1

0

1

11

Urba艅ska Karina

Champion 艁贸d藕

1

0

1

11

Julia Grzelak

Pleszewski KK PL

1

0

1

11

Anita Bia艂ecka

Atemi Warszawa

0

1

2

11

Wieczorek Mirela

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

2

0

10

Marrocco Sara

Champion 艁贸d藕

0

2

0

10

BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

BABI艃SKI BART艁OMIEJ

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

1

0

0

8

Dzihileu Artur

Budokai Belarus

1

0

0

8

Karlav Ilia

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Tarnawski Dominik

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

Padus Miko艂aj

Nidan Zawadzkie PL

1

0

0

8

Szymoniak Micha艂

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

Baravik Dzianis

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Dziuda Dominik

KS OLIMP 艁脫D殴

1

0

0

8

Borys Izabella

Kumade 艁贸d藕

1

0

0

8

Dychto艅 Laura

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

1

0

0

8

BARTOSZEWSKI KAMIL

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

Pe艂ka Cezary

KS OLIMP 艁脫D殴

1

0

0

8

艁apka Patrycja

Harasuto 艁贸d藕 PL

1

0

0

8

NI呕Y艃SKA JULIA

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

Ni偶y艅ska Julia

LKS Zarzewie Prudnik PL

1

0

0

8

Jarzyna Oskar

Champion 艁贸d藕

1

0

0

8

MIKULSKA WERONIKA

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

1

0

0

8

Vitebsk

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Vitebsk II

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

Vitebsk III

Vitebsk Belarus

1

0

0

8

G艂adysz Tomasz

Champion 艁贸d藕

0

1

1

8

Szewczyk Krzysztof

KS OLIMP 艁脫D殴

0

1

1

8

Tkacz Martyna

Atemi Warszawa

0

1

1

8

Chudobi艅ski Jakub

Champion 艁贸d藕

0

1

1

8

Gajewski Wiktor

KS OLIMP 艁脫D殴

0

1

1

8

Kubas Aleksander

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

1

1

8

FULARA DANIEL

Atemi Bielsko Bia艂a PL

0

1

1

8

Bankowski 艁ukasz

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

1

1

8

S臋tkowski Jakub

KS OLIMP 艁脫D殴

0

1

1

8

Makowski Stanis艂aw

Champion 艁贸d藕

0

1

1

8

Michalski Mateusz

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

1

1

8

Jakub Dobrzy艅ski

Rensei Borz臋cin

0

0

2

6

Wojtala Bart艂omiej

Champion 艁贸d藕

0

0

2

6

Paw艂owska Zuzanna

Champion 艁贸d藕

0

0

2

6

Sobol Paulina

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

0

2

6

Szymura Dawid

Pleszewski KK PL

0

0

2

6

Szkudlarek Emil

Pleszewski KK PL

0

0

2

6

Jan Kacperski

Rensei Borz臋cin

0

0

2

6

Klin Kamila

KKS Tora Legnica PL

0

0

2

6

Kosek Kacper

Champion 艁贸d藕

0

0

2

6

Go艂ata Zuzana

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

2

6

Ostrowska Oliwia

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

0

2

6

Micha艂us Filip

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

0

2

6

Borowiecki Piotr

Champion 艁贸d藕

0

1

0

5

Bankowski Micha艂

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

1

0

5

Banaszczyk Mateusz

KS OLIMP 艁脫D殴

0

1

0

5

Wieczorek Mirella

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

1

0

5

Kr贸l Micha艂

Champion 艁贸d藕

0

1

0

5

Mularska Pola

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

1

0

5

Wojciechowski Kacper

Champion 艁贸d藕

0

1

0

5

Bednorz Artur

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

1

0

5

Witczak

Atemi Warszawa

0

1

0

5

Kamila Jeronim

Atemi Warszawa

0

1

0

5

Gawor Maciej

Atemi Bielsko Bia艂a PL

0

1

0

5

Szczepanik Oliwia

MUKS Tornado Kalisz PL

0

1

0

5

Mulaska Pola

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

1

0

5

Szczygie艂 Mateusz

KKS Tora Legnica PL

0

1

0

5

Czas Wojciech

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

1

0

5

Sucharzewski Pawe艂

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

1

0

5

Mularski Kuba

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

1

0

5

Blykin Mikita

Vitebsk Belarus

0

1

0

5

Talaga Micha艂

Nidan Zawadzkie PL

0

1

0

5

Kozio艂 Jaros艂aw

KS OLIMP 艁脫D殴

0

1

0

5

Wi艣niewski Filip

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

1

0

5

Kubiak Maja

KS OLIMP 艁脫D殴

0

1

0

5

Guzdek Alicja

Nidan Zawadzkie PL

0

1

0

5

Ciernik Dmitry

EDELWEISS BELARUS

0

1

0

5

Konowalczyk Adam

Pleszewski KK PL

0

1

0

5

S艁OTA JAKUB

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

1

0

5

MUKULSKA WERONIKA

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

1

0

5

Tana艣 Konrad

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Kalkou Yauheni

Vitebsk Belarus

0

0

1

3

Bankowski Mateusz

Harasuto 艁贸d藕 PL

0

0

1

3

Kacper Ma艣lanka

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Dylewicz Barbara

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Anio艂 Micha艂

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Vogt Filip

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

S艁OTA PIOTR

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

0

1

3

Gorzkiewicz Kuba

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Placek Bogumi艂a

Bushido K臋dzierzyn Ko藕le PL

0

0

1

3

Wojtysiak Roksana

Kumade 艁贸d藕

0

0

1

3

Wasik Micha艂

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Santorowski Daniel

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Jakub Koryczan

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Milczarek Kamil

KS OLIMP 艁脫D殴

0

0

1

3

Mesjasz Miko艂aj

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Miko艂aj Bo偶yk

Rensei Borz臋cin

0

0

1

3

Jaruszewicz Damian

KS OLIMP 艁脫D殴

0

0

1

3

艁ukasz Sulejczak

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Sobota Dawid

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

1

3

艁OMNY KACPER

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

0

1

3

Pe艂ka Oliwier

KS OLIMP 艁脫D殴

0

0

1

3

BIEGA艃SKA MA艁GORZATA

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

0

1

3

Baracz Szymon

LKS Zarzewie Prudnik PL

0

0

1

3

Jarocki Hubert

KS OLIMP 艁脫D殴

0

0

1

3

Adamiak Maksymilian

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Dzyachkova Hanna

Budokai Belarus

0

0

1

3

ZWIJACZ KINGA

WKSA Budokan Wroc艂aw PL

0

0

1

3

Macuga Aleksandra

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Bojanowski Damian

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Kamil Wojtkowski

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Szkudlarek Jan

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Florczak Micha艂

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Koro艂 Andrei

EDELWEISS BELARUS

0

0

1

3

Oniscienko Nikita

EDELWEISS BELARUS

0

0

1

3

Agata Boguska

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Bartodziej Julia

Nidan Zawadzkie PL

0

0

1

3

Gibasiewicz Martyna

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Tsishkevich Hleb

Budokai Belarus

0

0

1

3

BARACZ KACPER

LKS Zarzewie Prudnik PL

0

0

1

3

Garsztka Gracjan

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Karlau Iliya

Vitebsk Belarus

0

0

1

3

Wujek Filip

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

HNATIUK JAKUB

LKS Zarzewie Prudnik PL

0

0

1

3

Adamiak Aleksander

Champion 艁贸d藕

0

0

1

3

Procho艅 Mateusz

KS OLIMP 艁脫D殴

0

0

1

3

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif";}
Poprawiony: wtorek, 11 listopada 2014 22:18
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS