Licencjonowani trenerzy na 2015 r. PDF Drukuj Email
środa, 28 stycznia 2015 20:17

 

TRENERZY NA 2015 R.

1

ADAMOWSKI MIROSŁAW                      V DAN

GDAŃSKI KLUB KARATE

2

ADAMSKI JAROSŁAW                              I DAN

UKS  SHODAN ZDUNY

3

AMBROSZCZYK EWA                              II DAN

ŁKKS Łódź

4

ANDRUKIEWICZ  WŁADYS ŁAW            II DAN

SOPOCKI KK i REKREACJI

5

ANTONIAK WACŁAW                            VII DAN

KK SHOGUN SZCZECIN

6

BABICZ PIOTR                                          V  DAN

WKSA BUDOKAN WROCŁAW

7

BANDURSKI ADAM                                 IV DAN

TKK-DO RONIN TORUŃ

8

BARAŃSKI BARTŁOMIEJ                          II  DAN

KK ZAWADZKIE

9

BARCZEWSKI ANDRZEJ                            V DAN

NAUKA  KARATE SCHOTOKAN WARSZAWA

10

BĄK  TOMASZ                                          III DAN

GOJU RYU Ścinawa

11

BLOCH WOJCIECH                                  III DAN

OBORNICKI KK DO SHOTOKAN

12

BŁAWAT  KRZYSZTOF                              I DAN

SKF SHOTOKAN MIĘDZYCHÓD

13

BOGUSKI MIROSŁAW                            V DAN

ATEMI M.BOGUSKI WARSZAWA

14

BRODECKI RAFAŁ                                    I DAN

KSK SAKURA RUMIA

15

BRUDNIAK JOLANTA                               V DAN

ZARZEWIE PRUDNIK

16

BRUDNIAK TADEUSZ                              VI DAN

ZARZEWIE PRUDNIK

17

BUGAJAK ADRIAN                                   II DAN

ŁKKS ŁÓDŹ

18

BUGAJAK ANITA                                      II DAN

ŁKKS ŁÓDŹ

19

CHUSZNO ZDZISŁAW                             III DAN

KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ

20

CICHOCKI PIOTR                                       I DAN

SHOGUN SZCZECIN

21

CIURA WOJCIECH                                    II DAN

AZS KU WROCŁAW

22

DARMACH ARKADIUSZ                          II DAN

GÓRNICZY KLUB KARATE

23

DOMARADZKI MARIUSZ                        IV DAN

KK GOKKEN CHWASZCZYNO

24

DUMAŃSKI MAREK                                1KYU

KKS TORA LEGNICA

25

DUŻYŃSKI KRZYSZTOF                            IV DAN

SZKOŁA KARATE SHOTOKAN  BEŁCHATÓW

26

DWORNIK RYSZARD                               II DAN

KS  FSK KOWARY

27

DYBICZ AGNIESZKA                                II DAN

BUSHI DO BYDGOSZCZ

28

FIDELUS MARCIN                                  III DAN

KK KAMIKAZE SZCZECIN

29

FILOCHA ROBERT                                  III DAN

KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ

30

FOJECKI PAWEŁ                                     II  DAN

 SKF SHOTOKAN MIĘDZYCHÓD

31

GAWŁOWSKI MACIEJ                            I DAN

KS OLIMP

32

GĄSIEWSKA  EWA                                  1 KYU

SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BIERUTÓW

33

GĘBICKI KAJUSZ                                     1 KYU

KK SHOTOKAN DOJO TORUŃ

34

GIBASIEWICZ WOJCIECH                     II DAN

TORA LEGNICA

35

GLINA KRZYSZTOF                                III DAN

RAWICKI KK SUREM

36

GNIADEK KAMILA                                 II DAN

KK SHOTOKAN DOJO TORUŃ

37

GOŁĘBIEWSKA  ANNA                           II DAN

BUSHI DO BYDGOSZCZ

38

GOŁĘBIEWSKI PIOTR                            V DAN

BUSHI DO BYDGOSZCZ

39

GRACZYK DAWID                                  II DAN

AZS UP WROCŁAW

40

GRANDZICKI ARKADIUSZ                     I DAN

KKS DOJO TORUŃ

41

GRĄBCZEWSKI TOMASZ                    VI DAN

UKS KAMIKAZE GRYFINO

42

GRENDA CEZARY                                  I DAN

KK NIPPON KROTOSZYN

43

GROCHAL ŁUKASZ                              III DAN

UKS GROT CHYNÓW

44

GROCHOWINA WIESŁAW                  IV DAN

MUKS TORNADO KALISZ

45

GRZYWACZ SZYMON                           I DAN

KK BODAIKAN SZCZECIN

46

GWIZDALSKI ŁUKASZ                          2 KYU

INOWROCŁAWSKI KLUB KARATE

47

GIBOWSKI SYLWESTER                           IV DAN

KOSTRZYŃSKI KLUB KARATE

48

HARAST JANUSZ                                      VI DAN

HARASUTO ŁÓDŹ

49

HOŁDA JANUSZ                                       III DAN

LZS  GŁUBCZYCE

50

HUTMAN-WILCZEK BOGUSŁAW          II DAN

KS ARAWASHI WIEPRZ

51

JANKOWSKI ANDRZEJ                           III DAN

SS YAMABUSHI BYDGOSZCZ

52

JANKOWSKI JAN                                     II DAN

KS BUSHIDO BYDGOSZCZ

53

JAWORSKI JACEK                                   IV DAN

UKS SAMURAJ LUBAŃ

54

JACH ROBERT                                          1 KYU

KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ

55

JĘDRZEJEWSKI ANDRZEJ                       III DAN

SHOGUN SZCZECIN

56

JUSZCZAK PIOTR                                    VI DAN

KK BODAIKAN SZCZECIN

57

KACZMAREK MARIUSZ                         III DAN

IKS INOWROCŁAW

58

KACZMAREK WŁODZIMIERZ                         

KLUB KARATE LUBOŃ

59

KACZMAREK WOJCIECH                       V DAN

INOWROCŁAWSKI KLUB KARATE

60

KARSKI BARTŁOMIEJ                            III DAN

IKS INOWROCŁAW

61

KARSKI ZBIGNIEW                                III DAN

GAMMAN-DO LUBLIN

62

KLUJEW ŁUKASZ                                    I  DAN

ARAWASHI

63

KLUSKA JOANNA                                   1 KYU

ŁKKS ŁÓDŹ

64

KORPAK  ALEKSANDER                        2 KYU

AZS UWM OLSZTYN

65

KOSTRZEWA RAFAŁ                             II DAN

PAŁUCKIE STOW.KARATE

66

KOSTUN ANDRZEJ                               IV DAN

KS SAKURA  RUMIA

67

KOWALSKI ZBIGNIEW                         III  DAN

KS BUSHI BIELSKO BIAŁA

68

KRAJEWSKI STANISŁAW                     2 KYU

AZS UWM OLSZTYN

69

KROCHMALSKI MACIEJ                      III DAN

KK KUMADE ŁÓDŹ

70

KUBIAK GRZEGORZ                              I  DAN

ENPI OSTRZESZÓW

71

KUBIAK GRZEGORZ         

MUKK ENPI OSTRZESZÓW

72

KUC JAROSŁAW                                   II DAN

UKS ROKIETNICA

73

KUCHARSKI DANIEL                           III DAN

GOSiR STARE BABICE

74

KUCHARSKI WITOLD                         III DAN

GOSiR STARE BABICE

75

KULIKOWSKI RYSZARD                     VI DAN

KS SAMURAJ SZCZECIN

76

KULIKOWSKI KRZYSZTOF                    I DAN

KS SAMURAJ SZCZECIN

77

KUZIOŁA TADEUSZ                              I DAN

TCZEWSKI KLUB KARATE DO

78

LADZIŃSKI TOMASZ                           IV DAN

SZKOŁA KARATE LADZIŃSCY

79

LEWANDOWSKI JAROSŁAW             III DAN

BUDOKAN-SAKURA RUMIA

80

LUCER PIOTR                                         I DAN

SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BIERUTÓW

81

ŁABIŃSKI JERZY                                   III DAN

SHODAN LEGNICA

82

ŁUCZKIEWICZ OSKAR                        IV DAN

SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE

83

MAKAŁA ARTUR                                  I  DAN

RAWICKI KLUB KARATE SUREM

84

MAKAREWICZ  KAROLINA                 I  DAN

KS SHINDO CIESZYN

85

MALENTOWICZ ROBERT                   II DAN

ANDREX ELBLĄG

86

MALINOWSKA EWA                           I  DAN

KS SAMURAJ SZCZECIN

87

MASAPUST GRZEGORZ                    IV  DAN

GÓRNICZY KLUB KARATE

88

MIKOŁAJCZYK JANUSZ                     IV  DAN

MKS CHEŁMŻA

89

MILA IRENEUSZ                                IV   DAN

KSSW KONIN

90

MISIAK TOMASZ                                 I   DAN

KKSHOTOKAN DOJO TORUŃ

91

MUCHA-KUCZYŃSKI WIESŁAW        I   DAN

ENPI OSTRZESZÓW

92

MYDLARZ MONIKA                          III   DAN

KS TIGER ZANIEMYSL

93

NAPIERAŁA MATEUSZ                      II   DAN

SKF SHOTOKAN MIĘDZYCHÓD

94

NOGALSKI WALDEMAR                   VI   DAN

WKK POZNAŃ

95

NOGALSKA KLAUDIA                          I   DAN

WKK POZNAŃ

96

NOWAK MARIUSZ                            IV   DAN

WĄGROWIECKI K.K.

97

NOWAK RAFAŁ                                     IV  DAN

HARASUTO ŁÓDŹ

98

NOWAK ZDZISŁAW                               II  DAN

UKS OSIR KLECZEW

99

OŁOWSKI MAREK                                  V  DAN

KAISHO BIAŁYSTOK

100

OSIEJ MICHAŁ                                        I   DAN

KK KUMADE ŁÓDŹ

101

PACZKOWSKA JUTYNA                         I   DAN

KK BODAIKAN SZCZECIN

102

PADNIEWSKI ARKADIUSZ                  IV   DAN

IKS INOWROCŁAW

103

PAWLACZYK MAREK                          VI    DAN

DYNAMIC AK POZNAŃ

104

PAWŁOWSKI DAWID                             I   DAN

KK INOCHI GNIEZNO

105

PIECHOTA IZABELA                                I   DAN

KK – DO SHOTOKAN KRAPKOWICE

106

PIELESIEK BARTŁOMIEJ                       III   DAN

HARASUTO ŁÓDŹ

107

PIEPIORA JANUSZ                                VI   DAN

FUNAKOSHI KARATE KOWARY

108

PIEPIORA PAWEŁ                                 VI   DAN

FUNAKOSHI KARATE KOWARY

109

PIETRUSIEWICZ JACEK                          II   DAN

AZS UMCS LUBLIN

110

PIŁAT SŁAWOMIR                                  I    DAN

SAKURA RUMIA

111

POBŁOCKI PIOTR                                   IV  DAN

KKS SHOTOKAN LĘBORK

112

POŁTORZECKI PAWEŁ                           V   DAN

KK ATEMI BIELSKO-BIAŁA

113

PRZĄDKA BERENIKA                              I    DAN

SHOBUKAN SSK STARGARD SZCZ.

114

PRZĄDKA JAROSŁAW                           V   DAN

SHOBUKAN SSK STRGARD SZCZ.

115

PRZĄDKA BOŻENA                                V   DAN

SHOBUKAN SSK STARGARD SZCZ.

116

PYSZ GRZEGORZ                                      1 KYU

KS BUSHI BIELSKO BIAŁA

117

ROMAŃCZUK SŁAWOMIR                  VI   DAN

SHOGUN BIAŁYSTOK

118

RUGIER ROBERT                                       3 KYU

TORA LEGNICA

119

RUSEK JACEK                                         IV  DAN

KKSHOTOKAN  TORA LEGNICA

120

RZESZOTEK ROMUALD                        III   DAN

KK DOJO TORUŃ

121

SIEBERT MARIUSZ                                V    DAN

SSS FIGHTER – SUCHY LAS

122

SKRZYPCZAK ADAM                             II   DAN

GKK YOSHITAKA DOJO

123

SŁAWIŃSKI MAREK                               I    DAN

ŁKK ŁÓDŹ

124

SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ                    III    DAN

PLESZEWSKI KLUB KARATE

125

SOŁTYSIAK DAMIAN                           III    DAN

PLESZEWSKI KLUB KARATE

126

STUBBA ARKADIUSZ                            II    DAN

TCZEWSKI KLUB KARATE – DO

127

SWOREŃ DARIUSZ                                II    DAN

KK NIDAN ZAWADZKIE

128

SWOREŃ ZBIGNIEW                             V   DAN

KK NIDAN ZAWADZKIE

129

SZTURC ADAM                                      II   DAN

 BIELSKI K.K. KIME

130

SZYMALA PIOTR                                   III   DAN

KSK –DO SHOTOKAN SHINDO CIESZYN

131

SZYMCZAK EWA                                   I     DAN

SZKOŁA KARATE BIERUTÓW

132

SZYMKIEWICZ WIESŁAW                    III   DAN

ŁÓDZKI KLUB KARATE

133

ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ                         II    DAN

DYNAMIC AK POZNAŃ

134

SZUMIŁO PIOTR                                    I     DAN

KK BODAIKAN SZCZECIN

135

ŚWIERCZ JANUSZ                                IV     DAN

ŁKKS ŁÓDŹ

136

TRACZYK WITOLD                               IV    DAN

LUKS GOLENIÓW

137

TUPKO ZDZISŁAW                               IV   DAN

KK-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE

138

TYLNY ZENON                                        I    DAN

KK KAMIKAZE GRYFINO

139

URBAN JERZY                                       IV   DAN

SZKOŁA KARATE BIERUTÓW

140

URBANIAK DARIUSZ                            VI   DAN

KS SAMURAJ SZCZECIN

141

WALCZAK ANDRZEJ                                 3 KYU

PAŁUCKIE STOW. KARATE i SW

142

WAWRZYNIAK MAURYCY                    II   DAN

GOTTSU KOŚCIAN/SATORI LESZNO

143

WENDT PATRYK                                   IV   DAN

GAKKO KARATE ŁABISZYN

144

WŁODARCZYK JAKUB                            I   DAN

SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BIERUTÓW

145

WŁODARCZYK WOJCIECH                   IV   DAN

SZKOŁA KARATE W.WŁODARCZYK

146

WOJCIECHOWSKI WITOLD                  III   DAN

CHAMPION-TEAM ŁÓDŹ

147

WOJTKOWIAK ZBIGNIEW                    V  DAN

AGE KAN BOGATYNIA

148

WOSICKI TOMASZ                                III  DAN

OBORNICKI KLUB KARATE

149

WÓJCIK TADEUSZ                                V   DAN

NYSKA FORMACJA OBRONNO TAKTYCZNA

150

WZOREK BARTOSZ                                I   DAN

SKK I R RANDORI SOPOT

151

ZALESKI ANDRZEJ                                IV   DAN

BIAŁOSTOCKI KK

152

ZALEWSKI MIROSŁAW                        II    DAN

KSSW KONIN

153

ZAMOJCIN JAN                                    VI  DAN

ANDREX ELBLĄG

154

ZARZYCKI ANDRZEJ                             V   DAN

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW

155

ZAWADA JÓZEF                                    II   DAN

ELBLASKI KLUB KARATE

156

ZIELIŃSKA MAGDALENA                     II   DAN

ZANSHIN TORUŃSKI KK SHOTOKAN

157

ZIELIŃSKI DARIUSZ                               II   DAN

UKS  HITOTSU OSTRZESZÓW

158

ZIELIŃSKI JAN                                       V   DAN

UKS HITOTSU OSTRZESZÓW

159

ŻENDZIAN JERZY GRZEGORZ             III  DAN

KK SHOGUN BIAŁYSTOK

 

Poprawiony: piątek, 06 lutego 2015 14:17
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS