Ilość egzaminów w roku 2014 PDF Drukuj Email
środa, 28 stycznia 2015 20:19

Ilość egzaminów w roku 2014 

Dane na dzień  13,2,2015

miejscowość

klub

egzaminator

Data i miejsce egz. / ilość zdających

BIAŁYSTOK

BIAŁOSTOCKI KLUB KARATE

ANDRZEJ JANUSZ ZALESKIIV DAN

17,1,2014, GRAJEWO/24

6,9,2014 GRAJEWO/17

7,9,2014 BIAŁYSTOK/10

BIAŁYSTOK

MKSW SHOGUN

SŁAWOMIR ROMAŃCZUK VI DAN

6,2,2014 MOŃKI/26

22,2,2014 BIAŁYSTOK/19

20,8,2014 BIAŁYSTOK/6

28,8,2014 MOŃKI /26

BIAŁYSTOK

KAISHO KARATE KLUB

MAREK OŁOWSKI V DAN

16,3,2014 BIAŁYSTOK/37

15,6,2014 BIAŁYSTOK/21

12,7,2014 OLECKO/18

15,9,2014 BIAŁYSTOK /28

BIAŁYSTOK

TOMODACHI KARATE KLUB

MAREK OŁOWSKI V DAN

22,1,2014 BIAŁYSTOK /35

25,6,2014 BIAŁYSTOK / 20

19,12,2014 BIAŁYSTOK / 25

BIELSKO-BIAŁA

KLUB SPORTOWY BUSHI

ZBIGNIEW KOWALSKI IIIDAN

30,4,2014 BIELSKO BIAŁA /10

29,8,2014 BIELSKO-BIAŁA / 10

11,9,2014 BIELSKO-BIAŁA 1

29,12,2014 BIELSKO-BIAŁA / 13

BIELKO-BIAŁA

KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH  ATEMI

PAWEŁ POŁTORZECKI V DAN

13,2,2014 BIELKO-BIAŁA / 27

BIELSKO-BIAŁA

BIELSKI KLUB KARATE KIME

ADAM SZTURC II DAN

2,6,2014 BIELSKO-BIAŁA / 20

21,4,2014 BIELSKO-BIAŁA / 2

2,9,2014 BIELSKO-BIAŁA / 2

14,10,2014 BIELSKO-BIAŁA / 2

22,12,2014 BIELSKO-BIAŁA / 16

BIERUTÓW

SZKOŁA KARATE

JERZY URBAN IV DAN

23,1,2014 MIŁOSZYCE/ 10

23,1,2014 DROŁTOWICE /14

31,1,2014 STRADOMIA WIERZCHNIA/ 15

4,2,2014 DROŁTOWICE / 3

7,2,2014 STRADOMIA WIERZCHNIA / 2

12,2,2014 DZIADOWA KLŁODA/ 5

4,3,2014 MIŁOSZYCE / 4

7,4,2014 WROCŁAW/12

12,4,2014 DZIADOWA KŁODA / 30

15,4,2014 DROŁTOWICE / 14

16,4,2014 STRADOMIA WIERZCHNIA/15

17,4,2014 MIŁOSZYCE/19

24,6,2014 DROŁTOWICE / 8

26,6,2014 MIŁOSZYCE /6

27,6,2014 STRADOMIA WIEERZCHNIA /9

27,6,2014 DZIADOWA KŁODA/18

17,11,2014 WROCŁAW / 12

25,11,2014 BUKOWIE / 11

27,11,2014 MIŁOSZYCE/ 18

27,11,2014 LIGOTA MAŁA / 13

28,11,2014 STRADOMIA WIERZCHNIA /15

28,11,2014 PONIATOWICE / 13

29,11,2014 DZIADOWA KLODA / 25

BIERUTOW

SZKOŁA KARATE

JAKUB WŁODARCZYK I DAN

7,4,2014 WROCŁAW /16

10,4,2014 OLEŚNICA 30

20,11,2014 OLESNICA/ 11

17,11,2014 WROCŁAW/16

BIERUTÓW

SZKOŁA KARATE

WOJCIECH WŁODARCZYK IV DAN

7,4,2014 WROCŁAW /13

15,4,2014 BIERUTÓW/ 17

17,11,2014 WROCŁAW/14

20,11,2014 OLEŚNICA/ 17

26,11,2014 BIERUTÓW/ 19

BEŁCHATÓW

SZKOŁA KARATE SHOTOKAN

KRZYSZTOF DUŻYNSKI IV DAN

15,1,2014 BELCHATOW/8

16,1,2014 BEŁCHATOW/9

17,1,2014 BEŁCHATOW/ 8

18,1,2014 SZCZERCÓW/9

9,6,2014 BELCHATOW / 7

13,6,2014 BEŁCHATOW/ 7

17,6,2014 BEŁCHATÓW / 10

BYDGOSZCZ

KLUB KARATE

 BUSHI-DO

PIOTR GOŁĘBIEWSKI V DAN

14,1,2014 BYDGOSZCZ/ 14

16,6,2014 BYDGOSZCZ/49

13,8,2014 ŁUKĘCIN /49

17,12,2014 BYDGOSZCZ / 89

BYDGOSZCZ

SS YAMABUSHI

ANDRZEJ JANKOWSKI III DAN

21,1,2014 PRUSZCZ / 14

5,6,2014 ŚWIECIE/10

10,6,2014 NAKŁO/41

10,6,2014 NAKŁO / 51

10,6,2014 ŚLESIN / 15

14,6,2014 OSIELSKO / 52

22,7,2014 SIANOŻĘTY / 29

9,12,2014 ŚLESIN / 22

11,12,2014 OSIELSKO / 76

CHEŁMŻA

MKS CHEŁMŻA

JANUSZ MIKOŁAJCZYK  IV DAN

10,5,2014 CHEŁMŻA /67

8,12,2014 CHEŁMŻA / 58

CHWASZCZYNO

KLUB SPORTOWY GOKKEN

MARIUSZ DOMARADZKI  IV DAN

8,2,2014GDAŃSK/18

21,6,2014 GDAŃSK / 18

CHYNÓW

UKS GROT CHYNÓW

ŁUKASZ GROCHAL III DAN

11,2,2014 CHYNOW /18

12,2,2014 WARKA / 12

1,3,2014 WARSZAWA / 74

5,3,2014 WARSZAWA / 54

14,5,2014 CHYNÓW / 19

28,6,2014 WARSZAWA/ 69

29,10,2014 WARSZAWA / 58

CIESZYN

KLUB SPORTOWY SHINDO

PIOTR SZYMALA III DAN

25,9,2014 CIESZYN/ 29

ELBLĄG

ELBLĄSKI KLUB KARATE

JÓZEF ZAWADA II DAN

21,2,2014 ELBLĄG / 2

26,6,2014 ELBLĄG / 29

19,12,2014 ELBLĄG / 31

ELBLĄG

MSMSW ANDREX

JAN ZAMOJCIN VI DAN

ROBERT MALENTOWICZ II DAN

4,2,2014 ELBLĄG / 8

11,4,2014 ELBLĄG / 44

30,7,2014 KARNITY / 24

10,12,2014 ELBLĄG / 27

GDANSK

GDAŃSKI KLUB KARATE

MIROSŁAW ADAMOWSKI  V DAN

15,3,2014 GDAŃSK / 21

2,6,2014 GDAŃSK / 22

18,8,2014 GDAŃSK / 16

17,12,2014 GDAŃSK / 98

GŁUBCZYCE

LZS KARATE -DO

JANUSZ HOŁDA  III DAN

28,2,20144 GŁUBCZYCE / 7

11,6,2014 GŁUBCZYCE/ 26

29,8,2014 GŁUBCZYCE / 6

17,12,2014 GŁUBCZYCE / 48

GNIEZNO

GKK YOSHITAKA DOJO

ADAM SKRZYPCZAK II DAN

28,3,2014 GNIEZNO / 16

30,6,2014 GNIEZNO / 15

GOLENIÓW

LUKS KARATE-GOLENIOW

WITOLD TRACZYK IV DAN

9,4,2014 NOWOGARD/ 64

INOWROCŁAW

INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE

ARKADIUSZ PADNIEWSKI IV DAN

31,1,2014 JANOWIEC WLKP. /17

31,1,2014 GNIEWKOWO / 11

28,3,2014 INOWROCŁAW / 10

10,6,2014 TORUŃ / 32

INOWROCŁAW

INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE

BARTŁOMIEJ KARSKI III DAN

7,4,2014 PIOTRKOW KUJ. / 14

7,4,2014 RADZIEJÓW / 4

23,6,2014 RADZIEJOW / 6

23,6,2014 PIOTRKOW KUJ. / 11

8,8,2014 MIKOSZEWO / 7

IŃSKO

LUDOWY IŃSKI KLUB SPORTÓW WALKI TAIKYOKU

MARCIN FIDELUS III DAN

MARCINKOWSKI IRENEUSZ   I DAN

16,6,2014 IŃSKO /26

12,1,2014 IŃSKO / 28

KALISZ

MUKS TORNADO

WIESŁAW GROCHOWINA IV DAN

28,3,2014 KALISZ / 29

KLECZEW

UKS OSIR KLECZEW

ZDZISŁAW NOWAK  II DAN

5,8,2014 KLECZEW /11

KLECZEW

UKS OSIR KLECZEW

IRENEUSZ MILA  IV DAN

5,8,2014 KLECZEW  5

KOŚCIAN

GOTTSU KOSCIAN

MAURYCY WAWRZYNIAK II DAN

9,1,2014 KOSCIAN / 38

30,6,2014 KOSCIAN / 31

KOWARY

KS FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE

PAWEŁ PIEPIORA VI DAN

17,3,2014 KOWARY / 18

1,7,2014 ŁAGÓW LUB./ 11

8,10,2014 KOWARY / 20

KRAPKOWICE

KLUB KARATE-DO SHOTOKAN

ZDZISŁAW TUPKO  IV DAN

28,5,2014 KRAPKOWICE / 21

17,12,2014 KRAPKOWICE / 21

KROTOSZYN

AKADEMIA SPORTOW WALKI NIPPON

CEZARY GRENDA I DAN

25,4,2014 KROTOSZYN / 3

26,9,2014 KROTOSZYN / 3

LEGNICA

KLUB KARATE SHOTOKAN TORA 

JACEK RUSEK IV DAN

15,1,2014 LEGNICA / 1

15,1,2014 LUBIN / 4

2,4,2014 LEGNICA / 77

7,4,2014 PROCHOWICE / 10

9,4,2014 LUBIN/ 5

15,8,2014 USTRONIE MORSKIE / 20

26,6,2014 PROCHOWICE / 8

23,6,2014 LUBIN / 5

18,6,2014 LEGNICA / 66

11,6,2014 ZABRZE / 9

10,12,2014 ZABRZE / 10

16,12,2014 LEGNICA / 56

LEGNICA

KLUB SZTUK WALKI SHODAN

JERZY ŁABIŃSKI III DAN

1,4,2014 LEGNICA / 41

7,7,2014 LEGNICA / 39

18,12,2014 LEGNICA / 59

LESZNO

STOW. KULT. FIZ. SATORI

MAURYCY WAWRZYNIAK  II DAN

2,6,2014 LESZNO / 9

26,9,2014 LESZNO /4

15,10,2014 LESZNO 1

LĘBORK

KLUB KARATE SHOTOKAN

PIOTR POBŁOCKI IV DAN

1,4,2014 LĘBORK / 4

21,6,2014 LĘBORK / 16

LUBAŃ

KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ

JACEK JAWORSKI IV DAN

11,2,2014 Swieradów zdr. /8

12,2,2014 PISARZOWICE/ 14

12,2,2014 LUBAŃ / 24

3,6,2014 ŚWIERADOW ZDR. /5

18,6,2014 LUBAŃ / 14

26,6,2014 PISARZOWICE / 19

15,10,2014 LUBAŃ / 10

LUBLIN

AZS UMCS LUBLIN

JACEK PIETRUSIEWICZ  II DAN

10,6,2014 LUBLIN / 3

LUBLIN

LUBELSKI KLUB KARATE SHOTOKAN

ZBIGNIEW KARSKI  III DAN

21,2,2014 LUBLIN / 1

28,4,2014 LUBLIN / 11

25,6,2014 LUBLIN / 40

5,11,2014 LUBLIN / 13

20,12,2014 LUBLIN / 8

LUBOŃ

KLUB KARATE LUBOŃ

WŁODZIMIERZ KACZMAREK

26,2,2014 LUBOŃ / 6

ŁÓDŹ

KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ

ZDZISŁAW CHUSZNO  III DAN

10,4,2014 ŁÓDŹ / 16

11,12,2014 ŁÓDŹ/ 9

ŁÓDŹ

KOJI BUDO KLUB ŁÓDŹ

ROBERT FILOCHA III DAN

25,6,2014 ŁÓDŹ / 7

ŁÓDŹ

KARATE KLUB KUMADE ŁÓDŹ

MICHAŁ OSIEJ I DAN

5,3,2014 ŁÓDŹ / 17

ŁÓDŹ

KS OLIMP

MACIEJ GAWŁOWSKI  I DAN

10,4,2014 ĄŁÓDŹ / 12

20,8,2014 ŁÓDŹ / 18

ŁÓDŹ

ŁKKS

ANITA BUGAJAK II DAN

ADRIAN BUGAJAK II DAN

15,1,2014 ŁÓDŹ / 16

4,4,2014 ŁÓDŹ / 4

9,6,2014 ŁÓDŹ / 10

 

ŁÓDŹ

ŁKKS

EWA AMBROSZCZYK II DAN

3,2,2014 ŁÓDŹ / 34

23,4,2014 ŁÓDŹ / 39

23,6,2014 ŁÓDŹ / 30

29,12,2014 ŁÓDŹ / 31

ŁÓDŹ

ŁKKS

JANUSZ ŚWIERCZ IV DAN

10,2,2014 ŁÓDŹ / 54

10,3,2014 ŁÓDŹ / 1

28,3,2014 ŁÓDŹ/ 4

10,6,2014 ŁÓDŹ / 45

8,10,2014 ŁÓDŹ / 44

ŁÓDŹ

ŁKKS

JOANNA BEDNARCZYK  1kyu

5,3,2014 ŁÓDŹ / 7

4,6,2014 ŁÓDŹ / 13

ŁÓDŹ

ŁKKS

WIESŁAW SZYMKIEWICZ  III DAN

31,5,2014 ŁÓDŹ / 8

30,10,2014 ŁÓDŹ / 9

ŁÓDŹ

HARASUTO

JANUSZ HARAST  VI DAN

11,3,2014 ŁÓDŹ / 7

25,9,2014 ŁÓDŹ / 18

MIEDZYCHÓD

STOW. KULT.FIZ. SHOTOKAN MIEDZYCHOD

MATEUSZ NAPIERAŁA  II DAN

26,1,2014 MIEDZYCHÓD / 19

26,5,2014 MIEDZYCHOD / 26

18,9,2014 MIEDZYCHÓD / 3

18,12,2014 MIĘDZYCHÓD / 21

MIEDZYCHÓD

STOW. KULT.FIZ. SHOTOKAN MIEDZYCHOD

PAWEŁ FOJECKI II DAN

26,1,2014 MIEDZYCHOD / 21

26,5,2014 MIĘDZYCHOD / 8

OBORNIKI

OBORNICKI KLUB KARATE

TOMASZ WOSICKI  III DAN

13,3,2014 WRONKI / 26

18,3,2014 SZAMOTUŁY / 20

18,3,2014 OBORNIKI ./28

19,3,2014 SZAMOTUŁY / 6

24,6,2014 OBORNIKI / 23

25,6,2014 SZAMOTUŁY / 23

2,10,2014 OBORNIKI / 2

3,12,2014 SZAMOTUŁY / 41

4,12,2014 OBORNIKI / 37

OBORNIKI

OBORNICKI KLUB KARATE

WOJCIECH BLOCH III DAN

4,2,2014 OBORNIKI / 18

OBORNIKI

OBORNICKI KLUB KARATE

JAROSŁAW KUC II DAN

29,5,2014 OBORNIKI / 22

OSTRZESZÓW

MUK KARATE ENPI

WACŁAW MUCHA-KRUCZYNSKI

 I DAN

19,3,2014 OSTRZESZÓW / 12

26,6,2014 KOBYLA GORA / 18

OSTRZESZÓW

UKS HITOTSU

JAN ZIELIŃSKI  V DAN

1,2,2014 OSTRZESZOW / 81

31,5,2014 OSTRZESZÓW / 75

18,12,2014 OSTRZESZÓW / 1

PLESZEW

PLESZEWSKI KLUB KARATE

BARTŁOMIEJ SOŁTYSIAK III DAN

10,1,2014 PLESZEW / 31

12,2,2014 PLESZEW / 2

3,6,2014 PLESZEW / 1

25,6,2014 OPALENICA / 46

 

PLESZEW

PLESZEWSKI KLUB KARATE

DAMIAN SOŁTYSIAK  III DAN

11,1,2014 PLESZEW / 2

2,9,2014 PLESZEW / 4

5,9,2014 PLESZEW /4

POZNAŃ

MUKS DYNAMIC AKADEMIA KARATE

GRZEGORZ ŚLIWIŃSKI   II DAN

25,2,2014 MUROWANA GOŚLINA / 42

17,6,2014 MUROWANA GOŚLINA ./ 42

25,11,2014 MUROWANA GOŚLINA / 56

POZNAŃ

MUKS DYNAMIC AKADEMIA KARATE

MAREK PAWLACZYK  VI DAN

25,2,2014 MUROWANA GOŚLINA / 2

11,9,2014 POZNAŃ / 4

11,9,2014 POZNAŃ / 2

16,3,2014 POZNAŃ / 35

25,11,2014 MUROWANA GOŚLINA / 1

POZNAŃ

WLKP KLUB KARATE-DO

WALDEMAR NOGALSKI VI DAN

27,6,2014 POZNAŃ/ 16

PRUDNIK

LKS ZARZEWIE PRUDNIK

JOLANTA BRUDNIAK V DAN

26,6,2014 PRUDNIK / 56

23,12,2014 PRUDNIK / 43

PRUDNIK

LKS ZARZEWIE PRUDNIK

 

TADEUSZ BRUDNIAK VI DAN

21,6,2014 KEDZIERZYN- KOŹLE / 34

23,6,2014 KĘDZIERZYN-KOŹLE / 74

25,6,2014 KĘDZIERZYN-KOŹLE / 24

13,12,2014 KĘDZIERZYN-KOŹLE / 46

20,12,2014 KĘDZIERZYN-KOŹLE /148

PRUDNIK

LKS ZARZEWIE

PRUDNIK

REMIGIUSZ POWROŹNIK    III DAN

18,6,2014 PRUDNIK / 21

RAWICZ

RAWICKI KLUB KARATE SUREM

KRZYSZTOF GLINA  III DAN

31,1,2014 RAWICZ / 16

17,2,2014 SZCZYTNA / 9

6,5,2014 ŻMIGROD / 12

6,5,2014 RAWICZ / 29

26,6,2014 ŻMIGROD / 13

26,6,2014 RAWICZ / 7

6,7,2014 MIKOSZEWO / 13

5,7,2014 MIKOSZEWO / 14

12,11,2014 RAWICZ / 50

RAWICZ

RAWICKI KLUB KARATE SUREM

ARTUR MAKAŁA  I DAN

23,1,2014 LESZNO / 7

17,2,2014 SZCZYTNA / 9

26,6,2014 GOSTYŃ / 6

25,6,2014 LESZNO / 49

26,6,2014 GÓRA / 3

ROKIETNICA

UKS BŁYSKAWICA

JAROSŁAW KUC  II DAN

28,5,2014 OPALENICA / 26

30,5,2014 ROKIETNICA / 16

RUMIA

KSK SAKURA RUMIA

ANDRZEJ KOSTUN  IV DAN

29,3,2014 RUMIA / 99

9,5,2014 RUMIA / 3

14,6,2014 RUMIA / 75

25,7,2014 ŁAPINO / 21

21,12,2014 RUMIA / 104

RUMIA

MSMKJ BUDOKAN SAKURA

JAROSŁAW LEWANDOWSKIIII DAN

26,3,2014 RUMIA / 9

25,6,2014 RUMIA / 17

SIECHNICE

STOW. SPORTU I REKR. ARAWASHI

ŁUKASZ KLUJEW  I DAN

28,1,2014 SIECHNICE / 20

2,4,2014 SIECHNICE / 16

10,4,2014 SIECHNICE / 8

11,4,2014 SIECHNICE / 9

22,4,2014 SIECHNICE / 8

30,4,2014 PERZÓW  23

28,5,2014 SIECHNICE / 11

7,7,2014 PERZÓW / 20

22,6,2014 SIECHNICE / 29

22,6,2014 SIECHNICE / 6

4,12,2014 SIECHNICE / 10

SOPOT

SOPOCKI KLUB KARATE

BARTOSZ WZOREK I DAN

28,2,2014 GDAŃSK / 54

30,6,2014 GDAŃSK / 56

STARE BABICE

RENSEI KARATE DOJO

DANIEL KUCHARSKI  III DAN

12,2,2014 ZABORÓW / 59

16,6,2014 STARE BABICE / 46

20,10,2014 ZABORÓW / 57

STARGARD SZCZ.

SHOBU-KAN

JAROSŁAW PRZĄDKA V DAN

BOZENA PRZADKA V DAN

BERENIKA PRZĄDKA I DAN

27,6,2014 STARGARD SZCZ./ 12

2,8,2014 NIECHORZE / 15

23,12,2014 Stargard Szcz. / 23

SUCHY LAS

SUCHOLESKIE STOW. SPORTOWE FIGHTER

MARIUSZ SIEBERT  V DAN

15,1,2014 SUCHY LAS / 16

18,6,2014 SUCHY LAS / 13

SWARZĘDZ

KLUB KARATE  DO FIGHTER

MARIUSZ SIEBERT V DAN

17,6,2014 POZNAŃ / 9

SZCZECIN

AKK AZS SHOGUN

WACŁAW ANTONIAK VII DAN

27,1,2014 KAMIEŃ POM. / 6

13,2,2014 SZCZECIN / 26

19,3,2014 MIERZYN / 31

21,3,2014 CHWARSTNICA / 13

31,3,2014 BEZRZECZE / 14

9,6,2014 KAMIEŃ POM. / 20

13,6,2014 CHWARSTNICA / 11

16,6,2014 BEZRZECZE / 15

18,6,2014 MIERZYN / 19

24,6,2014 SZCZECIN / 25

18,11,2014 SZCZECIN / 30

21,11,2014 CHWARSTNICA / 9

17,11,2014 MIERZYN / 45

11,12,2014 SZCZECIN / 8

16,12,2014 SZCZECIN / 4

15,12,2014 KAMIEŃ POM. / 25

SZCZECIN

KLUB KARATE BODAIKAN

PIOTR JUSZCZAK  VI DAN

14,2,2014 SZCZECIN/ 93

24,6,2014 SZCZECIN, / 105

SZCZECIN

KLUB  KARATE  KAMIKAZE

MARCIN FIDELUS  III DAN

16,1,2014 STARGARD SZCZ./ 13

18,1,2014 SZCZECIN, / 12

20,1,2014 PYRZYCE / 8

20,1,2014 CHOCIWEL / 11

14,2,2014 KUNOWO / 7

8,4,2014 PYRZYCE, / 1

27,5,2014 GORZÓW WLKP. / 3

21,6,2014 PYRZYCE / 12

18,6,2014 POLICE / 5

19,6,2014 STARGARD SZCZ. / 13

25,6,2014 SZCZECIN / 36

15,8,2014 POGORZELICA / 29

SZCZECIN

KLUB KARATE SAMURAJ

RYSZARD KULIKOWSKI  VI DAN

6,2,2014 SZCZECIN / 11

22,2,2014 ZAWOJA / 21

18,3,2014 SZCZECIN / 31

18,3,2014 SZCZECIN,/ 5

19,3,2014 SZCZECIN / 11

8,5,2014 SZCZECIN / 14

28,5,2014 SZCZECIN / 5

23,7,2014 BIA LY BÓR / 33+4

17,12,2014 SZCZECIN / 22

ŚCINAWA

KLUB KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND

TOMASZ BĄK III DAN

18,3,2014 ŚCINAWA / 6

17,6,2014 ŚWINAWA / 15

9,12,2014 ŚCINAWA / 13

TCZEW

TCZEWSKI KLUB KARATE-DO

ARKADIUSZ STUBBA II DAN

31,1,2014 TCZEW / 94

10,5,2014 SUBKOWY / 81

30,9,2014 TCZEW / 25

TORUŃ

DOJO TORUŃ

ROMUALD RZESZOTEK III DAN

24,3,2014 TORUŃ / 20

23,6,2014 TORUŃ / 30

27,10,2014 TORUŃ / 37

TORUŃ

TORUŃSKI KLUB KARATE RONIN

ADAM BANDURSKI IV DAN

28,3,2014 KWIDZYN / 22

24,6,2014 TORUŃ / 20

25,6,2014 KWIDZYN / 22

TORUŃ

ZANSHIN

MAGDALENA ZIELIŃSKA  II DAN

27,2,2014 TORUŃ / 18

26,6,2014 TORUŃ / 15

13,11,2014 TORUŃ / 8

TRZEBIEŻ

KLUB KARATE LADZIŃSCY

TOMASZ LADZIŃSKI

27,5,2014 TRZEBIEŻ/ 10

WARSZAWA

ATEMI

MIROSŁAW BOGUSKI V DAN

30,3,2014 WARSZAWA / 75

30,12,2014 WARSZAWA / 63

WARSZAWA

NAUKA KARATE-DO SHOTOKAN

ANDRZEJ BARCZEWSKI  V DAN

27,3,2014 WARSZAWA / 20

WĄGROWIEC

WAGROWIECKI KLUB KARATE TIGER

MARIUSZ NOWAK IV DAN

29,3,2014 WĄGROWIEC / 48

28,6,2014 WĄGROWIEC / 40

20,12,2014 WĄGROWIEC / 60

WROCŁAW

AZS UP

ANDRZEJ ZARZYCKI V DAN

20,8,2014 WROCŁAW / 12

 

WROCŁAW

AZS UW

WOJCIECH CIURA  II DAN

26,7,2014 WROCŁAW / 30

27,10,2014 WROCŁAW /26

WROCŁAW

BUDOKAN

PIOTR BABICZ  V DAN

21,5,2014 WROCŁAW / 12

17,10,2014 WROCŁAW / 15

ZANIEMYŚL

KLUB SPORTOWY TIGER

MONIKA MYDLARZ  III DAN

4,6,2014 ZANIEMYŚL / 30

17,6,2014ŚRODA WLKP. / 12

ZAWADZKIE

KLUB KARTE NIDAN

ZBIGNIEW SWOREŃ  V DAN

14,4,2014 ZAWADZKIE / 92

18,8,2014 ZAWADZKIE / 42

19,12,2014 ZAWADZKIE / 87

ZDUNY

UKS SHODAN ZDUNY

JAROSŁAW ADAMSKI I DAN

25,5,2014 ZDUNY / 7

5,10,2014 ZDUNY / 6

ŻYWIEC

AGE-KAN KLUB KARATE

ZBIGNIEW WOJTKOWIAK V DAN

24,5,2014 ŻYWIEC / 20

5,12,2014 ŻYWIEC / 20

 

Poprawiony: sobota, 14 lutego 2015 15:03
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2019. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS