Założenia ogólne PDF Drukuj Email
piątek, 13 lutego 2015 17:47
Od kilku lat w wielu krajach dość dynamicznie rozwija się rywalizacja w grupie Masters, czyli osób w karate które ukończyły 35 rż. Rozgrywane są zawody krajowe a tkaże zawody o zasięgu kontynantalnym i nawet światowym. W ramach naszego Związku tworzy się coraz liczniejsza grupa osób które ukończyły 35 rż i zainteresowane są braniem udziału w zawodach karate. Zarówno w kata jak i w kumite. W tym roku rozgrywane będą po raz trzeci Mistrzostwa Polski w tej grupie wiekowej. W związku z tym powstał pomysł stworzenia kadry Masters która w sposób zorganizowany będzie mogła przygotowywać się do zawodów krajowych oraz zagranicznych.
Główną imprezą do której chcemy się przygotować to będą Mistrzostwa Polski Masters (30.05.2015) a później European Masters Games (1/2.10.2015).
Podjąłem się poprowadzić tę kadrę w tym roku i proponuję spotkać się w Ostrowie Wielkopolskim 7.03.2015r na wspólnych treningach. Pełniejsza informacja o tym spotkaniu będzie poniżej. Chcę wszystkich poinformować, że wszystkie działania w ramach tej kadry, tzn udział w zawodach, zgrupowaniach, szkoleniach itp odbywać się będzie na koszt uczestników tych imprez. Obecnie czynimy starania o pozyskanie środków od sponsorów. Nie będą to środki z PZK ani z dotacji Ministerstwa Sportu.
Wszystkie sprawy dotyczące kadry Masters, łącznie z kalendarzem działań omówione zostaną na pierwszym spotkaniu w Ostrowie Wlkp.


Wacław Antoniak
Poprawiony: piątek, 13 lutego 2015 17:50
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS