Kadra WKF/ Shotokan 2009 - kadeci i juniorzy PDF Drukuj Email
czwartek, 11 grudnia 2008 21:00

Szeroka kadra Polski powo艂ana na rok szkoleniowy 2009

 kadet i junior .(nowe roczniki )91-92 i 93-94

Prosz臋 o pilne przesy艂anie zdj臋膰 swoich zawodnik贸w (wielko艣膰 do 20 kilobajt贸w 鈥搆olor ), na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.   lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.

-numer paszportu,

-imi臋 ojca,

-pesel.

-aktualn膮 wag臋 cia艂a.

Dane te s膮 niezb臋dne do uzyskania numeru WKF .Numer  ten mo偶na uzyska膰 tylko drog膮 elektroniczn膮 .

Zg艂oszenie zawodnik贸w do  ME - 16 stycznia.(droga elektroniczna )

Zawodnik nie mo偶e wzi膮膰 udzia艂u w ME bez posiadania swojego numeru ewidencyjnego,kt贸ry nadawany jest wcze艣niej .

Spraw臋 prosz臋 traktowa膰 jako bardzo piln膮 !!!

 

Zgrupowanie kadry Polski przed ME

Termin 19-25 stycze艅 2009 COS Wa艂cz (20 os贸b )

W zwi膮zku z ograniczon膮 ilo艣ci膮 os贸b bior膮cych udzia艂 w zgrupowaniach kadry ,kluby mog膮 zg艂asza膰 udzia艂 swoich zawodnik贸w po uprzednim poinformowaniu trener贸w oraz za艂atwieniu wszelkich formalno艣ci zwi膮zanych z pobytem w COS.

 

 

 

KADRA POLSKI NA ROK 2009

 

 

1.      Adamiecki Mateusz           KSA Atemi Bielsko

2.      Andrusewicz Krystian        Elbl膮ski KK

3.      Bara艅ski Bart艂omiej           Nidan Zawadzkie

4.      B膮bos Micha艂                      Dw贸jka Tomasz贸w

5.      B膮k Anna                             Harasuto 艁贸d藕

6.      Bednarczyk Micha艂            艁KKS 艁贸d藕

7.      Bia艂ek Rados艂aw                Shobuken 艁贸d藕

8.      Bia艂kowska Aleksandra     KK Nidan Zawadzkie

9.      Bursa Adam                        BKK Bia艂ystok

10.  Chojnowski Micha艂           Bodaikan Szczecin

11.  Chmielewska Olga            Obornicki KK

12.  Chmielewski Mateusz      Zarzewie Prudnik

13.  Chr贸艣ciak Martyna           Kamikaze Gryfino

14.  Chwiralska Joanna            Tornado Kalisz

15.  Cymbalista Mateusz         Zarzewie Prudnik

16.  Czechowicz 艁ukasz           Dw贸jka Tomasz贸w

17.  Doma艅ski Pawe艂               Harasuto 艁贸d藕

18.  Dubel Katarzyna                Zarzewie Prudnik

19.  Filipowicz Micha艂               Shogun Bia艂ystok

20.  Furma艅ski  Pawe艂              Champion 艁贸d藕

21.  Goraj Ilona                          Kamikaze Gryfino

22.  Goraj Ligia                           Kamikaze Gryfino

23.  Granatowska Cecylia         Kaisho Bia艂ystok

24.  Grela Agnieszka                  Bodaikan Szczecin

25.  Grzegorczuk Rafa艂              Kaisho Bia艂ystok

26.  G艂owacki Bartosz                Kaisho Bia艂ystok

27.  Gorlewicz Lech                   Busho 鈥揹o Bydgoszcz

28.  Ihnatowicz Adrian             Bushi do Bydgoszcz

29.  Ja艣kowiec Micha艂               Zarzewie Prudnik

30.  J臋drzejczyk Micha艂             Champion 艁贸d藕

31.  Kamrowski Piotr                Bushi do Bydgoszcz
Klejbuk Gabriel                 Kaisho  Bia艂ystok

32.  Kocieniewski Grzegorz      Bushi-do Bydgoszcz

33.  Korowaj Mariusz                Kaisho Bia艂ystok

34.  Krochmalski Kacper           Olimp 艁贸d藕

35.  Kubatek Sebastian             Zarzewie Prudnik

36.  Kubik    Micha艂                    Kamikaze Szczecin

37.  Kucharczyk Adam              Kamikaze Gryfino

38.   Kujawa Jonatan                 Samuraj  Szczecin

39.  Kwa艣niak    Natalia            Bodaikan Szczecin

40.  Ladzi艅ski       Rafa艂             Samuraj Szczecin

41.  Lebie偶y艅ski Hubert            Kaisho Bia艂ystok

42.  Lempart Denis                    Zarzewie Prudnik

43.  Leonik Mateusz                  BKK Bia艂ystok

44.  Lewandowski   Oskar         Samuraj Szczecin

45.  艁ukaszy艅ska Kinga              KK Krapkowice

46.  Malec  Karol                        Shobukan Szczecin 

47.  Malesa Monika                   Bodaikan Szczecin

48.  Markunowicz  Radomir     Bodaikan Szczecin

49.  Medy艅ska Kinga                 oSIR Kleczew

50.  Meleszko Katarzyna          Zarzewie Prudnik

51.  Mierzwi艅ska  Wiktoria      Bodaikan Szczecin

52.  Moroz Kinga                       Kamikaze Szczecin.

53.  Nowak Kamil                       Harasuto 艁贸d藕

54.  Nowakowska Magda         SK KU AZS Wroc艂aw

55.  Olejnik Anna                       Shodan Zduny

56.  Orze艂 Karolina                     Kaisho Bia艂ystok

57.  Pacholczyk Marta              Olimp 艁贸d藕

58.  Paczkowska Justyna          Bodaikan Szczecin

59.  Paj膮k Filip                            Dw贸jka Tomasz贸w

60.  Piotrowska     Diana           Bodaikan Szczecin

61.  Pysz Mateusz                      KSA Atemi Bielsko Bia艁a

62.  Ruducha Zofia                    Bodaikan Szczecin

63.  Rutkowski Damian             Bushi 鈥揹o Bydgoszcz

64.  Rycerz Patrycja                   Kamikaze Gryfino

65.  Sakowska Karolina             Bodaikan Szczecin

66.  Sasinowski Artur                BKK Bia艂ystok

67.  Scieszka Karolina               Atemi Bielsko Bia艂a

68.  Semak Maciej                    Zarzewie Prudnik

69.  S艂omian Wojciech             Dw贸jka Tomasz贸w

70.  Stasiak Katarzyna           Harasuto 艁贸d藕

71.  Stefanowicz   Micha艂           Kamikaze Szczecin

72.  Stok艂osa Kacper                    KK Krapkowice

73.  Struk 艁ukasz                          Bushinkan Szczecin

74.  Srokowski Dawid                  Zarzewie Prudnik

75.  Surma Anna                          Zarzewie Prudnik

76.  Surma Patryk                        Bushi do Bydgoszcz

77.  Swore艅 Dariusz                    KK Nidan Zawadzkie

78.  Szarek Patryk                        KK Nidan Zawadzkie

79.  Szponder Natalia                 KK Nidan Zawadzkie

80.  艢wierczy艅ska Katarzyna     Harasuto 艁贸d藕

81.  Turli艅ska Kinga                    Dw贸jka Tomasz贸w

82.  Turli艅ska Monika                Harasuto 艁贸d藕

83.  Trzcionkowski Krystian      Bushi 鈥揹o Bydgoszcz

84.  Walczak Kosma                   艁KKS

85.  Walu艣 Rafa艂                         KSA Atemi Bielsko

86.  Wilczek Maciej                    Shindo Cieszyn

87.   Wisniewski      Oskar         Kamikaze Szczecin

88.  Wojtas Monika                   KS Arawashi 呕ywiec

89.  Wojtaszek Angelika            Zarzewie Prudnik

90.  Wolny Pawe艂                       Zarzewie Prudnik

91.  Wo藕niak Adrian                  Harasuto 艁贸d藕

92.  Zagrabska Sandra               Bushi 鈥揹o Bydgoszcz

93.  Zawierta Klaudia                 艁KKS

94.  Zelent     Anna                     Tornado Kalisz

95.  Zi贸艂kowska Anna                艁KKS

96.  Zwiefka Katarzyna             Bushi 鈥揹o Bydgoszcz

97.  Zaorski Micha艂                   Bodaikan Szczecin

 

 

Poprawiony: czwartek, 18 grudnia 2008 20:54
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2019. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS