III Mistrzostwa Polski Masters Karate WKF - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 02 czerwca 2015 07:07

III Mistrzostwa PolskiMasters Karate WKF odby艂y si臋 w Pleszewie w dniu 30.05.2015 r. z udzialem 39 zawodnik贸w z 23 klub贸w. Zawody sta艂y na wysokim poziomie sportowym.

I.聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Klasyfikacja klubowa medalowa:

miejsce

klub

Z艂ote medale

Srebrne medale

Br膮zowe medale

1

LKKS LUBLIN

2

0

0

2

HITOTSU OSTRZESZ脫W

1

1

3

3

NFOT NYSA

1

1

2

4

BUDOKAN WROC艁AW

1

1

0

ANDREX ELBL膭G

1

1

0

6

TORA LEGNICA

1

0

0

AZS WROC艁AW

1

0

0

KAMIKAZE SZCZECIN

1

0

0

SAKURA RUMIA

1

0

0

10

RENSEI BORZ臉CIN

0

2

1

11

AKADEMIA PI艁K. OSTR脫W

0

1

3

12

YOSHITAKA GNIEZNO

0

1

0

ARASHI LEGNICA

0

1

0

AGEKAN BOGATYNIA

0

1

0

15

SHOBUKAN STARGARD SZCZ.

0

0

2

16

SHOGUN BIA艁YSTOK

0

0

1

SK BIERUT脫W

0

0

1

OSIR KLECZEW

0

0

1

PLESZEWSKI KK

0

0

1

II.聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Klasyfikacja klubowa punktowa:

miejsce

klub

punkty

1

HITOTSU OSTRZESZ脫W

25

2

NFOT NYSA

18

3

AKAD. PILK. OSTR脫W

16

4

RENSEI BORZ臉CIN

15

5

SHOBUKAN STARGARD SZCZ.

14

5

LKKS LUBLIN

14

7

BUDOKAN WROC艁AW

12

7

ANDREX ELBL膭G

12

9

AZS WROC艁AW

9

10

TORA LEGNICA

7

10

KAMIKAZE SZCZECIN

7

10

SAKURA RUMIA

7

13

YOSHITAK GNIEZNO

5

13

ARASHI LEGNICA

5

13

AGEKAN BOGATYNIA

5

16

SHOGUN BIA艁YSTOK

3

16

SK BIERUT脫W

3

16

OSIR KLECZEW

3

16

PLESZEWSKI KK

3

20

LUKS GOLENI脫W

2

20

DYNAMIK POZNA艃

2

20

DOLNOBRZESKI KK

2

20

DRAGON LEGNICA

2

III.Klasyfikacja indywidualna:

Kata m臋偶czyzn:

Kateg.

miejsce

Nazwisko i imi臋

klub

A

1

Mitu艂a Zdzis艂aw

HITOTSU OSTRZESZ脫W

2

Skrzypczak Adam

YOSHITAKA GNIEZNO

3

Momot Artur

Ku藕ma Piotr

SHOBU-KAN STARGARD

AKAD. PI艁K. OSTR脫W

5

艁ukaszwski Sebastian

SHOBU-KAN STARGARD

Szubielski Krzysztof

SHOBU-KAN STARGARD

7

Matys Mariusz

HITOTSU OSTRZESZ脫W

Biskupski Jakub

AZS WROC艁AW

B

1

Karski Zbigniew

LKKS LUBLIN

2

艁ukaszy艅ski Krzysztof

NFOT NYSA

3

Mielcarek Krzysztof

AKAD. PI艁K. OSTROW

呕endzianGrzegorz

SHOGUN BIA艁YSTOK

5

Zar臋ba Artur

HITOTSU OSTRZESZ脫W

C

1

Rusek Jacek

TORA LEGNICA

2

Kucharski Witold

RENSEI BORZ臉CIN

3

Malik Jaros艂aw

SK BIERUT脫W

Pryga Cezary

NFOT NYSA

5

Miko艂aj贸w Aleksander

LUKS GOLENI脫W

Boguski Miros艂aw

RENSEI BORZ臉CIN

7

Ceg艂owski Marek

DYNAMIK POZNA艃

D

1

Moroz Franciszek

KAMIKAZE SZCZECIN

2

Zamojcin Jan

ANDREX ELBL膭G

3

Zieli艅ski Jan

HITOTSU OSTRZESZ脫W

Nowak Zdzis艂aw

OSIR KLECZEW

5

Bitdorf Tadeusz

DRAGON LEGNICA

Tadyk Ryszard

DOLNOBRZESKI KK

7

Bartz Micha艂

AKAD. PI艁K. OSTR脫W

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽Kata kobiet:

miejsce

Nazwisko iimi臋

klub

1

Kruszy艅ska-Pi艂at Liliana

SAKURA RUMIA

2

Kondo艂 Joanna

AKAD. PI艁K. OSTR脫W

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Kumite m臋偶czyzn:

Kateg.

miejsce

Nazwisko i imi臋

klub

A -75

1

Osiejwski Marcin

BUDOKAN WROC艁AW

2

Rugier Robert

ARASHI LEGNICA

3

Sadowski Waldemar

PLESZEWSKI KK

艁ukaszewski Sebastian

SHOBUKAN STARGARD

A -84

1

Kaczy艅ski Krzysztof

ANDREX ELBL膭G

2

Sabat Artur

AGEKAN BOGATYNIA

3

Ku藕ma Piotr

AKAD. PI艁K OSTR脫W

Kubiaczek Pawe艂

NFOT NYSA

5

Matys Mariusz

HITOTSU OSTRZESZ脫W

Szubielski Krzysztof

SHOBUKAN STARGARD

A +84

1

Biskupski Jakub

AZS WROC艁AW

2

Cie艣lak 艂ukasz

BUDOKAN WROC艁AW

3

Mitu艂a Zdzis艂aw

HITOTSU OSTRZESZ脫W

Szadkowski Robert

HITOTSU OSTRZESZ脫W

5

Momot Artur

SHOBUKAN STARGARD

B +84

1

Karski Zbigniew

LKKS LUBLIN

2

Cal Piotr

HITOTSU OSTRZESZ脫W

C

1

Pryga Cezary

NFOT NYSA

2

Boguski Miros艂aw

RENSEI BORZ臉CIN

3

Kucharski Witold

RENSEI BORZ臉CIN


Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2015 07:09
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS