Zaczynamy nowy rok PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2016 21:12

Zaczynamy nowy rok kalendarzowy w ramach Polskiego Związku Karate. Mamy bardzo bogaty kalendarz imprez. Już w tym miesiącu odbędzie się duży turniej w Paryżu a za kilka tygodni Mistrzostwa Europy Kadetów, Juniorów i U21 w ramach EKF. Praktycznie co tydzień odbywać się będą zawody w ramach federacji WKF, Naszego Związku i trochę mniej zawodów w stylu Shotokan. Ponadto w naszym Związku odbywać się będzie duzo imprez w ramach Kyokushin.
Aby uczestniczyć w tych imprezach należy mieć aktualną licencję klubową, a wszyscy zawodnicy muszą mieć licencje zawodnicze. Proszę o wykupywanie tych licecnji już teraz, aby nie załatwiać tych spraw na kilka dni przed zawodami, wprowadza to tylko nerwową atmosferę niepewności czy uda się właściwie zgłosić klub i zawodników do danej imprezy, a wykonanie dużej ilości licencji zawodniczych tuż przed zawodami jest trudne technicznie. Dlatego apeluję do trenerów, aby załatwiać te sprawy już teraz.
Przypominam, że licencja klubowa kosztuje 500 zł na rok, a wykupienie jej do 15 lutego daje możliwość skorzystania z 10% upustu, czyli trzeba za nią zapłacić tylko 450 zł. Część klubów zrobiła egzaminy na stopnie uczniowskie jeszcze przed świętami i już otrzymali certyfikaty z tych egzaminów. Pozostała część klubów robi egzaminy przed zimowymi feriami, dlatego jeśli trenerzy chcą rozdać certyfikaty swoim uczniom jeszcze przed feriami, należy się pośpieszyć z wysłaniem protokołów do biura w Szczecinie aby była możliwość wypisania tych dyplomów i przesłania do klubów w najbliższym terminie. Życzę wszystkim trenerom i zawodnikom sukcesów sportowych i szkoleniowym w całym 2016 roku.


Wacław Antoniak
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS