Podsumowanie sezonu 2015 PDF Drukuj Email
niedziela, 17 stycznia 2016 21:14
W Ostrowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie kadry Masters Polskiego Związku Karate. Trenerzy kadry z udziałem kilkunastu zawodników Masters spotkali się w stylowej restauracji aby zakończyć i podsumować ubiegłoroczny sezon. W spotkaniu czestniczyła pani Prezydent Miasta Ostrowa oraz kilku sponsorów kadry. Uczestniczący kadrowicze dostali dyplomy z podziękowaniem za wyniki uzyskane w 2015. Pierwsze miejsce uzyskał p. Piotr Kuźma który zdobył największą ilość punktów w ranking za 2015 rok, na drugim miesjcu uplasowała się pani Joanna Kondoł a trzecie miejsce uzyskał pan Michał Bartz. Finaliści oprócz upominków od sponsorów otrzymali ładne puchary. Pani Joanna Kondoł za wyniki uzyskane w 2015 roku otrzymała od sponsorów pokrycie pełnych kosztów udziału w atrakcyjnym turnieju karate 4 Arnold Classic Brazil Open International, który odbędzie się w dniach 1-3.04.2016 w Rio de Janeiro w Brazyli. Ponadto w tym turnieju brać udział będzie zawodnik który uzyskał pierwsze miejsce w klasyfikacji Masters pan Piotr Kuźma. Życzymy obojgu zawodnikom dobrych wyników na tym turnieju.

Na tym spotkaniu przyjeto kalendarz imprez kadry Masters na 2016 rok. Na kilku wskazanych imprezach kadra będzie wystawiała swoją reprezentację, a na pozostałych imprezach zawodnicy kadry będą reprezentowali swoje macieżyste kluby.
W najbliższym czasie podany zostanie regulamin kadry oraz nowe zasady uczestniczenia w imprezach i szkoleniach kadry.
Najbliższe szkolenie członków kadry odbędzie się 31.01.2016 (niedziela) w Poznaniu. Szczególy zostaną podane w najbliższym terminie.


Wacław Antoniak
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS