Mistrzostwa Europy Kadetów, Juniorów i U21 w Karate WKF CYPR 2016 - wyniki PDF Drukuj Email
sobota, 05 marca 2016 16:59


W Limassol na Cyprze odbyły się Mistrzostwa Europy Kadetów, Juniorów i U21 w Karate WKF. W zawodach wzięło udział 973 zawodników z 48 państw. Polskę reprezentowało 22 zawodników.

Nie jesteśmy zadowoleni z wyników osiągniętych na Mistrzostwach ponieważ nie mamy medalu. Podkreślić jednak należy dobra postawę sporej grupy Polskich reprezentantów, którzy coraz lepiej radzą sobie w walkach z czołowymi zawodnikami z Europy.

 

Wyniki zawodników w konkurencji KUMITE:

 

Gębka Maciej /Budokan Wrocław/ kumite juniorów + 76 kg – 5 miejsce

Wygrana z Remes Mikko /FIN/ - 8 do 0

Wygrana z Wagner Kevin /SUI/ - 2 do 1

Wygrana z Diaz Jacob /DEN/ - 6 do 1

Przegrana w półfinale z Jacquet Dnylson /FRA/ - 2 do 1

Przegrana w repasażu o 3 miejsce z Seck Babacar /ESP/ - 1 do 0

 

Borona Piotr /Kaisho Białystok/ kumite juniorów – 55 kg – 7 miejsce

Wygrana z Ribeiro Diogo /POR/ - 3 do 1

Przegrana z Marchese Samuele /ITA/ - 3 do 0

Wygrana w repasażu z Gridlay Jamie /ENG/ - 2 do 1

Przegrana w repasażu z Spitz Luca /SUI/ - 5 do 4

 

Wendt Filip /Gokken Chwaszczyno/ kumite juniorów – 76 kg

Wygrana z Smolovic Predrag /MNE/ - 1 do 0

Wygrana z Thorpe Mitchell /ENG/ - 1 do 0

Przegrana z Rericha Marek /CZE/ - 2 do 2 przez wskazanie.

 

Banaszczyk Dorota /Olimp Łódź/ kumite U21 – 55 kg

Wygrana z Fevrier Cassandra /BEL/ - 1 do 1 przez wskazanie

Wygrana z Dalzell Katie /ENG/ - 3 do 0

Przegrana z Fernandez Osorio Carlota  - 1 do 0

 

Harast Kinga /Harasuto Łódź/ kumite juniorek + 59 kg – 7 miejsce

Przegrana z Radicevic Marina /SRB/ - 8 do 0

Wygrana w repasażu z Smiljan Kity /SLO/ - 2 do 0

Przegrana w repasażu z Medic Matea Noah /BIH/ - 4 do 0

 

Pełka Cezary /Olimp Łódź/ kumite kadetów + 70 kg

Wygrana z Faber Wolfgang /GER/ - 1 do 0

Przegrana z Arslan Omer Faruk /TUR/ - 1 do 0

 

Słota Jakub /Budokan Wrocław/ kumite kadetów – 52 kg

Wygrana z Hajdari Dren /RKS/ - 4 do 1

Przegrana z Haas Florian /GER/ - 4 do 0

 

Vogt Kacper /Pleszewski KK/ kumite kadetów – 63 kg

Wygrana z Zakharu Ulodzislau /BLR/ - 4 do 1

Przegrana z Boldt Michel Justin /GER/ 0 do 0 przez wskazanie

 

Stubba Natalia /Senshi Tczew/ kumite U21 – 68 kg – 7 miejsce

Przegrana z Kneer Johanna /GER/ - 7 do 1

Przegrana w repasażu z Stubleva Aleksandra /BUL/ - 4 do 1

 

Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/ kumite U21 + 84 kg

Przegrana z Frithioff Andres /DEN/ - 5 do 0

 

Steczuk Adam /Bodaikan Szczecin/ kumite U21 – 67 kg

Przegrana z Thamas Ferdinand – 5 do 3

 

Elwart Sara /Gokken Chwaszczyno/ kumite juniorek – 59 kg

Przegrana z Craig Rebecca /SCO/ - 3 do 1

 

Korbolewski Dominik /Gokken Chwaszczyno/ kumite U21 – 60 kg

Przegrana z Kuhn David /GER/ 2 do 1

 

Grot Dominika /Gokken Chwaszczyno/ kumite kadetek + 54 kg

Przegrana z Kersic Ahlin Ajda /SLO/ 2 do 2 przez wskazanie

 

Kleniewski Bartosz /Yamabushi Bydgoszcz/ kumite kadetów – 57 kg

Przegrana z Bakhshaliyev Hummat /AZE/ - 3 do 2

 

Bartoszewski Łukasz /Zarzewie Prudnik/ kumite juniorów – 68 kg

Przegrana z Skuyinsh Henry Klaids /LAT/ - 3 do 1

 

Banat Paulina /Budokan Wrocław/ kumie kadetek – 54 kg

Przegrana z Goranova Ivet /BUL/ - 6 do 0

 

 

Wyniki zawodników w konkurencji KATA:

 

Szczypkowski Maksymilian /Hitotsu Ostrzeszów/ kata U21

Wygrana z Fagerland Ruben Vinje /NOR/ - 5 do 0

Wygrana z Buchinger Lukas /AUT/ - 4 do 1

Przegrana z Simic Jovan /SRB/ - 5 do 0

 

Adamów, Bartoszewski, Kowalewicz – Drużyna Kadet Junior – 5 miejsce

Wygrana z drużyna z Niemiec  - 5 do 0

Przegrana z drużyną z Turcji - 5 do 0

Przegrana w repasażu z drużyną z Włoch - 5 do 0

 

Gaweł Eliza /Atemi Bielsko Biała/ - kata juniorek

Wygrana z Manty Bess /FIN/ - 4 do 1

Przegrana z Djurdjevic Nikolina / - SRB/ 4 do 1

 

 

Jędrzejczyk Aleksandra /Harasuto Łódź/ - kata kadetek

Wygrana z Kilic Esilay /TUR/ - 3 do 2

Przegrana z Bodington Celma Silvana /ESP/ - 5 do 0

 

Kowalewicz Michał /KKS Krapkowice/ - kata juniorów – 9 miejsce

Przegrana z Goktas Emre Vefa /TUR/ - 5 do 0

Przegrana w repasażu z Mijac Vladimir /MNE/ - 3 do 2

 

 

Trener Maciej Gawłowski

Poprawiony: sobota, 05 marca 2016 17:03
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS