MMM Strefa I 07.05.2016 Szczecin - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 12 maja 2016 22:49

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF

 07 maja 2016r. Szczecin

W sobotę 07.05.2016r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 przy ul. Świętoborzyców w Szczecinie zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF, których organizatorem z ramienia Polskiego Związku Karate był Klub  Karate  Samuraj  Szczecin.

W  imprezie  tej  wzięło  udział  blisko 100  zawodników  reprezentujących  13 klubów z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego:

v  AKK AZS Shogun Szczecin

v  Bodaikan Szczecin

v  Gdański Klub Karate do

v  LUKS Karate Gichin Goleniów

v  Kamikaze  Szczecin

v  UKS Kamikaze Gryfino

v  KK Shotokan Lębork

v  KKiR Sonkei Gdańsk,

v  UKS Karate Shotokan Funakoshi-do Szczecin

v  KS Gokken Chwaszczyno

v  KSK Sakura Rumia

v  SKK Senshi Tczew

v  Samuraj Szczecin

                                              

W  KLASYFIKACJI  OGÓLNEJ                                               

w 12 rozegranych konkurencjach podczas turnieju, medale zdobyli następujący zawodnicy z poszczególnych klubów:

1. Kata indywidualne młodziczek do 7.3 kyu

1. Klimik           Aleksandra       - KK Shotokan Lębork

2. Wieliczko      Julia                 - Gdański Klub Karate do

3. Malinowska   Julia                 - SKK Senshi Tczew

3. Raczkowska Weronika          - SKK Senshi Tcze

 

2. Kata indywidualne młodziczek 6.1 kyu i wyższe

1. Sachar          Julia                 - Samuraj Szczecin

2. Żmińczuk      Olga                 - Samuraj Szczecin

3. Myszakowska Wiktoria          - Gdański Klub Karate do

3. Piosik           Paulina             - KSK Sakura Rumia

 

3. Kumite Indywidualne Młodziczek -40 kg

1. Klimik Aleksandra                 - KK Shotokan Lębork

2. Zalewska Daria                     - KSK Sakura Rumia    

3. Szatkowska Dominika           - KS Gokken Chwaszczyno

3. Taracińska    Ewa                 - Bodaikan Szczecin

 

4. Kumite Indywidualne Młodziczek -50 kg

1. Gackowska Amelia               - KK Kamikaze Szczecin

2. Myszakowska Wiktoria          - Gdański Klub Karate do

3. Żmińczuk Olga                     - KK Samuraj Szczecin

3. Ostrowska    Oliwia               - Bodaikan Szczecin

 

5. Kumite Indywidualne Młodziczek +50 kg

1. Cedro Barbara                      - Bodaikan Szczecin    

2. Sachar Julia                          - KK Samuraj Szczecin

3. Wójcik Maria                         - KS Gokken Chwaszczyno

3. Kaszubowska Natalia            - Bodaikan Szczecin

 

6. Kata Indywidualne Młodzików do 7.3 kyu

1. Wilk  Cezary                          - KK Kamikaze Szczecin

2. Orłowski Jakub                     - KKiR Sonkei Gdańsk

3. Parzychowski Krzysztof        - KK Samuraj Szczecin

3. Żywicki Bartosz                    - KSK Sakura Rumia    

 

7. Kata Indywidualne Młodzików 6.1 kyu i wyższe

1. Erdmann Dawid                    - KK Kamikaze Szczecin

2. Kusztykiewicz Wiktor             - Bodaikan Szczecin    

3. Wangler Piotr                       - KS Gokken Chwaszczyno

3. Markiewicz    Mateusz           - KK Kamikaze Szczecin

 

8. Kumite Indywidualne Młodzików -35 kg

1. Kwiatkowski Filip                  - Bodaikan Szczecin

2. Niedbała Krystian                 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Wangler Piotr                       - KS Gokken Chwaszczyno

3. Żywicki Bartosz                    - KSK Sakura Rumia    

 

9. Kumite Indywidualne Młodzików -40 kg

1. Korpalski Adam                    - LUKS Karate Goleniów

2. Pettke Szymon                     - KS Gokken Chwaszczyno

3. Zegar Damian                       - Bodaikan Szczecin    

3. Śmieciński Patryk                 - KK Samuraj Szczecin

 

10. Kumite Indywidualne Młodzików -45 kg

1. Wasylko Filip                                   - Bodaikan Szczecin    

2. Markiewicz    Mateusz           - KK Kamikaze Szczecin

3. Marcinkowski Jan                 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Orłowski Jakub                     - KKiR Sonkei Gdańsk

 

11. Kumite Indywidualne Młodzików -50 kg

1. Banasiak Piotr                      - Bodaikan Szczecin    

2. Erdmann Dawid                    - KK Kamikaze Szczecin

3. Judycki Hubert                     - KK Shotokan Lębork

3. Kusztykiewicz Wiktor             - Bodaikan Szczecin

 

12. Kumite Indywidualne Młodzików +50 kg

1. Kowalski Bartosz                  - Bodaikan Szczecin    

2. Wasiluk Aleksander               - Bodaikan Szczecin

3. Bulczak Maksymilian             - Gdański Klub Karate do

3. Kment Konrad                      - Gdański Klub Karate do

 

PUNKTACJA MEDALOWA KLUBÓW

Miejsce

Nazwa klubu

Medale złote

Punkty

Medale srebrne

Punkty

Medale brązowe

Punkty

Razem

1.

Bodaikan Szczecin

5

15

2

4

5

5

24

2.

KK Kamikaze Szczecin

3

9

2

4

1

1

14

3.

KK Shotokan Lębork

2

6

-

-

1

1

7

4.

KK Samuraj Szczecin

1

3

2

4

3

3

10

5.

LUKS Karate Goleniów

1

3

-

-

-

-

3

6.

KS Gokken Chwaszczyno

-

-

2

4

5

5

9

7.

Gdański Klub Karate do

-

-

2

4

3

3

7

8.

KSK Sakura Rumia

-

-

1

2

3

3

5

9.

KKiR Sonkei Gdańsk

-

-

1

2

1

1

3

10.

SKK Senshi Tczew

-

-

-

-

2

2

2

11.

AKK AZS Shogun Szczecin

-

-

-

-

-

-

-

12.

UKS Kamikaze Gryfino

-

-

-

-

-

-

-

13.

UKS Karate Shotokan Funakoshi-do Szczecin

-

-

-

-

-

-

-

 

Poprawiony: czwartek, 12 maja 2016 22:52
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS