MMM Strefa I 07.05.2016 Szczecin - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 12 maja 2016 22:49

Mi臋dzywojew贸dzkie Mistrzostwa M艂odzik贸w Karate WKF

07 maja 2016r. Szczecin

W sobot臋 07.05.2016r. w hali sportowej Szko艂y Podstawowej nr 35 przy ul. 艢wi臋toborzyc贸w w Szczecinie zosta艂y rozegrane Mi臋dzywojew贸dzkie Mistrzostwa M艂odzik贸w Karate WKF, kt贸rych organizatorem z ramienia Polskiego Zwi膮zku Karate by艂 KlubKarateSamurajSzczecin.

Wimprezietejwzi臋艂oudzia艂blisko 100zawodnik贸wreprezentuj膮cych13 klub贸w z wojew贸dztwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmi艅sko-mazurskiego:

vAKK AZS Shogun Szczecin

vBodaikan Szczecin

vGda艅ski Klub Karate do

vLUKS Karate Gichin Goleni贸w

vKamikazeSzczecin

vUKS Kamikaze Gryfino

vKK Shotokan L臋bork

vKKiR Sonkei Gda艅sk,

vUKS Karate Shotokan Funakoshi-do Szczecin

vKS Gokken Chwaszczyno

vKSK Sakura Rumia

vSKK Senshi Tczew

vSamuraj Szczecin

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽

WKLASYFIKACJIOG脫LNEJ聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽

w 12 rozegranych konkurencjach podczas turnieju, medale zdobyli nast臋puj膮cy zawodnicy z poszczeg贸lnych klub贸w:

1. Kata indywidualne m艂odziczek do 7.3 kyu

1. Klimik聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Aleksandra 聽聽聽聽聽 - KK Shotokan L臋bork

2. Wieliczko聽聽聽聽聽 Julia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Gda艅ski Klub Karate do

3. Malinowska Julia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SKK Senshi Tczew

3. Raczkowska Weronika聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SKK Senshi Tcze

2. Kata indywidualne m艂odziczek 6.1 kyu i wy偶sze

1. Sachar 聽聽聽聽聽聽聽聽 Julia 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Samuraj Szczecin

2. 呕mi艅czuk 聽聽聽聽 Olga 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Samuraj Szczecin

3. Myszakowska Wiktoria 聽聽聽聽聽聽聽聽 - Gda艅ski Klub Karate do

3. Piosik 聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Paulina聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KSK Sakura Rumia

3. Kumite Indywidualne M艂odziczek -40 kg

1. Klimik Aleksandra聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Shotokan L臋bork

2. Zalewska Daria 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KSK Sakura Rumia聽聽聽聽

3. Szatkowska Dominika 聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Taraci艅ska聽聽聽 Ewa聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin

4. Kumite Indywidualne M艂odziczek -50 kg

1. Gackowska Amelia 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Kamikaze Szczecin

2. Myszakowska Wiktoria 聽聽聽聽聽聽聽聽 - Gda艅ski Klub Karate do

3. 呕mi艅czuk Olga 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Samuraj Szczecin

3. Ostrowska聽聽聽 Oliwia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin

5. Kumite Indywidualne M艂odziczek +50 kg

1. Cedro Barbara 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin聽聽聽聽

2. Sachar Julia 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Samuraj Szczecin

3. W贸jcik Maria聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Kaszubowska Natalia 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin

6. Kata Indywidualne M艂odzik贸w do 7.3 kyu

1. WilkCezary 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Kamikaze Szczecin

2. Or艂owski Jakub聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKiR Sonkei Gda艅sk

3. Parzychowski Krzysztof聽聽聽聽聽聽聽 - KK Samuraj Szczecin

3. 呕ywicki Bartosz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KSK Sakura Rumia聽聽聽聽

7. Kata Indywidualne M艂odzik贸w 6.1 kyu i wy偶sze

1. Erdmann Dawid 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Kamikaze Szczecin

2. Kusztykiewicz Wiktor 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin聽聽聽聽

3. Wangler Piotr聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Markiewicz聽聽聽 Mateusz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Kamikaze Szczecin

8. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -35 kg

1. Kwiatkowski Filip聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin

2. Niedba艂a Krystian聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Wangler Piotr聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. 呕ywicki Bartosz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KSK Sakura Rumia聽聽聽聽

9. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -40 kg

1. Korpalski Adam聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - LUKS Karate Goleni贸w

2. Pettke Szymon聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Zegar Damian聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin聽聽聽聽

3. 艢mieci艅ski Patryk聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Samuraj Szczecin

10. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -45 kg

1. Wasylko Filip聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin聽聽聽聽

2. Markiewicz聽聽聽 Mateusz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Kamikaze Szczecin

3. Marcinkowski Jan聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Gokken Chwaszczyno

3. Or艂owski Jakub聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKiR Sonkei Gda艅sk

11. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -50 kg

1. Banasiak Piotr聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin聽聽聽聽

2. Erdmann Dawid聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Kamikaze Szczecin

3. Judycki Hubert聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Shotokan L臋bork

3. Kusztykiewicz Wiktor 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin

12. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w +50 kg

1. Kowalski Bartosz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin聽聽聽聽

2. Wasiluk Aleksander聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bodaikan Szczecin

3. Bulczak Maksymilian 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Gda艅ski Klub Karate do

3. Kment Konrad聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Gda艅ski Klub Karate do

PUNKTACJA MEDALOWA KLUB脫W

Miejsce

Nazwa klubu

Medale z艂ote

Punkty

Medale srebrne

Punkty

Medale br膮zowe

Punkty

Razem

1.

Bodaikan Szczecin

5

15

2

4

5

5

24

2.

KK Kamikaze Szczecin

3

9

2

4

1

1

14

3.

KK Shotokan L臋bork

2

6

-

-

1

1

7

4.

KK Samuraj Szczecin

1

3

2

4

3

3

10

5.

LUKS Karate Goleni贸w

1

3

-

-

-

-

3

6.

KS Gokken Chwaszczyno

-

-

2

4

5

5

9

7.

Gda艅ski Klub Karate do

-

-

2

4

3

3

7

8.

KSK Sakura Rumia

-

-

1

2

3

3

5

9.

KKiR Sonkei Gda艅sk

-

-

1

2

1

1

3

10.

SKK Senshi Tczew

-

-

-

-

2

2

2

11.

AKK AZS Shogun Szczecin

-

-

-

-

-

-

-

12.

UKS Kamikaze Gryfino

-

-

-

-

-

-

-

13.

UKS Karate Shotokan Funakoshi-do Szczecin

-

-

-

-

-

-

-

Poprawiony: czwartek, 12 maja 2016 22:52
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS