IV Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF 28.05.2016 Pleszew - wyniki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2016 12:08

IV MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS

PLESZEW 28.05.2016

W tym roku na Mistrzostwa Polski Masters zgłosiło się 40 uczestników z 23 klubów:

36 zawodników i 4 zawodniczki.

Dwie osoby nie dotarły na zawody, pomimo wcześniejszego zgłoszenia się.

Najliczniejsze ekipy zgłosiły kluby:

1

Rawicki Klub Karate „SUREM”

6 osób

2

UKS „HITOTSU” Ostrzeszów

5 osób

3

Nyska Formacja Obronno - Taktyczna

4 osoby

4

Obornicki Klub Karate

2 osoby

5

UKS KAMIKAZE Gryfino

2 osoby

6

MSMSWIK ANDREX Elbląg

2 osoby

7

KKS AGEKAN Bogatynia

2 osoby

 

Wyniki:

Kata kobiet:

1

Agata Durska

WKK  Poznań

2

Marzena Świergocka

SUREM Rawicz

 

Kata mężczyzn:

Grupa A (35-45):

1

Paweł Przewoźny

Obornicki Klub Karate

2

Zdzisław Mituła

UKS HITOTSU Ostrzeszów

3

Adam Skrzypczak

Gnieźnieński Klub Karate

3

Paweł Baran

Obornicki Klub Karate  

5

Mariusz Matys

UKS HITOTSU Ostrzeszów

6

Bartłomiej Stępień

KKS AGEKAN Bogatynia

 

Grupa B ( 46-50):

1

Krzysztof Glina

SUREM RAWICZ

2

Krzysztof Łukasiński 

NFOT Nysa

3

Zbigniew Karski 

 LKKS Lublin

3

Henryk Kędzia 

SUREM Rawicz

5

Grzegorz Żendzian

SHOGUN Białystok

Grupa C (51-55) :

1

Witold Kucharski

RENSEI Borzęcin

2

Aleksander Mikołajów

LUKS Goleniów

3

Cezary Pryga

NFOT Nysa

 

Grupa D ( pow. 55)  :

1

Jan Zamojcin

MSMSWIK ANDREX Elbląg

2

Franciszek Moroz

KK KAMIKAZE Szczecin

3

Jacek Rusek

KKS TORA Legnica

3

Robert Białoskórski

ATEMI Warszawa

5

Jan Zieliński

UKS HITOTSU Ostrzeszów

5

Jarosław Mejer

AKKT Toruń

 

Kumite :

Kumite kobiet :

1

Agata Durska

WKK Poznań

2

Kamila Gniadek

KKS DOJO Toruń

3

Marzena Świergocka

SUREM Rawicz

3

Monika Cichoszewska

SUREM Rawicz

 

Kumite mężczyzn  :

Grupa A (35-45)

Waga do 75 kg:

1

Robert Rugier

ARASHI Legnica

2

Bartłomiej Stępień

KKS AGEKAN Bogatynia

3

Waldemar Sadowski

PKK Pleszew

3

Daniel Kubasik

KKS DRAGON Środa Wlkp.

 

Waga do 84 kg:

1

Paweł Przewoźny

Obornicki Klub Karate

2

Paweł Kubiaczek

NFOT Nysa

3

Daniel Popielas

SUREM Rawicz

3

Krzysztof Kaczyński

MSMSWIK ANDREX Elbląg

5

Mariusz Matys

UKS HITOTSU Ostrzeszów

5

Artur Sabat

KKS AGEKAN Bogatynia

Grupa B

Waga do 84 kg

1

Krzysztof Glina

SUREM Rawicz

2

Henryk Kędzia

SUREM Rawicz

 

Waga + 84kg

1

Marek Majewski

UKS KAMIKAZE Gryfino

2

Robert Kulawiec

UKS KAMIKAZE Gryfino

3

Waldemar Pikor

NFOT Nysa

3

Zbigniew Karski

LKKS Lublin

 

Grupa C

1

Witold Kucharski

RENSEI Borzęcin

2

Cezary Pryga

NFOT Nysa

 

Gratuluję wszystkim zawodnikom udziału w Mistrzostwach Polski i życzę udanego startu w Pucharze Polski Karate Shotokan Masters w Suchym Lesie.

Dziękuję również  organizatorom Mistrzostw Polski świetnego przygotowania imprezy. Dzięki temu Mistrzostwa Polski Masters z roku na rok stoją na coraz wyższym poziomie.

 

OSS

Wacław Antoniak

 

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS