MMM Strefa B 28.05.2016 Pleszew - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 30 czerwca 2016 07:44

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF Strefa B

 28 maja 2016r. Pleszew

W sobotę 28.05.2016r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. B. Krzywoustego 4 w Pleszewie zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF, których organizatorem z ramienia Polskiego Związku Karate oraz Pleszewski Klub Karate.

W  imprezie  tej  wzięło  udział  blisko 100  zawodników  reprezentujących  19 klubów z województwa Wielkopolskiego, Kujawsko Pomorskiego i Lubuskiego:

- SKF Satori Leszno 

- Rawicki Klub Karate Surem

- KK Shotokan Dojo Toruń

- Inowrocławski K Sportowy

- KSW Kuzi Sport

- Bushi-Do Bydgoszcz

- UKS Shodan Zdumy

- UKS OSiR Kleczew

- Dynamic Akademia Karate Poznań

- Yamabushi Bydgoszcz

- UKS Błyskawica Rokietnica

- Szamotulski KK

- Obornicki KK

- Obornicki KK Shotokan

- MUKS Tornado Kalisz

- Pleszewski Klub Karate

- KK Inochi Gniezno

- Leszczyński KK Inari

W  KLASYFIKACJI  OGÓLNEJ                                               

w 12 rozegranych konkurencjach podczas turnieju, medale zdobyli następujący zawodnicy z poszczególnych klubów:

1. Kata indywidualne młodziczek do 7.3 kyu

1. Nowak Wiktoria                             - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Knecka Weronika                          - Obornicki KK

3. Olichwer Vanessa                          - Satori Leszno

3. Paszkowska Aleksandra              - Rawicki KK Surem

2. Kata indywidualne młodziczek 6.1 kyu i wyższe

1. Trafankowska Katarzyna           - UKS Zduny

2. Dziedzic Nina                                 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Diak Amelia                                    - UKS Rokietnica

3. Le Hai Julia                                     - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Kumite Indywidualne Młodziczek -40 kg

1. Grzelak Julia                                   - PKK Pleszew

2. Wesołowska Wiktoria                   - Bushi-Do Bydgoszcz    

3. Nowak Wiktoria                             - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Wirowska Mirosława                    - PKK Pleszew

4. Kumite Indywidualne Młodziczek -50 kg

1. Wabiszewska Karina                    - Inowrocławski KK

2. Korpalska Roksana                      - Dojo Toruń

3. Jaroszewska Amelia                      - Dojo Toruń

3. Le Hai Julia                                     - Bushi-Do Bydgoszcz

5. Kumite Indywidualne Młodziczek +50 kg

1. Kosiak Katarzyna                         - Inowrocławski KK    

2. Hadrzyńska Dominika                 - PKK Pleszew

3. Tomalak Natalia                           - UKS Kleczew

3. Janiszewska Joanna                      - PKK Pleszew

6. Kata Indywidualne Młodzików do 7.3 kyu

1. Holk Damian                                  - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Sabiniarz Artur                               - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Nowak Mateusz                             - Inari Leszno

3. Skąpski Kacper                              - UKS Rokietnica    

7. Kata Indywidualne Młodzików 6.1 kyu i wyższe

1. Sobota Kevin                                  - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Suszka Dominik                             - UKS Rokietnica    

3. Gaca Adam                                    - Yamabushi Bydgoszcz

3. Lewandowski Jakub                     - Bushi-Do Bydgoszcz

8. Kumite Indywidualne Młodzików -35 kg

1. Urbanowicz Mateusz                    - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Łomnicki Aleksander                    - PKK Pleszew

3. Klak Grzegorz                                 - PKK Pleszew

3. Wawrzyniak Michał                     - PKK Pleszew    

 

 

9. Kumite Indywidualne Młodzików -40 kg

1. Sobota Kevin                                  - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Margiela Jakub                              - PKK Pleszew

3. Florczak Michał                             - PKK Pleszew    

3. Biadał Kacper                                - Kuzi Sport

10. Kumite Indywidualne Młodzików -45 kg

1. Rodak Kacper                                - Obornicki KK Shotokan    

2. Płatek Michał                                 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Holk Damian                                  - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Jopek Wojciech                              - Kuzi Sport

11. Kumite Indywidualne Młodzików -50 kg

1. Tarnawski Dominik                       - PKK Pleszew    

2. Szymoniak Michał                        - PKK Pleszew

3. Wachowski Dominik                     - Yamabushi  Bydgoszcz

3. Jankowski Kacper                         - Yamabushi Bydgoszcz

12. Kumite Indywidualne Młodzików +50 kg

1. Gaca Mateusz                                - Yamabushi Bydgoszcz    

2. Sadowski Maksymilian                                - PKK Pleszew

3. Gedowski Michał                           - Dynamic Poznań

3. Bartczak Bartłomiej                     - Kuzi Sport

 

 

 

PUNKTACJA MEDALOWA KLUBÓW

Miejsce

Nazwa klubu

Medale złote

Punkty

Medale srebrne

Punkty

Medale brązowe

Punkty

Razem

1.

Bushi-Do Bydgoszcz

5

15

4

8

5

5

28

2.

PKK Pleszew

2

6

5

10

5

5

21

3.

Inowrocławski KK

2

6

-

-

-

-

6

4.

Yamabushi Bydgoszcz

1

3

-`

-

3

3

6

5.

Obornicki KK Shotokan

1

3

-

-

-

-

3

6.

UKS Zduny

1

3

-

-

-

-

3

7.

UKS Rokietnica

-

-

1

2

2

2

4

8.

Dojo Toruń

-

-

1

2

1

1

3

9.

Obornicki KK

-

-

1

2

-

-

2

10.

Kuzi Sport

-

-

-

-

3

3

3

11.

Dynamic Poznań

-

-

-

-

1

1

1

Satori Leszno

-

-

-

-

1

1

1

Inari Leszno

-

-

-

-

1

1

1

UKS Kleczew

-

-

-

-

1

1

1

Rawicki KK

-

-

-

-

1

1

1

16.

Gnieźnieński KK

-

-

-

-

-

-

-

17.

Tornado Kalisz

-

-

-

-

-

-

-

18.

Inochi Gniezno

-

-

-

-

-

-

-

19.

Szamotulski KK

-

-

-

-

-

-

-

 

Poprawiony: czwartek, 30 czerwca 2016 07:47
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS