MMM Strefa B 28.05.2016 Pleszew - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 30 czerwca 2016 07:44

Mi臋dzywojew贸dzkie Mistrzostwa M艂odzik贸w Karate WKF Strefa B

聽28 maja 2016r. Pleszew

W sobot臋 28.05.2016r. w hali sportowej Szko艂y Podstawowej nr 3 przy ul. B. Krzywoustego 4 w Pleszewie zosta艂y rozegrane Mi臋dzywojew贸dzkie Mistrzostwa M艂odzik贸w Karate WKF, kt贸rych organizatorem z ramienia Polskiego Zwi膮zku Karate oraz Pleszewski Klub Karate.

W聽聽imprezie聽聽tej聽聽wzi臋艂o聽聽udzia艂聽聽blisko 100聽聽zawodnik贸w聽聽reprezentuj膮cych聽聽19 klub贸w z wojew贸dztwa Wielkopolskiego, Kujawsko Pomorskiego i Lubuskiego:

- SKF Satori Leszno聽

- Rawicki Klub Karate Surem

- KK Shotokan Dojo Toru艅

- Inowroc艂awski K Sportowy

- KSW Kuzi Sport

- Bushi-Do Bydgoszcz

- UKS Shodan Zdumy

- UKS OSiR Kleczew

- Dynamic Akademia Karate Pozna艅

- Yamabushi Bydgoszcz

- UKS B艂yskawica Rokietnica

- Szamotulski KK

- Obornicki KK

- Obornicki KK Shotokan

- MUKS Tornado Kalisz

- Pleszewski Klub Karate

- KK Inochi Gniezno

- Leszczy艅ski KK Inari

W聽聽KLASYFIKACJI聽聽OG脫LNEJ聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽

w 12 rozegranych konkurencjach podczas turnieju, medale zdobyli nast臋puj膮cy zawodnicy z poszczeg贸lnych klub贸w:

1. Kata聽indywidualne m艂odziczek do 7.3 kyu

1. Nowak Wiktoria聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Knecka Weronika聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Obornicki KK

3. Olichwer Vanessa聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Satori Leszno

3. Paszkowska Aleksandra聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Rawicki KK Surem

2. Kata聽indywidualne m艂odziczek 6.1 kyu i wy偶sze

1. Trafankowska Katarzyna聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Zduny

2. Dziedzic Nina聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Diak Amelia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Rokietnica

3. Le Hai Julia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Kumite Indywidualne M艂odziczek -40 kg

1. Grzelak Julia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

2. Weso艂owska Wiktoria聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz聽聽聽聽

3. Nowak Wiktoria聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Wirowska Miros艂awa聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

4. Kumite Indywidualne M艂odziczek -50 kg

1. Wabiszewska Karina聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Inowroc艂awski KK

2. Korpalska Roksana聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Dojo Toru艅

3. Jaroszewska Amelia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Dojo Toru艅

3. Le Hai Julia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

5. Kumite Indywidualne M艂odziczek +50 kg

1. Kosiak Katarzyna聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Inowroc艂awski KK聽聽聽聽

2. Hadrzy艅ska Dominika聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

3. Tomalak Natalia聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Kleczew

3. Janiszewska Joanna聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

6. Kata Indywidualne M艂odzik贸w do 7.3 kyu

1. Holk Damian聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Sabiniarz Artur聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Nowak Mateusz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Inari Leszno

3. Sk膮pski Kacper 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Rokietnica聽聽聽聽

7. Kata Indywidualne M艂odzik贸w 6.1 kyu i wy偶sze

1. Sobota Kevin聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Suszka Dominik聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Rokietnica聽聽聽聽

3. Gaca Adam聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Yamabushi Bydgoszcz

3. Lewandowski Jakub聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

8. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -35 kg

1. Urbanowicz Mateusz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

2. 艁omnicki Aleksander聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

3. Klak Grzegorz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

3. Wawrzyniak Micha艂聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew聽聽聽聽

9. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -40 kg

1. Sobota Kevin聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

2. Margiela Jakub聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

3. Florczak Micha艂 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew聽聽聽聽

3. Biada艂 Kacper聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Kuzi Sport

10. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -45 kg

1. Rodak Kacper聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Obornicki KK Shotokan聽聽聽聽

2. P艂atek Micha艂聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Holk Damian聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Bushi-Do Bydgoszcz

3. Jopek Wojciech聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Kuzi Sport

11. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w -50 kg

1. Tarnawski Dominik聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew聽聽聽聽

2. Szymoniak Micha艂聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

3. Wachowski Dominik聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Yamabushi Bydgoszcz

3. Jankowski Kacper聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Yamabushi Bydgoszcz

12. Kumite Indywidualne M艂odzik贸w +50 kg

1. Gaca Mateusz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Yamabushi Bydgoszcz聽聽聽聽

2. Sadowski Maksymilian聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - PKK Pleszew

3. Gedowski Micha艂聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Dynamic Pozna艅

3. Bartczak Bart艂omiej聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Kuzi Sport

PUNKTACJA MEDALOWA KLUB脫W

Miejsce

Nazwa klubu

Medale z艂ote

Punkty

Medale srebrne

Punkty

Medale br膮zowe

Punkty

Razem

1.

Bushi-Do Bydgoszcz

5

15

4

8

5

5

28

2.

PKK Pleszew

2

6

5

10

5

5

21

3.

Inowroc艂awski KK

2

6

-

-

-

-

6

4.

Yamabushi Bydgoszcz

1

3

-`

-

3

3

6

5.

Obornicki KK Shotokan

1

3

-

-

-

-

3

6.

UKS Zduny

1

3

-

-

-

-

3

7.

UKS Rokietnica

-

-

1

2

2

2

4

8.

Dojo Toru艅

-

-

1

2

1

1

3

9.

Obornicki KK

-

-

1

2

-

-

2

10.

Kuzi Sport

-

-

-

-

3

3

3

11.

Dynamic Pozna艅

-

-

-

-

1

1

1

Satori Leszno

-

-

-

-

1

1

1

Inari Leszno

-

-

-

-

1

1

1

UKS Kleczew

-

-

-

-

1

1

1

Rawicki KK

-

-

-

-

1

1

1

16.

Gnie藕nie艅ski KK

-

-

-

-

-

-

-

17.

Tornado Kalisz

-

-

-

-

-

-

-

18.

Inochi Gniezno

-

-

-

-

-

-

-

19.

Szamotulski KK

-

-

-

-

-

-

-

Poprawiony: czwartek, 30 czerwca 2016 07:47
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS