IV Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF 28.05.2016 Pleszew - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 30 czerwca 2016 07:52


W Pleszewie 28.05.2016 na 艂adnej hali odby艂y si臋 Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF z udzia艂em zawodnik贸w reprezentuj膮cych 21 klub贸w z ca艂ej Polski.

聽Wyniki:

Kata kobiet gr A 35-45

1. Agata Durska 聽WKK Pozna艅,

2. Marzena 艢wiergocka 聽Surem 聽Rawicz.

Kata m臋偶czyzn gr A 35-45:

1. Pawe艂 Przewo藕ny 聽OKK Oborniki,

2. Zdzis艂aw Mitu艂a 聽UKS Hitotsu Ostrzesz贸w,

3. Adam Skrzypczak 聽Gnie藕nie艅ski KK

3. Pawe艂 Baran 聽OKK Oborniki,

5. Mariusz Matys 聽UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

6. Bart艂omiej St臋pie艅 聽KKS Agekan Bokatynia.

Kata m臋偶czyzn gr B 46-50:

1. Krzysztof Glina 聽Surem Rawicz,

2. Krzysztof Lukasi艅ski NFOT Nysa,

3. Henryk K臋dzia 聽Surem Rawicz,聽

3. Zbigniew Karski 聽LKKS Lublin.

5 聽Grzegorz 呕endzian 聽Shogun Bia艂ystok.

Kata m臋偶czyzn gr. C 51-55:

1. Witold Kucharski 聽Rensei Borz臋cin,

2. Aleksander Miko艂aj贸w 聽LUKS Goleni贸w,

3. Cezary Pryga 聽NFOT Nysa.

Kata m臋偶czyzn gr.D +55:

1. Jan Zamojcinn AK Andrex Elbl膮g,

2. Franciszek Moroz KK Kamikaze Szczecin,

3. Jacek Rusek 聽KKS Tora Legnica,

3. Robert Bia艂osk贸rski Atemi Warszawa,

5. Jan Zieli艅ski UKS Hitotsu Ostrzesz贸w,

5. Jaros艂aw Mejer 聽AKKT Toru艅.

Kumite kobiet gr. A 35-45:

1. Agata Durska 聽WKK Pozna艅,

2. Kamila Gniadek 聽KKS Dojo Toru艅,

3. Marzena 艢wiergocka 聽Surem Rawicz,

3. Monika Cichoszewska 聽Surem Rawicz.

Kumite m臋偶czyzn 聽gr. A 35-45:

waga -75kg:

1. Robert Rugier 聽Arashi Legnica,

2. Bart艂omiej St臋pie艅 聽KKS Agekan Bogatynia,

3. Daniel Kubasik 聽KKS Dragon Sroda Wlkp,

3. Waldemar Sadowski 聽PKK Pleszew.

waga - 84 kg:

1. Pawe艂 Przewo藕ny 聽OKK Oborniki,

2. Pawe艂 Kubiaczek 聽NFOT Nysa,

3. Daniel Popielas 聽Surem Rawicz,

3. Krzysztof Kaczy艅ski 聽AK Andrex Elbl膮g,

5. Mariusz Matys 聽UKS Hitotsu Ostrzesz贸w,

5. Artur Saba艂 聽KKS Agekan Bogatynia.

waga +84 kg:

1. Krzysztof Glina 聽Surem Rawicz,

2. Henryk K臋dzia 聽Surem Rawicz.

Kumite m臋偶czyzn 聽gr. B 46-50:

1. Marek Majewski 聽UKS Kamikaze Gryfino,

2. Robert Kulawiec 聽UKS Kamikaze Gryfino,

3. Waldemar Pikor 聽NFOT Nysa,

3. Zbigniew Karski 聽LKKS Lublin.

Kumite m臋偶czyzn gr. C 51-55:

1. Witold Kucharski 聽Rensei Borz臋cin,

2. Cezary Pryga 聽NFOT Nysa.

Klasyfikacja medalowa:

1. Surem 聽Rawicz 聽 聽2-2-4,

2. OKK Oborniki 聽 聽 聽2-0-1,

3. WKK Pozna艅 聽 聽 聽 2-0-0,

聽 聽Rensei Borz臋cin 聽 2-0-0,

5. UKS Kamikaze Gryfino 聽1-1-0,

6. AK Andrex Elbl膮g 1-0-1,

7. KK Arashi Legnica 1-0-0,

8. NFOT Nysa 聽 聽 聽 聽 聽0-3-2,

9. UKS Hitotsu Ostrzesz贸w 聽0-1-0,

聽 聽 KKS Agekan Bogatynia 聽 聽0-1-0,

聽 聽LUKS Goleni贸w 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽0-1-0,

聽 聽KKS Kamikaze Szczecin 聽0-1-0.

聽 聽KKS Dojo Toru艅 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 0-1-0,

14. LKKS Lublin 聽 聽 聽0-0-2,

15. Gni藕nie艅ski KK 0-0-1,

聽 聽 聽KKS Tora Legnica 聽0-0-1,

聽 聽 聽Atemi Warszawa 聽 聽0-0-1,

聽 聽 聽KKS Dragon 艢roda 0-0-1,

聽 聽 聽PKK Pleszew 聽 聽 聽 聽0-0-1.

Klasyfikacja punktowa:

1. Surem Rawicz 聽 聽 聽 聽 36 pkt,

2. NFOT Nysa 聽 聽 聽 聽 聽 聽 21,

3. OKK Oborniki 聽 聽 聽 聽 聽17,

4. WKK Pozna艅 聽 聽 聽 聽 聽 14,

聽 聽 Rensei Borz臋cin 聽 聽 聽 14,

6. UKS Kamikaze Gryfino 12,

7. UKS Hitotsu Ostrzesz贸w 11,

8. AK Andrex Elbl膮g 聽 聽 10,

9. KKS Agekan Bogatynia 9,

10. KK Arashi Legnica 聽7,

11. LKKS Lublin 聽 聽 聽 聽 聽 6,

12. LUKS Goleni贸w 聽 聽 聽5,

聽 聽 聽KKS Kamikaze Sz-n 5,

聽 聽 KKS Dojo Toru艅 聽 聽 聽 5,

15. Gnie藕nie艅ski KK 聽 聽 3,

聽 聽 聽KKS Tora Legnica 聽 聽3,

聽 聽 聽Atemi Warszawa 聽 聽 聽3,

聽 聽 KKS Dragon 艢roda 聽 聽3,

聽 聽 PKK Pleszew 聽 聽 聽 聽 聽 3,

20 MKK Shogun Bia艂ystok 2,

聽 聽 聽AKKT Toru艅 聽 聽 聽 聽 聽 聽2.

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS