Spotkanie szkoleniowe dot realizacji projektu Erasmus plus Sport PDF Drukuj Email
niedziela, 14 sierpnia 2016 15:50

 W Poznaniu 30.08.2016 (wtorek) odbędzie się pierwsze spotkanie szkoleniowe dotyczące wprowadzenia projektu Erasmus plus Sport w ramach Polskiego Związku Karate. Miejsce i godzinę rozpoczęcia spotkania (prawdopodobnie od 11:00 do 17:00), zostanie podane na począyku przyszłego tygodnia.

 W spotkaniu powinni wziąć udział trenerzy którzy będą realizowali ten program w ramach projektu Erasmus oraz mogą wziąć udział trenerzy z naszego Związku zainteresowani wprowadzaniem tego projektu w ramach swojego klubu. Osoby spoza projektu za udział w tym spotkaniu muszą wpłacić kwotę 50 zł na konto Związku (możliwe jest wpłacenie tej opłaty tuż przed szkoleniem w gotówce).

 Spotkanie realizowane będzie w formie zajęć teoretycznych i ćwiczeń praktycznych (konieczne jest posiadanie kimona lub wygodnego stroju gimnastycznego), ćwiczenia będą na macie bez obuwia sportowego. Cwiczenia prezentowane są oparte o ćwiczenia jakie będą stosowane w ramach projektu Erasmus plus Sport. A te ćwiczenia są od wielu lat praktykowane przez Włoską Federację Karate (FIJLKAM) w porozumieniu z Włoskim Ministerstwem Edukacji. Aktualizacja tych ćwiczeń jest opracowywana przez kilka europejskich uniwersytetów i będzie zaprezentowana w formie końcowej na początku przyszłego roku. Ale bazą programu są już realizowane zajęcia stosowane przez Ministerstwo Edukacji we Włoszech.

 Osoby które są zaiteresowane udziałem w tym szkoleniu proszone są o zgłoszenie sowjej kandydatury drogą mailową na adres komisji lub drogą telefoniczną na nr 697112237.

 Do zobaczenia na szkoleniu w Poznaniu.

Wacław Antoniak

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS