Polish Open Karate WKF 13-15.10.2017 Bielsko-Biała PDF Drukuj Email
czwartek, 14 września 2017 20:34

W imieniu organizatora turnieju, Klubu Sportów Azjatyckich Atemi, Gminy Bielsko-Biała oraz Polskiego Związku Karate, mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w najbardziej prestiżowym turnieju karate rozgrywanym w Polsce – POLISH OPEN WKF. Z roku na rok ranga turnieju wzrasta, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie wieku zagranicznych ekip i reprezentacji. Po decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego o włączeniu Karate do programu Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, oraz do programu Letnich Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Buenos Aires 2018, zawody te są areną walk przyszłych olimpijczyków.

 

Warto podkreślić, że swój udział w Polish Open potwierdził Prezes Światowej Federacji Karate (World Karate Federation) Antonio Espinos. Gościem specjalnym zawodów będzie Przewodniczący Komisji Sędziowskiej WKF Javier Escalante. Sędzią głównym zawodów, podobnie jak w latach ubiegłych jest Sekretarz Komisji Sędziowskiej WKF Robert Hamara.

 

Spodziewamy się przyjazdu ponad 1100 zawodniczek i zawodników z około 30 krajów Europy i świata. Zawody ze strony sędziowskiej obsługiwać będzie około 75 sędziów w tym 45 sędziów z licencję EKF oraz WKF. Zawody będą transmitowane za pomocą live stream. 

 

Informacje o turnieju:

Strona zawodów: http://polish-open.com/

Rejestracja zawodników, trenerów: https://www.sportdata.org/karate/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=2760#a_eventhead

Relacja z zeszłorocznej edycji: http://polish-open.com/bielsko-biala-wizytowka-polskiego-karate/

Galeria zdjęć: http://polish-open.com/galeria/


Poprawiony: wtorek, 11 kwietnia 2023 13:41
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS