Udział w zawodach Polskiego Związku Karate PDF Drukuj Email
niedziela, 25 marca 2018 21:59

Przypominam wszystkim prezesom klubów zrzeszonych w naszym Związku oraz trenerom zainteresowanym w przygotowaniu zawodników do rywalizacji sportowej w karate, że podstawowym obowiązkiem klubu jest posiadanie aktualnej licencji klubowej oraz zawodniczej. Bez tych licencji nie można brać udziału w rywalizacji sportowej a co za tym idzie nie można być członkiem kadry i repreezentacji PZK na zawodach międzynarodowych. Zdecydowana większość klubów ma aktualną licencję klubową, ale niestety jeszcze nie wszystkie kluby wykupiły licencję na ten rok. Ponadto, część seniorów nie ma wykupionej licencji na ten rok, co powoduje negatywne skutki dla tych zawodników. Proszę o szybkie uzupełnienie tych niedociągnięć w pracy organizacyjnej w klubie.