Projekt "Sport w Szkole" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 lipca 2018 21:34

W Legnicy 27.07.2018 (piątek) odbędzie się szkolenie dla wszystkich szkoleniowców z Polskiego Związku Karate oraz dla nauczycieli wychowania fizycznego z zakresu projektu "Sport w Szkole". Projekt "Sport w Szkole" realizowany jest od ponad roku przez wybranych szkoleniowców w pięciu narodowych federacjach karate Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec i Polski pod kierownictwem Włoskiej Federacji Karate (FIJLKAM). Odbywa się to w ramach programu Erasmus plus Sport.  Obecnie w dwóch uniwersytetach w Madrycie i Padwie trwa analiza danych zebranych w czasie trwania projektu. Pełny raport z realizacji tego projektu będzie dostępny pod koniec obecnego roku. Obecnie chcemy zaprezentować ćwiczenia stosowane w tym projekcie do wykorzystania ich w trakcie prowadzonych zajęć w klubach karate i w czasie zajęć wychowania fizycznego w ramach zajęć szkolnych.
 Zajęcia teoretyczne odbędą się w Hotelu Sękowski, Legnica ul. Gliwicka 4. Początek zajęć o godz 10:00, zajęcia praktyczne odbywać się będą w hali Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1 o godz. 17:00.
 Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 20 zł. Uczestnicy szkolenia z shihan Giuseppe Beghetto mogą w tym szkoleniu wziąć udział bez dodatkowych opłat.
 Zapraszamy na to szkolenie.
Wacław Antoniak
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS