Aktualności PDF Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 21:54
 Zbliża się koniec roku kalendarzowego, jest to okres podsumowań działań i tworzenia projektów na 2019 rok. W większości klubów prowadzone są egzaminy na stopnie uczniowskie. Aby to wszystko opanować należy działać w sposób uporządkowany.
Wszystkie kluby które zamierzają organizować w ramach Związku zawody sportowe, proszone są o nadsyłanie swoich propozycji na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Kalendarz głównych imprez będzie podobny do tego jaki był w tym roku, tzn. w marcu będą Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Olimpijskiego, w kwietniu będą Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Olimpijskiego,a w miesiącach maj-czerwiec MMM. Ponadto będą rozgrywane Mistrzostwa Polski Shotokan oraz Puchar Polski Shotokan. W zawodach tych będą brały udział kluby mające opłaconą licencję klubową na 2019 rok.
 Protokoły egzaminacyjne prosimy nadsyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Aby jeszcze przed świętami certyfikaty mogły dotrzeć do karateków, należy odpowiednio wcześnie przesłać protokoły.
Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą mieć stopnie właściwe wg regulaminu organizatora zawodów.
 Jeszcze przed świętami odbędą się - szkolenie na licencje trenerskie w Lublinie, szkolenie sędziowskie w Swarzędzu i konsultacja kadry kata w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich chętnych na te szkolenia.
Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 22:01
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS