Sprawy członkowskie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 marca 2019 22:44
Na ostatnim zebraniu Zarządu Związku przeanalizowano aktywność klubów zrzeszonych w Związku. 21 klubów ma zaległości w wykupieniu licencji klubowej od dwóch lat, zostali wezwani do zapłaty i w przypadku braku wpłaty,powinny być wykluczone z PZK. W związku z tym, że w wielu gminach, kluby zajmujące się sportem wyczynowym, mają wyższe dotacje, chcemy poinformować wydziały zajmujące się sportem, że wykluczone kluby, nie zajmują się już sportem wyczynowym i mogą otrzymywać wsparcie przeznaczone dla klubów rekreacyjnych, a nie sportowych. Z kilkoma gminami, mamy już w tej sprawie bezpośredni kontakt.
 Prowadzimy też rozmowy z ministerstwem sportu na temat wykorzystania środków przeznaczonych na karate olimpijskie, na działania prowadzone przez nasz Związek. Strata 750.000 zł, jaką ponieśliśmy w ubiegłym roku, jest nie do zaakceptowania i nie chcemy aby środki przeznaczone przez ministerstwo na karate zostało w tym roku również stracone.
 Oczywiście Związek otrzyma środki na karate stylowe, ale te pieniądze będziemy wykorzystywali, podobnie jak w latach ubiegłych, na przygotowania i udział Reprezentacji Polski na zawodach mistrzowskich w poszczególnych stylach.
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS