Środki dla Polskiego Związku Karate 1% z PIT PDF Drukuj Email
czwartek, 02 stycznia 2020 15:26
 Polski Związek Karate podpisał umowę z Fundacją Młodzi-Młodym na zbieranie środków z 1% odpisu podatkowego. Fundacja zbierać będzie 1% z podatku od osób fizycznych na potrzeby Związku i pod koniec września przekaże nam te środki, które będziemy mogli wykorzystać na potrzeby szkoleniowe i sportowe naszej organizacji. Aby przekazać środki na ten cel należy na formularzu PIT-37 wpisać nr regonu fundacji 0000270261, a w rubryce "cel szczegółowy" wpisać PZKarate 9461.
 Zwracamy się z prośbą do wszystkich trenerów i ćwiczących oraz ich rodzin, aby na swoich PIT wpisali nasze dane i w ten sposób skierowali środki na nasze konto. Przy dużym zaangażowaniu się w tę zbiórkę wielu osób , możemy zebrać sporo środków na potrzeby rozwoju karate.

Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
FS