Konieczne zmiany PDF Drukuj Email
sobota, 14 marca 2020 13:12
 W związku ogłoszoną przez władze pandemią, zmuszeni zostaliśmy do przesunięcia terminu Turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim oraz Mistrzostw Polski Seniorów w Karate Olimpijskim. Nowy termin będzie ustalony z uwzględnieniem wytycznych z Ministerstwa Sportu oraz możliwości organizatora zawodów.
 W związku z tym, że mamy kilka tygodni czasu proszę wszystkich trenerów o przygotowanie dokumentacji zawodników którzy będą mieli brać udział w wyżej wymienionych zawodach oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Wszyscy zawodnicy muszą mieć aktualne licencje zawodnicze, właściwe stopnie zgodne z wymogami regulaminów, ubezpieczenie a kluby muszą mieć aktualną licencję klubową. Są to wymagania, takie same jak w poprzednich latach. Ale patrząc na zgłoszenia jakie napływały na pierwszy turniej kwalifikacyjny, widać było, że nie wszyscy trenerzy mieli dokumenty właściwie przygotowane. Teraz zatem jest czas aby uzupełnić wszystkie braki.
 Polski Związek Karate jest w trakcie uzgodnień zasad współdziałania z Polską Unią Karate oraz z Polskim Związkiem Karate Tradycyjnego, a także z innymi organizacjami działającymi na terenie naszego kraju. Mamy nadzieję, że uzgodnienia doprowadzą o uruchomienia finansowania polskiego karate na właściwym poziomie i w tym roku, nie tylko zawodnicy biorący udział w zawodach stylowych, a także zawodnicy startujący w zawodach karate olimpijskiego, będą mogli uzyskać środki na przygotowania i udział w czołowych zawodach.
Poprawiony: niedziela, 24 maja 2020 08:37
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS