Powrót do treningów PDF Drukuj Email
piątek, 10 lipca 2020 08:26
 Po dłuższej przerwie w szkoleniach powoli wracamy do normalnej działalności. Wymagać to będzie większego wysiłku i respektowania nadal funkcjonujących różnych ograniczeń. Miejmy nadzieję, że te ograniczenia powoli będą likwidowane.
 Komisja Karate Shotokan opracowała nowy kalendarz imprez obowiązujący w drugiej połowie obecnego roku.
W niedługim czasie odbędzie się pierwsza impreza, a mianowicie seminarium z shihan Giuseppe Beghetto w Legnicy, a dwa tygodnie później Gashuku organizowane razem z PZKT.
 W ciągu poprzedniego półrocza Zarząd PZK odbył dwa zebrania i przyjął 8 nowych klubów oraz przeanalizował sytuację prawną w jakiej znalazł się nasz Związek. Ponadto przyjęte zostały niektóre wewnętrzne regulaminy np. Komisji Weryfikacyjnej Stopni.
 Od września zaczynamy szkolenia w klubach (niektóre kluby zaczną zajęcia po długiej, bo trwającej pół roku przerwie) oraz zawody, Dla wielu klubów ważne będą starty w MMM i MP Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców, a także w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan.
 Przy tej okazji przypominam o obowiązku posiadania aktualnej licencji klubowej oraz o licencjach zawodniczych.
W czasie wakacji odbędą się też dwa egzaminy na dan - jeden w Legnicy (1.08.2020) przy okazji seminarium z shihan Giuseppe Beghetto i drugi również w Legnicy (28.08.2020) , przed szkoleniem na licencje trenerskie.

 
Poprawiony: poniedziałek, 11 października 2021 18:11
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2021. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS