Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy Południowej - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 17 listopada 2020 20:47
W Legnicy 3.10.2020 rozgrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Południowej
 
Wyniki
Młodziczki
I. Kumite
- -40kg
1. Kamila Kurkowska  WSKA Budokan Wrocław,
2. Amelia Wiśniewska  KKS Tora Legnica,
3. Jadwiga Borowiec  WKSA Budokan Wrocław.
3. Karolina Skorska  KKS Tora Legnica,
- -50kg
1. Alicja Guzek  KK Nidan Zawadzkie,
2. Marta Teodorowicz  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Marta Cieślak  KKS Krapkowice,
3. Patrycja Wojciechowska  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
- +50kg
1. Jagoda Mierzwińska  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
2. Amelia Jędrych  KS Samuraj Lubań,
3. Aleksandra Kucharska  KKBushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Maria Kułakowska  WKSA Budokan Wrocław.
II. Kata
- do 7.3kyu
1. Jagoda Knopek  WKSA Budokan Wrocław,
2. Oliwia  Pytel  LKS Zarzewie Prudnik,
3. Jadwiga Borowiec  WKSA Budokan Wrocław,
3. Sara Militowska  WKSA Budokan Wrocław,
- pow.6.1kyu
1. Emilia Wysocka  WKSA Budokan Wrocław,
2. Maria Kułakowska  WKSA Budokan Wrocław,
3. Marta Teodorowicz  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Jagoda Mierzwińska  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle.
Młodzicy
I. Kumite
- -35kg
1. Igor Szydełko  KKS Tora Legnica,
2. Jakub Gawlik  KK Nidan Zawadzkie,
3. Oskar Dybalski  KKS Tora Legnica,
3. Wiktor Peisert  WSKA Budokan Wrocław,
- - 40kg
1. Natan Olichwer  WSKA Budokan Wrocław,
2. Paweł Siwek  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Jakub Czypko  LKS Zarzewie Prudnik,
3. Kacper Gołaś  KK Nidan Zawadzkie.
- -45kg
1. Dawid Marszałek  LKS Zarzewie Prudnik,
2. Patryk Wittek  KK Nidan Zawadzkie,
3. Marcin Trocha  KKS Krapkowice,
3. Marcin Krajewski  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
- -50kg
1. Oskar Szkolnicki  LKS Zarzewie Prudnik,
2. Dorian Zdebski  LKS Zarzewie Prudnik,
3. Tymoteusz Czernik  KS Shindo Cieszyn,
3. Adam Dul  WSKA Budokan Wrocław,
- +50kg
1. Mateusz Śliwka  WKSA Budokan Wrocław,
2. Marek Wojtala  KKS Krapkowice,
3. Igor Przybcin  KK Shindo Cieszyn,
3. Szymon Mikołajczyk  WKSA Budokan Wrocław
II. Kata
- do 7.3kyu
1. Marek Wojtala  KKS Krapkowice,
2. Marcin Trocha  KKS Krapkowice,
3. Paweł Siwek  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Igor Szydełko  KK Bushido Kędzierzyn-Koźle.
- pow 6.1kyu
1. Patryk Wittek  KK Nidan Zawadzkie,
2. Kacper Gołaś  KK Nidan Zawadzkie,
3. Jakub Czypko  LKS Zarzewie Prudnik,
3. Oskar Szkolnicki  LKS Zarzewie Prudnik
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS