Aktualne działania Związku PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 19:33
 W związku z ograniczeniami wynikającymi z aktualnie panującej pandemii nasz Związek podjął stosowne działania:
- Zjazd Sprawozdawczy Związku został przeprowadzony z zastosowaniem internetu,
- odwołaliśmy ostatnie szkolenie na licencje trenerskie,
- przeprowadzaliśmy zawody bez udziału widzów.
 Obecnie przygotowujemy kalendarz imprez na 2021 rok i zbieramy oferty w tej sprawie od naszych klubów. W najbliższym czasie nowy kalendarz imprez zostanie opublikowany na naszej stronie.
Przypominamy o opłatach za licencje klubowe oraz licencje zawodnicze. Nadal część klubów nie wykupiła licencji klubowej na 2020 rok, prosimy o szybkie uzupełnienie tej zaległości. Przypominamy, że zajęcia sportowe regularnie mogą prowadzić tylko te kluby które są członkami Polskiego Związku Sportowego, czyli w naszym wypadku, są członkami Polskiego Związku Karate, a w zajęciach mogą uczestniczyć tylko zawodnicy przygotowujący się do uczestnictwa w zawodach organizowanych w ramach Związku. Zawodnikiem jest ten ćwiczący który ma aktualną licencję zawodniczą.
 W okresie grudzień-styczeń prawie wszystkie kluby przeprowadzają egzaminy na kyu. Prosimy o przesyłanie protokołów z egzaminów na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w miarę szybko po egzaminie. W lutym planujemy rozpoczęcie sezonu startowego, a we wszystkich regulaminach zawodów jest wymóg posiadania odpowiedniego do poziomu zawodów, stopnia karate. Wtedy część trenerów uzupełnia braki - czyli wyrabia zawodnikom licencje zawodnicze oraz przesyła zaległe protokoły z egzaminów. Powoduje to niepotrzebne spiętrzenie zadań.
 Życzymy wszystkim karatekom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i udanych przygotowań do następnych zawodów karate.
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS