Mistrzostwa Polski Karate Shotokan - 9.05.2021 Stargard - wyniki PDF Drukuj Email
sobota, 22 maja 2021 10:37

聽W Stargardzie 9.05.2021 odby艂y si臋 Mistrzostwa Polski M艂odzik贸w, Kadet贸w i Junior贸w w Karate Shotokan z udzia艂em 77 zawodnik贸w z 16 klub贸w.
Wyniki:
I. Kata m艂odziczek:
1. Weronika Wojciechowska聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le,
2. Marta Jakubowska聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Dragon 艢roda Wlkp,
3. Maja Kasi艅ska聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le,
3. Marta Cie艣lak聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Krapkowice.
II. Kata m艂odzik贸w:
1. Micha艂 Talaga聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Krapkowice,
2. Wojciech Banaszkiewicz聽聽聽 - Karate Team Oborniki,
3. Jakub Neiner聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Krapkowice,
3. Adam Kocha艅ski聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le.
III. Kata dru偶ynowe m艂odziczek:
1. SSK Shobu-kan Stargard,
2. Karate Team Oborniki,
3. KK LZS Antai.
IV. Kata dru偶ynowe m艂odzik贸w:
1. Karate Team Oborniki,
2. KK Samuraj Szczecin,
3. KK LZS Antai.
V. Kumite m艂odziczek:
1. Weronika Kawicka聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KS Tiger Zaniemy艣l,
2. Emilia Momot聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Shobu-kan Stargard,
3. Klaudia Jermalonek聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Shobu-kan Stargard,
3. Marcelina Aleksandrowicz - Karate Team Oborniki.
VI. Kumite m艂odzik贸w:
1. Jakub Roma艅ski聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Shodan Zduny,
2. Dominik Wala聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushiod K臋dzierzyn-Ko藕le,
3. Adam Kocha艅ski聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le,
3. Micha艂 Talaga聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Krapkowice.
VII. Kumite kadetek:
1. Julia Borowska聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
2. Iga Bewicz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Andrex Elbl膮g,
3. Martyna Knapik聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le,
3. Natalia Nettmann聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Mikasa 艢roda.
VIII. Kumite kadet贸w:
1. Nikodem Januszak聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Karate Team Oborniki,
2. Patryk Papros聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Tora Legnica,
3. Jakub Formanowski聽聽聽聽聽聽聽聽 - UKS Shodan Zduny,
3. Miko艂aj聽 Winkel聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅.
IX. Kumite聽 junior贸w:
1. Kacper Rodak聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Karate Team Oborniki,
2. Nikodem Januszak聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - Karate Team Oborniki,
3. Mateusz Chwirot聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Poznan,
3. Rados艂aw Andrusik聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KK Samuraj Szczecin,
X. Kumite juniorek:
1. Julia Paku艂a聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Shobu-kan Stargard,
2. Zuzanna Klemczak聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
3. Julia Borowska聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
3. Nikola Koz艂owska聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Tora Legnica.
XI. Kata kadetek:
1. Monika Dmytruszy艅ska聽聽聽 - Karate Team Oborniki,
2. Nicole W臋c艂awiak聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Mikasa 艢roda,
3. Marta Jakubowska聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Dragon 艢roda Wlkp,
3. Emilia Momot聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK SHobu-kan Stargard.
XII. Kata kadet贸w:
1. Wojciech Niedziela聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
2. Oskar Prusinowska聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
3. Artur Bednorz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le,
3. Gracjan Maciejewski聽聽聽聽聽聽 - Karate Team Oborniki.
XIII. Kata dru偶ynowe kadetek:
1. Karate Team Oborniki,
2. KKS Dragon 艢roda Wlkp,
3. SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le,
3. SSK Shobu-kan Stargard.
XIV. Kata dru偶ynowe kadet贸w:
1. MUKS Dynamic AK Pozna艅,
2. UKS Shodan Zduny,
3. KKS Karpkowice,
3. Andrex Elbl膮g.
XV. Kata dru偶ynowe junior贸w:
1. MUKS Dynamic AK Pozna艅,
2. Karate Team Oborniki,
3. UKS Shodan Zduny,
3. KKS Krapkowice.
XVI. Kata juniorek:
1. Monika Dmytruszy艅ska聽聽 - Karate Team Oborniki,
2. Maja Duszczak聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Dragon 艢roda Wlkp,
3. Nicole W臋c艂awiak聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Mikasa 艢roda,
3. Natalia Nettmann聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - KKS Mikasa 艢roda.
XVII. Kata junior贸w:
1. Wojciech Niedziela聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
2. Tomasz Pawlaczyk聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
3. Oskar Prusinowski聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - MUKS Dynamic AK Pozna艅,
3. Artur Bednorz聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 - SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le.
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2021. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS