LION KARATE OPEN – XXXI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Sportowym 15.10.2022 - wyniki PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2022 17:29


1. Kata drużynowe kadetek

1    KS Shindo Cieszyn     Borzęcka Maja, Chrośnik Maria, Krystek Wiktoria
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Agáta Julinová, Kandalíková Nina, Olejníková Lucie

2. Kata drużynowe kadetów

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Feledziak Piotr, Jakubiak Leszek, Pawłowski Maksymilian
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalík Kryštof, Šedivý Marek, Smolyarov Oleksander
3    KKS TORA Legnica     Fiołek Karol, Łuczkowski Bartosz, Scholc Adam

3. Tor przeszkód dziewcząt

1    KKS TORA Legnica     Stolarczyk Aleksandra
2    KKS TORA Legnica     Pająk Zuzanna
3    KKS TORA Legnica     Wolwark Helena
3    KS Shindo Cieszyn     Szymala Michalina

4. Kata drużynowe dziewcząt 10-13 lat

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Chuda Zuzanna, Fabian Julita, Matyla Gabriela
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalíková Nina, Olejníková Lucie, Pallová Julie
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Białek Emilia, Łucko Amelia, Mariani Alessja
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Baranová Elizabeth, Chrápková Karolína, Pallová Amálie

5. Kata drużynowe chłopców 10-13 lat

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Glapka Szymon, Jakubiak Kacper, Owczarczak Oliwier
2    KKS TORA Legnica     Kozyra Piotr, Nykiel Franciszek, Tycel Teodor

6. Tor przeszkód chłopców

1    KKS TORA Legnica     Nykiel Franciszek
2    KKS TORA Legnica     Krajewski Bartosz
3    KKS TORA Legnica     Kozyra Piotr
3    KKS TORA Legnica     Tycel Teodor

7. Kata drużynowe dziewcząt do 9 lat

1    KS Shindo Cieszyn     Goły Michał, Kabiesz Mikołaj, Nowak Michał
2    KS Shindo Cieszyn     Piotrowski Mateusz, Przewieźlik Tymon, Turowski Mateusz

8. Kata drużynowe chłopców do 9 lat

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Baranová Elizabeth, Kubíková Nela, Pallová Amálie
2    KS Shindo Cieszyn     Hanzel Anna, Nowak Nicola, Szymala Michalina
3    KKS TORA Legnica     Pająk Zuzanna, Stolarczyk Aleksandra, Wolwark Helena

9. Fantom Chłopców do 7 lat

1    KKS TORA Legnica     Krajewski Bartosz
2    KKS TORA Legnica     Pierz Jakub
3    KKS TORA Legnica     Kamiński Antoni
3    KKS TORA Legnica     Kozyra Piotr

10. Kata indywidualne Orliczek

1    Funakoshi-Do Szczecin     Fabisiak Zuzanna
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Pallová Amálie
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kubíková Nela
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Baranová Elizabeth

11. Kata indywidualne orlików

1    KS Shindo Cieszyn     Goły Michał
2    KS Shindo Cieszyn     Nowak Michał
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Karbowiak Błażej
3    KS Shindo Cieszyn     Kabiesz Mikołaj

12. Fantom dziewcząt do 7 lat

1    KS Shindo Cieszyn     Szymala Michalina
2    KKS TORA Legnica     Stolarczyk Aleksandra
3    KKS TORA Legnica     Pająk Zuzanna
3    KKS TORA Legnica     Wolwark Helena

13. Kata indywidualne chłopców 9-7 kyu

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Jakubiak Kacper
2    KKS TORA Legnica     Łuczkowski Bartosz

14. Kata indywidualne żaczek 9-7 kyu

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Pallová Julie
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Danielczyk Laura
3    KKS TORA Legnica     Kowalczyk Gabriela
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Pallová Amálie

15. Kata indywidualne młodziczek +6.1 kyu

1    SHOBU-KAN SSK Stargard     Kochanowska Daria
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Matyla Gabriela
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Olejníková Lucie
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalíková Nina

16. Fantom dziewcząt trenujących od września 2021

1    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Porada Hanna
2    KKS TORA Legnica     Stolarczyk Aleksandra
3    KKS TORA Legnica     Pająk Zuzanna
3    KS Shindo Cieszyn     Nowak Nicola

17. Kata Indywidualne Młodziczek 9-7 kyu

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Fabian Julita
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Chuda Zuzanna
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Mariani Alessja
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Chrápková Karolína

18. Kata juniorów młodszych

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalík Kryštof
2    KS Shindo Cieszyn     Janiczek Franciszek

19. Kata indywidualne juniorek młodszych

1    SHOBU-KAN SSK Stargard     Michalak Karolina
2    KKS TORA Legnica     Skorska Karolina

20. Kata indywidualne juniorów młodszych 9-7 kyu

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Kurpisz Bartosz
2    KKS TORA Legnica     Nowakowski Paweł

21. Fantom chłopców trenujących od września 2021

1    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Lubicki Kacper
2    KKS TORA Legnica     Tycel Szymon
3    KS Shindo Cieszyn     Piotrowski Mateusz
3    KKS TORA Legnica     Kozyra Piotr

22. Kumite indywidualne orliczek

1    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Porada Hanna
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Pallová Amálie
3    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Górzańska Marta
3    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Efczyńska Weronika

23. Kata indywidualne chłopców trenujących od września 2021

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Glapka Szymon
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Danielczyk Alex
3    TKKF "Tęcza" Gostyń     Owczarczak Oliwier
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Bobel Wojciech

24. Kata indywidualne junorek

1    KS Shindo Cieszyn     Korzecka Maja
2    KS Shindo Cieszyn     Krystek Wiktoria
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Momot Emilia
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Julianova Agata

25. Kata indywidualne orliczek młodszych

1    KS Shindo Cieszyn     Szymala Michalina
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Strbackova Gabriela
3    KS Shindo Cieszyn     Nowak Nicola
3    KS Shindo Cieszyn     Hanzel Anna

26. Kata indywidualne orlików

1    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Lubicki Kacper
2    KS Shindo Cieszyn     Nowak Michał
3    KS Shindo Cieszyn     Kabiesz Mikołaj
3    KS Shindo Cieszyn     Turowski Mateusz

27. Kata indywidualne orlików młodszych

1    KKS TORA Legnica     Tycel Teodor
2    KKS TORA Legnica     Nykiel Franciszek
3    KKS TORA Legnica     Krajewski Bartosz

28. Kata indywidualne juniorów

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Feledziak Piotr
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Šedivý Marek
3    TKKF "Tęcza" Gostyń     Jakubiak Leszek
3    TKKF "Tęcza" Gostyń     Pawłowski Maksymilian

29. Kumite indywidualne żaków -36kg

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalíková Nina
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Chrápková Karolína
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Pallová Julie

30. Kata indywidualne młodzików

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalík Kryštof
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Walkowiak Adam
3    KKS TORA Legnica     Fiołek Karol
3    KKS TORA Legnica     Scholz Adam

31. Kumite indywidualne żaków +40kg

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Smolyarov Oleksander
2    LKKS Shotokan     Kamiński Borys

32. Kumite indywidualne żaków -40 kg

1    CHAMPION TEAM ŁÓDŹ     Płocki Jan
2    KS Shindo Cieszyn     Przewieźlik Tymon
3    TKKF "Tęcza" Gostyń     Jakubiak Kacper
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Bobel Wojciech

33. Kumite indywidualne żaczek +36kg

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Olejníková Lucie

34. Kata indywidualne żaczek

1    Funakoshi-Do Szczecin     Adaśko Lena
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Olejníková Lucie
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalíková Nina

35. Kumite indywidualne młodzików -50kg

1    KKS TORA Legnica     Scholz Adam
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Smolyarov Oleksander

36. Kumite indywidualne juniorów młodszych +54kg

1    KS Shindo Cieszyn     Płoskonka Iga
2    LKKS Shotokan     Branderbura Weronika
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Michalak Karolina

37. Kumite indywidualne młodziczek +45kg

1    SHOBU-KAN SSK Stargard     Białek Emilia
2    KS Shindo Cieszyn     Halama Małgorzata
3    SHOBU-KAN SSK Stargard     Mariani Alessja
3    KS Shindo Cieszyn     Pyzia Małgorzata

38. Kumite indywidualne młodziczek -45kg

1    SHOBU-KAN SSK Stargard     Kochanowska Daria
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Chuda Zuzanna
3    KS Shindo Cieszyn     Kowalczyk Justyna
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Olejníková Lucie

39. Kumite indywidualne juniorek młodszych -54kg

1    KS Shindo Cieszyn     Madzia Nina
2    KKS TORA Legnica     Skorska Karolina

40. Kumite indywidualne młodzików -45kg

1    SHOBU-KAN SSK Stargard     Macioszek Jakub
2    SHOBU-KAN SSK Stargard     Szostakowski Brajan
3    KKS TORA Legnica     Łuczkowski Bartosz

41. Kumite indywidualne juniorów młodszych -63kg

1    KS Shindo Cieszyn     Czernik Tymoteusz
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalík Kryštof

42. Kumite indywidualne juniorów młodszych -70kg

1    KS Shindo Cieszyn     Janiczek Franciszek
2    LUKS KARATE-GOLENIÓW     Zaranek Piotr

43. Kumite indywidualne juniorów młodszych -57kg

1    KS Shindo Cieszyn     Chitryniewicz Filip
2    LKKS Shotokan     Banach Artur
3    LKKS Shotokan     Wlaźlak Patryk
3    LKKS Shotokan     Witczak Mateusz

44. Kumite indywidualne młodzików +55kg

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kandalík Kryštof
2    KKS TORA Legnica     Fiołek Karol
3    LUKS KARATE-GOLENIÓW     Lewicki Jakub
3    KS Shindo Cieszyn     Szafarczyk Piotr

45. Kumite indywidualne juniorów open

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Šedivý Marek
2    LUKS KARATE-GOLENIÓW     Boćko Michał

46. Kumite indywidualne juniorek -59kg

1    KS Shindo Cieszyn     Borzęcka Maja
2    SHOBU-KAN SSK Stargard     Momot Emilia
3    KS Shindo Cieszyn     Bączek Roksana
3    KS Shindo Cieszyn     Krystek Wiktoria

50. Kumite indywidualne juniorów +70kg

1    TKKF "Tęcza" Gostyń     Teledziak Piotr
2    TKKF "Tęcza" Gostyń     Jakubiak Leszek

51. Kata indywidualne dziewcząt trenujących od września 2021

1    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Strbackova Gabriela
2    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Kubíková Nela
3    ATTFIS OSTRAVA, CZ     Baranová Elizabeth
3    KKS TORA Legnica     Stolarczyk Aleksandra


 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2022. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS