GASHUKU PDF Drukuj Email
wtorek, 05 maja 2009 11:06
W dniach 15-19.07.2009 w ośrodku COS Zakopane przeprowadzone będzie otwarte zgrupowanie kadry PZK. W zgrupowaniu mogą wziąć udział trenerzy, instruktorzy, zawodnicy kadry, zawodnicy posiadający licencje, sędziowie, ćwiczący karate oraz osoby towarzyszące. Część zawodników kadry wytypowanych będzie miała uczestnictwo w zgrupowaniu pokryte ze środków PZK. Pozostali będą musieli pokryć koszty uczestnictwa w zgrupowaniu z własnych funduszy.
Zgrupowanie posiadać będą trenerzy kadry Włoch z sensei Santo Torre (7dan) oraz trenerzy kadry Polski. Sensei Santo Torre jest trenerem aktualnych mistrzów świata w kata i kumie.
Dokładne informacje dotyczące tego zgrupowania wraz z cenami zostaną podane w najbliższym terminie.
Polecamy uczestnictwo w tym zgrupowaniu wszystkim osobom ćwiczącym karate w ramach związku, zaczynając od dzieci od 8 roku życia do zawodników kadry szykujących się na MŚ. Zajęcia prowadzone będą z podziałem na różne grupy wiekowe i zaawansowania. Zawodnicy kadry kata i kumie będą mieli zajęcia w swoich grupach. Trenerzy ubiegający się o licencje trenerską na rok 2010 będą mieli zajęcia praktyczne i teoretyczne.
Do zobaczenia 15.07.2009 w Zakopanem
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS