Egzaminy na kyu i dan PDF Drukuj Email
czwartek, 02 lipca 2009 09:48
W czasie otwartego zgrupowania kadry w Zakopanem przeprowadzone będą egzaminy na kyu i dan wg wymagań PZKarate. Egzaminy przeprowadzać polska komisja wraz z zaproszonym trenerem kadry Włoch sensei Santo Torre (7dan).
Egzaminy odbędą się w niedzielę 19.07.09, o dokładnym miejscu przeprowadzenia egzaminów wszyscy uczestnicy egzaminów dowiedzą się na zgrupowaniu.
W egzaminach na dan mogą brać udział członkowie klubów zrzeszonych w Związku, opłatę egzaminacyjną w wysokości 300 zł należy wpłacić na konto Związku i przed egzaminem okazać dowód wpłaty wraz z innymi dokumentami ( zgoda prezesa klubu na przystąpienie do egzaminu na dan, zdjęcie do dyplomu, potwierdzenie z poprzedniego egzaminu). Ważnym kryterium decydującym o przystąpieniu do egzaminu na dan jest spełnienie warunku terminu jaki przebiegł od ostatniego egzaminu w PZK (lub terminu weryfikacji stopnia).
W egzaminach na stopnie kyu mogą brać udział członkowie klubów zrzeszonych w PZK, którzy wezmą udział w zgrupowaniu. Wpłata za egzamin wynosi przy stopniach młodzieżowych (do 14 roku życia ) 40zł, a przy stopniach dla dorosłych 50zł. Opłaty te nalezy wpłacić na konto Związku i przy rejestrowaniu się do egzaminu okazać dowód wpłaty. Ponadto należy mieć dyplom z ostatniego egzaminu (certyfikat PZK).
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS