komunikat z dnia 14.09.2009 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 września 2009 08:50
 1. Licencje trenerskie na 2010 rok. W czasie wakacji PZKarate przprowadziło dwa szkolenia na licencję trenerską 2010. W szkoleniach brało udział więcej osób niż rok temu. Niestety część osób potraktowała szkolenie niepoważnie i uczestniczyła tylko w części zajęć, narażając sie na nie zaliczenie szkolenia. Warunkiem uzyskania licencji było i jest uczestniczenie czynne we wszystkich przewidzianych planem zajęciach. Znaczna część osób dostarczyła niezbędne dokumenty do wystawienia licencji, ale niestety nie wszyscy. Dlatego prosimy o szybkie nadesłanie brakujących danym (wypełniony druk wniosku na licencję,kopię dokumentów trenerskich lu instruktorskich, zdjęcie - dla nowych osób) aby można było zakończyć wystawianie licecnji trenerskich i zająć się innymi bieżącymi sprawami. W niedługim czasie zamieścimy pełen wykaz osób które uzyskały licencję trenera PZK na 2010.

2. Licencje klubowe na 2009 rok.  Nadal kilka klubów nie ma wykupionych licecnji klubowych na bieżący rok. Prosimy o jak najszybsze wykupienie licecnji. Na ostatnim zebraniu Zarządu Zwiazku, Zarząd skreślił z lsity członków Związku sporą liczbę klubów które nie miały wykupionej licecnji, w niedługim czasie odbędzie się kolejna weryfikacja naszych członków i pozostała część klubów które nie mają licencji zostanie skreślona z listy czonków PZKararte. Nasz Związke chce zrzeszać działające kluby a nie tzw"martwe dusze". Dlatego te kluby które chcą należeć do PZK powinny jak najszybciej wykupić licencję klubową na bieżący rok.


3. W najbliższym czasie będziemy tworzyli klaendarz imprez na 2010 rok. Prosimy zgłaszać do biura Związku do Szczecina kandtdatury swoich impez które kluby członkowskie chcą oficjalnie przeprowadzić w 2010 roku.


4. W biurze PZK skończyła się kontrola NIK. Utrudniła nam trochę bieżącą działalność i spowodowała kolejne koszty w związku z potzrebą licznych wyjazdów różnych naszych działaczy do Warszawy na spotkania z kontrolerami. Zamiast zrobić duże zgrupowanie wydaliśmy pieniądze na bilety PKP, kopiowanie dokumentów i konsultacje. Dziękujemy niektórym naszym byłym członkom za znaczną aktywność w pisaniu kolejnych donosów. Teraz pozostał im tylko Bruksela.


5. Za kilka dni nasza reprezentacja wylatuje na Mistrzostwa Świata WSKA do Meksyku. Liczymy jak zwykle na kilka medali. Relacja po powrocie.


6. W przyszłym roku na przełomie czerwca i lipca odbędzie się otwarte zgrupowanie kadry prowadzone przez sensei Santo Torre i Gennario Tellerico. Jest to kontynuacja świetnego szkolenia jakie w tym roku odbyło się w Zakopanem. Zapraszamy wszystkich trenerów i zawodników z całego Związku. W przyszłym roku będą też zawodnicy z innych państw.

7. W związku rozpoczętym sezonem, jest możliwość wykupienia licencji zawodniczych dla wszystkich zawodników w każdym klubie. Da to możliwość satru w zawodach większej ilości zawodników. Klub też w ten sposób może poprawić swoje szanse na większe dotacje od władz lokalnych.

8. Jest możliwość kupienia w biurze PZK w Szczecinie BUDO-PASSów, legitymacja jest rozbudowana w stosunku do poprzedniej i kosztuje 15zł za sztukę. Ilość jest ograniczona, zapraszamy do zakupów.
Poprawiony: poniedziałek, 14 września 2009 21:08
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS