Kluby, które przeprowadziły egzamin 2009-2010 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 września 2010 10:12

Lp Rej. Nazwa klubu Miasto 2009 2010
Data Miejsce Ilość Data Miejsce Ilość

Województwo dolnośląskie

1
02/S/1
AZS Uniwersytet Przyrodniczy
Wrocław

19-01

16-06

19-06

Wrocław

Wrocław

Wrocław

60

35

27

23-04

07-06

15-06

16-06

23-06

Bolesławiec

Wrocław

Wrocław

Wrocław

Siechnice

22

13

42

17

24

2
02/S/2
AZS KlubUczelniany Sekcja Karate Uniwersytetu Wrocławskiego
Wrocław

02-03

01-09

Wrocław

Wrocław

61

52

05-01

07-04

Wrocław

Wrocław

65

52

3
02/S/4
Klub Sportowy „WANKAN”
Legnica
 
 
 
 
 
 
4
02/S/5
Klub Sztuk Walki „Shodan”
Legnica
 
 
 
 
 
 
7
02/S/9
Uczniowski Klub Sportowy Samuraj Lubań
Lubań

13-05

20-05

28-08

14-09

Pisarzowice

Lubań

Lubań

Pisarzowice

15

19

21

8

29-05
Lubań
28
8
02/S/10
Klub Sportowy Funakoshi Shotokan Karate
Kowary

02-02

02-12

10-12

Kowary

Kowary

Mysłakowice

26

14

18

12-03

30-03

Kowary

Mysłakowice

13

11

 
02/S/11
Klub Karate Shotokan "Tora"
Legnica
 
 
 

30-03

12-04

29-04

Legnica

Legnica

Prochowice

70

14

5

 
02/S/12
Uczniowski Klub Sportowy "Tora" Sekcja Karate Shotokan
Legnica
 
 
 
 
 
 
 
02/S/13
Ścinawski Klub Karate GOJU RYU
Ścinawa
 
 
 
 
 
 
 
02/S/14
Klub Karate Shotokan "AGE KAN Bogatynia"
Bogatynia
 
 
 
29-04
Zawidów
4
Województwo kujawsko-pomorskie
9
04/S/1
Inowrocławski Klub Sportowy Karate
Inowrocław

29-01

04-02

28-02

12-03

30-04

03-05

12-06

12-07

11-09

07-10

24-11

25-11

04-12

15-12

Moglino

Gniewkowo

Gliczarów

Inowrocław

Kruszwica

Przyjezierze

Inowrocław

Inowrocław

Rogowo

Kruszwica

Inowrocław

Inowrocław

Słupsk

Inowrocław

36

15

7

30

40

53

20

9

16

25

38

15

11

48

13-01

15-01

08-02

27-02

10-03

11-03

31-03

06-04

15-04

16-04

20-04

03-05

?

Gniewkowo

Pakość

Wilczyn

Toruń

Inowrocław

Inowrocław

Inowrocław

Moglino

Strzelno

Kruszewica

Janowiec

Przyjezierze

?

14

17

10

2

16

22

27

11

13

52

36

19

9

10
04/S/2
Gakko-Karate
Łabiszyn

27-03

11-07

30-11

Łabiszyn

Łabiszyn

Łabiszyn

40

26

37

24-05
Łabiszyn
33
11
04/S/3
Międzyszkolny Klub Sportowy
Chełmża

23-03

26-11

Chełmża

Chełmża

39

29

19-03
Chełmża
25
12
04/S/5
Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Shotokan „SANDAN”
Bydgoszcz

10-04

10-08

10-12

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

20

15

15

10-04

10-08

Bydgoszcz

Bydgoszcz

10

5

13
04/S/6
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Karate Shotokan
Brodnica
 
 
 
 
 
 
14
04/S/7
Stowarzyszenie Klub Sportowy „Bushi-Do”
Bydgoszcz

28-02

09-06

15-06

16-06

10-07

?-12

?-12

?-12

?-12

?-12

?-?

Bydgoszcz

Gdańsk

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Wisełka

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

8

21

84

24

52

43

28

28

21

21

38

25-01

19-05

10-06

15-06

16-06

07-07

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

16

27

77

23

26

65

15
04/S/8
Klub Karate Shotokan "DOJO TORUŃ"
Toruń

27-02

17-06

28-10

Toruń

Toruń

Toruń

27

24

37

24-02

23-06

Toruń

Toruń

29

24

16
04/S/9
Toruński Klub Karate-Do „RONIN”
Toruń

28-04

11-07

18-12

Toruń

Darłowo

Toruń

29

16

33

14-04

11-07

Toruń

Darłowo

24

14

17
04/S/10
Toruński Klub Karate-Do Shotokan
Toruń

15-05

30-08

Toruń

Gozdawa

35

30

15-01
Toruń
47
Województwo lubelskie
18
06/S/1
Klub Uczelniany AZS UMCS
Lublin

02-03

18-03

13-06

15-06

18-06

19-06

03-07

02-12

Lublin

Mełgiew

Lublin

Lublin

Lublin

Mełgiew

Lublin

Lublin

12

18

23

11

5

17

8

18

21-04

07-06

Lublin

Lublin

19

8

19 06/S/2 Uczniowski Klub Sportowy Time Zamość 28-04 Zamość 31      
20 06/S/3 Łukowskie Centrum Wschodnich Sztuk Walki "Seishinkai" Łuków 18-06 Łuków 39      
21 06/S/4 Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społecznej "Modrzew" Krępiec            
Województwo lubuskie
22
08/S/1
Kostrzyński Klub Karate
Kostrzyn n/Odrą

13

17

05-11

Kostrzyn

Kostrzyn

Kostrzyn

22

20

41

04-03

05-07

Kostrzyn

Kostrzyn

34

31

Województwo łódzkie
23
10/S/1
Uczniowski Klub Sportowy Dwójka
Tomaszów Maz.
 
 
 
 
 
 
24
10/S/2
Górniczy Klub Karate
Bełchatów

30-06

31-12

Bełchatów

Bełchatów

15

35

 
 
 
25
10/S/3
HARASUTO Karate Klub
Łódź
12-02
Łódź
35
28-04
Łódź
10
26
10/S/4
Klub Karate SHOBUKEN
Łódź

22-04

24-08

03-12

Łódź

Dźwirzyno

Łódź

19

9

12

 
 
 
27
10/S/5
Klub Sportowy „Olimp”
Łódź

02-03

09-11

Łódź

Łódź

21

13

12-05
Łódź
14
28
10/S/6
Łódzki Klub Karate Shotokan
Łódź

09-01

30-01

02-02

18-02

16-02

05-03

16-03

18-03

30-05

02-06

08-06

15-06

03-10

14-10

25-10

26-10

01-12

Pabianice

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

6

49

27

17

33

4

12

4

44

33

47

21

55

18

4

88

28

05-02

11-02

01-03

24-03

12-04

08-06

16-06

24-06

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

48

19

44

12

42

40

22

43

29
10/S/7
Szkoła Karate Shotokan
Bełchatów

20-01

22-01

13-03

06-05

06-08

06-09

06-10

16-12

Bełchatów

Bełchatów

Szczerców

Szczerców

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

Szczerców

4

28

13

15

10

33

5

15

02-02

03-02

04-02

10-02

12-05

14-06

15-06

16-06

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

Szczerców

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

4

21

29

9

16

13

4

5

30
10/S/8
Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”
Bełchatów
 
 
 
11-02
Bełchatów
1/13
31
10/S/9
Klub Karate "CHAMPION-TEAM"
Łódź
28-09
Łódź
38
 
 
 
Województwo mazowieckie
32
14/S/3
Uczniowski Klub Sportowy „GROT”
Chynów

14-02

30-05

Warszawa

Warszawa

15

67

25-02
Warszawa
59
33 14/S/4 Uczniowski Klub Sportowy RENSEI Borzęcin Borzęcin            
Województwo opolskie
34
16/S/1
Klub Karate „Nidan”
Zawadzkie

08-01

03-04

18-06

05-08

10-12

Zawadzkie

Zawadzkie

Zawadzkie

Zawadzkie

Zawadzkie

53

37

40

27

101

10-01

12-05

Zawadzkie

Zawadzkie

18

102

35
16/S/2
Klub Karate-Do Shotokan
Krapkowice

27-03

18-11

Krapkowice

Krapkowice

24

21

29-03
Krapkowice
24
36
16/S/3
Klub Uczelniany Politechnika Opolska
Opole
 
 
 
 
 
 
37
16/S/4
Ludowy Klub Sportowy ”Polonia-Torakan”
Biała
 
 
 
 
 
 
38
16/S/5
Ludowy Klub Sportowy „Zarzewie”
Prudnik

20-02

20-06

27-06

13-12

19-12

Prudnik

Kędzierzyn

Prudnik

Kędzierzyn

Prudnik

39

88

38

103

63

12-06

02-07

Kędzierzyn

Prudnik

95

51

39
16/S/6
Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do
Głubczyce

16-03

17-06

18-09

Głubczyce

Głubczyce

Głubczyce

11

13

10

19-03

22-06

Głubczyce

Głubczyce

23

20

Województwo podlaskie
40
20/S/1
Młodzieżowy Klub Sportów Walki „SHOGUN”
Białystok

24-2

28-06

25-09

28-12

Mońki

Białystok

Mońki

Białystok

16

7

21

13

21-01

17-06

Mońki

Mońki

18

17

41
20/S/2
Białostocki Klub Karate
Białystok

06-02

14-02

08-03

06-09

Białystok

Grajewo

Białystok

Białystok

103

27

44

95

12-06
Grajewo
22
42
20/S/3
KAISHO Karate Klub
Białystok

15-01

16-01

15-03

16-06

26-06

15-09

15-12

Białystok

Białystok

Białystok

Białystok

Białystok

Białystok

Białystok

28

18

30

40

23

54

40

?
?
26
43 20/S/4 Tomdachi Karate Klub Białystok       28-06 Białystok 19
Województwo pomorskie
44
22/S/1
Gdański Klub Karate-Do
Gdańsk

05-05

14-08

15-12

Gdańsk

Wdzydze

Gdańsk

38

7

29

28-04

15-08

Gdańsk

Wdzydze

43

7

45
22/S/3
Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Kultury Japonii „BUDOKAN-SAKURA”
Rumia

03-04

18-12

Rumia

Rumia

15

15

21-06
Rumia
16
46
22/S/7
Tczewski Klub Karate-Do
Tczew

10-02

15-09

Tczew

Tczew

50

28

19-01

18-05

Tczew

Tczew

27

32

47
22/S/11
Klub Sportowy Karate „Sakura”
Rumia

06-02

25-04

22-08

22-12

Szymbark

Rumia

Rumia

Rumia

4

38

39

95

18-04

16-08

Rumia

Rumia

76

80

48
22/S/12
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy Gokken
Gdynia

19-03

27-03

28-03

29-03

Gdańsk

Gdynia

Karczemki

Żukowo

27

63

61

75

 
 
 
Województwo śląskie
51
24/S/4
Klub Sportowy „Bushi”
Bielsko-Biała

29-04

28-08

28-12

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

25

18

15

28-04

27-08

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

18

19

52
24/S/5
Klub Sportowy Karate-Do Shotokan „Shindo”
Cieszyn
25-03
Cieszyn
26
 
 
 
53
24/S/6
Klub Sportów Azjatyckich „Atemi”
Bielsko-Biała

12-03

25-03

31-03

06-04

17-06

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

13

36

13

4

24

 
 
 
54
24/S/7
Klub Sportów i Sztuk Walki „Arawashi”
Wieprz-Bystra

21-03

19-06

29-11

Wieprz

Radziechowy

Pietrzykowice

46

37

50

14-03

21-06

Wieprz

Wieprz

34

27

55
24/S/10
„Age-Can” Klub Karate
Żywiec

29-01

05-06

09-10

Żywiec

Żywiec

Żywiec

17

17

16

 
 
 
Województwo warmińsko-mazurskie
56
28/S/1
AZS Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Olsztyn
 
 
 
 
 
 
57
28/S/2
Elbląski Klub Karate KSWIR
Elbląg

18-06

20-08

18-12

Elbląg

Elbląg

Elbląg

41

13

45

24-06
Elbląg
40
58
28/S/3
Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki AK Andrex
Elbląg

19-03

06-12

Elbląg

Karnity

14

21

05-03
Elbląg
19
Województwo wielkopolskie
59
30/S/1
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. A.Mickiewicza
Poznań
 
 
 
 
 
 
60
30/S/2
Bojanowski Klub Karate przy Zespole Szkół Rolniczych
Bojanowo
 
 
 
 
 
 
61
30/S/3
Gnieźnieński Klub Karate-Do „Yoshitaka’ dojo
Gniezno
27-06
Gniezno
16

09-01

20-06

Gniezno

Gniezno

27

19

62
30/S/4
Klub Karate „Opalenica”
Opalenica
25-06
Opalenica
16
 
 
 
63
30/S/6
Klub Sportowy „NIPPON KROTOSZYN”
Krotoszyn
 
 
 
23-06
Krotoszyn
6
64
30/S/7
Koniński Klub Karate
Konin
 
 
 
 
 
 
65
30/S/8
Konińskie Stowarzyszenie Sportów Walki
Konin

07-02

11-02

03-04

10-06

16-06

17-12

18-12

Strzałkowo

Konin

Konin

Konin

Strzałkowo

Strzałkowo

Konin

9

2

3

16

17

21

18

08-01

21-04

17-06

Sompolno

Sompolno

Strzałkowo

5

8

16

66 30/S/9 Kostrzyński Klub Karate Do Shotokan Kostrzyn Wielkop.            
67
30/S/13
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Dynamic” Akademia Karate
Poznań

19-03

09-06

Zaniemyśl

Zaniemyśl

12

9

06-01

21-04

Zaniemyśl

Zaniemyśl

17

12

68
30/S/15
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Shotokan „Tornado”
Kalisz
17-02
Kalisz
21
 
 
 
69
30/S/16
Obornicki Klub Sportowy
Oborniki

06-03

25-03

26-03

Wągrowiec

Szamotuły

Oborniki

48

12

16

 
 
 
70
30/S/17
Poznański Klub Karate WKF
Poznań
 
 
 
 
 
 
71
30/S/21
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Satori”
Leszno
02-06
Leszno
6

24-06

20-12

Kościan

Kościan

6

1

72
30/S/22
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Shotokan
Międzychód

03-02

04-02

15-03

06-06

Międzychód

Międzychód

Międzychód

Międzychód

18

12

1

22

20-01

31-05

Międzychód

Międzychód

27

24

73
30/S/23
Pleszewski Klub Karate
Pleszew

27-03

01-04

15-04

05-06

08-08

10-12

17-12

17-12

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Gołuchów

70

2

4

37

15

28

16

22

25-03

25-03

27-03

18-06

Pleszew

Gołuchów

Pleszew

Pleszew

19

16

28

32

74
30/S/25
Swarzędzki Klub Karate-Do „Fighter”
Swarzęd
 
 
 
 
 
 
75
30/S/26
Szamotulski Klub Karate
Szamotuły

19-06

26-06

04-08

26-08

Wągowiec

Oborniki

Oborniki

Pogorzelica

48

11

1

4

 
 
 
76
30/S/28
UKS „Błyskawica”
Rokitnica
 
 
 
 
 
 
77
30/S/29
UKS „OSiR”
Kleczew

26-03

21-05

22-09

Kleczew

Kleczew

Kleczew

16

4

20

25-02

23-03

29-06

Kleczew

Kleczew

Kleczew

4

22

9

78
30/S/30
Wielkopolski Klub Karate-Do
Poznań

16-01

17-01

08-04

16-06

30-12

Poznań

Gniezno

Poznań

Poznań

Poznań

8

28

1

3

2

14-06

17-06

Poznań

Poznań

11

4

79
30/S/32
Uczniowski Klub Karate Shodan
Zduny
 
 
 
 
 
 
80
30/S/33
Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate „Enpi”
Ostrzeszów
18-05
Ostrzeszów
11

22-02

26-03

14-04

15-06

Ostrzeszów

Wielowieś

Ostrzeszów

Wielowieś

16

15

15

11

81
30/S/36
Rawicki Klub Karate „Surem”
Rawicz

05-03

05-03

30-04

13-06

13-06

05-07

17-11

17-11

Rawicz

Żmigród

Barkowo

Rawicz

Żmigród

Rawicz

Żmigród

Rawicz

18

18

6

11

17

11

36

14

15-03

02-07

16-07

Żmigród

Żmigród

Łazy

39

32

11

82
30/S/37
Wągrowiecki Klub Karate
Wągrowiec
 
 
 
 
 
 
83
30/S/38
Akademia Sportów Walki „Nippon”
Krotoszyn
04-04
Krotoszyn
7
 
 
 
84
30/S/39
Uczniowski Klub Sportowy "Hitotsu"
Ostrzeszów
 
 
 
30-01
Ostrzeszów
111
85 30/S/40 Klub Karate Luboń Luboń       06-01 Luboń 11
  30/S/41 Klub Karate "Gottsu" Kościan Kościan      

24-06

20-12

Kościan

Kościan

6

13

Województwo zachodnio-pomorskie
86
32/S/1
Akademicki Klub KarateAZS Shogun
Szczecin

23-02

02-03

12-03

13-03

06-04

15-06

18-06

19-06

21-11

21-12

Kamień Pom.

Kamień Pom.

Szczecin

Chwarstnica

Kamień Pom.

Chwarstnica

Kamień Pom.

Szczecin

Szczecin

Kamień Pom.

2

4

16

10

14

13

7

12

25

10

22-02

13-03

26-04

26-05

10-06

11-06

Kamień Pom.

Szczecin

Kamień Pom.

Szczecin

Kamień Pom.

Szczecin

7

22

8

5

4

23

87
32/S/4
Klub Karate „Bodaikan”
Szczecin
20-06
Szczecin
76
09-01
Szczecin
68
88
32/S/5
Klub Karate „Kamikaze”
Szczecin

14-03

08-05

15-08

Dobra Szcz.

Gorzów Wlkp

Zakopane

70

11

1

31-01
Szczecin
7
89
32/S/6
Klub Karate „Samuraj”
Szczecin

24-01

24-02

04-03

07-04

28-04

29-04

26-09

17-11

23-12

Zawoja

Szczecin

Szczecin

Szczecin

Szczecin

Rogoźno

Trzebież

Szczecin

Szczecin

18

7

38

15

8

2

16

12

14

15-01

18-01

19-01

21-01

06-02

10-03

16-06

24-06

Szczecin

Szczecin

Szczecin

Szczecin

Zawoja

Szczecin

Szczecin

Szczecin

12

7

22

14

21

26

21

18

90
32/S/7
Klub Karate Tradycyjnego
Wałcz
19-02
Wałcz
6
 
 
 
91
32/S/8
Klub Sportowy „Alkon”
Szczecin
 
 
 
 
 
 
92
32/S/10
LUKS Karate
Goleniów

03-03

18-06

23-11

17-12

31-12

Goleniów

Goleniów

Goleniów

Goleniów

Gorzów

5

7

42

6

11

 
 
 
93
32/S/11
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gryfiński Klub Karate
Gryfino
 
 
 
 
 
 
94
32/S/12
Szczecińskie Centrum Sztuk Walki
Szczecin
 
 
 
 
 
 
95
32/S/14
Uczniowski Klub Sportowy „Kamikaze”
Gryfino
 
 
 
27-04
Gryfino
21
96
32/S/16
Stargardzkie Stowarzyszenie Karate „SHOBU-KAN”
Stargard Szczeciński

19-02

09-04

16-06

10-11

Stargard

Stargard

Stargard

Stargard

26

12

26

33

20-06

09-08

Stargard

Niechorze

20

17

98
32/S/18
Klub Karate Trzebież
Trzebież
 
 
 

26-01

19-06

Trzebież

Trzebież

23

20

Wspierające
 
02/W/1
Szkoła Karate Wojciech Włodarczyk
Bierutów woj. dolnośląskie

10-02

05-05

18-05

21-05

22-05

02-12

14-12

15-12

16-12

Bierutów

Oleśnica

Bierutów

Oleśnica

Wrocław

Bierutów

Wrocław

Oleśnica

Bierutów

3

3

11

32

17

4

25

35

16

03-05

03-05

04-05

Bierutów

Wrocław

Oleśnica

14

23

37

 
14/W/1
Firma „Atemi” M.Boguska
Warszawa

01-02

22-05

31-07

Warszawa

Warszawa

Warszawa

88

39

83

28-02

07-07

Warszawa

Warszawa

96

106

 
14/W/2
30 Społeczna Podstawowa Szkoła STO Sekcja Karate Shotokan
Warszawa-Rembertów

08-06

09-12

Warszawa

Warszawa

20

13

 
 
 
 
14/W/3
Nauka Karate-Do Shotokan
Warszawa

01-03

10-11

22-12

Lublin

Warszawa

Warszawa

37

33

21

16-01

28-01

31-05

Lublin

Warszawa

Warszawa

29

5

12

IV Okręgowe
  02/O/1 Okręgowy Dolnośląski Związek Karate Wrocław            
  08/O/1 Okręgowy Związek Karate Lublin            
  24/O/1 Śląski Okręgowy Związek Karate Katowice            
  25/O/1 Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Olsztyn            
  26/O/1 Zachodniopomorski Okręgowy Związek Koszalin            
  27/O/1 Łódzki Okręgowy Związek Karate Łódź            
  28/O/1 Podkarpacki Okręgowy Związek Karate Rzeszów            
  29/O/1 Podlaski Okręgowy Związek Karate Białystok            
  30/O/1 Lubuski Okręgowy Związek Karate Zielona Góra            
Poprawiony: poniedziałek, 31 października 2011 15:38
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2019. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS