Licencjonowani trenerzy na 2011 r. PDF Drukuj Email
pi膮tek, 11 marca 2011 12:30
Lp.
Nazwisko i imi臋
Klub
Inne
1
2
Adamowski Miros艂aw
Gda艅ski Klub Karate
3
Adamski Jaros艂aw
UKK Shodan Zduny
4
Ambroszczyk Ewa
艁贸dzki Klub Karate
5
Antoniak Wac艂aw
KK Shogun Szczecin
6
Babicz Piotr
KS Budokan Wroc艂aw
7
Bandurski Adam
TKK-do Psychologia Ronin Toru艅
8
Barczewski Andrzej
Nauka Karate-do Shotokan
9
Bednarczyk Joanna
艁贸dzki Klub Karate
10
Boguski Miros艂aw
ATEMI Warszawa
11
Brudniak Jolanta
Zarzewie Prudnik
12
Brudniak Tadeusz
Zarzewie Prudnik
13
Buczkowski Krzysztof
Atemi Bielsko- Bia艂a
14
Bugajak Adrian
艁贸dzki Klub Karate
15
Bugajak Anita
艁贸dzki Klub Karate
16
Chuszno聽Zdzis艂aw
艁贸dzki Klub Karate
17
Ciura Wojciech
Uniwersytet Wroc艂awski
18
Cukrowski Grzegorz
聽MUKKS Sandan Bydgoszcz
19
Domaradzki Mariusz
KS Gokken Chwaszczyno
20
Du偶y艅ski Krzysztof
Szko艂a Karate Be艂chat贸w
21
Dwornik Ryszard
聽KS FSK Kowary
22
Fajkowska Anna
Bushi-do Bydgoszcz
23
Fidelus Marcin
KK Kamikaze Szczecin
24
Filocha Robert
艁贸dzki Klub Karate
25
Fojecki Pawe艂
SKF Shotokan Mi臋dzych贸d
26
Gaw艂owski Maciej
KS Olimp 艁贸d藕
27
Gibowski Sylwester
Kostrzy艅ski KK
28
Glina Krzysztof
Rawicki Klub karate 鈥濻UREM鈥
29
Go艂臋biewski Piotr
KK Bushi-do Bydgoszcz
30
Gr膮bczewski Tomasz
UKS Kamikaze Gryfino
31
Grenda Cezary
ASW Nippon Krotoszyn
32
Grochowina Wies艂aw
UKS Shotokan Tornado Kalisz
33
Harast Janusz
Harasuto Karate Klub 艁贸d藕
34
Ho艂da Janusz
LZS Karate-do G艂ubczyce
35
Hryniewicka Marlena
TKK-Do Ronin Toru艅
36
Hutman-Wilczek Bogus艂aw
KS i SW Arawashi Wieprz
37
Jankowski Andrzej
Bushi-do Bydgoszcz
38
Jaworski Jacek
UKS Samuraj Luba艅
39
J臋drzejewski Andrzej
AKK AZS Shogun Szczecin
40
Juszczak Piotr
Bodaikan Szczecin
41
Kaczmarek W艂odzimierz
KK.Lubo艅
42
Kaczmarek Wojciech
AZS UWM Olsztyn
43
Karski Bart艂omiej
Inowroc艂awki Klub Karate
44
Karski Zbigniew
LKKS Gaman-Do Lublin
45
Kluska Joanna
艁贸dzki Klub Karate
46
Korpak Aleksander
AZS UWM Olsztyn
47
Kostun Andrzej
KSK Sakura Rumia
48
Kowalski Zbigniew
KS Bushi-Bielsko-Bia艂a
49
Koz艂owska Katarzyna
AKK AZS Shogun Szczecin
50
Krajewski Stanis艂aw
AZS UWM Olsztyn
51
Krochmalski Maciej
Karate Klub Kumade 艁贸d藕
52
Kruk Jacek
Kostrzy艅ski KK Kostrzyn
53
Kubiak Grzegorz
MUKK Enpi Ostrzesz贸w
54
Kucharski Daniel
UKS RENSEI Borz臋cin
55
Kulikowski Ryszard
KK Samuraj Szczecin
56
Kuzemko 艁ukasz
AK Dynamic Pozna艅
57
Ladzi艅ski Tomasz
KK Ladzi艅scy Trzebie偶
58
Lewandowski Jaros艂aw
MSMKJ Budokan-Sakura Rumia
59
艁abi艅ski Jerzy
KSW Shodan Legnica
60
Malentowicz Robert
MSMSW A.K.Andrex Elbl膮g
61
Malik Jaros艂aw
SEISHINKAI 鈥 艁uk贸w
62
Masapust Grzegorz
G贸rniczy Klub Karate Be艂chat贸w
63
Mikoda Jacek
KSA Atemi Bielsko-Bia艂a
64
Miko艂ajczyk Janusz
MKS Che艂m偶a
65
Miko艂aj贸w Aleksander
LUKS Goleni贸w
66
Mila Ireneusz
KSSW Konin
67
Mucha-Kuczy艅ski
MUKK Enpi Ostrzesz贸w
68
Mydlarz Monika
AK Dynamic Pozna艅
69
Napiera艂a Mateusz
SKF Shotokan Mi臋dzych贸d
70
Nogalski Waldemar
Wlkp Klub karate Pozna艅
71
Nowak Mariusz
Wagrowiecki KK Tiger
72
Nowak Rafa艂
Harasuto聽KK 艁贸d藕
73
Nowak Zdzis艂aw
UKS OSiR Kleczew
74
Olszewska Agnieszka
Kaisho Karate Klub Bia艂ystok
75
O艂owski Marek
Kaisho Karate Klub
76
Padniewski Arkadiusz
IKS Inowroc艂aw
77
Pawlaczyk Marek
AK Dynamic Pozna艅
78
Pielesiek Bart艂omiej
Harasuto聽KK 艁贸d藕
79
Piepiora Janusz
聽KS FSK Kowary
80
Piepiora Pawe艂
KS FSK Kowary
81
Pietrusiewicz Jacek
AZS UMCS Lublin
82
Po艂torzecki Pawe艂
KSA Atemi Bielsko-Bia艂a
83
Poskrop Marek
TKK-do Ronin Toru艅
84
Powro藕nik Remigiusz
LKS Zarzewie Prudnik
85
Prz膮dka Berenika
Shobu-Kan Stargardzkie Stow.Karate
86
Prz膮dka Bo偶ena
Shobu-Kan Stargardzkie Stow.Karate
87
Prz膮dka Jaros艂aw
Shobu-Kan Stargardzkie Stow.Karate
88
Roma艅czuk S艂awomir
KK SHOGUN Bia艂ystok
89
Rusek Jacek
KK Tora Legnica
90
Rutkowski Robert
KS Gokken Chwaszczyno
91
Rzeszotek Marek
KK Shotokan Dojo Toru艅
92
Rzymyszkiewicz Eugeniusz
Gakko-Karate 艁abiszyn
93
Sadlik Andrzej
KS Bushi Bielsko-Bia艂a
94
Siatecki Grzegorz
KU AZS UMCS Lublin
95
Siebert Mariusz
Swarz臋dzki Klub Karate
96
Skrzypczak Adam
Gnie藕nie艅ski K.K.
97
S艂awi艅ski Marek
艁贸dzki Klub Karate
98
S艂omkowski Rados艂aw
Gakko-Karate 艁abiszyn
99
So艂tysiak聽Bart艂omiej
Pleszewski Klub Karate
100
So艂tysiak Damian
Pleszewski klub Karate
101
St臋plewska Natalia
AKK AZS Shogun Szczecin
102
Stubba Arkadiusz
Tczewski Klub Karate
103
Swore艅 Zbigniew
KK Nidan Zawadzkie
104
Szulc Daria
UKS Kamikaze Gryfino
105
Szymala Piotr
KS Shindo Cieszyn
106
Szymkiewicz Wies艂aw
艁贸dzki Klub Karate
107
艢liwi艅ski Grzegorz
AK Dynamic Pozna艅
108
艢migielski Piotr
Gakko-Karate 艁abiszyn
109
艢wiercz Janusz
艁贸dzki Klub Karate
110
艢wierczy艅ski Rados艂aw
KKS Tora Legnica
111
Traczyk Witold
MUKS Goleni贸w
112
Tupko Zdzis艂aw
Klub Karate do Shotokan Krapkowice
113
Urban Jerzy
Szko艂a Karate W.W艂odarczyk
114
Walczak Pawe艂
UKS Dw贸jka Tomasz贸w Mazowiecki
115
Wendt Patryk
KS Gokken Chwaszczyno
116
Wi艣niewski Piotr
AZS PO Opole
117
Witkowski Piotr
IKS Inowroc艂aw
118
W艂odarczyk Wojciech
Szko艂a Karate Bierut贸w
119
Wojciechowski Witold
K.K. Champion -TeaM 艁贸d藕
120
Wojtkowiak Zbigniew
AGE CAN Bogatynia
121
Wolny 艁ukasz
Uniwersytet Przyrodniczy Wroc艂aw
122
Wosicki Tomasz
Szamotulski Klub Karate
123
Zaleski Andrzej
Bia艂ostocki Klub Karate
124
Zalewski Miros艂aw
KSSW聽Konin
125
Zamojcin Jan
MSMSW A.K.ANDREX Elbl膮g
126
Zarzycki Andrzej
UP Wroc艂aw
127
Zawada J贸zef
Elbl膮ski Klub Karate
128
Zieli艅ski Jan
UKS HITOTSU Ostrzesz贸w
Poprawiony: 艣roda, 16 marca 2011 16:56
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS