Kluby, które przeprowadziły egzaminy 2011 PDF Drukuj Email
środa, 20 kwietnia 2011 12:29

Lp Rej. Nazwa klubu Miasto 2011  
Data Miejsce Ilość      

Województwo dolnośląskie

 
02/S/1
AZS Uniwersytet Przyrodniczy
Wrocław
           
 
02/S/2
AZS KlubUczelniany Sekcja Karate Uniwersytetu Wrocławskiego
Wrocław

31-01

31-01

Wrocław

Wrocław

3

73

     
 
02/S/3
WKSA Budokan
Wrocław

16-05

25-10

Wrocław

Wrocław

14

5

     
 
02/S/4
Klub Sportowy "WANKAN"
Legnica
           
 
02/S/5
Klub Sztuk Walki „Shodan”
Legnica

05-04

11-07

Legnica

Legnica

40

25

     
 
02/S/9
Uczniowski Klub Sportowy Samuraj Lubań
Lubań

17-0

18-04

23-07

Lubań

Pisarzowice

Pisarzowice

13

41

23

     
 
02/S/10
Klub Sportowy Funakoshi Shotokan Karate
Kowary

03-01

30-04

Kowary

Kowary

29

24

     
 
02/S/11
Klub Karate Shotokan "Tora"
Legnica

30-03

30-03

30-03

30-03

30-06

30-06

13-08

Krotoszyce

Lubin

Legnica

Prochowice

Legnica

Lubin

Pogorzelica

16

13

86

9

69

6

24

     
 
02/S/12
Uczniowski Klub Sportowy "Tora" Sekcja Karate Shotokan
Legnica
           
 
02/S/13
Ścinawski Klub Karate GOJU RYU
Ścinawa
           
 
02/S/14
Klub Karate Shotokan "AGE KAN Bogatynia"
Bogatynia
           
 
02/S/15
Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "Budokan"
Wrocław
           
Województwo kujawsko-pomorskie
 
04/S/1
Inowrocławski Klub Sportowy Karate
Inowrocław

10-01

19-01

20-02

21-02

10-03

14-03

15-03

18-03

29-06

29-06

Radziejów

Łabiszyn

Kruszwica

Wilczyn

Słupsk

Gniewkowo

Rojewo

Pakość

Gniewkowo

Radziejów

12

22

22

10

10

16

27

27

12

11

     
 
04/S/2
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Gakko-Karate
Łabiszyn
           
 
04/S/3
Międzyszkolny Klub Sportowy
Chełmża

28-02

09-06

14-11

Chełmża

Chełmża

Chełmża

34

45

34

     
 
04/S/5
Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Shotokan „SANDAN”
Bydgoszcz

10-04

10-08

Bydgoszcz

Bydgoszcz

5

4

     
 
04/S/6
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Karate Shotokan
Brodnica
           
 
04/S/7
Stowarzyszenie Klub Sportowy „Bushi-Do”
Bydgoszcz

01-01

01-02

28-05

08-06

09-06

17-06

20-06

21-06

28-06

01-09

Bydgoszcz

Przyłęki

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Przyłęki

Bydgoszcz

203

15

37

22

11

25

33

23

8

26

     
 
04/S/8
Klub Karate Shotokan "DOJO TORUŃ"
Toruń

23-02

25-02

20-06

20-06

26-10

Toruń

Toruń

Toruń

Toruń

Toruń

22

3

21

1

24

     
 
04/S/9
Toruński Klub Karate-Do „RONIN”
Toruń
09-02
Toruń
14
     
 
04/S/10
Toruński Klub Karate-Do Shotokan
Toruń
           
Województwo lubelskie
 
06/S/1
Klub Uczelniany AZS UMCS
Lublin
25-05
Lublin
7
     
  06/S/2 Uczniowski Klub Sportowy Time Zamość            
  06/S/3 Łukowskie Centrum Wschodnich Sztuk Walki "Seishinkai" Łuków            
  06/S/4 Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społecznej "Modrzew" Krępiec            
  06/S/5 Lubelski Klub Karate Shotokan "Gaman-do" Lublin

25-02

16-04

18-06

Lublin

Lublin

Lublin

7

6

3

     
Województwo lubuskie
 
08/S/1
Kostrzyński Klub Karate
Kostrzyn n/Odrą

10-03

10-07

10-11

Kostrzyn n/Odrą

Kostrzyn

Kostrzyn

31

26

34

     
Województwo łódzkie
 
10/S/1
Uczniowski Klub Sportowy Dwójka
Tomaszów Maz.
           
 
10/S/2
Górniczy Klub Karate
Bełchatów
30-06
Bełchatów
27
     
 
10/S/3
HARASUTO Karate Klub
Łódź

02-02

02-04

02-04

02-04

27-04

12-06

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

10

5

2

10

2

1

     
 
10/S/4
Klub Karate SHOBUKEN
Łódź
           
 
10/S/5
Klub Sportowy „Olimp”
Łódź

05-01

08-06

Łódź

Łódź

10

15

     
 
10/S/6
Łódzki Klub Karate Shotokan
Łódź

04-02

12-02

14-02

25-02

10-03

14-06

16-06

17-06

20-06

14-07

04-10

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

Łódź

9

56

19

28

59

48

14

36

21

9

43

     
 
10/S/7
Szkoła Karate Shotokan
Bełchatów

25-02

28-02

09-03

31-03

14-06

15-06

16-06

17-06

Bełchatów

Bełchatów

Szczerców

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

Bełchatów

13

11

17

17

8

8

3

11

     
 
10/S/8
Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”
Bełchatów
           
 
10/S/9
Klub Karate "CHAMPION-TEAM"
Łódź
06-08
Łódź
5
     
 
10/S/10
Karate Klub Kumade
Łódź
           
Województwo mazowieckie
 
14/S/3
Uczniowski Klub Sportowy „GROT”
Chynów
09-02
Warszawa
86
     
  14/S/4 Uczniowski Klub Sportowy RENSEI Borzęcin Borzęcin

05-01

06-05

20-09

Borzęcin

Borzęcin

Borzęcin

53

41

46

     
Województwo opolskie
 
16/S/1
Klub Karate „Nidan”
Zawadzkie

23-03

25-07

Zawadzkie

Zawadzkie

108

90

     
 
16/S/2
Klub Karate-Do Shotokan
Krapkowice

16-03

17-06

18-11

Krapkowice

Krapkowice

Krapkowice

18

18

27

     
 
16/S/5
Ludowy Klub Sportowy „Zarzewie”
Prudnik

11-06

22-06

10-09

Kędzierzyn-Koźle

Prudnik

Prudnik

83

45

9

     
 
16/S/6
Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do
Głubczyce

24-03

24-06

23-09

Głubczyce

Głubczyce

Głubczyce

23

20

19

     
Województwo podlaskie
 
20/S/1
Młodzieżowy Klub Sportów Walki „SHOGUN”
Białystok

30-04

13-06

03-09

Białystok

Mońki

Białystok

20

18

5

     
 
20/S/2
Białostocki Klub Karate
Białystok

26-02

20-05

Białystok

Białystok

16

9

     
 
20/S/3
KAISHO Karate Klub
Białystok

28-01

15-03

15-06

28-06

Białystok

Białystok

Białystok

Białystok

26

52

34

15

     
  20/S/4 Tomdachi Karate Klub Białystok            
Województwo pomorskie
 
22/S/1
Gdański Klub Karate-Do
Gdańsk

28-01

08-02

10-02

04-04

Szymbark

Gdańsk

Gdańsk

Gdańsk

5

18

12

26

     
 
22/S/3
Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Kultury Japonii „BUDOKAN-SAKURA”
Rumia

30-03

15-06

Rumia

Rumia

23

14

     
 
22/S/7
Tczewski Klub Karate-Do
Tczew

22-03

24-08

Tczew

Tczew

44

21

     
 
22/S/11
Klub Sportowy Karate „Sakura”
Rumia

19-03

18-06

21-10

Rumia

Rumia

Rumia

107

118

1

     
 
22/S/12
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy Gokken
Chwaszczyno
           
Województwo śląskie
 
24/S/4
Klub Sportowy „Bushi”
Bielsko-Biała

27-04

29-08

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

19

19

     
 
24/S/5
Klub Sportowy Karate-Do Shotokan „Shindo”
Cieszyn
25-03
Cieszyn
15
     
 
24/S/6
Klub Sportów Azjatyckich „Atemi”
Bielsko-Biała
31-03
Bielsko-Biała
49
     
 
24/S/7
Klub Sportów i Sztuk Walki „Arawashi”
Wieprz-Bystra

05-03

09-08

Pietrzykowice

Wieprz

32

33

     
 
24/S/10
„Age-Can” Klub Karate
Żywiec
           
Województwo warmińsko-mazurskie
 
28/S/1
AZS Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Olsztyn
           
 
28/S/2
Elbląski Klub Karate KSWIR
Elbląg
17-06

Elbląg

31
     
 
28/S/3
Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki AK Andrex
Elbląg

17-03

05-07

05-09

04-12

Elbąg

Karnity

Elbląg

Stegna

22

31

2

34

     
Województwo wielkopolskie
 
30/S/1
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. A.Mickiewicza
Poznań
           
 
30/S/2
Bojanowski Klub Karate przy Zespole Szkół Rolniczych
Bojanowo
           
 
30/S/3
Gnieźnieński Klub Karate-Do „Yoshitaka’ dojo
Gniezno

27-01

20-06

Gniezno

Gniezno

43

34

     
 
30/S/4
Klub Karate „Opalenica”
Opalenica
           
 
30/S/6
Klub Sportowy „Krotosz”
Krotoszyn
           
 
30/S/7
Koniński Klub Karate
Konin
           
 
30/S/8
Konińskie Stowarzyszenie Sportów Walki
Konin
           
  30/S/9 Kostrzyński Klub Karate Do Shotokan Kostrzyn Wielkop.            
 
30/S/13
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Dynamic” Akademia Karate
Poznań
02-04
Zaniemyśl
15
     
 
30/S/15
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Shotokan „Tornado”
Kalisz
           
 
30/S/16
Obornicki Klub Sportowy
Oborniki Wlkp.

26-05

07-07

Wronki

Pogorzelica

17

6

     
 
30/S/17
Poznański Klub Karate WKF
Poznań
           
 
30/S/21
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Satori”
Leszno

13-05

09-06

Leszno

Kościan

2

2

     
 
30/S/22
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Shotokan
Międzychód

16-02

27-05

06-06

Międzychód

Międzychód

Międzychód

20

8

7

     
 
30/S/23
Pleszewski Klub Karate
Pleszew

19-03

19-03

12-05

12-05

26-05

27-05

27-05

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

Pleszew

12

3

12

34

14

9

16

     
 
30/S/25
Swarzędzki Klub Karate-Do „Fighter”
Swarzęd
06-04
Swarzęd
20
     
 
30/S/26
Szamotulski Klub Karate
Szamotuły

15-03

16-03

26-05

Oborniki

Szamotuły

Wronki

16

23

17

     
 
30/S/28
UKS „Błyskawica”
Rokitnica
           
 
30/S/29
UKS „OSiR”
Kleczew

10-03

10-03

12-07

Kleczew

Kleczew

Kleczew

4

24

14

     
 
30/S/30
Wielkopolski Klub Karate-Do
Poznań
20-06
Poznań
10
     
 
30/S/32
Uczniowski Klub Karate Shodan
Zduny

20-06

21-10

Zduny

Zduny

9

10

     
 
30/S/33
Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate „Enpi”
Ostrzeszów

27-01

28-03

29-03

13-06

14-06

Rososzyca

Ostrzeszów

Rososzyca

Ostrzeszów

Rososzyca

4

5

17

9

15

     
 
30/S/36
Rawicki Klub Karate „Surem”
Rawicz

03-03

22-04

04-07

10-07

08-11

Rawicz

Rawicz

Żmigród

Łazy

Rawicz

22

11

16

13

32

     
 
30/S/37
Wągrowiecki Klub Karate Tiger
Wągrowiec

26-03

26-03

18-06

18-06

Wągrowiec

Gołańcz

Gołańcz

Wągrowiec

19

17

17

26

     
 
30/S/38
Akademia Sportów Walki „Nippon”
Krotoszyn
           
 
30/S/39
Uczniowski Klub Sportowy "Hitotsu"
Ostrzeszów

22-01

16-04

25-06

Ostrzeszów

Ostrzeszów

Ostrzeszów

86

12

63

     
  30/S/40 Klub Karate Luboń Luboń            
  30/S/41 Klub Karate "Gottsu" Kościan Kościan
09-06
Kościan
12
     
  30/S/42 Sucholskie Stowarzyszenie "Fighter" Suchy Las
05-04
Suchy Las
11
     
  30/S/43 Klub Sportowy Budowlani Poznań Poznań            
Województwo zachodnio-pomorskie
 
32/S/1
Akademicki Klub KarateAZS Shogun
Szczecin

31-01

25-03

07-04

19-04

09-05

24-06

18-10

21-10

Kamień Pom.

Szczecin

Kamień Pom.

Chwarstnica

Kamień Pom.

Szczecin

Szczecin

Chwarstnica

5

23

22

15

2

15

22

9

     
 
32/S/4
Klub Karate „Bodaikan”
Szczecin
30-08
Szczecin
29
     
 
32/S/5
Klub Karate „Kamikaze”
Szczecin

15-03

29-04

19-05

10-05

26-07

26-07

25-10

15-11

20-11

Szczecin

Szczecin

Borówiec

Gorzów Wlkp

Kołobrzeg

Kołobrzeg

Szczecin

Police

Szczecin

73

5

2

9

3

20

1

9

9

     
 
32/S/6
Klub Karate „Samuraj”
Szczecin

12-01

26-01

27-01

25-02

16-03

06-04

31-05

13-06

26-07

Szczecin

Szczecin

Szczecin

Zawoja

Szczecin

Szczecin

Szczecin

Borne Sulin.

Gołębki

21

11

15

24

22

10

5

22

33

     
 
32/S/8
Klub Sportowy „Alkon”
Szczecin
           
 
32/S/10
Ludowy Zespół Sportowy LZS Karate-Goleniów
Goleniów
06-12
Goleniów
6
     
 
32/S/14
Uczniowski Klub Sportowy „Kamikaze”
Gryfino
           
 
32/S/16
Stargardzkie Stowarzyszenie Karate „SHOBU-KAN”
Stargard Szczeciński

14-04

28-08

08-12

Stargard Szczeciński

Niechorze

Stargard Szczeciński

28

19

24

     
 
32/S/18
Klub Karate Trzebież
Trzebież
14-05
Trzebież
13
     
Wspierające
 
02/W/1
Szkoła Karate Wojciech Włodarczyk
Bierutów woj. dolnośląskie

18-03

16-05

18-05

19-05

20-08

Jenkowice

Bierutów

Wrocław

Oleśnica

Rosolina Mare

9

11

25

35

5

     
 
14/W/1
Firma „Atemi” M.Boguska
Warszawa
05-05
Warszawa
121
     
 
14/W/2
30 Społeczna Podstawowa Szkoła STO Sekcja Karate Shotokan
Warszawa
           
 
14/W/3
Nauka Karate-Do Shotokan
Warszawa - Rembertów
15-06
Warszawa
14
     
Poprawiony: środa, 14 grudnia 2011 11:05
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2019. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS