Zawodnicy powołani na zgrupowanie kadry przed ME Shotokan - 10-16.11.2011 PDF Drukuj Email
piątek, 04 listopada 2011 09:57


 

ZAWODNICY POWOŁANI NA ZGRUPOWANIE KADRY
PRZED ME SHOTOKAN – STARA WIEŚ 10-16.11.2011
 
Kadra kumite
1.    Szumiło Piotr /Bodaikan Szczecin/                                          
2.    Grzywacz Szymon /Bodaikan Szczecin/ 
3.    Warda Kamil /Olimp Łódź/
4.    Głowacki Bartosz /Kaisho Białystok/                                                                                
5.    Tuszyńki Daniel /Olimp Łódź/
6.    Chmielewski Mateusz /Zarzewie Prudnik/
7.    Barański Bartłomiej /Nidan Zawadzkie/
8.    Chmielewski Przemysław /Zarzewie Prudnik/
9.    Boguszewski Maciej /Bodaikan Szczecin/                                            
10.Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/
11.Walaszczyk Łukasz /Champion Łódź/
12.Dąbrowska Marta /Harasuto Łódź/
13.Warda Kamila /Olimp Łódź/
14.Gradowska Justyna /Kumade Łódź/
15.Prządka Berenika /Shobu-kan SSK Stargard Szczeciński/
16.Zagrabska Sandra /Bushi-do Bydgoszcz/
17.Turlinska Kinga /Harasuto Łódź/
18.Szponder Natalia /Nidan Zawadzkie/
19.Kwaśniak Natalia /Bodaikan Szczecin/
20.Zawierta Klaudia /Kumade Łódź/
                          Rezerwa
Rosiński Kamil /Budokan Wrocław/
Słomian Wojciech /Dwójka Tomaszów/
Grześkowiak Patrycja /Andrex Elbląg/    
Paczkowska Justyna /Bodaikan Szczecin
Ziółkowska Anna /Kumade Łódź/
Pacholczyk Marta /Olimp Łódź/
Żerek Edyta /Bonsai Tomaszów/
Kadra kata
1.    Szymala Piotr /KS Shindo/                    
2.    Wolny Łukasz /AZS Wrocław/                       
3.    Gładoch Przemysław /AZS Wrocław/
4.    Semak Maciej /Zarzewie Prudnik/
5.    Cymbalista Mateusz /Zarzewie Prudnik/
6.    Srokowski Dawid /Zarzewie Prudnik/                                                                                  
7.    Protasewicz Bartosz /UKS Rokietnica/                   
8.    Skwarko Przemysław /Kaisho Białystok/
9.    Mączka Bartosz /Zarzewie Prudnik/
10.Dubel Katarzyna /Zarzewie Prudnik/  
11.Chmielewska Olga /Obornicki KK /  
12.Ścieszka Karolina /KSA Atemi Bielsko-Biała/
                          Rezerwa
 Szetela Łukasz /KKS Krapkowice/
 Piechota Izabela /KKS Krapkowice/
 Stasiak Katarzyna /Harasuto Łódź/
 Zielińska Beata /Hitotsu Ostrzeszów/
                           
Przyjazd zawodników doCentrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”   w Starej Wsi 1, w dniu 10.11.2011 (czwartek) do godziny 12:00
Zakończenie zgrupowania w środę - 16.11.2011 po godz.13:00.
Zawodnicy muszą posiadać: wypełnione Oświadczenie – w zał.( niepełnoletni dodatkowo - zgodę rodziców) dokument tożsamości, kartę zdrowia sportowca, dowód ubezpieczenia NNW i sprzęt treningowy – karategę, dres, napięstniki, do celów treningowych ochraniacze goleni i stóp wkf, ochraniacze zębów, a kobiety ochraniacze piersi.
Wszyscy powołani na zgrupowanie powinni mieć na karategach przyszyte Godło Polski (orzełek)!
Prosimy o potwierdzenie obecności na Zgrupowaniu do piątku 4.11.2011! Zawodnicy kata na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , zawodnicy kumite: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS