Zawodnicy powołani na Mistrzostwa Europy w Karate Shotokan 25-27.11.2011 Bielsko-Biała PDF Drukuj Email
czwartek, 17 listopada 2011 10:23

ZAWODNICY POWOŁANI NA MISTRZOSTWA EUROPY
W KARATE SHOTOKAN
25-27.11.2011 BIELSKO-BIAŁA
 
Kadra kumite
Kumite indywidualne seniorów:
1.    Szumiło Piotr /Bodaikan Szczecin/                                          
2.    Grzywacz Szymon /Bodaikan Szczecin/ 
3.    Warda Kamil /Olimp Łódź/
4.    Głowacki Bartosz /Kaisho Białystok/
Rez. Tuszyński Daniel /Olimp Łódź/   
                                                                          
Kumite drużynowe seniorów:
 (Szumiło, Grzywacz, Warda, Głowacki, Tuszyński, Chmielewski Mateusz, Barański)
 
Kumite indywidualne juniorów:
1.    Głowacki Bartosz /Kaisho Białystok/                                                                                
2.    Tuszyński Daniel /Olimp Łódź/
3.    Chmielewski Mateusz /Zarzewie Prudnik/
4.     Barański Bartłomiej /Nidan Zawadzkie/
Rez. Chmielewski Przemysław /Zarzewie Prudnik/
 
Kumite drużynowe juniorów:
 (Głowacki, Tuszyński, Chmielewski Mateusz, Barański)
 
Kumite indywidualne kadetów:
1.    Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/
2.    Boguszewski Maciej /Bodaikan Szczecin/                                            
3.    Walaszczyk Łukasz /Champion Łódź/
4.    Słomian Wojciech /Dwójka Tomaszów/
Rez.Korowaj Mariusz /Kaisho Białystok/
 
Kumite drużynowe kadetów:
 (Ołowski, Boguszewski, Walaszczyk, Słomian)
 
Kumite indywidualne seniorek:
1.    Dąbrowska Marta /Harasuto Łódź/
2.    Warda Kamila /Olimp Łódź/
3.    Gradowska Justyna /Kumade Łódź/
4.    Grześkowiak Patrycja /Andrex Elbląg/    
Rez. Prządka Berenika /Shobu-kan SSK Stargard Szczeciński/
 
 
Kumite drużynowe seniorek:
 (Dąbrowska, Warda,Prządka, Gradowska)
 
Kumite indywidualne juniorek:
1.    Paczkowska Justyna /Bodaikan Szczecin/               
2.    Zagrabska Sandra /Bushi-do Bydgoszcz/
3.    Pacholczyk Marta /Olimp Łódź/
4.    Szponder Natalia /Nidan Zawadzkie/
Rez. Zawierta Klaudia /Kumade Łódź/
 
Kumite drużynowe juniorek:
(Paczkowska, Zagrabska, Pacholczyk, Szponder)
 
Kumite indywidualne kadetek:
1.    Szponder Natalia /Nidan Zawadzkie/
2.    Ziółkowska Anna /Kumade Łódź/
3.    Zawierta Klaudia /Kumade Łódź/
4.    Kwaśniak Natalia /Bodaikan Szczecin/
Rez. Chwiralska Joanna /Tornado Kalisz/
 
Kumite drużynowe kadetek:
(Szponder, Ziółkowska, Zawierta, Kwaśniak)
 
Kata indywidulane seniorów:
1.    SZYMALA Piotr,
2.    WOLNY Łukasz,
3.    GŁADOCH Przemysław,
4.    ANTOL Marcin
Rez. NOCHOWICZ Paweł
 
Kata drużynowe seniorów:
 (Szymala, Wolny, Gładoch)
 
Kata indywidualne juniorów:
1.    SROKOWSKI Dawid,
2.    SEMAK Maciej,
3.    PROTASEWICZ Bartosz
4.    SZETELA Łukasz
Rez. SKWARKO Przemysław
 
Kata drużynowe juniorów:
(Srokowski, Semak , Szetela Łukasz)
 
Kata indywidualne kadetów:
1.    SEMAK Maciej,
2.    PROTASEWICZ Bartosz,
3.    SKWARKO Przemysław,
4.    MĄCZKA Bartosz
Rez.SZETELA Łukasz
 
Kata indywidualne seniorek
1.    PRZĄDKA Berenika,
2.    DYBICZ Agnieszka,
3.    CHMIELEWSKA Olga,
4.    DUBEL Katarzyna,
Rez. Makarewicz Karolina
 
Kata drużynowe seniorek:
(Chmielewska, Dubel, Ścieszka)
 
Kata indywidualne juniorek:
1.    DUBEL Katarzyna,
2.    CHMIELEWSKA Olga,
3.    ŚCIESZKA KAROLINA,
4.    MAKAREWICZ Karolina
Rez. SZPONDER Natalia
 
Kata drużynowe juniorek:
(Dubel, Chmielewska, Ścieszka)
 
Kata indywidualne kadetek:
1.    STASIAK Katarzyna,
2.    ZIELIŃSKA Beata,
3.    PIECHOTA Izabela,
4.    SZPONDER Natalia
Rez. TREPKA Karolina
 
 
 
Trenerzy
1.    Ołowski Marek
2.    Gołębiewski Piotr
3.    Gawłowski Maciej
4.    Wojciechowski Witold
5.    Połtorzecki Paweł
6.    Szymala Piotr
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS