Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 27.05.2012 Wrocław - wyniki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 czerwca 2012 13:21

Sprawozdanie z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate WKF
miejsce rozgrywania Wrocław, data 27.05.2012
 
 
1.    Ilość klubów: 1
2.    Ilość zawodników: 89
3.    Organizator: Dolnośląski  Związek Karate
4.    Sędzia Główny:Tadeusz Brudniak
5.    Lista sędziów:
 
L.P.
Nazwisko i imię
Kwalifikacje sędziowski
Ważność licencji
Miasto
1
Brudniak Tadeusz
Krajowy A
2013
Prudnik
2
Brudniak Jolanta
Krajowy A
2013
Prudnik
3
Zakowicz-Głownia Izabela
Krajowy A
2013
Prudnik
4
Rusek Jacek
Okręgowy B
2013
Legnica
5
Gibasiewicz Wojciech
Klubowy
2012
Legnica
6
Urban Jerzy
Klubowy
2012
Oleśnica
7
Siebert Mariusz
Klubowy
2012
Poznań
8
Nowicki Stanisław
Klubowy
2012
Legnica
9
Kałużka Jakub
Klubowy
2012
Wrocław
10
Workiewicz Marek
Techniczny
2013
Nysa
11
Mularczyk Agnieszka
Klubowy
2012
Wrocław
12
Łukaszewski Krzysztof
Klubowy
2013
Skoroszyce
13
Biskubski Jakub
Klubowy
2012
Wrocław
14
Kubatek Sebastian
Klubowy
2013
Prudnik
15
Mirosław Todorowski
Klubowy
2012
Wrocław
16
Okoń Tomasz
Klubowy
2012
Wrocław
17
Graczyk Dawid
Klubowy
2013
Wrocław
18
Lulek Łukasz
Klubowy
2012
Wrocław
 
Kata indywidualne młodziczek do 7.3 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
KRUCZEK
MAGDALENA
2000
K
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/74/S/12
Karate WKF
3
Prudnicki
Prudnik
II
WRZESINSKA
AMADEA
2000
K
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/77/S/12
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
MALLICK
BHAKTI
2000
K
AZS UP WROCŁAW
Dolnośląskie
68/53/S/12
Karate WKF
1
Wrocławski
Wrocław
III
JANISZEWSKA
KAROLINA
1999
K
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/76/S12
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
 
 
 
Kata indywidualne młodziczek od 6.1 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
GAWEŁ
ELIZA
1999
K
ATEMI BIELSKO-BIAŁA
Śląskie
8/8/S/08
Karate WKF
3
Bielski
Bielsko-Biała
II
ABRATANSKA
WERONIKA
2000
K
ATEMI BIELSKO-BIAŁA
Śląskie
8/20/S09
Karate WKF
2
Bielski
Bielsko-Biała
III
RATAJSKA
EMILIA
2000
K
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/68/S/11
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
III
GREJNER
WIKTORIA
1999
K
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/25/S/08
Karate WKF
1
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
 
Kata indywidualne młodzików do 7.3 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
TALAGA
RAFAŁ
1999
M
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/54/S/09
Karate WKF
3
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
II
SŁOTA
JAKUB
2000
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/62/S/11
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
MRAZ
ROBERT
2000
M
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/34/S/09
Karate WKF
1
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
III
ZBARASZCZUK
KRYSTIAN
2000
M
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/77/S/12
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
 
Kata indywidualne młodzików od 6.1 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SANTOROWSKI
DANIEL
1999
M
KKS TORA LEGNICA
Dolnośląskie
30/54/S/10
Karate WKF
3
Legnicki
Legnica
II
BAJOREK
BARTOSZ
1999
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/55/S/11
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
DOBRZYŃSKI
MIKOŁAJ
2000
M
ATEMI BIELSKO-BIAŁA
Śląskie
8/18/S/09
Karate WKF
1
Bielski
Bielsko-Biała
III
LUCINSKI
DAMIAN
1999
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/56/S/11
Karate WKF
1
Wrocławski
Wrocław
 
Kumite indywidualne młodziczek –40kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
WIECZOREK
MIRELLA
2000
K
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/59/S/11
Karate WKF
3
Wrocławski
Wrocław
II
KRUCZEK
MAGDALENA
2000
K
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/74/S/12
Karate WKF
2
Prudnicki
Prudnik
III
GRZECZKOWICZ
DARIA
2000
K
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/35/S/09
Karate WKF
1
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
III
PODKOWA
KATARZYNA
2000
K
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/78/S/12
Karate WKF
1
Wrocławski
Wrocław
 
Kumite indywidualne młodziczek –50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
WOJCIECHOWSKA
ROKSANA
2000
K
ŚCINAWSKI KK GOJU RYU
Dolnośląskie
115/11/S/12
Karate WKF
3
Lubiński
Ścinawa
II
KRAWIEC
ALEKSANDRA
1999
K
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/28/S/08
Karate WKF
2
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
III
MIKULSKA
WERONIKA
1999
K
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/68/S/11
Karate WKF
1
Wrocławski
Wrocław
III
RATAJSKA
EMILIA
2000
K
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/68/S/11
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
 
 
Kumite indywidualne młodziczek +50kg
 
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
GAWEŁ
ELIZA
1999
K
ATEMI BIELSKO-BIAŁA
Śląskie
8/8/S/08
Karate WKF
3
Bielski
Bielsko-Biała
II
ABRATANSKA
WERONIKA
2000
K
ATEMI BIELSKO-BIAŁA
Śląskie
8/20/S09
Karate WKF
2
Bielski
Bielsko-Biała
III
JANISZEWSKA
KAROLINA
1999
K
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/76/S12
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
III
BIŃKOWSKA
KAROLINA
1999
K
KKS TORA LEGNICA
Dolnośląskie
30/120/S/11
Karate WKF
1
Legnicki
Legnica
 
Kumite indywidualne młodzików –35kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
BAJOREK
BARTOSZ
1999
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/55/S/11
Karate WKF
3
Wrocławski
Wrocław
II
SŁOTA
JAKUB
2000
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/62/S/11
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
ZBARASZCZUK
KRYSTIAN
2000
M
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/77/S/12
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
III
SANTOROWSKI
DANIEL
1999
M
KKS TORA LEGNICA
Dolnośląskie
30/54/S/10
Karate WKF
1
Legnicki
Legnica
 
Kumite indywidualne młodzików –40 kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SADZA
FILIP
2000
M
ŚCINAWSKI KK GOJU RYU
Dolnośląskie
115/9/S/12
Karate WKF
3
Lubiński
Ścinawa
II
GRZELAK
MICHAŁ
2000
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/82/S/12
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
KOSIOR
PIOTR
2000
M
ŚCINAWSKI KK GOJU RYU
Dolnośląskie
115/8/S/12
Karate WKF
1
Lubiński
Ścinawa
III
BARTOSZEWSKI
KAMIL
2000
M
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/48/S/09
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
 
Kumite indywidualne młodzików –45kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
BARACZ
SZYMON
1999
M
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/66/S/11
Karate WKF
3
Prudnicki
Prudnik
II
LUCIŃSKI
DAMIAN
1999
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/56/S/11
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
KANDORA
KARol
1999
M
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/43/S/09
Karate WKF
1
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
III
ROLA
DAWID
2000
M
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Opolskie
45/73/S/12
Karate WKF
1
Prudnicki
Prudnik
 
 
Kumite indywidualne młodzików –50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
DUBNIAŃSKI
MACIEJ
1999
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/49/S/11
Karate WKF
3
Wrocławski
Wrocław
II
TOMASZEWSKI
MACIEJ
2000
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/84/S/12
Karate WKF
2
Wrocławski
Wrocław
III
JASTRZĘBSKI
DAWID
2000
M
ŚCINAWSKI KK GOJU RYU
Dolnośląskie
115/7/S/12
Karate WKF
1
Lubiński
Ścinawa
III
KOBYŁT
ADRIAN
2000
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/88/S/12
Karate WKF
1
Wrocławski
Wrocław
 
 
 
Kumite indywidualne młodzików +50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
TALAGA
RAFAŁ
1999
M
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/54/S/09
Karate WKF
3
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
II
KALINOWSKI
ADAM
1999
M
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/58/S/11
Karate WKF
2
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
III
KOWAL
MACIEJ
1999
M
BUDOKAN WROCŁAW
Dolnośląskie
67/91/S/12
Karate WKF
1
Wrocławski
Wrocław
III
BUDNIK
PAWEŁ
1999
M
KK NIDAN ZAWADZKIE
Opolskie
70/20/S/08
Karate WKF
1
Strzelce Opolskie
Zawadzkie
 
Punktacja klubów
 
Miejsce
Nazwa klubu
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
Województwo
1.
Budokan Wrocław
3
9
7
14
5
5
28
Dolnośląskie
2.
LKS Zarzewie Prudnik
2
6
1
2
8
8
16
Opolskie
3.
KK Nidan Zawadzkie
2
6
2
4
5
5
15
Opolskie
4.
Atemi Bielsko Biała
2
6
2
4
1
1
11
Śląskie
5.
Ścinawski KK Goju Ryu
2
6
-
-
2
2
8
Dolnośląskie
6.
KKS Tora Legnica
1
3
-
-
2
2
5
Dolnośląskie
7.
AZS UP Wrocław
-
-
-
-
1
1
1
Dolnośląskie
8.
 
KK Shotokan Krapkowice
-
-
-
-
-
-
-
Opolskie
9.
KS Bushi Bielsko Biała
-
-
-
-
-
-
-
Śląskie
10.
LZS Karate-do Głubczyce
-
-
-
-
-
-
-
Opolskie
11.
KK Arawashi Wieprz
-
-
-
-
-
-
-
Śląskie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Punktacja województw
 
Miejsce
Województwo
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
1
Dolnośląskie
6
18
7
14
10
10
42
2
Opolskie
4
12
3
6
13
13
31
3
Śląskie
2
6
2
4
1
1
11
 
 
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS