Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 09.06.2012 Pleszew - wyniki PDF Drukuj Email
środa, 13 czerwca 2012 06:56

Sprawozdanie z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate WKF
Strefa B, miejsce rozgrywania Pleszew, data 9.06.2012r.
 
 
1.    Ilość klubów:12
2.    Ilość zawodników: 69
3.    Organizator: Wielkopolski Związek Karate WKF
4.    Sędzia Główny: Remigiusz Powroźnik
5.    Lista sędziów:
L.P.
Nazwisko i imię
Kwalifikacje sędziowski
Ważność licencji
Miasto
1
Powroźnik Remigiusz
Międzynarodowy
2012
Prudnik
2
Ambroszczyk Ewa
Krajowy A
2014
Łódź
3
Brudniak Jolanta
Krajowy A
2014
Prudnik
4
Brudniak Tadeusz
Krajowy A
2014
Prudnik
5
Grąbczewski Tomasz
Krajowy B
2013
Gryfino
6
Półtorzecki Paweł
Krajowy B
2014
Bielsko-Biała
7
Buczkowski Krzysztof
Krajowy B
2014
Łącznik
8
Grochowina Wiesław
Okręgowy A
2013
Kalisz
9
Rusek Jacek
Okręgowy A
2014
Legnica
10
Chuszno Zdzisław
Okręgowy B
2014
Łódź
11
Szczepaniak Piotr
Klubowy
2014
Bełchatów
12
Piotrowski Paweł
Klubowy
2014
Głogówek
13
Michalik Grzegorz
Klubowy
2013
Inowrocław
14
Kałek-Smolarek Agnieszka
Klubowy
2013
Wronki
15
Siebert Damian
Klubowy
2014
Poznań
16
Siebert Mariusz
Klubowy
2014
Poznań
17
Nowicki Stanisław
Klubowy
2014
Legnica
18
Rycerz Patrycja
Klubowy
2013
Gryfino
19
Chróściak Martyna
Klubowy
2013
Gryfino
20
Gołubicz Sylwia
Klubowy
2013
Legnica
21
Turbicki Artur
Klubowy
2013
Ścinawa
 
 
 
 
 
Kata indywidualne młodziczek do 7.3 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
CHOJNACKA
MARIA
1999
K
UKS KLECZEW
WLKP
24/22/S/09
Karate WKF
3
KONIN
KLECZEW
II
HOLK
DANIELA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSCZ
KPOM
11/207/S/12
Karate WKF
2
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
III
MUSIELEWICZ
ZOFIA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSCZ
KPOM
11/206/S/12
Karate WKF
1
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
III
STRANC
MARIA
1999
K
UKS KLECZEW
WLKP
24/40/S/10
Karate WKF
1
KONIN
KLECZEW
 
Kata indywidualne młodziczek od 6.1 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
MATUSZEWSKA
WIKTORIA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSCZ
KPOM
11/130/S/12
Karate WKF
3
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
II
LEPEK
JULIA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSCZ
KPOM
11/204/S/12
Karate WKF
2
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
III
STACHOWIAK
MICHALINA
1999
K
GOTTSU KOŚCIAN
WLKP
119/8/S/11
Karate WKF
1
KOŚCIAN
KOŚCIAN
III
SADOWSKA
BARBARA
1999
K
PLESZEWSKI KK
WLKP
43/16/S/10
Karate WKF
1
PLESZEW
PLESZEW
 
Kata indywidualne młodzików do 7.3 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
MITUŁA
ADRIAN
1999
M
UKS HITOTSU OSTRZESZÓW
WLKP
103/9/S/10
Karate WKF
3
OSTRZESZÓW
OSTRZESZÓW
II
IDZIKOWSKI
KAROL
1999
M
DYNAMIC AKADEMIA KARATE
WLKP
91/74/S/12
Karate WKF
2
POZNAŃ
POZNAŃ
III
PIETRZAK
JAKUB
1999
M
DYNAMIC AKADEMIA KARATE
WLKP
96/91/S/12
Karate WKF
1
POZNAŃ
POZNAŃ
III
ŚWIĄTEK
ŁUKASZ
1999
M
SATORI LESZNO
WLKP
33/40/S/11
Karate WKF
1
LESZNO
LESZNO
 
 
 
Kata indywidualne młodzików od 6.1 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
PAPIEŻ
JAN
2000
M
GOTTSU KOŚCIAN
WLKP
119/16/S/11
Karate WKF
3
KOŚCIAN
KOSCIAN
II
KLEJNIAK
ADRIAN
1999
M
FIGHTER SWARZĘDZ
WLKP
81/6/S/12
Karate WKF
2
POZNAŃ
SWARZĘDZ
III
PAPIEŻ
ALEKSANDER
1999
M
GOTTSU KOŚCIAN
WLKP
119/3/S/11
Karate WKF
1
KOŚCIAN
KOŚCIAN
III
SMĘTOWSKI
MIKOŁAJ
1999
M
GOTTSU KOŚCIAN
WLKP
119/2/S/11
Karate WKF
1
KOŚCIAN
KOŚCIAN
 
Kumite indywidualne młodziczek –40kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
LEPEK
JULIA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
KPOM
11/204/S/12
Karate WKF
3
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
II
CZUPRUN
ANNA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
KPOM
11/205/S/12
Karate WKF
2
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
III
BUDZYŃSKA
DOMINIKA
2000
K
SATORI LESZNO
WLKP
33/47/S/12
Karate WKF
1
LESZNO
LESZNO
III
CHOJNACKA
MARIA
1999
K
UKS KLECZEW
WLKP
24/22/S/09
Karate WKF
1
KONIN
KLECZEW
 
Kumite indywidualne młodziczek –50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
MATUSZEWSKA
WIKTORIA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
KPOM
11/130/S/12
Karate WKF
3
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
II
STACHOWIAK
MICHALINA
1999
K
GOTTSU KOŚCIAN
WLKP
119/8/S/11
Karate WKF
2
KOŚCIAN
KOŚCIAN
III
HOLK
DANIELA
2000
K
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
KPOM
11/207/S/12
Karate WKF
1
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
III
KUSZ
KATARZYNA
1999
K
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
KPOM
11/154/S/12
Karate WKF
1
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 
Kumite indywidualne młodziczek +50kg
 
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SADOWSKA
BARBARA
1999
K
PLESZEWSKI KK
WLKP
43/16/S/10
Karate WKF
3
PLESZEW
PLESZEW
II
MAGNUSZEWSKA
WIKTORIA
1999
K
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
KPOM
11/173/S/12
Karate WKF
2
BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
III
SAŁACKA
OLGA
1999
K
GOTTSU KOŚCIAN
WLKP
119/24/S/12
Karate WKF
1
KOŚCIAN
KOŚCIAN
III
MAREK
MAGDALENA
1999
K
UKS KLECZEW
WLKP
24/35/S/09
Karate WKF
1
KONIN
KLECZEW
 
 
 
Kumite indywidualne młodzików –35kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
MITUŁA
ADRIAN
1999
M
UKS HITOTSU OSTRZESZÓW
WLKP
103/9/S/10
Karate WKF
3
OSTRZESZÓW
OSTRZESZÓW
II
NOWACZYK
MATEUSZ
1999
M
TIGER ZANIEMYŚL
WLKP
122/3/S/12
Karate WKF
2
ŚRODA WLKP
ZANIEMYŚL
III
SOŁTYSIAK
DAMIAN
2000
M
DYNAMIC POZNAŃ
WLKP
96/93/S/12
Karate WKF
1
POZNAŃ
POZNAŃ
III
TANAŚ
KONRAD
2000
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
42/26/S/12
Karate WKF
1
PLESZEW
PLESZEW
 
Kumite indywidualne młodzików –40kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
BONUSIAK
MATEUSZ
2000
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
42/30/S/12
Karate WKF
3
PLESZEW
PLESZEW
II
KOPCZYŃSKI
ŁUKASZ
1999
M
DYNAMIC POZNAŃ
WLKP
96/71/S/12
Karate WKF
2
POZNAŃ
POZNAŃ
III
GOŹDZIAK
DAWID
1999
M
TIGER ZANIEMYŚL
WLKP
122/7/S/12
Karate WKF
1
ŚRODA WLKP
ZANIEMYŚL
III
PAWLAK
JONASZ
2000
M
DYNAMIC POZNAŃ
WLKP
96/94/S/12
Karate WKF
1
POZNAŃ
POZNAŃ
 
Kumite indywidualne młodzików –45kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
ŚMIGIELSKI
MACIEJ
1999
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
42/18/S/11
Karate WKF
3
PLESZEW
PLESZEW
II
FIMIAK
PATRYK
1999
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
42/27/S/12
Karate WKF
2
PLESZEW
PLESZEW
III
LICHOCKI
SZYMON
1999
M
TORNADO KALISZ
WLKP
23/17/S/11
Karate WKF
1
KALISZ
KALISZ
III
FRANIKOWSKI
KACPER
2000
M
UKS KLECZEW
WLKP
24/46/S/10
Karate WKF
1
KONIN
KLECZEW
 
Kumite indywidualne młodzików –50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SZKUDLAREK
EMIL
1999
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
43/14/S/10
Karate WKF
3
PLESZEW
PLESZEW
II
GARSZTKA
GRACJAN
2000
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
42/28/S/12
Karate WKF
2
PLESZEW
PLESZEW
III
DONOWSKI
MATEUSZ
1999
M
UKS KLECZEW
WLKP
24/65/S/11
Karate WKF
1
KONIN
KLECZEW
III
CHOJNACKI
SZYMON
1999
M
UKS KLECZEW
WLKP
24/21/S/09
Karate WKF
1
KONIN
KLECZEW
 
Kumite indywidualne młodzików +50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Rok ur.
Płeć
Nazwa klubu
Skrót woj.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
I
SZYMURA
DAWID
1999
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
43/6/S/10
Karate WKF
3
PLESZEW
PLESZEW
II
SZKUDLAREK
JAN
1999
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
43/10/S/09
Karate WKF
2
PLESZEW
PLESZEW
III
NAWROCKI
MATEUSZ
2000
M
PLESZEWSKI KK
WLKP
42/29/S/12
Karate WKF
1
PLESZEW
PLESZEW
III
ŚWIĄTEK
ŁUKASZ
1999
M
SATORI LESZNO
WLKP
33/40/S/12
Karate WKF
1
LESZNO
LESZNO
 
 
Punktacja klubów
 
Miejsce
Nazwa klubu
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
Województwo
1.
PLESZEWSKI KLUB KARATE
5
15
3
6
3
3
24
WIELKOPOLSKA
2.
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
3
9
4
8
3
3
20
KUJAWSKO-POMORSKIE
3.
GOTTSU KOŚCIAN
1
3
1
2
4
4
9
WIELKOPOLSKA
4.
UKS KLECZEW
1
3
-
0
6
6
9
WIELKOPOLSKA
5.
DYNAMIC POZNAŃ
-
-
2
4
3
3
7
WIELKOPOLSKA
6.
HITOTSU OSTRZESZÓW
2
6
-
0
-
0
6
WIELKOPOLSKA
7.
TIGER ZANIEMYŚL
-
-
1
2
1
1
3
WIELKOPOLSKA
8.
SATORI LESZNO
-
-
-
-
3
3
3
WIELKOPOLSKA
9.
FIGTER SWARZĘDZ
-
-
1
2
-
-
2
WIELKOPOLSKA
10.
TORNADO KALISZ
-
-
-
-
1
1
1
WIELKOPOLSKA
11.
KK OBORNIKI
-
-
-
-
-
-
-
WIELKOPOLSKA
 
KK SZAMOTUŁY
-
-
-
-
-
-
-
WIELKOPOLSKA
 
 
Punktacja województw
 
Miejsce
Województwo
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
1.
WIELKOPOLSKA
9
27
8
16
21
21
64
2.
KUJAWSKO-POMORSKIE
3
9
4
8
3
3
20
3.
LUBUSKIE
-
-
-
-
-
-
-
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS