Puchar G贸r Opawskich 03.11.2012 Prudnik - wyniki PDF Drukuj Email
sobota, 10 listopada 2012 18:41

Wyniki ko艅cowe Mi臋dzynarodowego Turnieju Karate 鈥濸uchar G贸r Opawskich鈥
Prudnik 3 listopada 2012 r.

M

Klub

Z艂ote

Srebrne

Br膮zowe

Razem

1

Ukrainian Team (Ukraina)

14

20

23

57

2

LKS 鈥瀂arzewie鈥 Prudnik

10

9

17

36

3

KK 鈥濶idan鈥 Zawadzkie

3

2

5

20

4

KSA 鈥濧temi鈥 Bielsko-Bia艂a

3

2

4

9

5

Pleszewski Klub Karate

3

-

4

7

6

Klub Karate Bushido Bydgoszcz

2

1

6

9

7

Karate Hlinsko (Czechy)

2

1

2

5

8

Klub Karate Jesenik (Czechy)

1

2

-

3

9

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

1

1

3

5

10

SS Yamabushi Bydgoszcz

1

1

2

4

11

Karate Goju Ryu 艢cinawa

1

1

1

3

12

LZS Karate-do G艂ubczyce

1

-

5

6

13

Klub Kararte Budokan Wroc艂aw

1

-

1

2

14

Obornicki Klub Karate

1

-

-

1

15

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

-

2

7

9

16

SKS Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le

-

2

-

2

17

Klub Karate-do Shotokan Krapkowice

-

-

3

3

18

艁贸dzki Klub Karate Shotokan

-

-

-

0

19

Shotokan KK ATTFIS Ostrava (Czechy)

-

-

-

0

Kata 聽indywidualne 聽dziewcz膮t

Konkurencja nr 1 - kata indywidualne dziewcz膮t 8 lat i m艂odsze

1

Sapsa Yulia

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Such谩nkov谩 Am谩lie

Klub Karate Jesenik (Czechy)

3

Morozova Anastasiia

Ukrainian Team

3

Jasi艅ska Michalina

LKS 鈥瀂arzewie鈥 Prudnik

Startowa艂o 16 zawodniczek

Konkurencja nr 2 - kata indywidualne dziewcz膮t 9 lat

1

Li Hai Julia

KK Bushido Bydgoszcz

2

Bartoszewska Aleksandra

LKS Zarzewie Prudnik

3

Gibasiewicz Martyna

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Gusyeva Darya

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 18 zawodniczek

Konkurencja nr 3 - kata indywidualne dziewcz膮t 10 - 11 lat

1

Zelasko Karolina

LKS Zarzewie Prudnik

2

Ni偶y艅ska Julia

LKS Zarzewie Prudnik

3

Czarnul Patrycja

KK Bushido Bydgoszcz

3

Zielska Julia

LKS Zarzewie Prudnik

Startowa艂y 33 zawodniczki

Konkurencja nr 4 - kata indywidualne dziewcz膮t 12 - 13 lat

1

Gawe艂 Eliza

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

2

Rotterov谩 Anna

Klub Karate Jesenik (Czechy)

3

Se艅k贸w Lidia

LKS Zarzewie Prudnik

3

Pokorn谩 Kv臎toslava

Karate Hlinsko

Startowa艂o 15 zawodniczek

Konkurencja nr 5 - kata indywidualne dziewcz膮t 14 - 15 lat

1

Se艅k贸w Lidia

LKS Zarzewie Prudnik

2

Walaszczyk Sylwia

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

3

Kondratyuk Darya

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Zajdel El偶bieta

KK Nidan Zawadzkie

Startowa艂o 9 zawodniczek

Konkurencja nr 6 - kata indywidualne dziewcz膮t 16 - 17 lat

1

Zajdel Ewa

KK Nidan Zawadzkie

2

Koptseva Kateryna

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Borysiuk Dominika

LKS Zarzewie Prudnik

3

Walaszczyk Sonia

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

Startowa艂o 6 zawodniczek

Konkurencja nr 7 - kata indywidualne dziewcz膮t +18 lat

1

Parinova Nataliya

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Afendikova Viktoriya

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Zieli艅ska Beata

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

3

Go艂臋biewska Natalia

KK Bushido Bydgoszcz

Startowa艂o 5 zawodniczek

Kata 聽indywidualne 聽ch艂opc贸w

Konkurencja nr 8 - kata indywidualne ch艂opc贸w 8 lat i m艂odsi

1

Bondarenko Maksim

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Lupach Mark

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Partyjach Jakub

LZS Karate-do G艂ubczyce

3

Mokrianskyi Oleksii

Ukrainian Team

Startowa艂o 32 zawodnik贸w

Konkurencja nr 9 - kata indywidualne ch艂opc贸w 9 lat

1

Lykov Kyrylo

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Chabanov Bogdan

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Kowalczyk Maciej

LZS Karate-do G艂ubczyce

3

Kurbatov Vladyslav

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 15 zawodnik贸w

Konkurencja nr 10 - kata indywidualne ch艂opc贸w 10 lat

1

Cie艣lik Szymon

LZS Karate-do G艂ubczyce

2

Kravchenko Vladyslav

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Baracz Kacper

LKS Zarzewie Prudnik

3

Dmytriiev Dmytro

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 17 zawodnik贸w

Konkurencja nr 11 - kata indywidualne ch艂opc贸w 11 lat

1

Starek Dawid

Klub Karate Jesenik (Czechy)

2

Sulisz Miko艂aj

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Zbaraszczuk Krystian

LKS Zarzewie Prudnik

3

Veksey Oles

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 19 zawodnik贸w

Konkurencja nr 12 - kata indywidualne ch艂opc贸w 12-13 lat

1

Dobrzy艅ski Miko艂aj

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

2

Mitu艂a Adrian

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

3

Talaga Rafa艂

KK Nidan Zawadzkie

3

Santorowski Daniel

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

Startowa艂o 25 zawodnik贸w

Konkurencja nr 13 - kata indywidualne ch艂opc贸w 14-15 lat

1

Bartoszewski 艁ukasz

LKS Zarzewie Prudnik

2

Adam贸w Aleksander

SSK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le

3

Netter Mateusz

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

3

Szczypkowski Maksymilian

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

Startowa艂o 15 zawodnik贸w

Konkurencja nr 14 - kata indywidualne ch艂opc贸w 16-17 lat

1

Dzia艂oszy艅ski Micha艂

LKS Zarzewie Prudnik

2

Jastrz臋bski Patryk

SS Yamabushi Bydgoszcz

3

Bartoszewski 艁ukasz

LKS Zarzewie Prudnik

3

Tupko Arkadiusz

Klub Karate-do Shotokan Krapkowice

Startowa艂o 4 zawodnik贸w

Konkurencja nr 15 - kata indywidualne ch艂opc贸w +18 lat

1

艢mia艂ek Oskar

SS Yamabushi Bydgoszcz

2

Ja艣kowice Micha艂

LKS Zarzewie Prudnik

3

Dzia艂oszy艅ski Micha艂

LKS Zarzewie Prudnik

Startowa艂o 3 zawodnik贸w

Kata 聽dru偶ynowe 聽dziewcz膮t

Konkurencja nr 16 - kata dru偶ynowe dziewcz膮t 聽10 - 11 lat

1

LKS Zarzewie Prudnik II

Ni偶y艅ska, Zelasko, Bartoszewska

2

Ukrainian Team (Ukraina)

3

LKS Zarzewie Prudnik I

Nowak, Kruczek, Jagielnicka

3

KK Bushido Bydgoszcz

Le Hai, Pliszka, Czarnul

Startowa艂o 7 dru偶yn

Konkurencja nr 17 - kata dru偶ynowe dziewcz膮t聽 +12 lat

1

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

Gawe艂, Abrata艅ska, Walaszczyk

2

KK Nidan Zawadzkie

Grejner, Krawiec, Grzeczkowicz

3

LKS Zarzewie Prudnik

Se艅k贸w, Borysiuk, Janiszewska

3

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 5 dru偶yn

Kata 聽dru偶ynowe 聽ch艂opc贸w

Konkurencja nr 18 - kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 9 lat i m艂odsi

1

KK Bushido Bydgoszcz

Paw艂owski, Lewandowski, Sobota

2

Ukrainian Team (Ukraina)

3

KK Shotokan Krapkowice

Nowak, Porada, Niklewicz

3

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

Tkaczyk, Tkaczyk, O艂ownia

Startowa艂o 6 dru偶yn

Konkurencja nr 19 - kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 10 - 11 lat

1

LKS Zarzewie Prudnik II

Bartoszewski, Tobiasi艅ski, Zbaraszczuk

2

Ukrainian Team (Ukraina)

3

LKS Zarzewie Prudnik I

Laskowski, Mi臋czakowski, Baracz

3

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

J臋drzejczyk, Kamecki, Gawor

Startowa艂o 6 dru偶yn

Konkurencja nr 20 - kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 12 - 15 lat

1

Obornicki Klub Karate

Pawlisiak, Mullauer, Michalak

2

LKS Zarzewie Prudnik

Bartoszewski, Baracz, Flaka

3

KK Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

Kasprzyk, Jab艂o艅ski, Sulisz

3

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 7 dru偶yn

Kumite 聽indywidualne 聽dziewcz膮t

Konkurencja nr 21 - kumite indywidualne dziewcz膮t 8 lat i m艂odsze (fantomy)

1

Sapsa Yulia

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Kroze Karolina

SKK Bushido K臋dzierzyn-Ko藕le

3

艢cieszka Emilia

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

4

Jasi艅ska Michalina

LKS 鈥瀂arzewie鈥 Prudnik

Startowa艂0 10 zawodniczek

Konkurencja nr 22 - kumite indywidualne dziewcz膮t 9 lat (fantomy)

1

Bartoszewska Aleksandra

LKS Zarzewie Prudnik

2

Li Hai Julia

KK Bushido Bydgoszcz

3

Weso艂owska Wiktoria

KK Bushido Bydgoszcz

3

Janicka Emilia

LKS 鈥瀂arzewie鈥 Prudnik

Startowa艂o 12 zawodniczek

Konkurencja nr 23 - kumite indywidualne dziewcz膮t 10 - 11 lat (fantomy)

1

Zelasko Karolina

LKS Zarzewie Prudnik

2

Nowak Patrycja

LKS 鈥瀂arzewie鈥 Prudnik

3

Pliszka Blanka

KK Bushido Bydgoszcz

3

Ni偶y艅ska Julia

LKS 鈥瀂arzewie鈥 Prudnik

Startowa艂o 16 zawodniczek

Konkurencja nr 24 - kumite indywidualne dziewcz膮t 聽10-11 lat 鈥 open

1

Banat Paulina

KK Budokan Wroc艂aw

2

Zelasko Karolina

LKS Zarzewie Prudnik

3

Kisil Viktoria

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Fitkevych Valeriya

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 11 zawodniczek

Konkurencja nr 25 - kumite indywidualne dziewcz膮t 聽12 - 13 鈥 waga -50 kg

1

Grejner Wiktoria

KK Nidan Zawadzkie

2

Krawiec Aleksandra

KK Nidan Zawadzkie

3

Wojciechowska Roksana

Karate Goju Ryu 艢cinawa

3

Bociek Klaudia

LZS Karate-do G艂ubczyce

Startowa艂o 5 zawodniczek

Konkurencja nr 26 - kumite indywidualne dziewcz膮t 聽12 - 13 鈥 waga +50 kg

1

Pokorn谩 Kv臎toslava

Karate Hlinsko

2

Gawe艂 Eliza

KSA Atemi Bielsko-Bia艂a

3

Ba艅kowska Karolina

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Sadowska Barbara

Pleszewski Klub Kararte

Startowa艂o 9 zawodniczek

Konkurencja nr 27 - kumite indywidualne dziewcz膮t 聽14 - 15 lat 鈥 waga -47 kg

1

Heyko Tatyna

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Maryszewska Marcianna

LKS Zarzewie Prudnik

3

Pastushchyn Sofiya

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Borysiuk Dominika

LKS Zarzewie Prudnik

Startowa艂y 4 zawodniczki

Konkurencja nr 28 - kumite indywidualne dziewcz膮t 聽14 - 15 lat 鈥 waga -54 kg

1

Heyko Tatyna

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Se艅k贸w Lidia

LKS Zarzewie Prudnik

3

Kowal Natalia

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Zajdel El偶bieta

KK Nidan Zawadzkie

Startowa艂o 5 zawodniczek

Konkurencja nr 29 - kumite indywidualne dziewcz膮t 16 - 17 lat 鈥 open

1

Zajdel Ewa

KK Nidan Zawadzkie

2

Koptseva Kateryna

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Wyszy艅ska Dominika

LKS Zarzewie Prudnik

3

Grejner Weronika

KK Nidan Zawadzkie

Startowa艂o 6 zawodniczek

Konkurencja nr 30 - kumite indywidualne dziewcz膮t 聽+18 lat 鈥 open

1

Afendikova Viktoriya

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Parinowva Nataliya

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Go艂臋biowska Natalia

Klub Karate Bushido Bydgoszcz

Startowa艂y 3 zawodniczki

Kumite 聽indywidualne 聽ch艂opc贸w

Konkurencja nr 31 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 8 lat i m艂odsi (fantomy)

1

Mologa Dmytro

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Shishonov Danylo

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Kr贸l Bartosz

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Ugnivenko Yaroslav

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 18 zawodnik贸w

Konkurencja nr 32 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 9 lat (fantomy)

1

Shishanov Danylo

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Chabanov Bogdan

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Kurbatov Vladyslav

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Kowalczyk Maciej

LZS Karate-do G艂ubczyce

Startowa艂o 11 zawodnik贸w

Konkurencja nr 33 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 10 - 11 lat (fantomy)

1

Notolicy Radek

Karate Hlinsko (Czechy)

2

Spichko Dmytro

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Cie艣lik Szymon

LZS Karate-do G艂ubczyce

3

Wachowski Dominik

SS Yamabushi Bydgoszcz

Startowa艂o 20 zawodnik贸w

Konkurencja nr 34 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 10 - 11 lat 鈥 waga -40 kg

1

Vogt Kacper

Pleszewski Klub karate

2

Spichko Dmytro聽 聽

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Notolicy Radek

Karate Hlinsko (Czechy)

3

Bandziarewicz Maciej

SS Yamabushi Bydgoszcz

Startowa艂o 26 zawodnik贸w

Konkurencja nr 35 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 10 - 11 lat 鈥 waga +40 kg

1

Stanis艂awski Jakub

Karate Goju Ryu 艢cinawa

2

Budkowskyy Jegor

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Sadowski Maksymilian

Pleszewski Klub Karate

3

Kravchenko Vladyslav

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 12 zawodnik贸w

Konkurencja nr 36 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 12 - 13 lat 鈥 waga -50 kg

1

Hlynskyy Radoslav

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Duchecek Petr

Karate Hlinsko (Czechy)

3

Dragomaretskyi Mykita

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Fimiak Patryk

Pleszewski Klub Karate

Startowa艂o 20 zawodnik贸w

Konkurencja nr 37 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 12 - 13 lat 鈥 waga +50 kg

1

Dragomaretskyi Mykita

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Huralskyy Ihor

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Iskiv Nazariy

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Talaga Rafa艂

Klub Karate Nidan Zawadzkie

Startowa艂o 11 zawodnik贸w

Konkurencja nr 38 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 14 - 15 lat 鈥 waga -57 kg

1

Netter Mateusz

UKS Hitotsu Ostrzesz贸w

2

Konarskyy Oleksandr

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Bartoszewski 艁ukasz

LKS Zarzewie Prudnik

3

Iskiv Nazariy

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 11 zawodnik贸w

Konkurencja nr 39 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 14 - 15 lat 鈥 waga -63 kg

1

Dyshlovenko Yevgenii

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Flaka Dawid

LKS Zarzewie Prudnik

3

Kisil Volodymyr

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Konarskyy Oleksandr

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 8 zawodnik贸w

Konkurencja nr 40 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 14 - 15 lat 鈥 waga +63 kg

1

Dyshlovenko Yevgenii

Ukrainian Team (Ukraina)

2

Nowicki Bartek 聽

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Maciuszek kamil

Klub Karate Shotokan 鈥濼ora鈥 Legnica

3

Kowalewicz Micha艂

Klub Karate Shotokan Krapkowice

Startowa艂o 8 zawodnik贸w

Konkurencja nr 41 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 16 - 17 lat 鈥 waga -61 kg

1

Dr膮偶ewski Maciej

Pleszewski Klub Karate

2

Adamek Eryk

Karate Goju Ryu 艢cinawa

3

Popovich Igor

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 3 zawodnik贸w

Konkurencja nr 42 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 16 - 17 lat 鈥 waga -76 kg

1

Dzia艂oszy艅ski Micha艂

LKS Zarzewie Prudnik

2

Popovich Igor

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Mizevych Dmytro

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Bronnikov Maksym

Ukrainian Team (Ukraina)

Startowa艂o 5 zawodnik贸w

Konkurencja nr 42 - kumite indywidualne ch艂opc贸w 16 - 17 lat 鈥 waga +76 kg

1

Dzia艂oszy艅ski Micha艂

LKS Zarzewie Prudnik

2

Bronnikov Maksym

Ukrainian Team (Ukraina)

3

呕uchnowski Krystian

Pleszewski Klub Karate

3

Stolarczyk Pawe艂

Klub Karate Nidan Zawadzkie

Startowa艂o 4 zawodnik贸w

Konkurencja nr 43 - kumite indywidualne ch艂opc贸w +18 lat 鈥 open

1

So艂tysiak Tomasz

Pleszewski Klub Karate

2

Kirsanov Kirylo

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Vinnikov Anton

Ukrainian Team (Ukraina)

3

Janusz Maurycy

KK Bodokan Wroc艂aw

Startowa艂o 9 zawodnik贸w

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS