Mistrzostwa Europy w Karate Shotokan /ESKA/ 06-09.12.2012 Belgrad - wyniki PDF Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2012 10:57
 Mistrzostwa Europy w Karate Shotokan – Belgrad/Serbia 2012

 

W dniach 7-9 grudnia w Belgradzie/Serbia odbyły się Mistrzostwa Europy w Karate Shotokan. W zawodach udział wzięło 370 zawodników i zawodniczek z 22 krajów Europy.  Reprezentacja Polski  w 39-osobowym składzie zawodniczym wywalczyła 9 medali (3 złote, 1 srebrny i 5 brązowych) zajmując w klasyfikacji generalnej Mistrzostw 2 miejsce. Gratulacje i podziękowania za doskonałą postawę sportową!  

Wyniki Reprezentacji Polski:

 

Złote medale:
Kumite drużynowe kadetów

·         Boguszewski Maciej /Bodaikan Szczecin/

·         Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/

·         Piwowar Kamil   /Kaisho Białystok/                         

·         Wilamek Bartłomiej /Harasuto Łódź/

Kumite drużynowe juniorów

·         Bąbos Michał /Bonsai Tomaszów/

·         Głowacki Bartosz /Kaisho Białystok/

·         Leonik Mateusz   /Kaisho Białystok/   

·         Ołowski Szymon /Kaisho Białystok/

Kumite drużynowe seniorek

·         Fajkowska Anna /Bushi-do Bydgoszcz/

·         Gradowska Justyna /Kumade Łódź/

·         Paczkowska Justyna /Bodaikan Szczecin/

·         Warda Kamila /Olimp Łódź/

 

Srebrne medale:
Kumite indywidualne seniorek

·         Fajkowska Anna /Bushi-do Bydgoszcz/

 

Brązowe medale:

Kumite indywidualne juniorów

·         Bąbos Michał /Bonsai Tomaszów/

Kata drużynowe juniorek

·         Kubatek Magdalena /Zarzewie Prudnik/

·         Pastwa Marta /Shindo Cieszyn/

·         Piątek Alicja /Zarzewie Prudnik/

Kata drużynowe juniorów (4m.)

·         Gaweł Dawid /Atemi Bielsko/

·         Protasewicz Bartosz /Obornicki KK/

·         Wilczek Maciej /Atemi Bielsko/

Kata indywidualne seniorek (4m.)

·         Chmielewska Olga /Obornicki KK/

Kumite drużynowe seniorów

·           Bąbos Michał /Bonsai Tomaszów/

·           Głowacki Bartosz /Kaisho Białystok/

·           Grzywacz Szymon /Bodaikan Szczecin/ 

·           Leonik Mateusz /Kaisho Białystok/   

·           Pająk Filip /Bonsai Tomaszów/

·           Tuszyński Daniel  /Olimp Łódź/

·           Warda Kamil /Olimp Łódź/

 

Miejsca piąte:

Kata indywidualne kadetów

·         Gaweł Dawid /Atemi Bielsko/

Kumite drużynowe kadetek

·         Grejner Weronika /Nidan Zawadzkie/

·         Kosińska Agnieszka /Kumade Łódź/

·         Stubba Natalia /Tczewski KK/

·         Trepka Karolina /Nidan Zawadzkie/

Kumite indywidualne juniorek

·         Nowakowska Magda /Budokan Wrocław/

·         Szponder Natalia /Nidan Zawadzkie/

Kumite drużynowe juniorek

·         Nowakowska Magda /Budokan Wrocław/

·         Stubba Natalia /Tczewski KK/

·         Szponder Natalia /Nidan Zawadzkie/

·         Zagrabska Sandra /Bushi-do Bydgoszcz/

Kumite indywidualne seniorek

·         Paczkowska Justyna /Bodaikan Szczecin/

Kumite indywidualne seniorów

·           Grzywacz Szymon /Bodaikan Szczecin/ 

·           Warda Kamil /Olimp Łódź/

 

Miejsca siódme:

Kata indywidualne juniorek

·         Stasiak Katarzyna /Harasuto Łódź/

Kumite indywidualne seniorek

·         Gradowska Justyna /Kumade Łódź/

 

Trenerzy Kadry:

Marek Ołowski – trener kadry kumite

Piotr Gołębiewski – trener kadry kumite

Maciej Gawłowski – trener kadry kumite

Paweł Połtorzecki – trener kadry kata

 

Sędziowie ESKA:

Jarosław Prządka

Stanisław Jabłonowski

Ewa Ambroszczyk

Poprawiony: piątek, 14 grudnia 2012 11:09
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS