IV Otwarty Puchar Pomorza 13.04.2013 Rumia - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 23 kwietnia 2013 12:51

W sobot臋 13 kwietnia 2013r. w Rumi woj. pomorskie odby艂 si臋 IV Otwarty Puchar Pomorza. W zawodach udzia艂 wzi臋艂o 338 zawodnik贸w z 19 klub贸w w tym dw贸ch z Rosji. Zawody przeprowadzono na pi臋ciu tatami, na kt贸rych pracowa艂o 34 s臋dzi贸w pod przewodnictwem s臋dziego 艣wiatowego pana Jaros艂awa Lewandowskiego. Dzi臋kujemy za liczny udzia艂 wszystkim klubom i zawodnikom za udzia艂 w zawodach. Do zobaczenia za rok.

Pozdrawiam
Andrzej Kostun

Konkurencje
Kata ind. dziewcz膮t 7 lat i m艂odsze
1.聽Wilk Daria 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
2.聽Thrun Izabela 鈥 SAKURA Rumia
3.聽Senchyk Sofia 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
Kata ind. dziewcz膮t 8 lat
1. Dozorceva Evelina 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.Aleksejew Maria 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.Andrukiewicz Nina 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.Pude艂ko Hanna 鈥 Gda艅ski KK-Do
Kata ind. dziewcz膮t 9 lat
1.聽聽聽 聽Dziedzic Nina 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽 Myszakowska Wiktoria 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽 Weso艂owska Wiktoria 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
3.聽聽 Klimik Aleksandra 鈥 KK Shotokan w L臋borku
Kata ind. dziewcz膮t 10-11 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Vasiljauskayte Elza 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Pliszka Blanka 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
3.聽聽聽聽聽聽 Milewczyk Zuzanna 鈥 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽 Dziedzic Nina 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
Kata ind. dziewcz膮t 12-13 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Matuszewska Wiktoria 鈥 Bushi-do Bydgoszcz
2.聽聽聽聽聽聽 Osi艅ska Karolina 鈥 KSK SAKURA Rumia
3.聽聽聽聽聽聽 Vasiljauskayte Elza 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽 Majewska Natalia 鈥 KS Gokken
Kata ind. dziewcz膮t 14-15 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Matuszewska Wiktoria 鈥 Bushi-do Bydgoszcz
2.聽聽聽聽聽聽 Osi艅ska Karolina 鈥 KSK SAKURA Rumia
3.聽聽聽聽聽聽 Szklarska Kamila 鈥 SSWiLA Wejherowo
3.聽聽聽 Majewska Natalia 鈥 KS Gokken
Kata ind. dziewcz膮t 16-17 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Litka Katarzyna 鈥 Gda艅ski KK-Do
2.聽聽聽聽聽聽 Budzi艅ska Natalia 鈥 MDK Sopot
3.聽聽聽聽聽聽 G膮siewska Ewa 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
Kata dru偶ynowe dziewcz膮t 10 lat i m艂odsze
1.聽聽聽聽聽聽 Bushi-Do聽Bydgoszcz
2.聽聽聽 CSK BEST Kaliningrad Russia
3. 聽聽聽Gda艅ski KK-Do
Kata dru偶ynowe dziewcz膮t 11-13 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Bushi-Do聽Bydgoszcz
2.聽聽聽聽聽聽 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽聽聽聽 Yamabushi聽Bydgoszcz
3.聽聽聽 Tczewski KK-Do
Kata dru偶ynowe dziewcz膮t 14-17 lat
1.聽聽聽聽聽聽 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 Tczewski KK-Do
Kata ind. ch艂opc贸w 7 lat i m艂odsi
1.聽聽聽聽聽聽 Leonard Maxim 聽鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Klepacki Jakub 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
3.聽聽聽聽聽聽 Molenda Radek 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽 Kurkowski Jakub 聽鈥 KSK Sakura Rumia
Kata ind. ch艂opc贸w 8 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Sobota Kevin鈥揃ushi-Do Bydgoszcz
2.聽聽聽聽聽聽 Janeczek Korneliusz 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽聽聽聽 Pavlov Roman 聽鈥 聽CSK BEST Kaliningrad Russia
3.聽聽聽 Dobrzy艅ski Jakub 聽鈥 UKS Rensei Borz臋cin
Kata ind. ch艂opc贸w 9 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Wilk Cezary 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
2.聽聽聽聽聽聽 Postavnoy Ivan 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽聽聽聽 Sabiniarz Artur 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
3.聽聽聽 German Jan 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
Kata ind. ch艂opc贸w 10-11 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Krutikov Denis 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Orlov Nikita 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽聽聽聽 Dziedzic Kordian 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽 Wi艣niewski Mateusz 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
Kata ind. ch艂opc贸w 12-13 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Krutikov Denis 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Kwiecie艅 Kacper 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Harwat Szymon 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽 Chuvaev Roman 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
Kata ind. ch艂opc贸w 14-15 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Lewandowski Adrian 鈥 KK Shotokan L臋bork
2.聽聽聽聽聽聽 Milewczyk Rafa艂 鈥 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽聽聽聽 Sulima Grzegorz 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽 Wendt Filip 鈥 KS Gokken
Kata ind. ch艂opc贸w 16-17 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Gristskov Denis 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Jastrzembski Patryk 鈥 Yamabushi Bydgoszcz
3.聽聽聽聽聽聽 Karczewski Dominik 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
3.聽聽聽 Bielawski Jan 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 10 lat i m艂odsi
1.聽聽聽聽聽聽 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Bushi-Do 1 Bydgoszcz
3.聽聽聽聽聽聽 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽 UKS Rensei聽Borz臋cin
Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 11-13 lat
1.聽聽聽聽聽聽 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Bushi-Do 聽Bydgoszcz
3.聽聽聽 KS Gokken
Kata dru偶ynowe ch艂opc贸w 14-17 lat
1.聽聽聽聽聽聽 UKS Rensei Borz臋cin
2.聽聽聽聽聽聽 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽聽聽聽 KK Shotokan L臋bork
Kumite ind. dziewcz膮t 9 lat i m艂odsze -30 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Myszakowska Wiktoria 鈥 Gda艅ski KK-Do
2.聽聽聽聽聽聽 Weso艂owska Wiktoria 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
3.聽聽聽聽聽聽 Aleksejew Wiktoria 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽 Jaffke Patrycja 鈥 KSK Sakura Rumia
Kumite ind. dziewcz膮t 9 lat i m艂odsze +30 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Stovbur Arina 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Wasielke Gloria 鈥 KSK Sakura Rumia
3.聽聽聽聽聽聽 Lipi艅ska Emilia 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽 Gwazdacz Martyna 聽鈥 KS Gokken
Kumite ind. dziewcz膮t 10-11 lat -34 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Ivanova Ekaterina 聽鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Jurec Kinga 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Starba Patrycja 鈥 KSK Sakura Rumia
3.聽聽聽 Pliszka Blanka 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
Kumite ind. dziewcz膮t 10-11 lat -40 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Milewczyk Zuzanna 鈥 KK Shotokan L臋bork
2.聽聽聽聽聽聽 Perminova Sonya 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
3.聽聽聽聽聽聽 Ko艣cielska Oliwia 鈥 MDK Sopot
3.聽聽聽 Vasiljauskayte Elza 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
Kumite ind. dziewcz膮t 10-11 lat +40 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Czarnul Julia 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
2.聽聽聽聽聽聽 Kirszling Ma艂gorzata 鈥 Sakura Rumia
3.聽聽聽聽聽聽 Zajda Antonina 鈥 Sakura Rumia
Kumite ind. dziewcz膮t 12-13 lat -40 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Savychkina Polina 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Gruda Wiktoria 鈥 LUKS Goleni贸w
3.聽聽聽聽聽聽 Kuzio艂a Natalia 鈥 Tczewski KK-Do
3.聽聽聽 Lademan Zuzanna 鈥 Spartianin Sopot
Kumite ind. dziewcz膮t 12-13 lat -50 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Sabiecka Julia 鈥 Tczewski KK-Do
2.聽聽聽聽聽聽 Olkowska Natasza 鈥 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽聽聽聽 Holk Daniela 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
3.聽聽聽 Osi艅ska Karolina 鈥 KSK Sakura Rumia
Kumite ind. dziewcz膮t 12-13 lat +50 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Kusz Katarzyna 鈥 Spartianin Sopot
2.聽聽聽聽聽聽 Majewska Natalia 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Groth Dominika 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽 Matuszewska Wiktoria 鈥 Bushi-Do Bydgoszcz
Kumite ind. dziewcz膮t 14-15 lat -47 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Osi艅ska Karolina 鈥 Sakura Rumia
2.聽聽聽聽聽聽 Kreft Agnieszka 鈥 KK Shotokan L臋bork
Kumite ind. dziewcz膮t 14-15 lat -54 kg
1. Sabiecka Julia 鈥 Tczewski KK-Do
2. Majewska Natalia 鈥 KS Gokken
3. Kusz Katarzyna 鈥 Spartianin Sopot
3.Pachur Katarzyna 鈥 KS Gokken
Kumite ind. dziewcz膮t 14-15 lat +54 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Rykowska Hanna 鈥 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 Elwart Sara 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Wasielke Weronika 鈥 Sakura Rumia
3.聽聽 Rykowska Martyna 鈥 KS Gokken
Kumite ind. dziewcz膮t 16-17 lat -59 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Jatkowska Magdalena聽鈥 Tczewski KK-Do
2.聽聽聽聽聽聽 Stubba Natalia 鈥 Tczewski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Budzi艅ska Natalia 鈥 MDK Sopot
3.聽聽聽 Elwart Sara聽鈥 KS Gokken
Kumite ind. dziewcz膮t 16-17 lat + 59 kg
1. Ma艂owiecka Monika 鈥 KSK SAKURA
2. G膮siewska Ewa 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
3.Trela Weronika 鈥 KS Gokken
3.Kaczy艅ska Dominika 鈥 Tczewski KK-Do
Kumite dru偶ynowe dziewcz膮t 10-11 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Yamabushi Bydgoszcz
2.聽聽聽聽聽聽 KSK Sakura Rumia 2
3.聽聽聽聽聽聽 KSK Sakura Rumia 1
Kumite dru偶ynowe dziewcz膮t 12-13 lat
1.聽聽聽聽聽聽 KK Shotokan L臋bork
2.聽聽聽聽聽聽 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Tczewski KK-Do
3.聽聽聽 KSK Sakura Rumia
Kumite dru偶ynowe dziewcz膮t 14-15 lat
1.聽聽聽聽聽聽 KK Shotokan L臋bork
2.聽聽聽聽聽聽 KS Gokken
聽聽聽
Kumite dru偶ynowe dziewcz膮t 16-17 lat
1. Tczewski KK-Do
2. KS Gokken
3. KSK Sakura Rumia
Kumite ind. ch艂opc贸w 9 lat i m艂odsi -30 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Dobrzy艅ski Jakub 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
2.聽聽聽聽聽聽 Mika Szymon 聽鈥 UKS Rensei Borz臋cin
3.聽聽聽聽聽聽 Osiak D
3.聽聽聽 Gontarski Marek 鈥 Gda艅ski KK-Do
Kumite ind. ch艂opc贸w 9 lat i m艂odsi -35 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Tulinov Zahar 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Urba艅ski Eryk 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Kupny Sebastian 鈥 Spartianin Sopot
3.聽聽聽 Pavlov Roman 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
Kumite ind. ch艂opc贸w 9 lat i m艂odsze +35 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Kolybin Evgeniy聽鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Postavnoy Ivan 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽聽聽聽 Rink Piotr 鈥 Sakura聽Rumia
3.聽聽聽 Michel Maciek 鈥 Spartianin Sopot
Kumite ind. ch艂opc贸w 10-11 lat -35 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Andrzejewski Patryk 鈥 KSK Sakura Rumia
2.聽聽聽聽聽聽 Smoli艅ski Mi艂osz 鈥 Tczewski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Kwiek Aleksander 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽 Formella 艁ukasz 鈥 KSK Sakura Rumia
Kumite ind. ch艂opc贸w 10-11 lat -40 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Krutikov Denis 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Orlov Nikita 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽聽聽聽 Zaburdyaev Nikita 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽 Ku艣piet Szymon 鈥 KS Gokken
Kumite ind. ch艂opc贸w 10-11 lat +40 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Plichta Micha艂 鈥 KSK Sakura Rumia
2.聽聽聽聽聽聽 Bulczak Maksymilian 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Bader Aleksander 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
3.聽聽聽 Brzezi艅ski Patryk 鈥 KSK Sakura Rumia
Kumite ind. ch艂opc贸w 12-13 lat -35 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Turkin Igor 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Zamojcin Mateusz 鈥 Andrex Elbl膮g
3.聽聽聽聽聽聽 Kwiecie艅 Kacper 鈥 Gda艅ski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Bry艂a Oskar 鈥 Gda艅ski KK-Do
Kumite ind. ch艂opc贸w 12-13 lat -40 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Piotrkowski Adam 鈥 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 Brun Marek 鈥 聽Spartianin Sopot
3.聽聽聽聽聽聽 Lewandowski Jakub 鈥 Yamabushi Bydgoszcz
3.聽聽聽 Bandzarewicz Maciej 鈥 聽Yamabushi Bydgoszcz
Kumite ind. ch艂opc贸w 12-13 lat -45 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Sabiecki Mi艂osz 鈥 Tczewski KK-Do
2.聽聽聽聽聽聽 Samson Miko艂aj 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Borecki Jakub 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽 Chuvaev Roman 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
Kumite ind. ch艂opc贸w 12-13 lat -50 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Jaszka Kacper 鈥 KSK Sakura Rumia
2.聽聽聽聽聽聽 Harwat Szymon 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽聽聽聽 Mika Mateusz 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
3.聽聽聽 Gajewski Micha艂 Andrex Elbl膮g
Kumite ind. ch艂opc贸w 12-13 lat +50 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Piecyk Szymon 鈥 LUKS Goleni贸w
2.聽聽聽聽聽聽 Sulima 艁ukasz 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽聽聽聽 Trishkn Egor 鈥 CSK BEST Kaliningrad Russia
3.聽聽聽 Ku艂aga Jakub 鈥 KS Gokken
Kumite ind. ch艂opc贸w 14-15 lat -52 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Potracki Bartosz 鈥 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 Przygodzki Kamil 鈥 LUKS Goleni贸w
3.聽聽聽聽聽聽 Rybicki Mateusz 鈥 KSK Sakura
3.聽聽聽 Wasielke Dawid 鈥 KSK Sakura
Kumite ind. ch艂opc贸w 14-15 lat -57 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Derkach Artem 聽鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Wolak Cezary 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Moszczenko Miko艂aj 鈥 KSK Sakura Rumia
3.聽聽聽 Wojciechowski Robert 鈥 Toru艅ski 聽KK-Do Ronin
Kumite ind. ch艂opc贸w 14-15 lat -63 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Yatskevich Ilia 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Milewczyk Rafa艂 鈥 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽聽聽聽 Sulima Grzegorz 鈥 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3.聽聽聽 Ku艂aga Jakub 鈥 KS Gokken
Kumite ind. ch艂opc贸w 14-15 lat -70 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Wendt Filip 鈥 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 Demanov Roman 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
3.聽聽聽聽聽聽 Smoli艅ski Miko艂aj 鈥 Tczewski KK-Do
Kumite ind. ch艂opc贸w 14-15 lat +70 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Lewandowski Adrian 鈥 KK Shotokan L臋bork
2.聽聽聽聽聽聽 Olkowski Bartosz 鈥 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽聽聽聽 So艂yszko Seweryn 鈥 KK Shotokan L臋bork
3.聽聽聽 Brejski Bartosz 鈥 KSK Sakura Rumia
Kumite ind. ch艂opc贸w 16-17 lat -61 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Gritskor Denis 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Karczewski Dominik 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
3.聽聽聽聽聽聽 M臋trak Ryszard 鈥 UKS Rensei Borz臋cin
Kumite ind. ch艂opc贸w 16-17 lat -68 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Wendt Filip 鈥 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 Panek Kacper 鈥 KS Gokken
3.聽聽聽聽聽聽 Formela Kacper 鈥 KSK Sakura Rumia
3.聽聽聽 Lewandowski Krystian 鈥 Gda艅ski KK-Do
Kumite ind. ch艂opc贸w 16-17 lat -76 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Demonov Roman 鈥 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 Stubba Dawid 鈥 Tczewski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 Hassa Patryk 鈥 Andrex Elbl膮g
3.聽聽聽 Krajcer Karol 鈥 LUKS Goleni贸w
Kumite ind. ch艂opc贸w 16-17 lat +76 kg
1.聽聽聽聽聽聽 Vogt Samuel聽鈥 LUKS Goleni贸w
2.聽聽聽聽聽聽 Tworkowski Bartosz 鈥 Andrex Elbl膮g
3.聽聽聽聽聽聽 Nakielski Robert 鈥揟czewski KK-Do
Kumite dru偶ynowe ch艂opc贸w 10-11 lat
1.聽聽聽聽聽聽 KS Gokken
2.聽聽聽聽聽聽 KSK Sakura II Rumia
3.聽聽聽聽聽聽 Yamabushi Bydgoszcz
3.聽聽聽 Spartianin Sopot
Kumite dru偶ynowe ch艂opc贸w 12-13 lat
1.聽聽聽聽聽聽 KSK Sakura I Rumia
2.聽聽聽聽聽聽 LUKS Goleni贸w
3.聽聽聽聽聽聽 KS Gokken
3.聽聽聽 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
Kumite dru偶ynowe ch艂opc贸w 14-15 lat
1.聽聽聽聽聽聽 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
2.聽聽聽聽聽聽 KK Shotokan w L臋borku
3.聽聽聽聽聽聽 KSK Sakura聽Rumia
3.聽聽聽 KS Gokken
Kumite dru偶ynowe ch艂opc贸w 16-17 lat
1.聽聽聽聽聽聽 Andrex Elbl膮g
2.聽聽聽聽聽聽 Tczewski KK-Do
3.聽聽聽聽聽聽 UKS Rensei Borz臋cin
Klasyfikacja medalowa
Medale
z艂ote
srebrne
br膮zowe
pkt
1 SK SOYUZ Kaliningrad Russia
14
6
6
60
2 KS Gokken Chwaszczyno
7
10
17
58
3 CSK BEST Kaliningrad Russia
7
3
4
31
4 KSK Sakura Rumia
6
7
18
50
5 Bushi-Do Bydgoszcz
6
3
8
32
6 KK Shotokan w L臋borku
5
7
4
33
7 Tczewski KK-Do
5
5
6
31
8 Kamikaze Stargard Szczeci艅ski
3
4
6
23
9 Gda艅ski KK-Do
2
5
9
25
10 UKS Rensei Borz臋cin
2
4
8
22
11 LUKS Goleni贸w
2
3
1
13
12 Andrex Elbl膮g
1
2
2
9
13 Spartianin Sopot
1
1
5
10
14 Yamabushi Bydgoszcz
1
1
4
9
15 MDK Sopot
-
1
2
4
16 Toru艅ski KK-Do Ronin
-
-
1
1
16 SSWiLA Wejherowo
-
-
1
1
18 Elbl膮ski Klub Karate
-
-
-
-
Najlepsza zawodniczka : Milewczyk Zuzanna聽- KK Shotokan w L臋borku
Najlepszy zawodnik: Krutikov Denis - SK SOYUZ Kaliningrad Russia
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS