IV Grand Prix Śląska Polsko Czeskiego 27.04.2013 Głubczyce - wyniki PDF Drukuj Email
piątek, 03 maja 2013 14:19

WYNIKI IV GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO CZESKIEGO

Głubczyce   27.04.2013 r.

 

Kata indywidualne dziewcząt

 

7 lat i młodsze

1.            Toś Wiktoria                           -           ATEMI Bielsko Biała

2.            Dołhan Martuyna                 -           LZS Głubczyce

3.            Klein Emilia                          -           LZS Głubczyce

3.            Julia Hac                               -           LZS Głubczyce

 

8 lat

1.            Jasińska  Michalina            –          Zarzewie Prudnik

2.            Tkaczyk Aleksandra -           Atemi Bielsko Biała

 

9 lat

1.            Bartoszewska Aleksandra –          Zarzewie Prudnik

2.            Krawczyk Maja                     -           Nidan Zawadzkie

3.            Jung Michalina                    -           LZS Głubczyce

3.         Knapik Martyna                    -           Bushido  K-Koźle

 

10 lat

1.            Zielska Julia                       -             Zarzewie Prudnik

2.            Wróbel Emilia                    - Atemi Bielsko Biała

3.            Kłys Agnieszka                  - Nidan Zawadzkie

3.            Jakubiec Emilia                 - Atemi Bielsko Biała

 

11 lat

1.            Fąferko Patrycja                 -             Atemi Bielsko Biała

2.            Zelasko Karolina                -            Zarzewie Prudnik

3.            Banat Paulina                     -            Budokan  Wrocław

3.            Kowalska Anna                  -             Atemi Bielsko Biała

 

12-13 lat do 7.3

1.            Tupko Zuzanna                  - KKS  Krapkowice

2.            Pałosz Klaudia                   - Bushido Kędzierzyn Koźle

3.            Świder Agata                     -  Bushido Kędzierzyn Koźle

3.            Świder Wiktoria                 -  Bushido Kędzierzyn Koźle

 

12-13 lat 6.1

1.            Ratajska Emilia                  -             Zarzewie Prudnik

2.            Grzeczkowicz Darai           -            Nidan Zawadzkie

3.            Grejner Wiktoria                 -             Nidan Zawadzkie

3.            Niżyńska Julia                    -            Zarzewie Prudnik

 

14-15 lat

1.            Seńków Lidia                      -            Zarzewie Prudnik

2.            Walaszczyk Sonia              -            Atemi Bielsko Biała

3.            Zajdel Elżbieta                   - Nidan Zawadzkie

3.            Wocka Julia                        -             KKS  Krapkowice

 

16-17 lat

1.            Wyszyńska Dominika          -          Zarzewie Prudnik

2.            Kubatek Magdalena            -           Zarzewie Prudnik

3.            Ledwig Natalia                     -           Nidan Zawadzkie

4.            Naspińska Roksana            -          Tora Legnica

 

Kata indywidualne chłopców

 

7 lat i młodsi

1.            Talaga Michał                    - Nidan Zawadzkie

2.            Wysocki Franciszek          -             LZS Głubczyce

3.            Kaczka Adam                    - Nidan Zawadzkie

3.            Leliński Klaudiusz              -            LZS Głubczyce

 

8 lat

1.         Stankiewicz Mateusz         -            LZS Głubczyce

2.         Nastał Jakub                      - Nidan Zawadzkie

3.            Ołownia Kacper                 -             Atemi Bielsko Biała

3.            Nowak Wojciech                -             KKS  Krapkowice

 

9lat

1.            Kowalczyk Maciej               -            LZS Głubczyce

2.            Patryjach Jakub                  -            LZS Głubczyce

3.            Kolasa Aleksander              -           LZS Głubczyce

3.            Polak Michał                       -             KIME Bielsko Biała

 

10 lat

1.            Gawor Maciej                     - Atemi Bielsko Biała

2.            Hertl Jan                             - Pardubice Karate Lions

3.            Kozownicki Maciej              -            Hitotsu Ostrzeszów

3.            Niklewicz Aleksander          -          KKS  Krapkowice

 

11 lat

1.            Cieślik Szymon                   -            LZS Głubczyce

2.            Król Dawid                          -             Tora Legnica

3.            Falkowski Jakub                 -            LZS Głubczyce

3.            Studziński Patryk                -            Nidan Zawadzkie

 

12-13 lat  do 7.3

1.            Mitula Adrian                      -             Hitotsu  Ostrzeszów

2.            Szostecki Michał                -             KKS  Krapkowice

3.            Nastal Paweł                      - Nidan Zawadzkie

3.            Łapot Mateusz                   - Nidan zawadzkie

 

12-13 lat od 6.1

1.         Baracz Szymon                  -             Zarzewie Prudnik

2.         Bartoszewski Kamil            -            Zarzewie Prudnik

3.            Dobrzyński Mikołaj             -            Atemi Bielsko Biała

4.            Jabłoński Paweł                 -            Tora Legnica

 

14-15 lat

1.            Bajorek Bartosz                  -             Budokan Wrocław

2.            Luciński Damian                 -           Budokan Wrocław

3.            Walczak Jakub                   -             Budokan Wrocław

4.            Dziura  Aleksander             -            KKS  Krapkowice

 

16-17 lat

1.            Działoszyński Michał          -           Zarzewie Prudnik

2.            Mikuła Arkadiusz                -            Hitotsu Ostrzeszów

3.            Maciuszek Kamil                -            Tora Legnica

4.            Neter Mateusz                    -             Hitotsu Ostrzeszów

 

Kumite Fantomy dziewczęta

8-9 lat

1.            Kroze Karolina                    -            Bushido  Kędzierzyn Koźle

2.            Knapik Martyna                   -            Bushido  Kędzierzyn Koźle

 

10-11 lat

1.            Kowalska Anna                   -            Atemi Bielsko Biała

2.            Fąferko Patrycja                 - Atemi B-Biała

3.         Lewandowska Magda        -            Bushido  K-Koźle

3.         Sobol Paulina                     -            Bushido  K-Koźle

 

Kumite fantomy chłopcy

 

8-9 lat

1.            Kowalczyk Maciej               -            LZS Głubczyce

2.            Talaga Michał                     -             Nidan Zawadzkie

3.            Fulara Daniel                      -            Atemi B-Biała

2.            Polak Michał                       - KIME B-Biała

 

 

Kumite dziewczęta

8-9 lat -30 kg

1.            Piech Oliwka                      -             Siechnice Arawashi-Sanbon

2.            Bartoszewska Aleksandra  -           Zarzewie Prudnik

 

10-11 lat +40 kg

1.            Banat Paulina                    -             Budokan Wrocław

2.            Kruczek Magdalena          -             Zarzewie Prudnik

 

10-11  lat – 40 kg

1.            Nowak Patrycja                 - Zarzewie Prudnik

2.            Mikołajczak Hanna            -             Siechnice Arawashi-Sanbon

 

12-13 lat -50 kg

1.         Grejner Wiktoria                - Nidan Zawadzkie

2.         Ratajska Emilia                 - Zarzewie Prudnik

3.            Grzeczkowicz Daria          - Nidan Zawadzkie

 

12-13 lat + 50 kg

1.            Krawiec Aleksandra             -          Nidan Zawadzkie

2.            Pokorna Kyetoslava             -          Pardubice Karate Lions

3.            Abratańska Weronika           -         Atemi B-Biała

 

14-15 lat -47 kg

1.            Bociek Klaudia                       -         LZS Głubczyce

2.            Kanoza Michalina                  -        Nidan Zawadzkie

 

14-15 lat -54 kg

1.         Zajdel Elżbieta                      -          Nidan Zawadzkie

2.         Seńków Lidia                        -          Zarzewie Prudnik

3.         Wocka Julia                          -           KKS  Krapkowice

3.         Borysiuk Dominika                -         Zarzewie Prudnik

 

16-17 lat -59 kg

1.            Zajdel Ewa                            -           Nidan Zawadzkie

2.            Wyszyńska Dominika            -        Zarzewie Prudnik

3.            Ludwig Natalia                      -          Nidan Zawadzkie

 

16-17 lat +59 kg

1.            Naspińska Roksana              -        Tora Legnica

2.            Wybraniec Zuzanna              -        Nidan Zawadzkie

 

 

Kumite chłopców

 

8-9 lat -35 kg

1.            Kowalczyk Maciej                -           LZS Głubczyce

2.            Król Bartosz                         -            Tora Legnica

 

10-11 lat -34 kg

1.            Cieślik Szymon                   -            LZS Głubczyce

2.            Ogórek Krzysztof                -            Tora Legnica

3.            Hertl Jan                             - Pardubice / Czechy

3.         Spencel Szymon                 -           Nidan Zawadzkie

 

10-11 lat -40 kg

1.            Gawor Maciej                     - Atemi B-Biała

2.            Netolicky Radek                 -             Pardubice / Czechy

3.            Król  Dawid                        - Tora Legnica

 

12-13 lat  -45 kg

1.            Mituła Adrian                      -             Hitotsu Ostrzeszów

2.            Jędrzejczyk Wiktor             -             Atemi Bielsko Biała

3.            Wyszyński Paweł               -            Zarzewie Prudnik

3.         Dobrzyński Mikołaj             -            Atemi B-Biała

 

 

 

12-13 lat +55 kg

1.            Kalinowski Adam                -            Nidan Zawadzkie

2.            Mraz Robert                       - Nidan Zawadzkie

 

12-13 lat – 50 kg

1.            Baracz Szymon                 - Zarzewie Prudnik

2.            Tobiasiński Tymoteusz      -             Zarzewie Prudnik

 

14-15 lat -52kg

1.            Bartoszewski Łukasz        -             Zarzewie Prudnik

2.            Hislop Janek                     - Pardubice Karate Lions

3.            Duchelek Peter                 - Pardubice Karate Lions

2.            Kondora Karol                   -  Nidan Zawadzkie

 

14-15 lat -57 kg

1.            Dziura Aleksander             -             KKS  Krapkowice

2.            Walczak Jakub                  - Budokan Wrocław

 

12-13 lat -55 kg

1.            Talaga Rafał                      - Nidan Zawadzkie

2.            Jabłonski Paweł                - Tora Legnica

 

14-15 lat -70 kg

1.            Flaka Dawid                      - Zarzewie Prudnik

2.            Kowalewicz Michał            - KKS  Krapkowice

3.            Borkowski Michał              - KKS  Krapkowice

 

16-17 lat -68

1.            Dera Amadeusz                 -             Hitotsu  Ostrzeszów

2.            Działoszyński Michał         -            Zarzewie Prudnik

3.            Neter Mateusz                   -  Hitotsu  Ostrzeszów

4.            Tupko Arkadiusz                -             KKS  Krapkowice

 

 

Kata drużynowe chłopców

 

9 lat i młodsi

1.            LZS  Głubczyce

2.         Atemi Bielsko Biała

3.         Nidan Zawadzkie

3.         Nidan Zawadzkie

 

10-13 lat

1.            Nidan Zawadzkie

2.            Atemi Bielsko Biała

3.            Atemi Bielsko Biała

3.            Nidan zawadzkie

 

 

14 lat i starsi

1.            Hitotsu Ostrzeszów

2.            KKS  Krapkowice

3.            Budokan Wrocław

3.            KKS  Krapkowice

 

Kata drużynowe dziewcząt

 

9 lat i młodsze

1.            LZS Głubczyce

2.            Bushido Kędzierzyn Koźle

 

10-13 lat

1.            Nidan Zawadzkie

2.            Zarzewie Prudnik

3.            Atemi 1 Bielsko Biała

3.            KKS  Krapkowice 1

 

14 lat i starsze

1.            Zarzewie Prudnik

2.            Atemi Bielsko Biała

 

 

Klasyfikacja medalowa

 

Miejsce

Klub

Złote

Srebrne

Brązowe

Razem

Punkty

1.             

Zarzewie Prudnik 

14

10

4

28

104

2.             

Nidan Zawadzkie 

10

8

15

33

89

3.             

LZS Głubczyce    

10

3

6

19

65

4.             

Atemi  Bielsko-Biała      

5

8

9

22

58

5.             

Hitotsu Ostrzeszów

4

1

3

8

26

6.             

KKS Krapkowice

2

3

9

14

28

7.             

BUDOKAN   Wrocław

2

2

3

7

19

8.             

TORA Legnica

1

4

4

9

21

9.             

Bushido  Kędzierzyn-K

1

3

5

9

23

10.          

Siechnice Arawashi

1

2

0

3

11

11.          

Pardubice Karate Lions

0

4

4

8

16

12.          

KIME   Bielsko-Biała

0

0

2

2

2

 

 

  
Poprawiony: piątek, 03 maja 2013 14:22
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2020. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS