MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE WKF 04.05.2013 Prudniku - lista osób zgłoszonych PDF Drukuj Email
sobota, 04 maja 2013 10:59
Lista osób
zgłoszonych z poszczególnych klubów na
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE WKF
w Prudniku 04.05.2013r.
 
Imię i nazwisko
Data urodzenia
stopień
Klub Karate Shotokan „TORA” LEGNICA
Jabłoński Paweł
23.08.1999
3
Klin Kamila
12.12.1999
3
Gerschmann Karolina
06.11.1999
4.2
Król Patryk
11.03.2000
8.2
Kotwa Tomasz
21.04.2000
3
Gębacki Michał
28.07.2000
6.1
Nowicki Jakub
12.05.2000
4.1
Małecki Łukasz
27.03.2001
5.1
Małecki Kacper
27.09.1999
5.3
Iwaniak Dawid
02.03.2001
7.1
Kasprzyk Bartosz
06.03.2001
5.3
Szałowska Jagoda
17.02.2001
4.2
Jarska Aniela
26.02.2001
8.3
Raubo Szymon
21.07.2000
5.3
 
 
 
KSA ATEMI BIELSKO-BIAŁA
Dobrzyński Mikołaj
23.06.2000
4.3
Dziergas Daniel
12.03.2000
3
Kamecki Tomasz
30.11.2000
5.1
Chleboś Konrad
10.10.2000
5.3
Abratańska Weronika
06.08.2000
4.1
Jędrzejczyk Wiktor
05.04.2001
6.3
Kowalska Anna
08.08.2001
7.2
 
 
 
Wrocławski Klub Sportów Azjayckich”BUDOKAN”
Wieczorek Mirella
11.03.2000
6.1
Dubniański Kacper
13.02.2001
8.1
Struzik Mateusz
23.06.1999
8.1
Kotagomba Debora
08.11.2000
8.1
Bajorek Bartosz
05.05.1999
6.1
Słota Jakub
08.12.2000
8.1
Gorzelak Michał
29.05.2000
6.1
Wojciechowski Adrian
20.04.2000
8.1
Tomaszewski Maciej
05.03.2000
8.1
Korona Krzysztof
24.01.2000
8.1
Duliński Piotr
20.03.2000
8.1
Strzelecki Konrad
06.03.2000
8.1
Kowal Maciej
08.05.1999
8.1
Dubniański Maciej
22.07.1999
8.1
Pakulski Wojciech
20.12.1999
8.1
Bania Dominik
27.12.2000
8.1
Stawicki Marcin
01.12.2000
8.1
 
 
 
AZS UP Wrocław
Stawinoga Zuzanna
02.12.2000
8.2
Bhakti Mallick
07.01.2000
8.1
 
 
 
Klub karate-do Shotokan Krapkowice
Szostecki Michał
08.09.2000
7.1
Wieczorek Rafał
10.09.2000
8.3
Tupko Zuzanna
04.12.2000
9.1
Tomczyk Weronika
19.14.2001
6.1
 
 
 
AGE-KAN-CLUB-BOGATYNIA
Brodziński Kacper
27.07.1999
1
Marcinkowski Mateusz
28.05.2000
1
 
 
 
KLUB KARATE „NIDAN” Zawadzkie
Kalinowski Adam
12.12.1999
4.2
Mraz Robert
23.10.2000
6.1
Grzeczkowicz Daria
15.11.2000
4.1
Łapot Mateusz
20.04.2001
7.3
 
 
 
KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND Ścinawa
Jastrzębski Dawid
2000
5
Kosior Piotr
2000
5
Sadza Filip
2000
5
Szmigielska Natalia
2000
5
Wojciechowska Roksana
2000
5
 
 
 
LKS ZARZEWIE PRUDNIK
Kruczek Magdalena
05.12.2000
6.2
Niżyńska Julia
07.03.2001
5.1
Ratajska Emilia
06.06.2000
6.1
Bartoszewski Kamil
05.12.2000
6.3
Zbaraszczuk Krystian
15.11.2000
6.2
Tobiasiński Tymoteusz
12.12.2000
4.2
Hnatiuk Jakub
21.12.2000
6.3
Wyszyński Paweł
16.03.2001
6.1
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS