Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF 04.05.2013 Prudnik - wyniki PDF Drukuj Email
wtorek, 07 maja 2013 19:44
Sprawozdanie
z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate WKF Prudnik 04.05.2013 r.
 
 
1.    Ilość klubów: 8
2.    Ilość zawodników: 61
3.    Organizator: Opolski Okręgowy Związek Karate WKF
 Współorganizator: LKS „Zarzewie” Prudnik
4.    Sędzia Główny: Remigiusz Powroźnik
5.    Lista sędziów:
 
Lp.
Nazwisko i imię
Kwalifikacje sędziowski
Ważność licencji
Miasto
1
Powroźnik Remigiusz
Międzynarodowy EKF
2013
Prudnik
2
Wiśniewski Piotr
Międzynarodowy EKF
2013
Opole
3
Brudniak Tadeusz
Krajowy A
2013
Prudnik
4
Brudniak Jolanta
Krajowy A
2013
Prudnik
5
Połtorzecki Paweł
Krajowy B
2013
Bielsko-Biała
6
Rusek Jacek
Krajowy B
2013
Legnica
7
Skorupski Adam
Krajowy B
2013
Białystok
8
Wojtkowiak Zbigniew
Krajowy B
2013
Bogatynia
9
Śworeń Zbigniew
Okręgowy A
2013
Zawadzkie
10
Piotrowski Paweł
Okręgowy B
2013
Wrocław
11
Powroźnik Joanna
Okręgowy B
2013
Prudnik
12
Workiewicz Marek
Okręgowy B
2013
Nysa
13
Wójcik Tadeusz
Okręgowy B
2013
Nysa
14
Żymołka Piotr
Okręgowy B
2013
Moszna
15
Łukaszyński Krzysztof
Okręgowy B
2013
Nysa
16
Nowicki Sanisław
Okręgowy B
2013
Legnica
17
Trubicki Artur
Klubowy
2013
Ścinawa
18
Kubatek Sebastian
Klubowy
2013
Prudnik
19
Barański Bartłomiej
Klubowy
2013
Zawadzkie
20
Paraniak Jan
Klubowy
2013
Lwówek Śląski
21
Sadza Grzegorz
Klubowy
2013
Ścinawa
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyniki konkurencji
 
Kata indywidualne młodziczek 9.1 – 7.3 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Kowalska
Anna
08.08.2001
K
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/19/S/09
Karate WKF
3
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
2
Kruczek
Magdalena
05.12.2000
K
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/74/S/12
Karate WKF
2
Prudnik
Prudnik
3
Tupko
Zuzanna
04.12.2000
K
KK Shotokan Krapkowice
opolskie
 
Karate WKF
1
Krapkowice
Krapkowice
3
Jarska
Aniela
26.02.2001
K
KK Tora Legnica
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Legnica
Legnica
  
Kata indywidualne młodziczek 6.1 kyu i wyższe
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Wieczorek
Mirella
11.03.2000
K
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/59/S/11
Karate WKF
3
Wrocław
Wrocław
2
Grzeczkowicz
Daria
15.11.2000
K
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
70/35/S/09
Karate WKF
2
Strzelce Op.
Zawadzie
3
Abratańska
Weronika
06.08.2000
K
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/20/S/09
Karate WKF
1
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
3
Niżyńska
Julia
07.03.2001
K
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/78/S/13
Karate WKF
1
Prudnik
Prudnik
 
Kata indywidualne młodzików 9.1 – 7.3 kyu
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Słota
Jakub
08.12.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/62/S/11
Karate WKF
3
Wrocław
Wrocław
2
Dubniański
Kacper
13.02.2001
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
 
Karate WKF
2
Wrocław
Wrocław
3
Stawicki
Marcin
01.12.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/94/S/12
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
3
Bania
Dominik
27.12.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/94/S/12
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
 
Kata indywidualne młodzików 6.1 kyu i wyższe
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Dobrzyński
Mikołaj
23.06.2000
M
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/18/S/09
Karate WKF
3
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
2
Bartoszewski
Kamil
05.12.2000
M
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/48/S/09
Karate WKF
2
Prudnik
Prudnik
3
Jabłoński
Paweł
23.08.1999
M
KK Tora Legnica
dolnośląskie
30/62/S/10
Karate WKF
1
Legnica
Legnica
3
Bajorek
Bartosz
05.05.1999
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/55/S/11
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
 
 
 
 
Kumite indywidualne młodziczek  –40kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Wieczorek
Mirella
11.03.2000
K
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/59/S/11
Karate WKF
3
Wrocław
Wrocław
2
Kruczek
Magdalena
05.12.2000
K
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/74/S/12
Karate WKF
2
Prudnik
Prudnik
3
Szmigielska
Natalia
2000
K
Karate Goju Ryu Ścinawa
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Lubań
Ścinawa
3
Niżyńska
Julia
07.03.2001
K
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/78/S/13
Karate WKF
1
Prudnik
Prudnik
 
Kumite indywidualne młodziczek  –50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Wojciechowska
Roksana
2000
K
Karate Goju Ryu Ścinawa
dolnośląskie
 
Karate WKF
3
Lubań
Ścinawa
2
Grzeczkowicz
Daria
15.11.2000
K
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
70/35/S/09
Karate WKF
2
Strzelce Op.
Zawadzie
3
Tomczyk
Weronika
19.04.2001
K
KK Shotokan Krapkowice
opolskie
28/18/S/09
Karate WKF
1
Krapkowice
Krapkowice
3
Ratajska
Emilia
06.06.2000
K
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/68/S/12
Karate WKF
1
Prudnik
Prudnik
 
Kumite indywidualne młodziczek  +50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Abratańska
Weronika
06.08.2000
K
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/20/S/09
Karate WKF
3
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
2
Kowalska
Anna
08.08.2001
K
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/19/S/09
Karate WKF
2
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
3
Szałowska
Jagoda
17.02.2001
K
KK Tora Legnica
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Legnica
Legnica
3
Jarska
Aniela
26.02.2001
K
KK Tora Legnica
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Legnica
Legnica
 
Kumite indywidualne młodzików  –35kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Wojciechowski
Adrian
20.04.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/83/S/12
Karate WKF
3
Wrocław
Wrocław
2
Wyszyński
Paweł
16.03.2001
M
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/81/S/13
Karate WKF
2
Prudnik
Prudnik
3
Słota
Jakub
08.12.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/62/S/11
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
3
Stawicki
Marcin
01.12.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/94/S/12
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
 
 
 
 
 
 
 
Kumite indywidualne młodzików  –40 kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Bajorek
Bartosz
05.05.1999
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/55/S/11
Karate WKF
3
Wrocław
Wrocław
2
Kasprzyk
Bartosz
06.03.2001
M
KK Tora Legnica
dolnośląskie
30/88/S/10
Karate WKF
2
Legnica
Legnica
3
Nowicki
Jakub
12.05.2000
M
KK Tora Legnica
dolnośląskie
30/138/S/12
Karate WKF
1
Legnica
Legnica
3
Jędrzejczyk
Wiktor
05.04.2001
M
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/39/S/09
Karate WKF
3
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
 
Kumite indywidualne młodzików  –45kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Kosior
Piotr
2000
M
Karate Goju Ryu Ścinawa
dolnośląskie
 
Karate WKF
3
Lubań
Ścinawa
2
Sadza
Filip
2000
M
Karate Goju Ryu Ścinawa
dolnośląskie
 
Karate WKF
2
Lubań
Ścinawa
3
Dobrzyński
Mikołaj
23.06.2000
M
KSA Atemi Bielsko-Biała
śląskie
8/18/S/09
Karate WKF
1
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
3
Pakulski
Wojciech
20.12.1999
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/72/S/11
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
 
Kumite indywidualne młodzików  –50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Dubniański
Kacper
13.02.2001
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
 
Karate WKF
3
Wrocław
Wrocław
2
Tomaszewski
Maciej
05.03.2000
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
67/84/S/12
Karate WKF
2
Wrocław
Wrocław
3
Hnatiuk
Jakub
21.12.2000
M
LKS Zarzewie Prudnik
opolskie
45/52/S/09
Karate WKF
1
Prudnik
Prudnik
3
Marcinkowski
Mateusz
28.05.2000
M
AGE-KAN-CLUB Bogatynia
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Zgorzelec
Bogatynia
 
Kumite indywidualne młodzików +50kg
Miejsce
Nazwisko
Imię
Data ur.
Płeć
Nazwa klubu
Wojew.
Nr licencji
Dyscyplina
Pkt
Powiat
Gmina
1
Kalinowski
Adam
12.12.1999
M
KK Nidan Zawadzkie
opolskie
70/58/S/11
Karate WKF
3
Strzelce Op.
Zawadzie
2
Dubniański
Maciej
22.07.1999
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
57/49/S/11
Karate WKF
2
Wrocław
Wrocław
3
Struzik
Mateusz
23.06.1999
M
KSA Budokan Wrocław
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Wrocław
Wrocław
3
Brodziński
Kacper
29.07.1999
M
AGE-KAN-CLUB Bogatynia
dolnośląskie
 
Karate WKF
1
Zgorzelec
Bogatynia
 
 
 
 
 
 
Punktacja klubów
Miejsce
Nazwa klubu
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
Województwo
1.
KSA Budokan Wrocław
6
18
3
6
7
7
31
dolnośląskie
2.
KSA Atemi Bielsko-Biała
3
9
1
2
3
3
14
śląskie
3.
LKS Zarzewie Prudnik
-
-
4
8
4
4
12
opolskie
4.
Karate Goju Ryu Ścinawa
2
6
1
2
1
1
9
dolnośląskie
5.
KK Nidan Zawadzkie
1
3
2
4
-
-
7
opolskie
6.
KK Shotokan Tora Legnica
-
-
1
2
5
5
7
dolnośląskie
7.
AGE-KAN-CLUB Bogatynia
-
-
-
-
2
2
2
dolnośląskie
8.
KK Shotokan Krapkowice
-
-
-
-
2
2
2
opolskie
 
 
  
Punktacja województw
Miejsce
Województwo
Medale złote
Punkty
Medale srebrne
Punkty
Medale brązowe
Punkty
Razem
1.
dolnośląskie
8
24
5
10
15
15
49
2.
opolskie
1
3
6
12
6
6
21
3.
śląskie
3
9
1
2
3
3
14
 
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS