Puchar Polski WKF 01.06.2013 Warka - wyniki PDF Drukuj Email
艣roda, 05 czerwca 2013 21:43

WYNIKI PUCHARU POLSKI KARATE WKF WARKA 2013

KONKURENCJA

NR

Msc.

Nazwisko imi臋

Klub

Kata indywidualne dziewcz膮t 7 lat i m艂odsze

16

1

Hac Julia

LZS Karate-Do G艂ubczyce

132

2

Julia S艂oniewska

GROT Chyn贸w

6

3

Wilk Daria

KK Kamikaze Szczecin

133

3

Natalia Ignaczak

GROT Chyn贸w

Kata indywidualne dziewcz膮t 8 lat

2

1

Andrukiewicz Nina

Gda艅ski Klub Karate Do

74

2

Cie艣likiewicz Martyna

YAMABUSHI Bydgoszcz

3

3

Pude艂ko Hanna

Gda艅ski Klub Karate Do

104

3

Kalinowska Marlena

Kaisho Bia艂ystok

Kata indywidualne dziewcz膮t 9 lat

37

1

Le- Hai Julia

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

122

2

Bartoszewska Aleksandra

Zarzewie Prudnik

67

3

Anita Bia艂ecka

Atemi Warszawa

1

3

Myszakowska Wiktoria

Gda艅ski Klub Karate Do

Kata indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat

38

1

Pliszka Blanka

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

124

2

ZELASKO Karolina

Zarzewie Prudnik

10

3

F膭FERKO PATRYCJA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

11

3

KOWALSKA ANNA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

Kata indywidualne m艂odziczek12-13 lat

18

1

Grejner Wiktoria

KK Nidan Zawadzkie

39

2

Matuszewska Wiktoria

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

8

3

ABRAT艃SKA WERONIKA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

131

3

Emilia Ratajska

Zarzewie Prudnik

Kata indywidualne kadetek 14-15 lat

13

1

GAWE艁 ELIZA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

12

2

WALASZCZYK SONIA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

14

3

Bociek Klaudia

LZS Karate-Do G艂ubczyce

47

3

Zaniewska Ida

Harasuto 艁贸d藕

Kata indywidualne juniorek 16-17 lat

128

1

PI膭TEK Alicja

Zarzewie Prudnik

21

2

Zajdel Ewa

KK Nidan Zawadzkie

130

3

Dominika Wyszy艅ska

Zarzewie Prudnik

129

3

Magdalena Kubatek

Zarzewie Prudnik

Kata indywidualne seniorek +18 lat

22

1

Szponder Natalia

KK Nidan Zawadzkie

81

2

KWA艢NIAK NATALIA

BODAIKAN SZCZECIN

44

3

Marta Wolda艅ska

RENSEI Borz臋cin

84

3

Piechota Izabela

KK Shotokan Krapkowice

Kumite indywidualne dziewcz膮t 7 lat (fantom)

48

1

Zaniewska Julia

Harasuto 艁贸d藕

134

2

Daria J臋drzejczyk

GROT Chyn贸w

132

3

Julia S艂oniewska

GROT Chyn贸w

107

3

Ch艂us Agnieszka

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne dziewcz膮t 8 lat (fantom)

62

1

Jaffke Patrycja

KSK Sakura Rumia

106

2

Ambroziak Zuzanna

Kaisho Bia艂ystok

3

Cie艣likiewicz Martyna

YAMABUSHI Bydgoszcz

104

3

Kalinowska Marlena

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne dziewcz膮t 9 lat (fantom)

1

Le- Hai Julia

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

2

Walus Julia

YAMABUSHI Bydgoszcz

67

3

Anita Bia艂ecka

Atemi Warszawa

63

3

Zalewska Daria

KSK Sakura Rumia

Kumite indywidualne dziewcz膮t 8-9 lat -30 kg

122

1

Bartoszewska Aleksandra

Zarzewie Prudnik

1

2

Myszakowska Wiktoria

Gda艅ski Klub Karate Do

73

3

Walus Julia

YAMABUSHI Bydgoszcz

67

3

Anita Bia艂ecka

Atemi Warszawa

Kumite indywidualne dziewcz膮t 8-9 lat +30 kg

92

1

Martyna Gwazdacz

KS GOKKEN Chwaszczno

94

2

Sandra Lieske

KS GOKKEN Chwaszczno

2

3

Andrukiewicz Nina

Gda艅ski Klub Karate Do

98

3

Zuzanna Pietrakowska

Bia艂ostocki Klub Karate

Kumite indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat -34 kg

32

1

Becherka Agata

艁KKS 艁贸d藕

38

2

Pliszka Blanka

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

119

3

Kr贸l Justyna

K.K Champion 艁贸d藕

72

3

G贸rna Anna

YAMABUSHI Bydgoszcz

Kumite indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat -40 kg

103

1

Soko艂owska Klaudia

Kaisho Bia艂ystok

57

2

艁apka Patrycja

Harasuto 艁贸d藕

146

3

Godlewska Magdalena

GOTTSU KO艢CIAN

75

3

Cedro Barbara

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite indywidualne dziewcz膮t 10-11 lat +40 kg

49

1

Kalinowska Katarzyna

Harasuto 艁贸d藕

124

2

ZELASKO Karolina

Zarzewie Prudnik

3

Kirszling Ma艂gorzata

Harasuto 艁贸d藕

117

3

Kuzio艂a Anna

Tczewski Klub Karate

Kumite indywidualne m艂odziczek 12-13 lat -40 kg

148

1

Michalkiewicz Marta

GOTTSU KO艢CIAN

126

2

KRUCZEK Magdalena

Zarzewie Prudnik

34

3

Kulesza Maja

艁KKS 艁贸d藕

117

3

Natalia Kuzio艂a

Tczewski Klub Karate

Kumite indywidualne m艂odziczek 12-13 lat -50 kg

18

1

Grejner Wiktoria

KK Nidan Zawadzkie

131

2

Emilia Ratajska

Zarzewie Prudnik

60

3

Osi艅ska Karolina

KSK Sakura Rumia

17

3

Grzeczkowicz Daria

KK Nidan Zawadzkie

Kumite indywidualne m艂odziczek 12-13 lat +50 kg

80

1

KUTNIK EWA

BODAIKAN SZCZECIN

108

2

Sadowska Barbara

PKK Pleszew

8

3

ABRAT艃SKA WERONIKA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

102

3

Ambroziak Julia

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne kadetek 14-15 lat -47 kg

121

1

Grabska Daria

K.K Champion 艁贸d藕

14

2

Bociek Klaudia

LZS Karate-Do G艂ubczyce

3

3

Kumite indywidualne kadetek 14-15 lat -54 kg

113

1

Julia Sabiecka

Tczewski Klub Karate

19

2

Krawiec Aleksandra

KK Nidan Zawadzkie

20

3

Zajdel El偶bieta

KK Nidan Zawadzkie

88

3

Natalia Majewska

KS GOKKEN Chwaszczno

Kumite indywidualne kadetek 14-15 lat +54 kg

13

1

GAWE艁 ELIZA

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

90

2

Martyna Rykowska

KS GOKKEN Chwaszczno

87

3

Sara Elwart

KS GOKKEN Chwaszczno

3

Kumite indywidualne juniorek 16-17 lat -53 kg

35

1

Banaszczyk Dorota

KS OLIMP 艁脫D殴

130

2

Dominika Wyszy艅ska

Zarzewie Prudnik

23

3

Trepka Karolina

KK Nidan Zawadzkie

3

Kumite indywidualne juniorek 16-17 lat -59 kg

21

1

Zajdel Ewa

KK Nidan Zawadzkie

112

2

Natalia Stubba

Tczewski Klub Karate

111

3

Magda Jatkowska

Tczewski Klub Karate

129

3

Magdalena Kubatek

Zarzewie Prudnik

Kumite indywidualne juniorek 16-17 lat +59 kg

4

1

Kornelia Z膮bek

KK Kamikaze Szczecin

95

2

Joanna Babynko

Bia艂ostocki Klub Karate

45

3

Ewa G膮siewska

RENSEI Borz臋cin

100

3

Korowaj Agnieszka

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne seniorek +18 lat -55kg

22

1

Szponder Natalia

KK Nidan Zawadzkie

97

2

Angelika Leusz

Bia艂ostocki Klub Karate

3

3

Kumite indywidualne seniorek +18 lat +55kg

82

1

PACZKOWSKA JUSTYNA

BODAIKAN SZCZECIN

83

2

MAGDA ANNA

BODAIKAN SZCZECIN

3

Zagrabska Sandra

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

52

3

艢wierczy艅ska Katarzyna

Harasuto 艁贸d藕

Kata indywidualne ch艂opc贸w 7 lat i m艂odsi

27

1

Micha艂 Talaga

KK Nidan Zawadzkie

15

2

Krysi艅ki Dominik

KK Kamikaze Szczecin

53

3

Sadowy Marcin

艁KKS 艁贸d藕

22

3

Leli艅ski Klaudiusz

LZS Karate-Do G艂ubczyce

Kata indywidualne ch艂opc贸w 8 lat

11

1

Korneliusz Janeczek

KK Kamikaze Szczecin

82

2

P艂atek Micha艂

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

87

3

Szymon Mika

RENSEI Borz臋cin

88

3

Jakub Dobrzy艅ski

RENSEI Borz臋cin

Kata indywidualne ch艂opc贸w 9 lat

79

1

Lewandowski Jakub

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

24

2

Patryjach Jakub

LZS Karate-Do G艂ubczyce

78

3

Sobota Kevin

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

14

3

Wilk Cezary

KK Kamikaze Szczecin

Kata indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat

81

1

Adametz Mateusz

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

25

2

Kowalczyk Maciej

LZS Karate-Do G艂ubczyce

18

3

Gawron Maciej

KSA Atemi Bielsko Bia艂a

85

3

Koz艂owski Kacper

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

Kata indywidualne m艂odzik贸w 12-13 lat

29

1

Talaga Rafa艂

KK Nidan Zawadzkie

4

2

Kwiecie艅 Kacper

Gda艅ski Klub Karate Do

17

3

DOBRZY艃SKI MIKO艁AJ

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

16

3

DZIERGAS DANIEL

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

Kata indywidualne kadet贸w 14-15 lat

265

1

Bartoszewski 艁ukasz

Zarzewie Prudnik

207

2

Nguyen Tat Dawid

Kaisho Bia艂ystok

173

3

Dominik Korbolewski

KS GOKKEN Chwaszczno

208

3

S艂yszewski Dominik

Kaisho Bia艂ystok

Kata indywidualne junior贸w 16-17 lat

19

1

GAWE艁 DAWID

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

20

2

TOMICZEK MATEUSZ

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

156

3

STECZUK ADAM

BODAIKAN SZCZECIN

266

3

Dzia艂oszy艅ski Micha艂

Zarzewie Prudnik

Kata indywidualne Senir贸w +18 lat

31

1

Bara艅ski Bart艂omiej

KK Nidan Zawadzkie

94

2

Pawe艂 Oracz

RENSEI Borz臋cin

269

3

Micha艂 Malik

Zarzewie Prudnik

3

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 7 lat i m艂odsi (fantom)

54

1

DZIUDA DOMINIK

KS OLIMP 艁脫D殴

27

2

Talaga Micha艂

KK Nidan Zawadzkie

53

3

Sadowy Marcin

艁KKS 艁贸d藕

103

3

Rutkowski Dawid

Harasuto 艁贸d藕

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 8 lat (fantom)

88

1

Jakub Dobrzy艅ski

RENSEI Borz臋cin

87

2

Szymon Mika

RENSEI Borz臋cin

98

3

Bankowski 艁ukasz

Harasuto 艁贸d藕

188

3

Rados艂aw Sienkiewicz

Bia艂ostocki Klub Karate

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 9 lat (fantom)

134

1

SKUBISZ DAWID

BODAIKAN SZCZECIN

133

2

MAJEWSKI WIKTOR

BODAIKAN SZCZECIN

131

3

JASI艃SKI ADAM

BODAIKAN SZCZECIN

189

3

Cezary Alferowicz

Bia艂ostocki Klub Karate

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 8-9 lat -30 kg

226

1

Florczak Micha艂

PKK Pleszew

131

2

JASI艃SKI ADAM

BODAIKAN SZCZECIN

98

3

Bankowski 艁ukasz

Harasuto 艁贸d藕

54

3

DZIUDA DOMINIK

KS OLIMP 艁脫D殴

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 8-9 lat +30 kg

105

1

Lenart Kacper

Harasuto 艁贸d藕

102

2

Suligorski Damian

Harasuto 艁贸d藕

134

3

SKUBISZ DAWID

BODAIKAN SZCZECIN

61

3

SZCZ臉SNY KRYSTIAN

KS OLIMP 艁脫D殴

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat -34 kg

81

1

Adametz Mateusz

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

184

2

Darek Gudel

Bia艂ostocki Klub Karate

167

3

Dawid P艂oski

KS GOKKEN Chwaszczno

62

3

GAJEWSKI WIKTOR

KS OLIMP 艁脫D殴

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat -40 kg

219

1

Twarowski Jakub

Kaisho Bia艂ystok

141

2

Mu艣nicki Hubert

BODAIKAN SZCZECIN

165

3

Adam Piotrkowski

KS GOKKEN Chwaszczno

220

3

Tuz 艁ukasz

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne ch艂opc贸w 10-11 lat +40kg

228

1

Vogt Kacper

PKK Pleszew

225

2

Sadowski Maksymilian

PKK Pleszew

218

3

Perkowski Maciej

Kaisho Bia艂ystok

5

3

Bulczak Maksymilian

Gda艅ski Klub Karate Do

Kumite indywidualne m艂odzik贸w 12-13 lat -40 kg

143

1

ZI臉TEK KAMIL

BODAIKAN SZCZECIN

144

2

MAJSZUTOWICZ MICHA艁

BODAIKAN SZCZECIN

217

3

Micha艂owski Jakub

Kaisho Bia艂ystok

216

3

Dzieko艅ski Dawid

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne m艂odzik贸w 12-13 lat -45 kg

214

1

Grzegorczuk Damian

Kaisho Bia艂ystok

241

2

Mi艂osz Sabiecki

Tczewski Klub Karate

3

Sochaniski Pawe艂

Harasuto 艁贸d藕

124

3

Kleniewski Bartosz

YAMABUSHI Bydgoszcz

Kumite indywidualne m艂odzik贸w 12-13 lat -50 kg

234

1

Bonusiak Mateusz

PKK Pleszew

166

2

Miko艂aj Samson

KS GOKKEN Chwaszczno

147

3

OKONOWSKI MARCEL

BODAIKAN SZCZECIN

146

3

SZUPER JAKUB

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite indywidualne m艂odzik贸w 12-13 lat +50 kg

1

呕urek Artur

Harasuto 艁贸d藕

69

2

PE艁KA CEZARY

KS OLIMP 艁脫D殴

30

3

Kalinowski Adam

KK Nidan Zawadzkie

29

3

Talaga Rafa艂

KK Nidan Zawadzkie

Kumite indywidualne kadet贸w 14-15 lat -52 kg

265

1

Bartoszewski 艁ukasz

Zarzewie Prudnik

209

2

Skrouba Maciej

Kaisho Bia艂ystok

149

3

艁ACEK GRZEGORZ

BODAIKAN SZCZECIN

264

3

BARACZ Szymon

Zarzewie Prudnik

Kumite indywidualne kadet贸w 14-15 lat -57 kg

101

1

Rze藕niczak Mateusz

Harasuto 艁贸d藕

259

2

Kr贸l Micha艂

K.K Champion 艁贸d藕

208

3

S艂yszewski Dominik

Kaisho Bia艂ystok

175

3

Cezary Wolak

KS GOKKEN Chwaszczno

Kumite indywidualne kadet贸w 14-15 lat -63 kg

171

1

Jakub Ku艂aga

KS GOKKEN Chwaszczno

173

2

Dominik Korbolewski

KS GOKKEN Chwaszczno

206

3

Szki艂膮d藕 艁ukasz

Kaisho Bia艂ystok

152

3

Mach Maciej

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite indywidualne kadet贸w 14-15 lat -70 kg

170

1

Filip Wendt

KS GOKKEN Chwaszczno

50

2

Kuna Adrian

艁KKS 艁贸d藕

73

3

FILANOWSKI MIKO艁AJ

KS OLIMP 艁脫D殴

164

3

Borkowski Micha艂

KK Shotokan Krapkowice

Kumite indywidualne kadet贸w 14-15 lat +70 kg

203

1

Jurkowski Konrad

Kaisho Bia艂ystok

43

2

Szymaniuk Tomasz

MKSW Shogun Bia艂ystok

52

3

Ritter Krzysztof

艁KKS 艁贸d藕

204

3

Kamianowski 艁ukasz

Kaisho Bia艂ystok

Kumite indywidualne junior贸w 16-17 lat -55 kg

153

1

KOMOROWSKI DAWID

BODAIKAN SZCZECIN

160

2

Dziura Aleksander

KK Shotokan Krapkowice

3

3

Kumite indywidualne junior贸w 16-17 lat -61 kg

32

1

Netter Mateusz

UKS 鈥濰ITOTSU鈥 Ostrzesz贸w

92

2

Dominik Karczewski

RENSEI Borz臋cin

202

3

Duszy艅ski Krzysztof

Kaisho Bia艂ystok

154

3

BURDANOWSKI MACIEJ

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite indywidualne junior贸w 16-17 lat -68 kg

108

1

Formela Kacper

KSK Sakura Rumia

201

2

Szysz Maciej

Kaisho Bia艂ystok

239

3

Pawe艂 Naborczyk

Tczewski Klub Karate

157

3

G艁ASZCZKA REMIGIUSZ

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite indywidualne junior贸w 16-17 lat -76 kg

266

1

Dzia艂oszy艅ski Micha艂

Zarzewie Prudnik

158

2

艁YDZI艃SKI MICHA艁

BODAIKAN SZCZECIN

125

3

Kocemba Sebastian

YAMABUSHI Bydgoszcz

3

Kumite indywidualne junior贸w 16-17 lat +76 kg

198

1

Romaniuk Oskar

Kaisho Bia艂ystok

199

2

Chojnowski Micha艂

Kaisho Bia艂ystok

49

3

Krawczak Bart艂omiej

艁KKS 艁贸d藕

235

3

呕uchowski Krystian

PKK Pleszew

Kumite indywidualne senior贸w +18 lat -67 kg

236

1

Dr膮偶ewski Maciej

PKK Pleszew

263

2

St臋pie艅 Mateusz

K.K Champion 艁贸d藕

36

3

Grzegorz Zieb

KKS 聽TORA Legnica聽聽聽聽聽聽聽

245

3

Tadeusz Kuzio艂a

Tczewski Klub Karate

Kumite indywidualne senior贸w +18 lat -75 kg

244

1

Dawid Stubba

Tczewski Klub Karate

34

2

Rugier Robert

KKS 聽TORA Legnica聽聽聽聽聽聽聽

94

3

Pawe艂 Oracz

RENSEI Borz臋cin

3

Kumite indywidualne senior贸w +18 lat -84 kg

195

1

G艂owacki Bartosz

Kaisho Bia艂ystok

196

2

O艂owski Szymon

Kaisho Bia艂ystok

10

3

Oskar Wi艣niewski

KK Kamikaze Szczecin

3

Kumite indywidualne senior贸w +18 lat +84 kg

194

1

Korowaj Mariusz

Kaisho Bia艂ystok

246

2

Mateusz Kaczy艅ski

Tczewski Klub Karate

1

3

Wzorek Bartosz

Gda艅ski Klub Karate Do

193

3

Supruniuk Ariel

Kaisho Bia艂ystok

KONKURENCJA

NR

Msc.

Nazwisko imi臋

Klub

Kata DRU呕UNOWE ch艂opc贸w 9lat i m艂odsi

15

1

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

37

2

Swarz臋dzki Klub Karate-do FIGHTER

Swarz臋dzki Klub Karate-do FIGHTER

16

3

RENSEI Borz臋cin

RENSEI Borz臋cin

36

3

GROT Chyn贸w

GROT Chyn贸w

Kata DRU呕UNOWE ch艂opc贸w 10-11lat

15

1

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

23

2

YAMABUSHI Bydgoszcz

YAMABUSHI Bydgoszcz

26

3

BODAIKAN SZCZECIN

BODAIKAN SZCZECIN

36

3

GROT Chyn贸w

GROT Chyn贸w

Kata DRU呕UNOWE ch艂opc贸w12-13lat

2

1

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

5

2

KK Nidan Zawadzkie 3

KK Nidan Zawadzkie

19

3

Atemi Warszawa 1

Atemi Warszawa

20

3

Atemi Warszawa 2

Atemi Warszawa

Kata DRU呕UNOWE ch艂opc贸w14-15lat

1

1

KK Kamikaze Szczecin

KK Kamikaze Szczecin

31

2

Kaisho Bia艂ystok

Kaisho Bia艂ystok

26

3

BODAIKAN SZCZECIN

BODAIKAN SZCZECIN

28

3

Bia艂ostocki Klub Karate

Bia艂ostocki Klub Karate

Kata DRU呕UNOWE ch艂opc贸w +16 lat

2

1

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

27

2

KK Shotokan Krapkowice

KK Shotokan Krapkowice

16

3

RENSEI Borz臋cin

RENSEI Borz臋cin

26

3

BODAIKAN SZCZECIN

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite DRU呕UNOWE ch艂opc贸w 10-11 lat

12

1

KS OLIMP 艁脫D殴 1

KS OLIMP 艁脫D殴

25

2

BODAIKAN SZCZECIN 2

BODAIKAN SZCZECIN

3

KS GOKEN

KS GOKEN

32

3

Tczewski Klub Karate

Tczewski Klub Karate

Kumite DRU呕UNOWE ch艂opc贸w 12-13 lat

17

1

Harasuto 艁贸d藕

Harasuto 艁贸d藕

9

2

KK Nidan Zawadzkie 7

KK Nidan Zawadzkie

25

3

BODAIKAN SZCZECIN 2

BODAIKAN SZCZECIN

24

3

BODAIKAN SZCZECIN 1

BODAIKAN SZCZECIN

Kumite DRU呕UNOWE ch艂opc贸w 14-15 lat

1

KS GOKEN

KS GOKEN

26

2

BODAIKAN SZCZECIN

BODAIKAN SZCZECIN

27

3

KK Shotokan Krapkowice

KK Shotokan Krapkowice

29

3

Kaisho Bia艂ystok 1

Kaisho Bia艂ystok

Kumite DRU呕UNOWE ch艂opc贸w 16-17 lat

30

1

Kaisho Bia艂ystok 2

Kaisho Bia艂ystok

33

2

Zarzewie Prudnik

Zarzewie Prudnik

32

3

Tczewski Klub Karate

Tczewski Klub Karate

29

3

Kaisho Bia艂ystok 1

Kaisho Bia艂ystok

Kumite DRU呕UNOWE ch艂opc贸w +18 lat

31

1

Kaisho Bia艂ystok

Kaisho Bia艂ystok

32

2

Tczewski Klub Karate

Tczewski Klub Karate

10

3

KKS 聽TORA Legnica聽聽聽聽聽聽聽

KKS 聽TORA Legnica聽聽聽聽聽聽聽

3

Kata DRU呕UNOWE dziewcz膮t 9 lat i m艂odsze

34

1

GROT Chyn贸w 1

GROT Chyn贸w

35

2

GROT Chyn贸w 2

GROT Chyn贸w

3

3

Kata DRU呕UNOWE dziewcz膮t 10-11 lat

33

1

Zarzewie Prudnik

Zarzewie Prudnik

34

2

GROT Chyn贸w 1

GROT Chyn贸w

36

3

GROT Chyn贸w

GROT Chyn贸w

22

3

Atemi Warszawa 4

Atemi Warszawa

Kata DRU呕UNOWE dziewcz膮t 12-13 lat

2

1

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

15

2

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

BUSHI-DO BYDGOSZCZ

11

3

艁KKS 艁贸d藕

艁KKS 艁贸d藕

32

3

Tczewski Klub Karate

Tczewski Klub Karate

Kata DRU呕UNOWE dziewcz膮t 14-15lat

2

1

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

KSA ATEMI Bielsko-Bia艂a

3

2

KK Nidan Zawadzkie 1

KK Nidan Zawadzkie

21

3

Atemi Warszawa 3

Atemi Warszawa

3

Kata DRU呕UNOWE dziewcz膮t +16lat

33

1

Zarzewie Prudnik

Zarzewie Prudnik

4

2

KK Nidan Zawadzkie 2

KK Nidan Zawadzkie

32

3

Tczewski Klub Karate

Tczewski Klub Karate

3

Kumite DRU呕UNOWE dziewcz膮t 10-11 lat

17

1

Harasuto 艁贸d藕

Harasuto 艁贸d藕

33

2

Zarzewie Prudnik

Zarzewie Prudnik

34

3

GROT Chyn贸w 1

GROT Chyn贸w

39

3

SAKURA RUMIA

SAKURA RUMIA

Kumite DRU呕UNOWE dziewcz膮t 12-13lat

17

1

Harasuto 艁贸d藕

Harasuto 艁贸d藕

11

2

艁KKS 艁贸d藕

艁KKS 艁贸d藕

38

3

GOTTSU KO艢CIAN

GOTTSU KO艢CIAN

6

3

KK Nidan Zawadzkie 4

KK Nidan Zawadzkie

Kumite DRU呕UNOWE dziewcz膮t 16-17 lat

7

1

KK Nidan Zawadzkie 5

KK Nidan Zawadzkie

2

KS GOKEN

32

3

Tczewski Klub Karate

Tczewski Klub Karate

3

Kumite DRU呕UNOWE dziewcz膮t+18 lat

26

1

BODAIKAN SZCZECIN

BODAIKAN SZCZECIN

8

2

KK Nidan Zawadzkie 6

KK Nidan Zawadzkie

28

3

Bia艂ostocki Klub Karate

Bia艂ostocki Klub Karate

3

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS