IV Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży 15.06.2013 Szczecin - wyniki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 czerwca 2013 16:46

IV SZCZECIŃSKA SPARTAKIADA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY

SZCZECIN 15-06-2013r.

 

Dnia 15 czerwca 2013r. w Hali Sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego12b w Szczecinie rozegrana została przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Szczecin IV Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży.

 

W turnieju tym wzięło udział 148 zawodników reprezentujących kluby województwa zachodniopomorskiego i Kujawsko pomorskiego.

Oprócz atrakcyjnych nagród dzieci otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez zakład piekarski Genial.

 

W klasyfikacji medalowej zawodnicy z Klubu Karate Samuraj Szczecin, prowadzeni przez trenera Ryszarda Kulikowskiego, zajęli pierwsze miejsce wyprzedzając UKS Szkoła Polsko-Amerykańska Szczecin i Sport-Art Funakoshi-do Szczecin.

 

Klub

złote

srebrne

brązowe

razem

Samuraj Szczecin

10

9

11

30

UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

4

5

1

10

Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

3

2

2

7

Klub Karate Kamikaze Szczecin

3

2

 

5

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

1

1

3

5

Bushi-do Bydgoszcz

1

1

1

3

AZS AKK Shogun Szczecin

1

 

 

1

SHOBU-KAN Stargard

 

2

2

4

UKS Kamikaze Gryfino

 

1

3

4

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Alicja Jaśkowiak z klubu Samuraj Szczecin (zdobyła dwa złote medale).

 

Wyniki Toru sprawności fizycznej

(miejsca 1-3)

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy do 6 lat

Grzegorz Maksymiak - Kamikaze Szczecin

Wiktor Sosnowski - Samuraj Szczecin

Nikodem Sobczyk - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy 7 lat

Przemysław Markowski - Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

Tymon Mikulski - UKS Kamikaze Gryfino

Mateusz Wawrzyniak - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 5-7 lat

Marta Żmińczuk - Samuraj Szczecin

Zuzanna Matwiejczuk - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Emilia Momot - Shobu-kan Stargard Szczeciński

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy 8 lat

Mateusz Kaup - Samuraj Szczecin

Paweł Kulikowski - Samuraj Szczecin

Jakub Opłotny - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 8 lat

Barbara Myck - Samuraj Szczecin

Maja Filiks - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Maja Zawadzińska - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy 9 lat

Patryk Śmieciński - Samuraj Szczecin

Marcel Mruk - Samuraj Szczecin

Kacper Kreczko - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 9 lat

Karolina Zwiech - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Aleksandra Bieńkowska - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Martyna Wabia - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy 10 lat

Kajetan Kieszkowski - Samuraj Szczecin

Grzegorz Kmita - Shobu-kan Stargard Szczeciński

Michał Dmowski - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 10 lat

Wiktoria Gołębiowska - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Laura Goch - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Marta Dybowska - UKS Kamikaze Gryfino

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy 11 lat

Michał Konieczny - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Jakub Milanowski - Samuraj Szczecin

Michał Potoczny - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 11 lat

Alicja Jaśkowiak - Samuraj Szczecin

Dominika Zwiech - Samuraj Szczecin

Julia Sachar - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Chłopcy 12-13 lat

Michał Olejnik - Samuraj Szczecin

Kamil Kurowski - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

Łukasz Koźlarek - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 12-13 lat

Karolina Dołęga - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Elżbieta Niebieszczańska - UKS Szkoła Polsko-Amerykańska

Oliwia Świętczak - Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

 

Wyniki konkurencji Kata

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Chłopcy do7 lat

Jakub Erdmann - Kamikaze Szczecin

Dominik Krysiński - Kamikaze Szczecin

Kajetan Muczyński - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Dziewczęta do7 lat

Daria Wilk - Kamikaze Szczecin

Marta Żmińczuk - Samuraj Szczecin

Julia Mojsak - UKS Kamikaze Gryfino

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Chłopcy 8 lat

Jakub Opłotny - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

Piotr Sujka - Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

Artur Kmita - Shobu-kan Stargard Szczeciński

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Dziewczęta 8 lat

Maja Zawadzińska - Samuraj Szczecin

Emilia Borysiak - Kamikaze Szczecin

Alicja Dmowska - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Chłopcy 9 lat

Kevin Sobota - Bushi-do Bydgoszcz

Jakub Lewandowski - Bushi-do Bydgoszcz

Michał Pawłowski - Bushi-do Bydgoszcz

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Dziewczęta 9 lat

Wiktoria Szewc - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

Iga Jackowiak - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

Łucja Mikulska - UKS Kamikaze Gryfino

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Chłopcy 10-11 lat

Emil Kaproń - AZS AKK Shogun Szczecin

Michał Potoczny - Samuraj Szczecin

Radosław Andrusik - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Dziewczęta 10-11 lat

Dominika Zwiech - Samuraj Szczecin

Julia Sachar - Samuraj Szczecin

Olga Żmińczuk - Samuraj Szczecin

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Chłopcy 12-13 lat

Kamil Kurowski - Sport-Art Funakoshi-do Szczecin

Michał Olejnik - Samuraj Szczecin

Dawid Guzik - Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

 

Konkurencja KATA INDYWIDUALNIE Dziewczęta 12-13 lat

Alicja Jaśkowiak - Samuraj Szczecin

Julia Pakuła - Shobu-kan Stargard Szczeciński

Oliwia Świętczak - Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

 

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS