V International Open Championship Champion Cup 19.10.2013 Łódź - wyniki PDF Drukuj Email
niedziela, 17 listopada 2013 21:37

V International Open Championship Champion Cup

w Karate WKF

19.10.2013


 

Wyniki:

01. Kata indywidualne Dziewcząt 6-7 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

LZS Karate-Do Głubczyce PL

Hac Julia

2

Uni Mast Belarus

TSIMUTA YELIZAVETA

3

Uni Mast Belarus

BANTSAREVICH NADZEYA

3

Uni Mast Belarus

KHARYTONENKA EVIALINA

02. Kata indywidualne Chłopców 6-7 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

LZS Karate-Do Głubczyce PL

Kolasa Tomasz

2

Bushido Bydgoszcz PL

Płatek Mikołaj

3

ŁKKS Łódź PL

SADOWY MARCIN

3

LZS Karate-Do Głubczyce PL

Leliński Klaudiusz

03. Kata indywidualne Dziewcząt 8-9 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Atemi Warszawa

Białecka Anita

2

Harasuto Łódź PL

Dyśko Julia

3

UKS Błyskawica Rokietnica PL

Suszka Julia

3

ŁKKS Łódź PL

KUROWSKA PAULINA

04. Kata indywidualne Chłopców 8-9 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Nidan Zawadzkie PL

Talaga Michał

2

Rensei Borzęcin

Dobrzyńśki Jakub

3

Bushido Bydgoszcz PL

Sobota Kevin

3

Bushido Bydgoszcz PL

Płatek Michał

05. Kata indywidualne Dziewcząt 10-11 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Atemi Bielsko Biała PL

FĄFERKO PATRYCJA

2

Harasuto Łódź PL

Rachwał Klaudia

3

Grot Chynów

Styczyńska Joanna

3

KKS Tora Legnica PL

Gibasiewicz Martyna

06. Kata indywidualne Chłopców 10-11 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Bushido Bydgoszcz PL

Adametz Mateusz

2

LZS Karate-Do Głubczyce PL

Kowalczyk Maciej

3

Atemi Bielsko Biała PL

Gawor Maciej

3

WKSA Budokan Wrocław PL

BABIŃSKI BARTŁOMIEJ

07. Kata indywidualne Młodziczek 12-13 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

WKSA Budokan Wrocław PL

Wieczorek Mirella

2

Bushido Bydgoszcz PL

Macukiewicz Julia

3

Atemi Bielsko Biała PL

KOWALSKA ANNA

3

Atemi Bielsko Biała PL

Abratańska Weronika

08. Kata indywidualne Młodzików 12-13 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

KKS Tora Legnica PL

Kasprzyk Bartosz

2

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Mituła Adrian

3

Atemi Bielsko Biała PL

DOBRZYŃSKI MIKOŁAJ

3

Atemi Warszawa

Sulejczak Łukasz

09. Kata indywidualne Kadetek 14-15 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Atemi Bielsko Biała PL

Gaweł Eliza

2

Harasuto Łódź PL

Zaniewska Ida

3

Atemi Bielsko Biała PL

Walaszczyk Sonia

3

Harasuto Łódź PL

Harast Kinga

10. Kata indywidualne Kadetów 14-15 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Nidan Zawadzkie PL

Talaga Rafał

2

Atemi Bielsko Biała PL

Dobrzyński Mikołaj

3

Atemi Warszawa

Świtkowski Jan

3

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Mituła Krystian

11. Kata indywidualne Kobiet U21 16-20 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Atemi Bielsko Biała PL

Gaweł Eliza

2

Atemi Bielsko Biała PL

Walaszczyk Sonia

3

Rensei Borzęcin

Gąsiewska Ewa

12. Kata indywidualne Mężczyzn U21 16-20 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Szczypkowski Maksymilian

2

Atemi Bielsko Biała PL

Gaweł Dawid

3

Atemi Bielsko Biała PL

Tomiczek Mateusz

3

Rensei Borzęcin

Rusztecki Konrad

14. Kumite indywidualne Chłopców 6-7 lat OPEN

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Dyśo Paweł

2

Champion Łódź

Wojciechowski Kacper

3

JKWF Club Ukraina

Nevelich Yura

3

Rensei Borzęcin

Klepacki Jakub

15. Kumite indywidualne Dziewcząt 8-9 lat -30kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Dyśko Julia

2

JKWF Club Ukraina

Mykhalchuk Ievhenia

3

Atemi Warszawa

Białecka Anita

3

Harasuto Łódź PL

Mularska Pola

17. Kumite indywidualne Chłopców 8-9 lat -35kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Bushido Bydgoszcz PL

Sobota Kevin

2

Rensei Borzęcin

Dobrzyńśki Jakub

3

KS Olimp Łódź

Pełka Oliwier

3

KS Olimp Łódź

Pawlicki Mikołaj

18. Kumite indywidualne Chłopców 8-9 lat -40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Suligórski Damian

2

KS Olimp Łódź

Prochoń Mateusz

3

Champion Łódź

Krysiak Jakub

19. Kumite indywidualne Chłopców 8-9 lat +40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Champion Łódź

Krysiak Jakub

2

KS Olimp Łódź

Jarocki Hubert

20. Kumite indywidualne Dziewcząt 10-11 lat -34kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

KKS Tora Legnica PL

Gibasiewicz Martyna

2

Harasuto Łódź PL

Lorek Zuzanna

21. Kumite indywidualne Dziewcząt 10-11 lat -40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Łapka Patrycja

2

Harasuto Łódź PL

Rachwał Klaudia

3

KKS Tora Legnica PL

Plaszczyk Marcelina

22. Kumite indywidualne Dziewcząt 10-11 lat +40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Kalinowska Katarzyna

2

ŁKKS Łódź PL

WOŹNIAK WIKTORIA

3

KS Olimp Łódź

Marcysiak Maja

23. Kumite indywidualne Chłopców 10-11 lat -34kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Budokai Belarus

Butsko Arseni

2

KS Olimp Łódź

Dudziński Hubert

3

KS Olimp Łódź

Sętkowski Jakub

3

Bushido Bydgoszcz PL

Adametz Mateusz

24. Kumite indywidualne Chłopców 10-11 lat -40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

KS Olimp Łódź

Lewczuk Adam

2

KS Olimp Łódź

Szuba Dawid

3

KS Olimp Łódź

Gajewski Wiktor

3

KS Olimp Łódź

Kozioł Jarosław

25. Kumite indywidualne Chłopców 10-11 lat +40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Champion Łódź

Wojtala Bartłomiej

2

Budokai Belarus

Gorobets Artur

3

Champion Łódź

Stepień Adam

3

Harasuto Łódź PL

Bankowski Michał

26. Kumite indywidualne Młodziczek 12-13 lat -40kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

WKSA Budokan Wrocław PL

Wieczorek Mirella

2

Club Maugly Ukraina

Sinchukoska Suysen

3

ŁKKS Łódź PL

KULESZA MAJA

3

Champion Łódź

Król Justyna

27. Kumite indywidualne Młodziczek 12-13 lat -50kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Budokai Belarus

Dzyachkova Hanna

2

Harasuto Łódź PL

Popławska Natalia

3

ŁKKS Łódź PL

KOMOROWSKA JULIA

3

MUKS Tornado Kalisz PL

Strejczyk Agata

28. Kumite indywidualne Młodziczek 12-13 lat +50kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Kumade Łódź

Machała Weronika

2

Atemi Bielsko Biała PL

Abratańska Weronika

3

Harasuto Łódź PL

Czubaszek Martyna

29. Kumite indywidualne Młodzików 12-13 lat -45kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Pleszewski KK PL

Vogt Kacper

2

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Mituła Adrian

3

Budokai Belarus

Lisouski Aliaksandr

3

Budokai Belarus

Samsonav Valentin

30. Kumite indywidualne Młodzików 12-13 lat -50kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Budokai Belarus

Vladimir Simonian

2

Atemi Bielsko Biała PL

Dobrzyński Mikołaj

3

Budokai Belarus

Muliarenka Dnila

3

KS Olimp Łódź

Siciński Patryk

31. Kumite indywidualne Młodzików 12-13 lat +50kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

KS Olimp Łódź

Pełka Cezary

2

JKWF Club Ukraina

Khanzeruk Maksyk

3

Pleszewski KK PL

Nawrocki Mateusz

3

Pleszewski KK PL

Bonusiak Mateusz

32. Kumite indywidualne Kadetek 14-15 lat -47kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Champion Łódź

Grabska Daria

2

LZS Karate-Do Głubczyce PL

Bociek Klaudia

34. Kumite indywidualne Kadetek 14-15 la+54kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Kumade Łódź

Borys Izabela

2

Atemi Bielsko Biała PL

Gaweł Eliza

3

KKS Tora Legnica PL

Dziągwa Anastazja

3

JKWF Club Ukraina

Krysko Oleksandra

35. Kumite indywidualne Kadetów 14-15 lat -52kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Żurek Artur

2

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Mituła Krystian

3

Harasuto Łódź PL

Sochański Paweł

3

Pleszewski KK PL

Vogt Filip

36. Kumite indywidualne Kadetów 14-15 lat -57kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Gałązka Dominik

2

Pleszewski KK PL

Śmigielski Maciej

3

JKWF Club Ukraina

Nevelich Ihor

3

Champion Łódź

Chudobiński Jakub

37. Kumite indywidualne Kadetów 14-15 lat -63kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Nidan Zawadzkie PL

Talaga Rafał

2

Harasuto Łódź PL

Rzeźniczak Mateusz

3

Champion Łódź

Król Michał

3

Pleszewski KK PL

Szkudlarek Emil

38. Kumite indywidualne Kadetów 14-15 lat -70kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

WKSA Budokan Wrocław PL

MACIEJ GĘBKA

2

Champion Łódź

Nadrowski Kamil

3

JKWF Club Ukraina

Levytskiy Denys

3

KS Olimp Łódź

Filanowski Mikołaj

39. Kumite indywidualne Kadetów 14-15 lat +70kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

KS Olimp Łódź

Pełka Cezary

2

Pleszewski KK PL

Szkudlarek Jan

3

Champion Łódź

Nadrowski Kamil

3

JKWF Club Ukraina

Vronskyi Mykhailo

43. Kumite indywidualne Juniorek 16-17 lat +59kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Kumade Łódź

Bogusław Marta

2

Champion Łódź

Grabska Daria

3

Kumade Łódź

Kosińska Agnieszka

3

Harasuto Łódź PL

Gałązka Agnieszka

45. Kumite indywidualne Juniorów 16-17 lat -61kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Stawiarski Szymon

2

MUKS Tornado Kalisz PL

Gardo Maciej

3

Martial Arts Studio, Papenberg, Germany

Eric Daust

3

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Netter Mateusz

46. Kumite indywidualne Juniorów 16-17 lat -68kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

WKSA Budokan Wrocław PL

Gębka Maciej

2

Pleszewski KK PL

Konowalczyk Adam

3

Champion Łódź

Furmańczyk Bartosz

3

Champion Łódź

Lisowski Damian

48. Kumite indywidualne Juniorów 16-17 lat +76kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Champion Łódź

Wójcik Jakub

2

Champion Łódź

Wujek Filip

3

Champion Łódź

Chudobiński Piotr

3

Rensei Borzęcin

Rusztecki Konrad

50. Kumite indywidualne Kobiet U21 18-20 lat -60kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Kumade Łódź

Ziółkowska Anna

2

Club Maugly Ukraina

Shevchenko Ganna

3

Club Maugly Ukraina

Marchuk Daryna

3

Rensei Borzęcin

Gąsiewska Ewa

52. Kumite indywidualne Mężczyzn U21 18-20 lat -68kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Pleszewski KK PL

Drążewski Maciej

2

Hitotsu Ostrzeszów

Netter Mateusz

3

Club Maugly Ukraina

Usifov Orkhan

3

Champion Łódź

Stępień Mateusz

53. Kumite indywidualne Mężczyzn U21 18-20 lat -78kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Budokai Belarus

Isakau Anton

2

Club Maugly Ukraina

Orkhan Usifov

3

Champion Łódź

Ciesielski Mateusz

3

JKWF Club Ukraina

Shchuruk Dmytro

54. Kumite indywidualne Mężczyzn U21 18-20 lat +78kg

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Pleszewski KK PL

Żuchowski Krystian

2

Champion Łódź

Migdalski Mariusz

3

JKWF Club Ukraina

Tymoshchuk Mykola

55. Kumite drużynowe (3 zawodników): 12-13 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

KS Olimp Łódź

Pełka Cezary, Siciński Patryk, Szewczyk Krzysztof

2

Dwójka Bełchatów PL

Jeziorski Antoni, Pękosławski Hubert, Włodarczyk Kuba

3

Atemi Warszawa

Koryczan Michał, Sulejczak Łukasz, Zawadzki Michał

3

Champion Łódź

Bojanowski Damian, Mesjasz Mikołaj, Wojtala Bartłomiej

56. Kumite drużynowe (3 zawodników): 14-15 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Harasuto Łódź PL

Gałązka Dominik, Rzeźniczak Mateusz, Żurek Artur

2

Champion Łódź

Kosek Kacper, Król Michał, Nadrowski Kamil

3

KS Olimp Łódź

Filanowski Mikołaj, Niepsuj Paweł, Pełka Cezary

3

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

Świtoń Jarek, Świtoń Jurek, Świtoń Kacper

57. Kumite drużynowe (3 zawodników): 16-17 lat

Miejsce

Klub

Nazwisko

1

Champion Łódź

Chudobiński Piotr, Lisowski Damian, Wójcik Jakub

2

Rensei Borzęcin

Bielawski Jan, Karczewski Dominik, Rusztecki Konrad

 

 

Klub

Złote

Srebr

Brąz

Pkt

Harasuto Łódź PL

9

7

6

125

Champion Łódź

5

6

12

106

KS Olimp Łódź

4

4

9

79

Atemi Bielsko Biała PL

3

6

6

72

Pleszewski KK PL

3

3

4

51

Budokai Belarus

4

1

3

46

Kumade Łódź

4

0

1

35

WKSA Budokan Wrocław PL

4

0

1

35

Bushido Bydgoszcz PL

2

2

3

35

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

1

3

3

32

JKWF Club Ukraina

0

2

7

31

Rensei Borzęcin

0

3

5

30

LZS Karate-Do Głubczyce PL

2

2

1

29

KKS Tora Legnica PL

2

0

3

25

Nidan Zawadzkie PL

3

0

0

24

Club Maugly Ukraina

0

3

2

21

Atemi Warszawa

1

0

4

20

ŁKKS Łódź PL

0

1

4

17

Uni Mast Belarus

0

1

2

11

MUKS Tornado Kalisz PL

0

1

1

8

Dwójka Bełchatów PL

0

1

0

5

Hitotsu Ostrzeszów

0

1

0

5

UKS Błyskawica Rokietnica PL

0

0

1

3

Grot Chynów

0

0

1

3

Martial Arts Studio, Papenberg, Germany

0

0

1

3

Najlepszy zawodnik

Nazwisko

Klub

Złote

Srebr

Brąz

Pkt

Pełka Cezary

KS Olimp Łódź

3

0

1

27

Gaweł Eliza

Atemi Bielsko Biała PL

2

1

0

21

Talaga Rafał

Nidan Zawadzkie PL

2

0

0

16

Żurek Artur

Harasuto Łódź PL

2

0

0

16

Gałązka Dominik

Harasuto Łódź PL

2

0

0

16

Wójcik Jakub

Champion Łódź

2

0

0

16

Wieczorek Mirella

WKSA Budokan Wrocław PL

2

0

0

16

Rzeźniczak Mateusz

Harasuto Łódź PL

1

1

0

13

Dyśko Julia

Harasuto Łódź PL

1

1

0

13

Grabska Daria

Champion Łódź

1

1

0

13

Nadrowski Kamil

Champion Łódź

0

2

1

13

Siciński Patryk

KS Olimp Łódź

1

0

1

11

Wojtala Bartłomiej

Champion Łódź

1

0

1

11

Gibasiewicz Martyna

KKS Tora Legnica PL

1

0

1

11

Białecka Anita

Atemi Warszawa

1

0

1

11

Chudobiński Piotr

Champion Łódź

1

0

1

11

Krysiak Jakub

Champion Łódź

1

0

1

11

Lisowski Damian

Champion Łódź

1

0

1

11

Adametz Mateusz

Bushido Bydgoszcz PL

1

0

1

11

Sobota Kevin

Bushido Bydgoszcz PL

1

0

1

11

Rusztecki Konrad

Rensei Borzęcin

0

1

2

11

Mituła Adrian

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

0

2

0

10

Dobrzyńśki Jakub

Rensei Borzęcin

0

2

0

10

Rachwał Klaudia

Harasuto Łódź PL

0

2

0

10

Dobrzyński Mikołaj

Atemi Bielsko Biała PL

0

2

0

10

Vogt Kacper

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

MACIEJ GĘBKA

WKSA Budokan Wrocław PL

1

0

0

8

Isakau Anton

Budokai Belarus

1

0

0

8

Dzyachkova Hanna

Budokai Belarus

1

0

0

8

Stawiarski Szymon

Harasuto Łódź PL

1

0

0

8

Butsko Arseni

Budokai Belarus

1

0

0

8

Kasprzyk Bartosz

KKS Tora Legnica PL

1

0

0

8

FĄFERKO PATRYCJA

Atemi Bielsko Biała PL

1

0

0

8

Hac Julia

LZS Karate-Do Głubczyce PL

1

0

0

8

Szewczyk Krzysztof

KS Olimp Łódź

1

0

0

8

Talaga Michał

Nidan Zawadzkie PL

1

0

0

8

Żuchowski Krystian

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

Suligórski Damian

Harasuto Łódź PL

1

0

0

8

Machała Weronika

Kumade Łódź

1

0

0

8

Kolasa Tomasz

LZS Karate-Do Głubczyce PL

1

0

0

8

Lewczuk Adam

KS Olimp Łódź

1

0

0

8

Kalinowska Katarzyna

Harasuto Łódź PL

1

0

0

8

Szczypkowski Maksymilian

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

1

0

0

8

Dyśo Paweł

Harasuto Łódź PL

1

0

0

8

Vladimir Simonian

Budokai Belarus

1

0

0

8

Bogusław Marta

Kumade Łódź

1

0

0

8

Gębka Maciej

WKSA Budokan Wrocław PL

1

0

0

8

Drążewski Maciej

Pleszewski KK PL

1

0

0

8

Borys Izabela

Kumade Łódź

1

0

0

8

Łapka Patrycja

Harasuto Łódź PL

1

0

0

8

Ziółkowska Anna

Kumade Łódź

1

0

0

8

Król Michał

Champion Łódź

0

1

1

8

Walaszczyk Sonia

Atemi Bielsko Biała PL

0

1

1

8

Abratańska Weronika

Atemi Bielsko Biała PL

0

1

1

8

Mituła Krystian

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

0

1

1

8

Sulejczak Łukasz

Atemi Warszawa

0

0

2

6

Filanowski Mikołaj

KS Olimp Łódź

0

0

2

6

Gąsiewska Ewa

Rensei Borzęcin

0

0

2

6

Gardo Maciej

MUKS Tornado Kalisz PL

0

1

0

5

Śmigielski Maciej

Pleszewski KK PL

0

1

0

5

Lorek Zuzanna

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Shevchenko Ganna

Club Maugly Ukraina

0

1

0

5

Khanzeruk Maksyk

JKWF Club Ukraina

0

1

0

5

Orkhan Usifov

Club Maugly Ukraina

0

1

0

5

Karczewski Dominik

Rensei Borzęcin

0

1

0

5

Bielawski Jan

Rensei Borzęcin

0

1

0

5

Kosek Kacper

Champion Łódź

0

1

0

5

Włodarczyk Kuba

Dwójka Bełchatów PL

0

1

0

5

Pękosławski Hubert

Dwójka Bełchatów PL

0

1

0

5

Wujek Filip

Champion Łódź

0

1

0

5

Jeziorski Antoni

Dwójka Bełchatów PL

0

1

0

5

Gaweł Dawid

Atemi Bielsko Biała PL

0

1

0

5

WOŹNIAK WIKTORIA

ŁKKS Łódź PL

0

1

0

5

Szkudlarek Jan

Pleszewski KK PL

0

1

0

5

Popławska Natalia

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Konowalczyk Adam

Pleszewski KK PL

0

1

0

5

Gorobets Artur

Budokai Belarus

0

1

0

5

Netter Mateusz

Hitotsu Ostrzeszów

0

1

0

5

Dudziński Hubert

KS Olimp Łódź

0

1

0

5

Bociek Klaudia

LZS Karate-Do Głubczyce PL

0

1

0

5

Sinchukoska Suysen

Club Maugly Ukraina

0

1

0

5

Mykhalchuk Ievhenia

JKWF Club Ukraina

0

1

0

5

Wojciechowski Kacper

Champion Łódź

0

1

0

5

Płatek Mikołaj

Bushido Bydgoszcz PL

0

1

0

5

TSIMUTA YELIZAVETA

Uni Mast Belarus

0

1

0

5

Jarocki Hubert

KS Olimp Łódź

0

1

0

5

Macukiewicz Julia

Bushido Bydgoszcz PL

0

1

0

5

Zaniewska Ida

Harasuto Łódź PL

0

1

0

5

Kowalczyk Maciej

LZS Karate-Do Głubczyce PL

0

1

0

5

Szuba Dawid

KS Olimp Łódź

0

1

0

5

Prochoń Mateusz

KS Olimp Łódź

0

1

0

5

Migdalski Mariusz

Champion Łódź

0

1

0

5

Samsonav Valentin

Budokai Belarus

0

0

1

3

Świtoń Kacper

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

0

0

1

3

Mesjasz Mikołaj

Champion Łódź

0

0

1

3

Zawadzki Michał

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Świtkowski Jan

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Koryczan Michał

Atemi Warszawa

0

0

1

3

Sętkowski Jakub

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

Marcysiak Maja

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

Kozioł Jarosław

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

Gajewski Wiktor

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

BABIŃSKI BARTŁOMIEJ

WKSA Budokan Wrocław PL

0

0

1

3

Nevelich Ihor

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

Styczyńska Joanna

Grot Chynów

0

0

1

3

KHARYTONENKA EVIALINA

Uni Mast Belarus

0

0

1

3

Harast Kinga

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

KUROWSKA PAULINA

ŁKKS Łódź PL

0

0

1

3

Suszka Julia

UKS Błyskawica Rokietnica PL

0

0

1

3

SADOWY MARCIN

ŁKKS Łódź PL

0

0

1

3

Leliński Klaudiusz

LZS Karate-Do Głubczyce PL

0

0

1

3

Bojanowski Damian

Champion Łódź

0

0

1

3

KOWALSKA ANNA

Atemi Bielsko Biała PL

0

0

1

3

Stepień Adam

Champion Łódź

0

0

1

3

KOMOROWSKA JULIA

ŁKKS Łódź PL

0

0

1

3

Tomiczek Mateusz

Atemi Bielsko Biała PL

0

0

1

3

Szkudlarek Emil

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Niepsuj Paweł

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

Tymoshchuk Mykola

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

Gawor Maciej

Atemi Bielsko Biała PL

0

0

1

3

Król Justyna

Champion Łódź

0

0

1

3

Netter Mateusz

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

0

0

1

3

Czubaszek Martyna

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

KULESZA MAJA

ŁKKS Łódź PL

0

0

1

3

Płatek Michał

Bushido Bydgoszcz PL

0

0

1

3

Lisouski Aliaksandr

Budokai Belarus

0

0

1

3

Bankowski Michał

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

Stępień Mateusz

Champion Łódź

0

0

1

3

Nevelich Yura

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

Gałązka Agnieszka

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

Levytskiy Denys

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

DOBRZYŃSKI MIKOŁAJ

Atemi Bielsko Biała PL

0

0

1

3

Świtoń Jarek

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

0

0

1

3

Muliarenka Dnila

Budokai Belarus

0

0

1

3

Klepacki Jakub

Rensei Borzęcin

0

0

1

3

Świtoń Jurek

UKS Hitotsu Ostrzeszów PL

0

0

1

3

Furmańczyk Bartosz

Champion Łódź

0

0

1

3

Shchuruk Dmytro

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

Ciesielski Mateusz

Champion Łódź

0

0

1

3

BANTSAREVICH NADZEYA

Uni Mast Belarus

0

0

1

3

Sochański Paweł

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

Kosińska Agnieszka

Kumade Łódź

0

0

1

3

Vronskyi Mykhailo

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

Dziągwa Anastazja

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Krysko Oleksandra

JKWF Club Ukraina

0

0

1

3

Marchuk Daryna

Club Maugly Ukraina

0

0

1

3

Nawrocki Mateusz

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Bonusiak Mateusz

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Usifov Orkhan

Club Maugly Ukraina

0

0

1

3

Vogt Filip

Pleszewski KK PL

0

0

1

3

Strejczyk Agata

MUKS Tornado Kalisz PL

0

0

1

3

Plaszczyk Marcelina

KKS Tora Legnica PL

0

0

1

3

Chudobiński Jakub

Champion Łódź

0

0

1

3

Eric Daust

Martial Arts Studio, Papenberg, Germany

0

0

1

3

Pełka Oliwier

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

Pawlicki Mikołaj

KS Olimp Łódź

0

0

1

3

Mularska Pola

Harasuto Łódź PL

0

0

1

3

 

 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS