Szkolenie dla trenerów i zawodników 17-18.05.2014 Kowary PDF Drukuj Email
niedziela, 04 maja 2014 16:20

 
Zapraszam na szkolenie pt "Jak zachować lub poprawić kondycję i powrócić do prawidłowej masy ciała"

Dokładne informacje zawarte są na plakacie informacyjnym. W czasie szkolenia zostanie przeprowadzone badanie struktury ciała uczestników szkolenia i dostaną oni wskazania co należy robić aby tę strukturę poprawić. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać informacje z pulsometra do poprawy własnej kondycji ogólnej i specjalistycznej. Jest to szczególnie ważne, gdyż część naszych zawodników wykazuje znaczne braki w tym zakresie. Potrafią przeprowadzić kilka ładnych walk, a w trzeciej lub czwartej rundzie z powodu braku kondycji przegrywają walki.

Szkolenie będzie teoretyczne z zajęciami praktycznymi.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby trenujące karate na poziomie rekreacyjnym, które chcą ustabilizować swoją wagę i poprawić kondycję.

Nadwaga jest olbrzymim problemem Polaków, gdyż 70% mieszkańców Polski ma nadwagę, a ok. 30% otyłość. Możemy mając odpowiednie informacje pomóc wielu ludziom. A obserwując nawet nasze zawody, można powiedzieć, że dotyczy to naszych trenerów i sędziów (całe szczęście, że nie wszystkich).Do zobaczenia na szkoleniu.

Wacław Antoniak

Link do plakatu informacyjnego 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS