Ranking na dzie艅 30.112008 r. PDF Drukuj Email
艣roda, 03 grudnia 2008 15:50

 


 

Regulamin Rankingu PZK 

 

OPRACOWANIE I PROWADZENIE  : Dariusz D膮browski  (Harasuto)

 

1. KATEGORIE

) seniorzy

b) juniorzy

c) juniorzy m艂odsi (kadeci)

d) m艂odzicy

e) dzieci 12-13 lat

f) dzieci 10-11-lat (kata)

g) dzieci poni偶ej  10 lat ( kata)

 

w ka偶dej kategorii wiekowej ranking sporz膮dzany jest z podzia艂em na konkurencje kata i kumite  W konkurencji kumite dodatkowo z podzia艂em na poszczeg贸lne kategorie wagowe.

 

Kobiety

M臋偶czy藕ni

Seniorzy

-53, -60, +60

-60, -65, -70, -75, -80, +80 kg

Juniorzy

-53, -60, +60

-60, -65, -70, -75, -80, +80 kg

Juniorzy m艂odsi

-52.-57, +57

-60, -65, -70, -75, +75 kg

M艂odzicy

-50,-55, +55

-55, -60, -65,- 70, +70 kg

12-13 lat

-45, +45

-40, -50, +50 kg

 

2.Turnieje rankingowe

a) krajowe

Mistrzostwa Polski WKF ( wszystkie kategorie wiekowe)

 Mistrzostwa Polski Shotokan ( wszystkie kategorie wiekowe)

Akademickie Mistrzostwa Polski

Zawody Rankingowe (wg kalendarza PZK)

Mi臋dzywojew贸dzkie Mistrzostwa M艂odzika

b) mi臋dzynarodowe

M艢w i ME WKF

M艢w i ME Shotokan (WSKA,ESKA)

Golden League

Akad. M艢w i ME

Euro Grand Prix + Krokoyama +CEKL

 

  1. Zasady punktacji

 

1m

2m

3m

5m

7m

5

3

1

0,4

0,2

 

Punkty za miejsca 5, 7 przyznawane za turnieje o wadze 10 lub wi臋cej

 

ZAWODY

Waga

M艢w WKF senior贸w

100

M艢w WKF junior贸w

80

ME WKF senior贸w

60

ME WKF junior贸w

40

Golden League M艢w Shotokan,  Akad. M艢w

30

 

ME Shotokan

Akad. ME

20

 

MP WKF

10

MP Shotokan

Akad. MP

8

Euro Grand Prix, Krokoyama, CEKL, Italia Open juniorzy

6

Puchar Polski, Zawody rankingowe mi臋dzynarodowe

4

 

MMM, pozosta艂e zawody

1

 

Ranking jest prowadzony w systemie rocznym tzn. imprezy rozegrano rok temu wypadaj膮 z rankingu a wchodzi do rankingu impreza kt贸ra zosta艂a rozegrana ostatnio. Zawodnik jest klasyfikowany wg aktualnego wieku.

 

WYNIKI  Z  ZAWOD脫W  ( R脫WNIE呕 UWAGI )  PROSIMY  PRZESY艁A膯  NA ADRES:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.



SENIORKI  
KATA     KUMITE   
1 Wolna Agnieszka KU AZS UP Wroc艂aw 200   1 Fajkowska Anna Bushi-Do Bydgoszcz 780
2 艁oboda Michalina KU AZS UP Wroc艂aw 88   2 Szulc Daria Kamikaze Gryfino 268
3 Szymczak Marta KU AZS UW Wroc艂aw 66   3 D膮browska Marta Harasuto 艁贸d藕 120
4 Tschuk Martyna Shindo Cieszyn 32   4 Szymczak Marta KU AZS UW Wroc艂aw 110
5 Popielarz Oliwia Bodaikan Szczecin 28   5 Bugajak Anita 艁KKS 艁贸d藕 108
6 Dybicz Agnieszka Bushi-Do Bydgoszcz 26   6 Gradowska Justyna 艁KKS 艁贸d藕 62
7 Jelinowska Monika Bushi-Do Bydgoszcz 12   7 Beyger Justyna Bodaikan Szczecin 40
8 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 8   8 J臋drzejczyk Dominika Shobuken 艁贸d藕 32
9 Paprocka Marlena Tornado Kalisz 4   9 Habryka Agnieszka Shindo Cieszyn 30
10 Zelent Anna Tornado Kalisz 2   10 Szumla艅ska Agnieszka KU AZS UW Wroc艂aw 30
             
             
             
KUMITE WAGOWO  
-53 kg   -60kg  
1 Fajkowska Anna Bushi-Do Bydgoszcz 780   1 D膮browska Marta Harasuto 艁贸d藕 120
2 Bugajak Anita 艁KKS 艁贸d藕 108   2 Szymczak Marta KU AZS UW Wroc艂aw 110
3 J臋drzejczyk Dominika Shobuken 艁贸d藕 32   3 Szumla艅ska Agnieszka KU AZS UW Wroc艂aw 30
4 Habryka Agnieszka Shindo Cieszyn 30   4 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 24
5 Walecka Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 20   5 Sikora Edyta Shindo Cieszyn 24
6 Lipiak Katarzyna Dynamic AK Pozna艅 10   6 Bruzdowicz Berenika Gda艅ski KK 14
        7 Olszewska Agnieszka Kaisho Bia艂ystok 12
        8 Dudziak Anna Shobuken 艁贸d藕 10
        9 Koz艂owska Katarzyna Olimp 艁贸d藕 8
    10 Nogalska Klaudia WKK Pozna艅 8
         
         
+60 kg      
1 Szulc Daria Kamikaze Gryfino 268      
2 Gradowska Justyna 艁KKS 艁贸d藕 62      
3 Beyger Justyna Bodaikan Szczecin 40      
4 Magda Anna Bodaikan Szczecin 24      
5 W贸jciak Marta Harasuto 艁贸d藕 20      
6 Nowak Natalia OSiR Kleczew 12      
7 Warda Kamila Olimp 艁贸d藕 6      
8 艁osi艅ska Ewa Gda艅ski KK 4      
9 Kisz艂o Barbara Kaisho Bia艂ystok 2      
           
           
           
SENIORZY  
KATA     KUMITE   
1 Bloch Wojciech Dynamic AK Pozna艅 122   1 Ciesielski Albert Bushi-Do Bydgoszcz 278
2 Kuzemko 艁ukasz Dynamic AK Pozna艅 78   2 Szumi艂o Piotr Bodaikan Szczecin 178
3 Antol Marcin Bodaikan Szczecin 64   3 Grzywacz Szymon  Bodaikan Szczecin 170
4 Bombolewski Pawe艂 Kamikaze Szczecin 54   4 Pielesiek Bart艂omiej Harasuto 艁贸d藕 116
5 Szymala Piotr Shindo Cieszyn 44   5 Bartuzel Piotr Harasuto 艁贸d藕 84
6 Wolny 艁ukasz KU AZS UP Wroc艂aw 30   6 Pinis Pawe艂 KU AZS UW Wroc艂aw 80
7 Grzenkowicz Leszek Bushi-Do Bydgoszcz 24   7 So艂tysiak Bart艂omiej KU AZS UW Wroc艂aw 72
8 Franek Bart艂omiej SKKS Skocz贸w 20   8 Kuzemko Bartosz Dynamic AK Pozna艅 64
9 Gruszecki Sebastian Bodaikan Szczecin 14   9 Wojciechowski Witold Shobuken 艁贸d藕 56
10 Walu艣 Rafa艂 Atemi Bielsko Bia艂a 12   10 Szyma艅ski Jaros艂aw KU AZS UP Wroc艂aw 54
         
         
         
         
         
       
       
       
       
KUMITE WAGOWO  
-60 kg   -65 kg  
1 Berent Marcin  Shobuken 艁贸d藕 50   1 Grzywacz Szymon  Bodaikan Szczecin 170
2 Klujew 艁ukasz KU AZS UP Wroc艂aw 36   2 Skowro艅ski Lucjan IKSK Inowroc艂aw 20
3 Waleszczyk Mateusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 32   3 Stoszek Tomasz Shindo Cieszyn 18
4 Bugajak Adrian 艁KKS 艁贸d藕 20   4 艢l膮ski Wojciech Dynamic AK Pozna艅 10
5 Roma艅czuk Przemys艂aw Shogun Bia艂ystok 10   5 Blaton Martin Shindo Cieszyn 4
             
             
             
             
         
         
-70 kg     -75 kg  
1 Ciesielski Albert Bushi-Do Bydgoszcz 278   1 Pinis Pawe艂 KU AZS UW Wroc艂aw 80
2 Szyma艅ski Jaros艂aw KU AZS UP Wroc艂aw 54   2 Kuzemko Bartosz Dynamic AK Pozna艅 64
3 Bombolewski Pawe艂 Kamikaze Szczecin 36   3 Wojciechowski Witold Shobuken 艁贸d藕 56
4 Skwarko Maciej Kaisho Bia艂ystok 16   4 艁ata艣 Tomasz Bushi-Do Bydgoszcz 40
5 Grzenkowicz Leszek Bushi-Do Bydgoszcz 10   5 Supruniuk Ariel Kaisho Bia艂ystok 30
6 Pop艂awski Kamil Kamikaze Szczecin 4   6 D臋bi艅ski Mateusz Zarzewie Prudnik 24
  Mierzejewski Micha艂 Grot Chyn贸w 4   7 Roztropi艅ski Rafa艂 KU AZS UW Wroc艂aw 18
        8 Zadro偶ny Marcin Nidan Zawadzkie 16
        9 Ka藕mierczak Aleksander Dynamic AK Pozna艅 6
          Smykowski 艁ukasz IKSK Inowroc艂aw 4
          Kohut Pawe艂 Shindo Cieszyn 4
           
-80 kg     +80 kg  
1 Szumi艂o Piotr Bodaikan Szczecin 178   1 Pielesiek Bart艂omiej Harasuto 艁贸d藕 116
2 Bartuzel Piotr Harasuto 艁贸d藕 84   2 Panasiuk Dariusz Bodaikan Szczecin 36
3 So艂tysiak Bart艂omiej KU AZS UW Wroc艂aw 72   3 Do艂臋ga Tomasz MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 30
4 D臋bi艅ski Krzysztof Zarzewie Prudnik 28   4 Hady艅ski Pawe艂 Dynamic AK Pozna艅 22
5 Roztropi艅ski Artur OSiR Kleczew 22   5 Goliszewski Arnold MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 20
6 So艂tysiak Damian KU AZS UW Wroc艂aw 20   6 Kapu艣ci艅ski Bartosz Bushido City Bydgoszcz 20
7 Tuszy艅ski Dawid Olimp 艁贸d藕 12   7 Komorowski Jaros艂aw 艁KKS 艁贸d藕 20
8 Kundzicz Tomasz MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 10   8 Ol臋dzki Kacper Harasuto 艁贸d藕 18
9 Kuzemko 艁ukasz Dynamic AK Pozna艅 4   9 Ewald Klemens Bushi-Do Bydgoszcz 14
  Sadowski Piotr Gda艅ski KK 2   10 Szymanek Marcin Dw贸jka Be艂chat贸w 12
          Rachubi艅ski Rados艂aw Harasuto 艁贸d藕 12
          Mikoda 艁ukasz Atemi Bielsko Bia艂a 12



JUNIORKI  
KATA     KUMITE   
1 Dybicz Agnieszka Bushi-Do Bydgoszcz 104   1 Warda Kamila Olimp 艁贸d藕 90
2 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 70   2 Nowak Natalia OSiR Kleczew 70
3 Jarosiewicz Wioletta LUKS Goleni贸w 15   3 Wawrzyniak Magdalena Satori Leszno 50
4 Popielarz Oliwia Bodaikan Szczecin 12   4 Koz艂owska Katarzyna Olimp 艁贸d藕 38
5 Wawrzyniak Anna Satori Leszno 10   5 Dybicz Agnieszka Bushi-Do Bydgoszcz 30
6 Surma Anna Zarzewie Prudnik 8   6 Szulc Daria Kamikaze Gryfino 30
7 Janikowska Awa Bushi-Do Bydgoszcz 8   7 Magda Anna Bodaikan Szczecin 30
8 Wawrzyniak Magdalena Satori Leszno 4   8 D膮browska Marta Harasuto 艁贸d藕 28
9 Cicho艅 Wioletta Bodaikan Szczecin 4   9 Cicho艅 Wioleta Bodaikan Szczecin 24
10 Bogusz Agnieszka Kamikaze Szczecin 3   10 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 14
             
             
             
             
             
KUMITE WAGOWO  
-53 kg   -60 kg  
1 Wawrzyniak Magdalena Satori Leszno 50   1 Koz艂owska Katarzyna Olimp 艁贸d藕 38
2 Dybicz Agnieszka Bushi-Do Bydgoszcz 30   2 D膮browska Marta Harasuto 艁贸d藕 28
3 Struk Anna LUKS Goleni贸w 10   3 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 10
4 Jarosiewicz Wioletta LUKS Goleni贸w 1   4 Lewkowicz Marta Olimp 艁贸d藕 10
        5 Walecka Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 4
        6 Mazajczyk Magdalena Shodan Zduny 4
        7 Bogusz Agnieszka Kamikaze Szczecin 1
             
             
             
             
             
+60 kg      
1 Warda Kamila Olimp 艁贸d藕 90        
2 Nowak Natalia OSiR Kleczew 70        
3 Szulc Daria Kamikaze Gryfino 30        
4 Magda Anna Bodaikan Szczecin 30        
5 Cicho艅 Wioleta Bodaikan Szczecin 24        
6 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 4        
7 Gradowska Justyna 艁KKS 艁贸d藕 10        
8 Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin 5        
9 Cicho艅 Wioletta Bodaikan Szczecin 4        
10 Grze艣kowiak Patrycja MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 4        
             
             
             
JUNIORZY  
KATA     KUMITE   
1 Antol Marcin Bodaikan Szczecin 244   1 Panasiuk Dariusz Bodaikan Szczecin 95
2 Grzenkowicz Leszek Bushi-Do Bydgoszcz 54   2 Kuzemko Bartosz Dynamic AK Pozna艅 88
3 Pop艂awski Kamil Kaisho Bia艂ystok 18   3 Waleszczyk Mateusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 55
4 Gruszecki Sebastian Bodaikan Szczecin 17   4 Roztropi艅ski Artur OSiR Kleczew 54
5 Ka艂u偶ka Jakub Polonia Torakan Bia艂a 10   5 Wro艅ski Piotr Kamikaze Gryfino 50
6 Srokowski Dawid Zarzewie Prudnik 8   6 D臋bi艅ski Krzysztof Zarzewie Prudnik 50
7 Rudner Micha艂  Funakoshi K臋dzierzyn Ko藕le 5   7 Gruszka Maciej SKS Be艂chat贸w 50
8 Kubiak Adrian Nippon Krotoszyn 4   8 Pop艂awski Kamil Kaisho Bia艂ystok 30
9 Misiak Maciej Nippon Krotoszyn 4   9 Filip Adrian 艁KKS 艁贸d藕 30
10 Waleszczyk Mateusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 3   10 Skowro艅ski Lucjan IKSK Inowroc艂aw 30
  Filipczak Jaros艂aw  Bodaikan Szczecin 3     Supruniuk Ariel Kaisho Bia艂ystok 30
          Malinowski Przemys艂aw 艁KKS 艁贸d藕 30
             
         
         
         
KUMITE WAGOWO  
-60 kg   -65 kg  
1 Waleszczyk Mateusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 55   1 Gruszka Maciej SKS Be艂chat贸w 50
2 Skowro艅ski Lucjan IKSK Inowroc艂aw 30   2 Malinowski Przemys艂aw 艁KKS 艁贸d藕 30
3 Kubiak Adrian Nippon Krotoszyn 10   3 Biskupski Norbert Bushikan Szczecin 10
4 Bednarczyk 艁ukasz 艁KKS 艁贸d藕 10   4 Mazurkiewicz Mariusz Polonia Torakan Bia艂a 10
        5 Zabiega艂a 艁ukasz Polonia Torakan Bia艂a 4
        6 Bednarek Bogusz Satori Leszno 4
        7 Chojnowski Micha艂 Bodaikan Szczecin 3
             
             
             
             
             
             
-70 kg   -75 kg  
1 Wro艅ski Piotr Kamikaze Gryfino 50   1 Kuzemko Bartosz Dynamic AK Pozna艅 88
2 Pop艂awski Kamil Kaisho Bia艂ystok 30   2 Supruniuk Ariel Kaisho Bia艂ystok 30
3 Kelus Adam Shogun Bia艂ystok 10   3 Marczewski Maciej 艁KKS 艁贸d藕 10
4 Olejnik Mateusz Satori Leszno 10   4 Warda Kamil Olimp 艁贸d藕 10
5 Wujczyk Dawid Nippon Krotoszyn 4   5 Ka藕mierczak Aleksander Dynamic AK Pozna艅 8
6 Grze艣kowiak Grzegorz Obornicki KK 4   6 Grzenkowicz Leszek Bushi-Do Bydgoszcz 4
7 Gruszecki Sebastian Bodaikan Szczecin 1   7 D臋bi艅ski Mateusz Zarzewie Prudnik 4
8 Kaliniewicz Micha艂 Bodaikan Szczecin 1   8 Pabisiak Kacper Satori Leszno 2
9 Malinowski Krzysztof  Funakoshi K臋dzierzyn Ko藕le 1        
             
             
             
             
             
             
-80 kg     +80 kg  
1 Roztropi艅ski Artur OSiR Kleczew 54   1 Panasiuk Dariusz Bodaikan Szczecin 95
2 D臋bi艅ski Krzysztof Zarzewie Prudnik 50   2 Filip Adrian 艁KKS 艁贸d藕 30
3 K臋dziora Dawid Bodaikan Szczecin 12   3 Bie偶u艅ski Przemys艂aw Bushikan Szczecin 10
4 Matuszak Artur KK Opalenica 12   4 Ewald Klemens Bushi-Do Bydgoszcz 10
5 Osm贸lski Mateusz Polonia Torakan Bia艂a 10   5 Malinowski Micha艂 TKK Tczew 4
6 Fu艂ek Adrian Bushikan Szczecin 10   6 Jaro艣 Krzysztof MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 4
7 Tuszy艅ski Dawid Olimp 艁贸d藕 5   7 Szymanek Marcin Dw贸jka Be艂chat贸w 3
8 Boche艅ski 艁ukasz Olimp 艁贸d藕 4   8 Kaleta Grzegorz 艁KKS 艁贸d藕 2
        9 Rogowski Sebastian TKK Tczew 2


KADETKI  
KATA     KUMITE   
1 Surma Anna Zarzewie Prudnik 266   1 艢wierczy艅ska Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 217
2 Zelent Anna Tornado Kalisz 118   2 Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin 155
3 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 45   3 Zagrabska Sandra Bushi-Do Bydgoszcz 86
4 Durlik Ewelina Zarzewie Prudnik 24   4 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 69
5 Janikowska Awa Gda艅ski KK 20   5 Chmielewska Olga Obornicki KK 54
6 Chmielewska Olga Obornicki KK 18   6 Surma Anna Zarzewie Prudnik 53
7 Powro藕nik Joanna Zarzewie Prudnik 14   7 Malesa Monika Bodaikan Szczecin 52
8 Zagrabska Sandra Bushi-Do Bydgoszcz 10   8 Gradowska Justyna 艁KKS 艁贸d藕 44
9 Olejnik Anna Shodan Zduny 8   9 Durlik Ewelina Zarzewie Prudnik 39
10 艢cieszka Karolina Atemi Bielsko Bia艂a 6   10 Turli艅ska Monika Harasuto 艁贸d藕 39
             
             
             
             
             
KUMITE WAGOWO  
-52 kg   -57 kg  
1 Chmielewska Olga Obornicki KK 54   1 Zagrabska Sandra Bushi-Do Bydgoszcz 86
2 Surma Anna Zarzewie Prudnik 53   2 Turli艅ska Monika Harasuto 艁贸d藕 39
3 Durlik Ewelina Zarzewie Prudnik 39   3 Olejnik Anna Shodan Zduny 30
4 Nowakowska Magdalena KU AZS UW Wroc艂aw 38   4 Hirszfeld Natalia KK Opalenica 20
5 Stefa艅czuk Patrycja Gda艅ski KK 21   5 Ruducha Zofia Bodaikan Szczecin 20
6 Piotrowska Monika Bushi-Do Bydgoszcz 15   6 Ostrowiecka Anna Kaisho Bia艂ystok 17
7 Habryka Agnieszka Shindo Cieszyn 6   7 Janikowska Awa Gda艅ski KK 12
8 Lipka Daria KKT Wa艂cz 4   8 Walecka Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 12
9 Struk Anna LUKS Goleni贸w 3   9 Grela Agnieszka Bodaikan Szczecin 10
10 Bienias Klaudia Polonia Torakan Bia艂a 2        
             
             
+57 kg      
1 艢wierczy艅ska Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 217        
2 Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin 155        
3 Prz膮dka Berenika Kamikaze Gryfino 69        
4 Malesa Monika Bodaikan Szczecin 52        
5 Gradowska Justyna 艁KKS 艁贸d藕 44        
6 Medy艅ska Kinga OSiR Kleczew 30        
7 Orze艂 Karolina Kaisho Bia艂ystok 29        
8 B膮k Anna Harasuto 艁贸d藕 22        
9 Goraj Ligia Kamikaze Gryfino 16        
10 Malinowska Ewa Samuraj Szczecin 6        
             
             
             
KADECI  
KATA     KUMITE   
1 Gruszecki Sebastian Bodaikan Szczecin 150   1 Chojnowski Micha艂 Bodaikan Szczecin 131
2 Srokowski Dawid Zarzewie Prudnik 101   2 Chmielewski Mateusz Zarzewie Prudnik 127
3 Bara艅ski Bart艂omiej Nidan Zawadzkie 92   3 Kaliniewicz Micha艂 Bodaikan Szczecin 125
4 Wilczek Maciej Shindo Cieszyn 74   4 Andrusewicz Krystian Elbl膮ski KK 72
5 Piotrowski Pawe艂 Polonia Torakan Bia艂a 30   5 Bara艅ski Bart艂omiej Nidan Zawadzkie 62
6 Antol Marcin Bodaikan Szczecin 20   6 Filip Adrian 艁KKS 艁贸d藕 60
7 Walu艣 Rafa艂 Atemi Bielsko Bia艂a 18   7 Kamrowski Piotr Bushi-Do Bydgoszcz 58
8 Kowalczyk Tomasz Samuraj Szczecin 12   8 Waleszczyk Mateusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 53
9 Borowski 艁ukasz Satori Leszno 10   9 Borowski 艁ukasz Satori Leszno 50
10 艢rodecki Maciej Bodaikan Szczecin 6   10 Zaorski Micha艂 Bodaikan Szczecin 50
  Baranowski Marcin Tornado Kalisz 6        
  Wachowicz Tomasz Samuraj Szczecin 6        
             
         
         
         
KUMITE WAGOWO  
-60 kg   -65 kg  
1 Kamrowski Piotr Bushi-Do Bydgoszcz 58   1 Chojnowski Micha艂 Bodaikan Szczecin 131
2 Waleszczyk Mateusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 53   2 Filipowicz Micha艂 Shogun Bia艂ystok 42
3 Zaorski Micha艂 Bodaikan Szczecin 50   3 Zdziarski Mariusz LUKS Goleni贸w 20
4 Rydzewski Mateusz Bushi-Do Bydgoszcz 32   4 Klejbuk Gabriel Kaisho Bia艂ystok 14
5 Roszak Kamil Shobuken 艁贸d藕 29   5 Kubik Micha艂 Kamikaze Szczecin 12
6 Racko Kamil Polonia Torakan Bia艂a 10   6 M艂ynarz Dariusz Satori Leszno 10
7 Walu艣 Rafa艂 Atemi Bielsko Bia艂a 8   7 Protasewicz Przemys艂aw B艂yskawica Rokietnica 8
8 Lejdward Maciej Kaisho Bia艂ystok 7   8 Danowski Aleksander BKK Bia艂ystok 6
9 Skowro艅ski Lucjan IKSK Inowroc艂aw 4   9 Wro艅ski Piotr Kamikaze Gryfino 4
10 Kucharczyk Adam Kamikaze Gryfino 4   10 膯wikli艅ski Pawe艂 IKSK Inowroc艂aw 4
          Tomaszewski Marcin 艁KKS 艁贸d藕 4
             
             
-70 kg   -75 kg  
1 Kaliniewicz Micha艂 Bodaikan Szczecin 125   1 Borowski 艁ukasz Satori Leszno 50
2 Bara艅ski Bart艂omiej Nidan Zawadzkie 62   2 Tuszy艅ski Dawid Olimp 艁贸d藕 38
3 Malinowski Dominik 艁KKS 艁贸d藕 48   3 Ihnatowicz Adrian Bushi-Do Bydgoszcz 30
4 Grze艣kowiak Jerzy Obornicki KK 16   4 Janikowski Iwo Gda艅ski KK 25
5 Pysz Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 12   5 Tuszy艅ski Daniel Olimp 艁贸d藕 23
6 Chmielewski Przemys艂aw Zarzewie Prudnik 11   6 Marczewski Maciej 艁KKS 艁贸d藕 22
7 Szwajca 艁ukasz Dynamic AK Pozna艅 10   7 G艂owacki Bartosz Kaisho Bia艂ystok 16
8 Grze艣kowiak Pawe艂 Obornicki KK 8   8 Piaskowski Artur IKSK Inowroc艂aw 12
9 D臋bi艅ski Mateusz Zarzewie Prudnik 6   9 Struk 艁ukasz Bushikan Szczecin 10
10 Dymowski Mateusz  OSiR Kleczew 4   10 Zieli艅ski Patryk TKK Tczew 4
  Tyszka Kamil MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 4     Junikowski Miko艂aj Dynamic AK Pozna艅 4
             
             
             
             
+75 kg    
1 Chmielewski Mateusz Zarzewie Prudnik 127  
2 Andrusewicz Krystian Elbl膮ski KK 72  
3 Filip Adrian 艁KKS 艁贸d藕 60  
4 Czechowicz 艁ukasz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 23  
5 Kaleta Grzegorz 艁KKS 艁贸d藕 22  
6 Furma艅ski Pawe艂 Shobuken 艁贸d藕 20  
7 Kaczy艅ski Mateusz TKK Tczew 17    
8 Szymanek Marcin Dw贸jka Be艂chat贸w 13    
9 艢ciana Tomasz Shogun Bia艂ystok 10  
10 Cebula Pawe艂 Elbl膮ski KK 7  


M艁ODZICZKI  
KATA     KUMITE   
1 Chwiralska Joanna Tornado Kalisz 55   1 Zi贸艂kowska Anna 艁KKS 艁贸d藕 59
2 艢cieszka Karolina Atemi Bielsko Bia艂a 46   2 Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik 46
3 Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik 35   3 Chwiralska Joanna Tornado Kalisz 40
4 Rycerz Patrycja Kamikaze Gryfino 35   4 艢cieszka Karolina Atemi Bielsko Bia艂a 39
5 Bia艂kowska Aleksandra Nidan Zawadzkie 33   5 Kwa艣niak Natalia Bodaikan Szczecin 37
6 Stasiak Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 30   6 Janowska Agnieszka Budokan Sakura Rumia 35
7 Szponder Natalia Nidan Zawadzkie 16   7 Sakowska Paulina Bodaikan Szczecin 35
8 K艂odzi艅ska Ma艂gorzata Samuraj Szczecin 6   8 Mierzwi艅ska Wiktoria Bodaikan Szczecin 31
9 Zwiefka Katarzyna Bushi-Do Bydgoszcz 6   9 Moroz Kinga Kamikaze Szczecin 30
10 Moroz Kinga Kamikaze Szczecin 6   10 Piotrowska Diana Bodaikan Szczecin 30
  Wojtaszek Angelika Zarzewie Prudnik 6        
  Szyja Patrycja Shodan Zduny 6        
             
             
KUMITE WAGOWO  
-50 kg   -55 kg  
1 Zi贸艂kowska Anna 艁KKS 艁贸d藕 59   1 Chwiralska Joanna Tornado Kalisz 40
2 Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik 46   2 Kwa艣niak Natalia Bodaikan Szczecin 37
3 艢cieszka Karolina Atemi Bielsko Bia艂a 39   3 Moroz Kinga Kamikaze Szczecin 30
4 Janowska Agnieszka Budokan Sakura Rumia 35   4 Turli艅ska Kinga Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 28
5 Piotrowska Diana Bodaikan Szczecin 30   5 Albanowska Martyna OSiR Kleczew 22
6 Wojtaszek Angelika Zarzewie Prudnik 26   6 Chr贸艣ciak Martyna Kamikaze Gryfino 12
7 Szponder Natalia Nidan Zawadzkie 22   7 Piotrowska Monika Bushi-Do Bydgoszcz 6
8 Ko艅ska Miriam Atemi Bielsko Bia艂a 22   8 Piechota Izabela Shotokan Krapkowice 6
9 Konopko Daria Kaisho Bia艂ystok 22   9 Zygmuntowicz Paulina Atemi Warszawa Ursus 4
10 Ogrodnik Izabela 艢cinawski KK 18   10 Kawka Katarzyna IKSK Inowroc艂aw 2
             
             
+55 kg          
1 Sakowska Paulina Bodaikan Szczecin 35        
2 Mierzwi艅ska Wiktoria Bodaikan Szczecin 31        
3 Granatowska Cecylia Kaisho Bia艂ystok 22        
4 Skibicka Anna Kaisho Bia艂ystok 14        
5 Pacholczyk Marta Olimp 艁贸d藕 14        
6 Wojtas Monika Arawashi 呕ywiec 10        
7 艁ukaszy艅ska Kinga Shotokan Krapkowice 7        
8 Bejger Adrianna Bodaikan Szczecin 4        
9 Grzelak Aleksandra KU AZS UW Wroc艂aw 3        
10 Banach Beata Nidan Zawadzkie 3        
             
             
             
             
             
             
             
M艁ODZICY  
KATA     KUMITE   
1 Bia艂ek Rados艂aw Shobuken 艁贸d藕 48   1 Krochmalski Kacper Olimp 艁贸d藕 91
2 Semak Maciej Zarzewie Prudnik 44   2 Swore艅 Dariusz Nidan Zawadzkie 68
3 Cymbalista Mateusz Zarzewie Prudnik 41   3 Wo藕niak Adrian Harasuto 艁贸d藕 66
4 Wilczek Maciej Shindo Cieszyn 20   4 S艂omian Wojciech Dw贸jka Be艂chat贸w 59
5 Lempart Denis Zarzewie Prudnik 17   5 Surma Patryk Bushi-Do Bydgoszcz 57
6 Ja艣kowiec Micha艂 Zarzewie Prudnik 14   6 Kubatek Sebastian Zarzewie Prudnik 57
7 Kocieniewski Grzegorz Bushi-Do Bydgoszcz 12   7 B膮bos Micha艂 Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 52
8 Kujawa Jonatan Samuraj Szczecin 12   8 Walczak Kosma 艁KKS 艁贸d藕 52
9 Bara艅ski Bart艂omiej Nidan Zawadzkie 12   9 Pysz Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 51
10 Walu艣 Rafa艂 Atemi Bielsko Bia艂a 11   10 Adamiecki Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 36
  Halczuk Krzysztof Kamikaze Szczecin 11      
           
           
           
           
           
KUMITE WAGOWO  
-50 kg   -55 kg  
1 Bia艂ek Rados艂aw Shobuken 艁贸d藕 24   1 Krochmalski Kacper Olimp 艁贸d藕 91
2 Grzegorczuk Rafa艂 Kaisho Bia艂ystok 19   2 Semak Maciej Zarzewie Prudnik 23
3 Wierzbicki Adam TKK Tczew 12   3 Protasewicz Bartosz B艂yskawica Rokietnica 22
4 Kujawa Jonatan Samuraj Szczecin 10   4 Szarek Patryk Nidan Zawadzkie 15
5 Bielski Dawid Nippon Krotoszyn 10   5 Ja艣kowiec Micha艂 Zarzewie Prudnik 11
6 Ka藕mierczak Mateusz Bodaikan Szczecin 7   6 Korowaj Mariusz Kaisho Bia艂ystok 10
7 K臋pa Marek Shodan Zduny 6   7 Lewandowski Oskar Samuraj Szczecin 10
8 Sasinowski Artur BKK Bia艂ystok 5   8 Oborski Adrian Harasuto 艁贸d藕 8
9 艢rodecki Maciej Bodaikan Szczecin 5   9 Stefanowski Jakub Bodaikan Szczecin 6
10 K臋dziora Patryk Bodaikan Szczecin 5   10 Wo艂os Mateusz Samuraj Szczecin 6
          Kr贸l Marcin Dynamic AK Pozna艅 6
             
             
           
           
-60 kg     -65 kg  
1 Swore艅 Dariusz Nidan Zawadzkie 68   1 Surma Patryk Bushi-Do Bydgoszcz 57
2 S艂omian Wojciech Dw贸jka Be艂chat贸w 59   2 Kubatek Sebastian Zarzewie Prudnik 57
3 Adamiecki Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 36   3 Stefanowicz Micha艂  Kamikaze Szczecin 13
4 Paj膮k Filip Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 33   4 Leonik Mateusz BKK Bia艂ystok 12
5 J臋drzejczyk Micha艂 Shobuken 艁贸d藕 31   5 Ka藕mierczak Damian Nippon Krotoszyn 10
6 Walu艣 Rafa艂 Atemi Bielsko Bia艂a 30   6 Cymbalista Mateusz Zarzewie Prudnik 7
7 Adamczyk Micha艂 OSiR Kleczew 22   7 Lembicz Maxime Bodaikan Szczecin 6
8 Lempart Denis Zarzewie Prudnik 15   8 Piesyk Miko艂aj Nippon Krotoszyn 6
9 Rutkowski Damian Bushi-Do Bydgoszcz 15   9 Struk 艁ukasz Bushikan Szczecin 5
10 Wi艣niewski Oskar Kamikaze Szczecin 14   10 Baran Marcin Kaisho Bia艂ystok 4
             
             
       
     
     
     
-70 kg   +70 kg  
1 B膮bos Micha艂 Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 52   1 Wo藕niak Adrian Harasuto 艁贸d藕 66
2 Pysz Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 51   2 Walczak Kosma 艁KKS 艁贸d藕 52
3 G艂owacki Bartosz Kaisho Bia艂ystok 27   3 Malec Karol Shobu-kan SSK Stargard Szcz. 30
4 Bara艅ski Bart艂omiej Nidan Zawadzkie 18   4 Ihnatowicz Adrian Bushi-Do Bydgoszcz 22
5 Pozorski Oskar Dynamic AK Pozna艅 12   5 Furma艅ski Pawe艂 Shobuken 艁贸d藕 18
6 Pysz Mateusz  Atemi Bielsko Bia艂a 12   6 Sternik Bartosz 艢cinawski KK 18
7 Ladzi艅ski Rafa艂  Samuraj Szczecin 10   7 Czechowicz 艁ukasz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 10
8 Junikowski Maciej Dynamic AK Pozna艅 10   8 Ma艂ecki Krystian Nippon Krotoszyn 10
9 Ruczy艅ski Pawe艂 KKS Dojo Toru艅 8   9 Markus Krzysztof  Kamikaze Szczecin 7
10 Stok艂osa Kacper Shotokan Krapkowice 7   10 Bursa Adam BKK Bia艂ystok 6
        Spycha艂a Pawe艂 Szamotulski KK 6


 
 
DZIECI  
DZIEWCZ臉TA  
KATA  
do 10 lat     10-11 lat  
1 P膮czek Martyna Atemi Bielsko Bia艂a 53   1 Harast Kinga Harasuto 艁贸d藕 32
2 Harast Kinga Harasuto 艁贸d藕 48   2 Zajdel El偶bieta Nidan Zawadzkie 30
3 Cukrowska Julia Sandan Bydgoszcz 23   3 Zaniewska Ida Harasuto 艁贸d藕 25
4 Gawe艂 Eliza  Atemi Bielsko Bia艂a 18   4 Boche艅ska Kinga Samuraj Szczecin 12
5 Matuszewska Wiktoria Bushi-Do Bydgoszcz 18   5 Cukrowska Julia Sandan Bydgoszcz 10
6 Kaczmarczyk Milena Nidan Zawadzkie 15   6 Sk贸rcz Joanna Bushi-Do Bydgoszcz 8
7 Gawe艂 Eliza Atemi Bielsko Bia艂a 12   7 Gawe艂 Eliza  Atemi Bielsko Bia艂a 7
8 Abrata艅ska Weronika Atemi Bielsko Bia艂a 10   8 Pastwa Marta Bushi Bielsko-Bia艂a 6
9 Witkowska Klara Bushido City Bydgoszcz 8   9 Krawiec Aleksandra Nidan Zawadzkie 5
10 Grzeczkowicz Daria Nidan Zawadzkie 6   10 Ko艅ska Justyna Atemi Bielsko Bia艂a 5
        11 艁uniewska Magdalena Bodaikan Szczecin 5
        12 Kalinowska Karolina Nidan Zawadzkie 5
      13 Bogus艂aw Marta 艁KKS 艁贸d藕 5
           
12-13 lat  
KATA   KUMITE OPEN  
1 Szponder Natalia Nidan Zawadzkie 51   1 Szponder Natalia Nidan Zawadzkie 33
2 Pastwa Marta Bushi Bielsko-Bia艂a 32   2 Kubatek Magdalena Zarzewie Prudnik 33
3 Kubatek Magdalena Zarzewie Prudnik 20   3 Kukawka Jessika Bushido City Bydgoszcz 25
4 Trepka Karolina Nidan Zawadzkie 19   4 Kapu艣ci艅ska Marta Bushido City Bydgoszcz 21
5 Zwiefka Sylwia Bushi-Do Bydgoszcz 15   5 Zawierta Klaudia 艁KKS 艁贸d藕 19
6 Zwiefka Katarzyna Bushi-Do Bydgoszcz 12   6 K艂odzi艅ska Ma艂gorzata Samuraj Szczecin 13
7 Sk贸rcz Joanna Bushi-Do Bydgoszcz 11   7 Paw艂owska Anna Bushi-Do Bydgoszcz 12
8 Pi膮tek Alicja Zarzewie Prudnik 10   8 Pastewska Justyna Kaisho Bia艂ystok 12
9 Stasiak Katarzyna Harasuto 艁贸d藕 6   9 Cylke Martyna Olimp 艁贸d藕 12
10 Fiszer Mirella  Kamikaze Szczecin 5   10 Tylewska Julia Kaisho Bia艂ystok 12
             
             
    KUMITE WAGOWO  
  -45 kg     +45 kg  
1 Szponder Natalia Nidan Zawadzkie 33   1 Kapu艣ci艅ska Marta Bushido City Bydgoszcz 21
2 Kubatek Magdalena Zarzewie Prudnik 33   2 Zawierta Klaudia 艁KKS 艁贸d藕 19
3 Kukawka Jessika Bushido City Bydgoszcz 25   3 Paw艂owska Anna Bushi-Do Bydgoszcz 12
4 K艂odzi艅ska Ma艂gorzata Samuraj Szczecin 13   4 Tylewska Julia Kaisho Bia艂ystok 12
5 Pastewska Justyna Kaisho Bia艂ystok 12   5 Zi贸艂kowska Anna 艁KKS 艁贸d藕 5
6 Cylke Martyna Olimp 艁贸d藕 12   6 Konopko Daria Kaisho Bia艂ystok 5
7 Stubba Natalia TKK Tczew 11   7 Beyger Adrianna Bodaikan Szczecin 5
8 Worsztynowicz Klaudia IKSK Inowroc艂aw 10   8 Podg贸rska Ma艂gorzata Bodaikan Szczecin 5
9 艁acek Katarzyna Bodaikan Szczecin 9   9 Korowaj Agnieszka Kaisho Bia艂ystok 5
10 Wo艂kowycka El偶bieta Kaisho Bia艂ystok 6        
             
CH艁OPCY  
KATA  
do 10 lat     10-11 lat  
1 Rze藕niczak Mateusz Shobuken 艁贸d藕 55   1 Indraszczyk Jakub Shobuken 艁贸d藕 109
2 Dziergas Daniel Atemi Bielsko Bia艂a 53   2 Tomiczek Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 36
3 Puchalski Tomasz SKS Be艂chat贸w 21   3 Rze藕niczak Mateusz Shobuken 艁贸d藕 33
4 Kalinowski Adam Nidan Zawadzkie 16   4 艁akomski Mateusz SKS Be艂chat贸w 12
5 Krzciuk Micha艂 SKS Be艂chat贸w 12   5 Roll Damian Atemi Bielsko Bia艂a 12
6 Tarnawa Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 10   6 Zorn Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 7
7 Radzik Patryk SKS Be艂chat贸w 9   7 Kr贸l Micha艂 Shobuken 艁贸d藕 6
8 Bojarczyk Mateusz Toru艅ski Klub Karate do-Shotokan 6   8 G贸recki Filip Bushido City Bydgoszcz 6
9 D膮bek Jakub Bodaikan Szczecin 5   9 Korzeb Stanis艂aw Bodaikan Szczecin 5
10 Bartoszewski 艁ukasz Zarzewie Prudnik 5      
           
           
           
           
           
12-13 lat  
KATA   KUMITE OPEN  
1 Walaszczyk Kamil Shobuken 艁贸d藕 68   1 Walaszczyk Kamil Shobuken 艁贸d藕 99
    Champion Team 艁贸d藕 12       Champion Team 艁贸d藕 20
2 Tomiczek Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 59   2 Walaszczyk 艁ukasz Shobuken 艁贸d藕 45
3 Bia艂ek Rados艂aw Shobuken 艁贸d藕 31       Champion Team 艁贸d藕 12
4 My艣li艅ski Andrzej Shobuken 艁贸d藕 17   3 Nowak Kamil Harasuto 艁贸d藕 53
5 Gawe艂 Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 14   4 Bia艂ek Rados艂aw Shobuken 艁贸d藕 36
6 Szwankowski Pawe艂 Bushido City Bydgoszcz 12   5 Boguszewski Maciej Bodaikan Szczecin 31
7 Kujawa Jonatan Samuraj Szczecin 10   6 Gawe艂 Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 28
8 Pietrzak Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 8   7 O艂owski Szymon Kaisho Bia艂ystok 26
        8 Korowaj Mariusz Kaisho Bia艂ystok 25
          Szarek Patryk Nidan Zawadzkie 21
          Stasiak Marcin Olimp 艁贸d藕 20
          Formela Kacper Sakura Rumia 20
       
       
    KUMITE WAGOWO  
  -40 kg     -50 kg  
1 Walaszczyk Kamil Shobuken 艁贸d藕 99   1 Bia艂ek Rados艂aw Shobuken 艁贸d藕 36
    Champion Team 艁贸d藕 20   2 Szarek Patryk Nidan Zawadzkie 21
2 Stasiak Marcin Olimp 艁贸d藕 20   3 Formela Kacper Sakura Rumia 20
3 Kocieniewski Grzegorz Bushi-Do Bydgoszcz 12   4 Gorlewicz Lech Bushi-Do Bydgoszcz 13
4 Grzelczak Damian SKS Be艂chat贸w 12   5 Kielichowski Patryk Bushido City Bydgoszcz 13
5 Racewicz Rafa艂 Kaisho Bia艂ystok 12   6 Trzcionkowski Krystian Bushi-Do Bydgoszcz 13
6 Tomiczek Mateusz Atemi Bielsko Bia艂a 6   7 Wujek Jakub Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 12
7 Kujawa Jonatan Samuraj Szczecin 6   8 Serafin Micha艂 Olimp 艁贸d藕 12
8 Przybylski Adrian Samuraj Szczecin 6   9 Murawski Wiktor MSMSW AK. Andrex Elbl膮g 6
9 Kr贸l Micha艂 Shobuken 艁贸d藕 6   10 Markunowicz Radomir Bodaikan Szczecin 5
10 Zorn Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 5     Kompanowski Rafa艂 Tornado Kalisz 5
             
             
         
  +50 kg        
1 Walaszczyk 艁ukasz Shobuken 艁贸d藕 45      
    Champion Team 艁贸d藕 12      
2 Nowak Kamil Harasuto 艁贸d藕 53      
3 Boguszewski Maciej Bodaikan Szczecin 31      
4 Gawe艂 Dawid Atemi Bielsko Bia艂a 28      
5 O艂owski Szymon Kaisho Bia艂ystok 26      
6 Korowaj Mariusz Kaisho Bia艂ystok 25      
7 Doma艅ski Pawe艂 Harasuto 艁贸d藕 18      
8 Markunowicz Rudomir Bodaikan Szczecin 12      
9 Migdalski Mariusz Bushido City Bydgoszcz 10      
10 Gmaj Arkadiusz Dw贸jka Tomasz贸w Maz. 8  
Poprawiony: 艣roda, 03 grudnia 2008 16:05
 
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2019. Polski Zwi膮zek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS