Pismo do członków PZK PDF Drukuj Email
środa, 18 kwietnia 2018 17:27
Pismo do członków PZK
 
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 23:36

 Za kilka dni w Suchym Lesie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. Za wyniki w tych zawodach zawodnicy mogą otrzymać punkty oraz środki finansowe na dalsze szkolenie. Dlatego wszystkie kluby które mają zawodników w tych kategoriach wiekowych powninny wziąć udział w tej imprezie. Zgodnie z opinią pracowników MSiT tylko właściwe Polskie Związki Sportowe mają prawo robić zawody o randze mistrzowskiej w swoich dyscyplinach, dlatego Polski Związek Karate od 38 lat robi zawody mistrzowskie we wszystkich kategoriach wiekowych. Teraz przyszedł czas na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. Zgodnie z przepisami tylko PZS może szkolić i udzielać licencji sędziowskich w swojej dyscyplinie sportu. Licencje nadane poza Związkiem mają wartość papieru na którym zostały wypisane.

 Do zobaczenia na zawodach w Suchym Lesie.

 
Informacja w sprawie członkostwa WKF PDF Drukuj Email
piątek, 13 kwietnia 2018 13:31
 W wyniku, najprawdopodobniej, wprowadzenia w błąd prezesa WKF Antonio Espinosa, on wystosował pismo do PUK o przyznaniu tej organizacji członkostwa WKF. Sprawę tę będziemy wyjaśniali w najbliższym czasie.
 
Informacje bieżące dotyczące aktualnych działań w ramach PZK PDF Drukuj Email
piątek, 13 kwietnia 2018 12:51


1. W Suchym Lesie w dniach 21-22.04.2018 odbędą się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców . Jest to bardzo ważna impreza, kwalifikująca do kadry Polski w tych kategoriach wiekowych..Za kilka dni zamknięta będzie możliwość zgłaszania zawodników, dlatego nie ma na co czekać ze zgłoszeniami.

2. W Swarzędzu w dniach 26-29.04.2018 odbędzie się zgrupowanie kadry Polski kata we wszystkich kategoriach wiekowych. Głównym trenerem zgrupowania będzie znany ekspert karate maestro Santo Torre z Włoch. W dniach 27-29.04 będzie to zgrupowanie otwarte dla wszystkich chętnych. Na otwartym zgrupowaniu będą zajęcia dla dzieci (do 14 rż) oraz dla zawodników nie wchodzących w skład kadry oraz trenerów karate. Dokładne informacje będą podane w najbliższym czasie.

3. W najbliższym czasie powołane zostaną, w ramach nowego Zarządu, nowe komisje zadaniowe.


Poprawiony: piątek, 13 kwietnia 2018 12:52
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 34
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2022. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS