Central Europe Open PDF Drukuj Email
wtorek, 07 kwietnia 2015 07:24
Organizator zmienił częściowo termin przeprowadzenia zawodów. Cały turniej odbędzie się w niedzielę 12 kwietnia. W sprawach technicznych prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem zawodów.
 
Projekt Erasmus PDF Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2015 09:43

Polski Związek Karate został zaproszony do opracowania wspólnego projektu unijnego w ramach dużego projektu Erasmus plus Sport. Projekt ten obejmuje opracowanie programu szkolenia dzieci w wieku 6-12 lat. W zwiazku tym prosimy o zgłaszanie się chętnych instruktorów karate którzy są jednocześnie nauczycielami wychowania fizycznego do uczestniczenia w tym programie. Projekt obejmować będzie okres od stycznia 2016 do końca 2018. W programie mogą wziąć udział naiuczyciele w-f którzy prowadzić będą grupy ćwiczebne (klasy) przez okres dwóch lat szkolnych. Zainteresowane osoby proszę o bezpośrednie skontaktowanie się drogą mialową z biurem komisji karate Shotokan w Szczecinie.

Wacław Antoniak
 
Karate 1 Premier Leaque PDF Drukuj Email
niedziela, 01 marca 2015 14:58

W Egipcie odbył się duży turniej z serii Premier Leaque. Wzięło w nim udział kilkaset zawodników z całego świata. Nasz Związek reprezentowali Kamila Warda (-68 kg) i Kamil Warda (-84 kg). Kamil Warda spisał się dobrze i zajął 7 miejsce w swojej kategorii, a Kamila odpadła w pierwszej rundzie po walce z zawodniczką z Chile.
 
Mistrzostwa Polski Karate WKF PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 lutego 2015 11:13

We Wrocławiu 21 lutego 2015 roku odbyły się XXXV Mistrzostwa Polski Karate WKF. Bezpośrednim organizatorem mistrzostw był WKSA Budokan z Wrocławia. Zdaniem uczestników tych mistrzostw były to najlepiej zorganizowane Mistrzostwa Polski. Przy tej okazji gratuluję klubowi WKSA Budokan i panu Piotrowi Babiczowi znakomitych efektów pracy organizacyjnej.
W zawodach wzięło udział 153 zawodników z 37 klubów. Zawodnicy w kata jak i kumite zaprezentowali świetny poziom sportowy i w związku z tym można liczyć na kolejne sukcesy sportowe w tym roku.
Wyniki w zakładce sport kwalifikowany.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 22
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2022. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS